ПОТУРИ-ХИТ ЛИ СА ОЩЕ?????

  • 10 012
  • 132
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
кажете момичета,актуални ли са още потурите?Миналата година не ги харесвах,но вчера от любопитство пробвах едни в еднин магазих и взех ,че се харесах CrazyАма дали ще се носят още или ще се доизносват от тези които вече имат.Продавачката ме убеждаваше че си били модерни още и продължавала да зарежда даже с нови летни модели.Обаче аз съм малко тома неверни ,а покрай децата нямам време да ходя по магазини много много за да съм в час съм модата. newsm78Ами това ми е питанката

# 1
  • Мнения: 649
Не! Не са на мода. Ужасно демоде са!

# 2
  • Мнения: 1 081
Не мисля че са модерни, пък и аз не ги харесвам.
Но ако си се харесала с тях, да не ти пука дали са модерни-важното е ти да се чустваш добре  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 176
Не мисля.
Според мен изобщо не подчертават женственото в една жена, а именно дупето, краката.
Ужасни са.

# 4
  • Мнения: 3 459
Не знам дали са хит, но съм убедена че никога не бих ги сложила  Naughty

# 5
  • Мнения: 481
Не знам дали са хит, но съм убедена че никога не бих ги сложила  Naughty
и аз по същия начин мисля-въобще не ми харесват,да не говорим че самата кройка никак не те прави женствена...

# 6
  • Мнения: 2 211
Не са на мода вече.

# 7
  • Мнения: 1 733
Даже и да са хит (а явно не са) никога не бих ги облякла.

# 8
  • Мнения: 4 447
Никога не съм ги харесвала. Това не отива на всеки пък и ...
 някак ми се струва, че който ги носи не може да се стиска....

# 9
  • Мнения: 1 312
Не мисля че са модерни, пък и аз не ги харесвам.
Но ако си се харесала с тях, да не ти пука дали са модерни-важното е ти да се чустваш добре  Peace
и аз така мисля  Peace

# 10
  • Мнения: 171
 За нищо на света не бих облякла такова нещо!

# 11
  • Мнения: 4 435
Аз пък имам няколко чифта,харесват ми,харесвам как ми седят,нося си ги и не ми пука дали другите ме одобравят и дали са модерни.Ако се харесваш,вземи си ги.

# 12
  • Мнения: 549
ехе....благодаря ви за отговорите.То аз така и предполагах-малко хора ги харесват,но мен ме кефят и мисля да си купя в крайна сметка

# 13
  • Мнения: 2 211
... някак ми се струва, че който ги носи не може да се стиска....

  Shocked  Искаш да кажеш, че изглежда като наакан ли?

# 14
  • Мнения: 549
... някак ми се струва, че който ги носи не може да се стиска....

  Shocked  Искаш да кажеш, че изглежда като наакан ли?



според мен точно това има впредвид Laughing

# 15
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
 Sick Гола ще ходя, ама няма да надяна такова чудо! Винаги като видя някоя мадама с такива гащи, кой знае защо, си спомням за пълните памперси на щерките.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 173
Не знам дали са модерни,но аз лично не бих ги облякла.
Но ако на теб ти харесват

# 17
  • Мнения: 3 153
Аз харесвам определени модели и са ми супер удобни. Относно модата-не всичко модерно е красиво и удобно, така че нямам против да съм демоде, но да ми е комфортно Mr. Green

# 18
  • Мнения: 105
Носих миналата година, вече не мисля  #Crazy ..зависи и от модела, но вместо да подчертаваме красивите ни женки форми ние ... ходим като чували с ..  hahaha незнам .. аз с какъв  .. newsm78 съм ги носила. ooooh!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Не знам дали са хит, но съм убедена че никога не бих ги сложила  Naughty
и аз по същия начин мисля-въобще не ми харесват,да не говорим че самата кройка никак не те прави женствена...
И аз така  мисля.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Не ми харесват. Няма да си купя. За модерно не знам - но виждам на 20 жени, 1 с такива.

# 21
  • Мнения: 118
Аз харесвам определени модели и са ми супер удобни. Относно модата-не всичко модерно е красиво и удобно, така че нямам против да съм демоде, но да ми е комфортно Mr. Green
Много ясно,че трябва да ти е удобно!!! Красиво, модерно....това не са важни неща. Купувай, пък ако ще и да е много грозно, нали на теб ти харесва.

# 22
  • Мнения: 1 224
Нека не забравяме, че авторката пита , дали са модерни , а не дали ви харесват и дали бихте ги носили  Peace

# 23
  • софия
  • Мнения: 2 140
Не са модерни вече. Naughty

# 24
  • София
  • Мнения: 4 966
Нека не забравяме, че авторката пита , дали са модерни , а не дали ви харесват и дали бихте ги носили  Peace
АМи със сигурност не са ХИТ! Sunglasses

# 25
  • Мнения: 943
И мен не ме интересува модерни или не....нося ги защото за съжаление само те ми стават,а и на мен не ми трябва да ми подчертват силуета-даже ич!Харесвам се с такива модели

# 26
  • Мнения: 1 224
Исайк  Hug

# 27
  • Мнения: 2 386
Има един-единствен модел, който ми хваща окото - с толкова ниско дъно, че повече си прилича на пола, само дето има два ултратесни крачола. Аз се загледах в такава ''пола'' онзи ден. Не си купих.

В България бяха хит преди години. По света не се носят.

# 28
  • Мнения: 1 505
Не са модерни и според мен вече.но ако ти харесват си ги вземи.Иначе и аз не се харесвам с такива чудесии,не ми подчертават хубавите крака и дупе.

# 29
  • Мнения: 1 289
кажете момичета,актуални ли са още потурите?Миналата година не ги харесвах,но вчера от любопитство пробвах едни в еднин магазих и взех ,че се харесах CrazyАма дали ще се носят още или ще се доизносват от тези които вече имат.Продавачката ме убеждаваше че си били модерни още и продължавала да зарежда даже с нови летни модели.Обаче аз съм малко тома неверни ,а покрай децата нямам време да ходя по магазини много много за да съм в час съм модата. newsm78Ами това ми е питанката

Честно казано хич не ми допадат. Обезформят фигурата, а краката стават къси Thinking

# 30
  • Мнения: 2 309
Модерни са и винаги ще си останата актуални!!!
Купи си ги...

# 31
  • София
  • Мнения: 108
Честно казано май и тази година след известно затишие пак излизат на мода. Все по-често ги виждам по различните магазини, включително и в тези, които внасят от тези уж марковите... Аз досега никак не ги харесвах, ама ей на явно колкото повече остарявам, толкова по-малко ми става акъла и сега също мислех да си взема за лятото някакъв такъв модел. Още избирам подходящия, но на темата - определено мисля, че за това лято те също ще са на мода.

# 32
  • Мнения: 3 826
те никога не с били хит , но нали живеем близо до ориента - в страната на кючеците и чалгата , та явно се използват от подходящата  аудитория ....уви..

# 33
  • Мнения: 1 310
те никога не с били хит , но нали живеем близо до ориента - в страната на кючеците и чалгата , та явно се използват от подходящата  аудитория ....уви..
Peace

# 34
  • Мнения: 751
Не са модерни и според мен вече.но ако ти харесват си ги вземи.Иначе и аз не се харесвам с такива чудесии,не ми подчертават хубавите крака и дупе.
Точно това щях да напиша и аз. Peace

# 35
  • Мнения: 7 186
Какво значение има- ако ти харесват, вземи си Peace
И аз не съм голям фен, дори не съм мерила и не знам дали ще се харесам.
Много рядко виждам жена, на която да стоят добре. Но все пак съм забелязала няколко мадами, на които много им ходят.
Според мен потурите са за жени с пропорционална фигура и дълги крака, защото оптически ги скъсяват.
Както и със скини дънките- всички масово ги носят, ама на колко процента им стоят добре е отделен въпрос  ooooh!
Но мъж с дънки- потури нещо не мога да възприема Shocked

# 36
  • Мнения: 4 447
Мъж с потруи? Тури му един фес и го наречи Мюмюн.  Peace

# 37
  • Мнения: 7 186
Ами виждала съм и пичове с потури, макар и рядко, но все пак... Не рапърски дънки с изсулено дъно, ами баш потури Wink Много са ми смешни Grinning
Потурите са някак по- "лигави" и на мъж не ми се връзват нещо...

# 38
  • Мнения: X
Някъде в долината на дълбоките гащи са още хит.

# 39
  • Мнения: X
Чакам с нетърпение да излезне модата на цървулите. И без това някои обущета напоследък ми напомнят на галошки Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: X
кажете момичета,актуални ли са още потурите?Миналата година не ги харесвах,но вчера от любопитство пробвах едни в еднин магазих и взех ,че се харесах CrazyАма дали ще се носят още или ще се доизносват от тези които вече имат.Продавачката ме убеждаваше че си били модерни още и продължавала да зарежда даже с нови летни модели.Обаче аз съм малко тома неверни ,а покрай децата нямам време да ходя по магазини много много за да съм в час съм модата. newsm78Ами това ми е питанката

Честно казано хич не ми допадат. Обезформят фигурата, а краката стават къси Thinking
Важното е г....ът да изглежда голям Hug

# 41
  • Мнения: 1 081

Важното е г....ът да изглежда голям Hug
[/quote]



 hahaha Joy Joy Joy

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Знаех че не много хора харесват потури.. ама като гледам сега ... май никой не ги харесва... само аз и авторката.... newsm62  незнам дали са модерни и не ме интересува... аз си ги нося... имам едни дънкови и едни от плат много много шарени  newsm47 (оранжеви)

# 43
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не са , но и да бяха никога не бих ги обула

# 44
  • Мнения: 1 224
Знаех че не много хора харесват потури.. ама като гледам сега ... май никой не ги харесва... само аз и авторката.... newsm62  незнам дали са модерни и не ме интересува... аз си ги нося... имам едни дънкови и едни от плат много много шарени  newsm47 (оранжеви)
Бързо дай снимка да видиме тези много , много шарените Simple Smile

# 45
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 073
Не знам как нещо, което не харесва на 85% от жените, може да се нарече модерно? Thinking

# 46
  • Мнения: 649
Не са , но и да бяха никога не бих ги обула

И аз така! Peace

# 47
  • Мнения: 103
Като прочетох темата, помислих, че питате за потурите на дядовците от едно време Laughing, а то ставало въпрос за шалвари Grinning- винаги ще са модерни в Родопските села, Кърджали, Велинград и др. Joy

# 48
  • София
  • Мнения: 289
 Хит ли са или не, аз няма да съм модерна. Това е една от дрехите, която няма да облека.

# 49
  • Мнения: 5 103
Не са.

# 50
  • Мнения: 4 435
Като прочетох темата, помислих, че питате за потурите на дядовците от едно време Laughing, а то ставало въпрос за шалвари Grinning- винаги ще са модерни в Родопските села, Кърджали, Велинград и др. Joy

Ако ти отговоря така както ми се иска ще получа бан....... Sick


elisaveta__ и аз съм в отбора не ме забравяй.Между другото аз също имам няколко чифта и единият ми е много шарен,но в синьо.


# 51
  • Мнения: 1 224
Като прочетох темата, помислих, че питате за потурите на дядовците от едно време Laughing, а то ставало въпрос за шалвари Grinning- винаги ще са модерни в Родопските села, Кърджали, Велинград и др. Joy
Ха........ха ...  Sick

# 52
  • Мнения: 649
Аз като горда Българка никога не бих и си помислила да нахлузя това нещо. Първо, че е ужасно грозно, безвкусно и второ смятам не сме още под турско робство та и глупостите им ще нося. Радвам се на жените, които така смело и агресивно отговарят по повод потурите, защото е имало и други теми и ми е направило впечатление.А и аз като се сетя за потури в главата ми излиза образа на грозен мъж с такива гащи, който гони да изнасили или да убие някоя красива българка , затова ама хич не ги възприемам.

   Това е мое мнение с което никой не искам да засегна!

# 53
  • София
  • Мнения: 108
Аз като горда Българка никога не бих и си помислила да нахлузя това нещо. Първо, че е ужасно грозно, безвкусно и второ смятам не сме още под турско робство та и глупостите им ще нося. Радвам се на жените, които така смело и агресивно отговарят по повод потурите, защото е имало и други теми и ми е направило впечатление.А и аз като се сетя за потури в главата ми излиза образа на грозен мъж с такива гащи, който гони да изнасили или да убие някоя красива българка , затова ама хич не ги възприемам.

   Това е мое мнение с което никой не искам да засегна!

Боже, колко мъка има по този свят, Боже....! Е мислиш ли, че точно в тази тема му е мястото на национализмът Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 2 386
А тюрбаните къде ги забравихте?  Whistling

# 55
  • Мнения: 1 289
Аз като горда Българка никога не бих и си помислила да нахлузя това нещо. Първо, че е ужасно грозно, безвкусно и второ смятам не сме още под турско робство та и глупостите им ще нося. Радвам се на жените, които така смело и агресивно отговарят по повод потурите, защото е имало и други теми и ми е направило впечатление.А и аз като се сетя за потури в главата ми излиза образа на грозен мъж с такива гащи, който гони да изнасили или да убие някоя красива българка , затова ама хич не ги възприемам.

   Това е мое мнение с което никой не искам да засегна!

Извинявай само да не ми се обидиш, ама ме развесели #Crazy
Аз също не харесвам потурите, но като го свърза с турското робство и изнасилването...  Mr. Green
Между другото в ориента въобще не носят такива, бях в Египет преди месец - нямаше такова нещо. Ходят само с рокли или дънки. За Турция обяче не знам как е.

А принципно не съм привърженичка на модата, ако на мен самата не ми допада. Нека авторката да носи каквото иска, стига да се харесва и да се чувства добре в него.



# 56
  • London, baby
  • Мнения: 800
Има ли значение дали са модерни? Ако ти се носят-ги носи.

# 57
  • Мнения: 337
В някой райони на България са неостаряващ хит .Там биха те оценили подобаващо .Даже колкото по дълбоки и цветни толкова по-модерна ще си .Твоите какви бяха...? Mr. Green

# 58
  • Мнения: 649
Аз като горда Българка никога не бих и си помислила да нахлузя това нещо. Първо, че е ужасно грозно, безвкусно и второ смятам не сме още под турско робство та и глупостите им ще нося. Радвам се на жените, които така смело и агресивно отговарят по повод потурите, защото е имало и други теми и ми е направило впечатление.А и аз като се сетя за потури в главата ми излиза образа на грозен мъж с такива гащи, който гони да изнасили или да убие някоя красива българка , затова ама хич не ги възприемам.

   Това е мое мнение с което никой не искам да засегна!

Боже, колко мъка има по този свят, Боже....! Е мислиш ли, че точно в тази тема му е мястото на национализмът Joy Joy Joy


Това не е само национализъм, имам отвратизъм към тези дрехи затова така детайлно описах нещата.
doby80  и аз съм имала щастието да обиколя много държави и наистина само тук си ги носим.

# 59
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Струва ми се че темата придоби друг характер  Sick

# 60
  • Мнения: 1 003
и аз имам - от миналото лято - маслено зелено! Купих си, защото много ми харесаха върху една моя приятелка - беше много елегантно облечена със сиви потури и от същата материя блуза, италианска марка, абе много стилно стоеше, та се навих смело да търся. Всички известни марки /Би Ес Би, Туа ен муа и т.н/предлагаха в различни дължини и мотиви... Да ви кажа не съм ги обувала все още, мъжът ми почти насила се усмихна при тази новина/той е грък/ и знам, че много мрази, но един вид исках да действам и поучително вслучая Naughty. Смятам, че живеем в 21 век и за такива изказвания няма място/вж. по-горе/. За мен това си е алтернанивно етник облекло и ако се съчетаят правилно даже стои много елегантно. Моите са от трико, от Зара, дълги една педя над глезена и са много удобни, та дори и да си стои човек вкъщи с тях вършат идеална работа. Peace
Скоро на витрината на BSB едната манекенка бе пак облечена в потури, не знам дали са хит, но може да се каже, че още би могло да се носят

# 61
  • Мнения: 288
Аз също ги харесвам и с удоволствие бих си носила моите!

# 62
  • Мнения: 3 622
Не са , но и да бяха никога не бих ги обула

И аз  Peace
Изключително грозни са ми  Confused

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Има разлика м/у потури и шалвари  Naughty
Аз имам няколко чифта летни шалвари и си ги нося с кеф, много прохладно държат лятото!
потурите не ги харесвам Naughty и мисля,че не са особено модерни вече.
В Дубай повечето жени ходят именно с шалвари Peace

# 64
  • Мнения: 9
Аз имам 3 чифта. Страшно удобни са. А освен това са и хигиенични.

# 65
  • Мнения: 549
Знаех че не много хора харесват потури.. ама като гледам сега ... май никой не ги харесва... само аз и авторката.... newsm62  незнам дали са модерни и не ме интересува... аз си ги нося... имам едни дънкови и едни от плат много много шарени  newsm47 (оранжеви)





дай едни на сам Laughing Права си ,наистина не са много харесвани Thinking

# 66
  • Мнения: 824
Магазините продължават да зареждат с нови модели за лято 2008.Модерно е това,което ти стои добре и в което се чувстваш себе си.
Има разлика в кройките на потурите,така,че не е задължително да ти стоят като 'наакана'.Има модели,които много успешно подчертават женските форми.Но все пак не са за всякакво тяло.

# 67
  • София
  • Мнения: 108
Това си е една дреха и нищо повече и като всички останали по-специфични дрехи има хора на които им отива и на други на които не им отива. Европейските магазини също зареждат с такива гащи магазините си за лятото, или може би и тях ще ги пратите в Ориента?! А и аз мисля, че това си е национален тип облекло не само на Турция, а и на повечето държави от арабския свят. Мацките, които танцуват Бели денс също са с такива и на тях ужасно им отиват.

# 68
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Този вид панталон не са за всяко тяло.......така ,че модерни или не ....човек трябва да се съобразява как изглежда в тях.

# 69
  • Мнения: 2 309
Гледах ревю на R.Cavalli и тази кройка присъстваше в колекцията му!!!
Имало и фанатици...Турско робство,гонели ги да ги шибат турци!Ми любоФчии са хората,с потури или без!?

В Италия се носят тези модели.

# 70
  • Мнения: 824
Този вид панталон не са за всяко тяло.......така ,че модерни или не ....човек трябва да се съобразява как изглежда в тях.

 Peace

# 71
  • Мнения: 549
ами аз съм слаба висока,що пък да не ми седят добре. Mr. Green е не са много харесвани ама какво от това на който не му харесва да не ме гледа Joy

# 72
  • Мнения: X
ами аз съм слаба висока,що пък да не ми седят добре. Mr. Green е не са много харесвани ама какво от това на който не му харесва да не ме гледа Joy
а представяш ли си да беше ниска и трътлеста Laughing

# 73
  • Мнения: 549
ами аз съм слаба висока,що пък да не ми седят добре. Mr. Green е не са много харесвани ама какво от това на който не му харесва да не ме гледа Joy
а представяш ли си да беше ниска и трътлеста Laughing


и с потури Laughing

# 74
  • Мнения: X
ами аз съм слаба висока,що пък да не ми седят добре. Mr. Green е не са много харесвани ама какво от това на който не му харесва да не ме гледа Joy
а представяш ли си да беше ниска и трътлеста Laughing
аха smile3521

и с потури Laughing

# 75
  • Мнения: 1 685
Чакам с нетърпение да излезне модата на цървулите. И без това някои обущета напоследък ми напомнят на галошки Rolling Eyes

 CrazyЗаповядай Hug    http://www.bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=5309353 Снимката е от миналото лято-има и цървулки Winkи са от естествена кожа LaughingСъжалявам че не се вижда само модела на путурите ThinkingНосих ги с кеф-пролетта- с ботуш с висок ток/ще потърся снимка newsm78/лятото-с цървул и джапънки Laughing/Висока съм-не съм слаба,но се харесвам и освен че потура ми харесва-нема по-удобни гащи Mr. GreenТези са дънкови-ще си купувам тънки и шарени сега,защото се харесвам/2-път/ и защото:
 
Гледах ревю на R.Cavalli и тази кройка присъстваше в колекцията му!!!
Имало и фанатици...Турско робство,гонели ги да ги шибат турци!Ми любоФчии са хората,с потури или без!?

В Италия се носят тези модели.
smile3521 smile3521 smile3525

# 76
  • Мнения: 4 447
Аз имам 3 чифта. Страшно удобни са. А освен това са и хигиенични.

А кои дрехи са нехигиенични?  Shocked

# 77
  • Мнения: 2 309
Аз имам 3 чифта. Страшно удобни са. А освен това са и хигиенични.

А кои дрехи са нехигиенични?  Shocked

Тези,които са в близост до саламурата Sick
Наистина паднах,като прочетох това сравнение ooooh!

# 78
  • Мнения: X
Аз имам 3 чифта. Страшно удобни са. А освен това са и хигиенични.

А кои дрехи са нехигиенични?  Shocked
Joy и аз това се чудя. Може би по-добре се проветряват, що ли? newsm78

# 79
  • Мнения: 77
Аз имам 3 чифта. Страшно удобни са. А освен това са и хигиенични.

А кои дрехи са нехигиенични?  Shocked

Тези,които са в близост до саламурата Sick
Наистина паднах,като прочетох това сравнение ooooh!


 Joy Joy Joy Joy Joy   hahahaАма много съм нехигиенична,значиии!  smile3555

 Naughty На въпроса...
И на мен не ми харесват...А и модата им мина...слава Богу,че отшумя бързо Peace
.Да,на някой им стоят добре,но наистина няма нищо женствено в тях.

# 80
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Аз си мисля, че не са на мода, но напоследък виждам често момичета с такива и се чудя да не се завръщат пак на мода  newsm78 .

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Не съм предполагала че толкова много хора не харесват потурите....
А пък това за слабите или на пълните им отиват такива "гащи" не съм съгласна  Crossing Arms виждала съм и слаби и пълни жени с потури... не има стоят зле нито на едните нито на другите  Grinning  Crazy

# 82
  • Мнения: 7 474
Искрено се надявам да не се носят повече  Sick

# 83
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз си мисля, че не са на мода, но напоследък виждам често момичета с такива и се чудя да не се завръщат пак на мода  newsm78 .

Износват си ги  Joy

# 84
  • Мнения: 4 451
Искрено се надявам да не се носят повече  Sick
Peace

# 85
  • Мнения: 6 615
За мен никога не са били хит.

# 86
  • варна
  • Мнения: 1 830
Абе, незнам дали са хит в момента - ама на мене никога не са ми харесвали и не бих обула такова нещо  Crossing Arms

# 87
  • Мнения: 186
Абе, незнам дали са хит в момента - ама на мене никога не са ми харесвали и не бих обула такова нещо  Crossing Arms
newsm10

# 88
  • Мнения: 231
И въпреки че винаги съм ходила с широки дрехи заради комплексите си ще кажа, че ПОТУРИТЕ е най-ужасната дреха, която е създадена от човечеството Simple Smile. Адски зле ми изглеждат ...  newsm11

# 89
  • Мнения: 2 152
Че кога ли са били на мода тези грозотии Mr. Green
Няма по-грозна дреха, така гадно очертаваща задните части на една жена
Все едно си минал с ютията...

Както и да е
ако случайно пък ти харесват, не са модерни  Crazy

# 90
  • София
  • Мнения: 108
Напротив - точно това лято пак излизат на мода. Всички магазини зареждат с тях, включително и големите европейски вериги, присъстват и като модели на големите дизайнери за лято 2008. И това, че някои от вас не ги харесват (може би повечето), не значи че не са на мода, или че някога не са били на мода. Аз също не ги харесвах доскоро, а сега не харуесвам само как ми седят, но определено във всички магазини зареждат с тези модели. Така че дамите които твърдят, че не са на мода, да си сверят часовниците!

# 91
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Напротив - точно това лято пак излизат на мода. Всички магазини зареждат с тях, включително и големите европейски вериги, присъстват и като модели на големите дизайнери за лято 2008. И това, че някои от вас не ги харесват (може би повечето), не значи че не са на мода, или че някога не са били на мода. Аз също не ги харесвах доскоро, а сега не харуесвам само как ми седят, но определено във всички магазини зареждат с тези модели. Така че дамите които твърдят, че не са на мода, да си сверят часовниците!

Значи не си въобразявам, че напоследък все по-често виждам панталони от този тип  newsm78 ..... модата се възвръщала  Simple Smile

# 92
  • Мнения: 1 691
Аз пък страшно много си ги харесвам и смятам да си ги нося + това са ми много удобни особенно лятото - проветряват  Grinning и не ме спарват в жегите за разлика от дънки или някой друг прилепнал панталон.
Ето ги : http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=32038&AlbumId=114973
              http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=32038&AlbumId=114973  Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 231
Който каквото му харесва  Hug

# 94
  • Мнения: 549
само за протокола да споделя-купих си и много се харесвам Crazy само дето мъж ми не ме харесва,но няма начин ще свикне да ме гледа защото мисля да си ги нося Crossing Arms

# 95
  • Мнения: 2 152
Няма мъж,който да ги харесва, повярвайте ми
mEdIsSa123, грозни са ми,много
но всеки си има различен вкус

# 96
  • Мнения: 649
По кои магазини са заредили, нали не говорим за втората употреба?! До сега в един магазин не съм видяла пък да не говорим по фешън каналите! Но щом казват някои, може!

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 17:41 от Mi6ina

# 97
  • Мнения: 316
Модерни са това лято, спор няма... Mr. GreenИ не само че си падат мъжете, но и #Crazy  bowuu... да не навлизам в подробности... Мъжа ми също много ми се изкефи и каза, че нямало да ме пусне сама по улицата  #2gunfire WinkМисля, че с подходящото тяло (защото не на всички отиват) - стоят доста секси...Истинско предизвикателство за женското тяло Naughty Sunglasses  Flutter Twisted Evil
mEdIsSa123 имам същите, но в друг десен Sunglasses:
http://images20.snimka.bg/004470366.jpg
http://images20.snimka.bg/004470367.jpg
Кръци, може да ти са грозни; на мен също някои са ми грозни, примерно тези с високите талии, но се носеха и бяха фешън тази есен/зима, нали... Всъщност, абсолютен хит тази година са бричовете, които са вариант на потурите, но доста "по-прибран"... Wink Но потурите са актуални и те... така че... за всекиго по нещо... Sunglasses Убедена съм, че всяка от нас ще намери своята актуална линия... Hug

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 18:03 от gwendoline

# 98
  • Мнения: 2 309
Толкова сте гледали ФешАн канали... ooooh!

# 99
  • Мнения: 649
Да бе сега се сетих, че Донатела Версаче беше надянала едни!

# 100
  • Мнения: 1 691
Незнам аз си се харесвам .. пък и поне в моята възраст нямам проблем с оценката на другите зашото другите които са от моето поколение така да се каже ме харесват .. пък за момчетата нали и те носят такива гащи така че ми се кефят съм забелязала  Joy

# 101
  • Мнения: 316
Незнам аз си се харесвам .. пък и поне в моята възраст нямам проблем с оценката на другите зашото другите които са от моето поколение така да се каже ме харесват .. пък за момчетата нали и те носят такива гащи така че ми се кефят съм забелязала  Joy

Абе аз съм на 36 и пак ми "лепнаха" Wink, пък теб щом си младичко... няма начин Sunglasses

# 102
  • Мнения: 191
Аз пък страшно много си ги харесвам и смятам да си ги нося + това са ми много удобни особенно лятото - проветряват  Grinning и не ме спарват в жегите за разлика от дънки или някой друг прилепнал панталон.
Ето ги : http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=32038&AlbumId=114973
              http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=32038&AlbumId=114973  Heart Eyes
Адски са ми грозни.Никога не бих облякла такова нещо.

# 103
  • Мнения: 549
gwendolline страхотно ти седят.Права си не на всеки утиват,но на теб ти седят страшно

# 104
  • Мнения: 316
gwendolline страхотно ти седят.Права си не на всеки утиват,но на теб ти седят страшно

Благодаря ти, мила  bouquet Това исках да кажа и аз, че може да са модерни някои дрехи, но като не стоят добре... просто не ги обличаме и толкова...В случая с потурите - рядко ми харесва да стоят на някоя жена и за това написах, че са истинско предизвикателство за женското тяло Wink Аз самата трудно се навих да пробвам потури, но като се видях - разбрах, че мога да облека това Sunglasses

# 105
  • Мнения: 3 423
Много са модерни. В съседния квартал ходят
предимно с потури, а главите са с кърпи завити.
Често обаче вместо потури имат тесни панталони,
а отгоре тесни дълги рокли до под коленете.

# 106
  • Мнения: 316
Много са модерни. В съседния квартал ходят
предимно с потури, а главите са с кърпи завити.
Често обаче вместо потури имат тесни панталони,
а отгоре тесни дълги рокли до под коленете.

Ами тя модата си е такава от край време за някои, но ние не говорехме за тази точно  Wink Опасното при този вид мода, за който ти говориш е, че винаги може да се премести от съседния квартал към вашия Joy goodandevil  costumed034

# 107
  • Мнения: 1 224
Днес видях точно 4 момичета с потури  Peace Явно са модерни  Simple Smile

# 108
  • Мнения: 9
Аз имам 3 чифта. Страшно удобни са. А освен това са и хигиенични.

А кои дрехи са нехигиенични?  Shocked
Joy и аз това се чудя. Може би по-добре се проветряват, що ли? newsm78
Замислете се малко! Защо ли са по хигиенични?! Ами защото не запарват, понеже са  широки.

# 109
  • Мнения: 1 289
Аз имам 3 чифта. Страшно удобни са. А освен това са и хигиенични.

А кои дрехи са нехигиенични?  Shocked
Joy и аз това се чудя. Може би по-добре се проветряват, що ли? newsm78
Замислете се малко! Защо ли са по хигиенични?! Ами защото не запарват, понеже са  широки.

 Laughing Това означава ли, че всички останали панталони са НЕхигиенични? #Crazy
Сега, ако човек не се къпе редовно, това е друг въпрос newsm78

# 110
  • Мнения: 824
Няма мъж,който да ги харесва, повярвайте ми
mEdIsSa123, грозни са ми,много
но всеки си има различен вкус

Знаех си аз,че моят мъж е различен. Постоянно ме кара да ходя с подобни дрешки.
mEdIsSa123,твоите са с много хубава кройка и ти стоят прекрасно.На Old Cotton са,нали?

# 111
  • Мнения: 9
Аз имам 3 чифта. Страшно удобни са. А освен това са и хигиенични.

А кои дрехи са нехигиенични?  Shocked
Joy и аз това се чудя. Може би по-добре се проветряват, що ли? newsm78
Замислете се малко! Защо ли са по хигиенични?! Ами защото не запарват, понеже са  широки.

 Laughing Това означава ли, че всички останали панталони са НЕхигиенични? #Crazy
Сега, ако човек не се къпе редовно, това е друг въпрос newsm78
Не става за това въпрос.А за тесните и впите дънки  и панталони които се носят. И като се позатопли малко вси4ки знаем за какво става въпрос

# 112
  • Мнения: 1 289
vicktoriav, рокличките и поличките идват в разцвет в тоя момент (лятото) Peace А принципно е много неудобно да се носят супер впити панталони, сигурно всички сте виждали как някои дами със сетни сили са се вмъкнали в панталонче или дънки 2-3 номера назад... Е тва вече е впито наистина hahaha ...и нехигиенично

# 113
  • Мнения: 1 303
Ако ти харесват и ти стоят добре-взимай,много важно дали са модерни или не Grinning

# 114
  • Мнения: 4 447
Цитат
.....
Не става за това въпрос.А за тесните и впите дънки  и панталони които се носят. И като се позатопли малко вси4ки знаем за какво става въпрос

А?  Shocked Shocked

Аз не знам.

Сигурно трябва да спра с миенето и колата маска, за да разбера....

# 115
  • Мнения: 2 152
Няма мъж,който да ги харесва, повярвайте ми
mEdIsSa123, грозни са ми,много
но всеки си има различен вкус

Знаех си аз,че моят мъж е различен. Постоянно ме кара да ходя с подобни дрешки.
mEdIsSa123,твоите са с много хубава кройка и ти стоят прекрасно.На Old Cotton са,нали?

Aко мъжът ти те лъже, за да не те УУУУУУУУУУУУУУУУбиди е друг въпрос Whistling
сигурна съм обаче, че предпочита да те вижда в прилепнали дънки,които очертават дупето ти,отколкото в провиснали потури
Ако пък не те е виждал с такива дънки, да му се покажа мен да види, тогава ще ти забрани да ходиш с потури Whistling Whistling Whistling Mr. Green

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 12:25 от kръци

# 116
  • Мнения: 4 447
Тц тц тц...

Каква Обида само.

# 117
  • Мнения: 549
Днес показах потурите дето си ги купих на майка ми.Каза че от това по грозно нещо не била виждала,та си помислих колко млади момичета които са писали в темата са с мисленето на майка ми-жена на 60години.Не подчертавали ни дупе ни крака ни нищо.Аз не мисля така.Висока съм 173 и тежа 50кг.Мисля ,че ми седят много добре(това си е лично мое мнение де,защото по голяма част от жените не ги харесват)Ако пуснем тема за примерно дънките тип цигара ,смятам че ще има много положителни оценки за тях.По класически са и се харесват.Но честно казано и те определено не утиват на всички.Аз като видя някоя дебеланка изпълнила такива дънки ми става лошо.

# 118
  • Мнения: 4 447
Днес показах потурите дето си ги купих на майка ми.Каза че от това по грозно нещо не била виждала,та си помислих колко млади момичета които са писали в темата са с мисленето на майка ми-жена на 60години.Не подчертавали ни дупе ни крака ни нищо.Аз не мисля така.Висока съм 173 и тежа 50кг.Мисля ,че ми седят много добре(това си е лично мое мнение де,защото по голяма част от жените не ги харесват)Ако пуснем тема за примерно дънките тип цигара ,смятам че ще има много положителни оценки за тях.По класически са и се харесват.Но честно казано и те определено не утиват на всички.Аз като видя някоя дебеланка изпълнила такива дънки ми става лошо.

Т'ва к'во трявба да значи???? Shocked

 ooooh!

# 119
  • Мнения: 649
Днес показах по турите дето си ги купих на майка ми.Каза че от това по грозно нещо не била виждала,та си помислих колко млади момичета които са писали в темата са с мисленето на майка мишена на 60години.Не подчертавали ни дупе ни крака ни нищо.Аз не мисля така.Висока съм 173 и тежа 50ки.Мисля ,че ми седят много добре(това си е лично мое мнение де,защото по голяма част от жените не ги харесват)Ако пуснем тема за примерно дънките тип цигара ,смятам че ще има много положителни оценки за тях.По класически са и се харесват.Но честно казано и те определено не отиват на всички.Аз като видя някоя дебеланка изпълнила такива дънки ми става лошо.
И какво жената като е на 60 години? Няма определяща възраст човек да разграничи хубавото от грозното или в съответния пример чувал от панталон!

# 120
  • Мнения: 6 615
Днес показах потурите дето си ги купих на майка ми.Каза че от това по грозно нещо не била виждала,та си помислих колко млади момичета които са писали в темата са с мисленето на майка ми-жена на 60години.Не подчертавали ни дупе ни крака ни нищо.Аз не мисля така.Висока съм 173 и тежа 50кг.Мисля ,че ми седят много добре(това си е лично мое мнение де,защото по голяма част от жените не ги харесват)Ако пуснем тема за примерно дънките тип цигара ,смятам че ще има много положителни оценки за тях.По класически са и се харесват.Но честно казано и те определено не утиват на всички.Аз като видя някоя дебеланка изпълнила такива дънки ми става лошо.
Не харесването на потурите няма нищо общо с възрастта .Дебелнка или фиданка с потури  Sick
Ама щом ти Утиват,кво ти пука ние какво мислим.

# 121
  • Мнения: 4 784
Колкото и да са модерни, никога не бих сложила такова нещо. Ужасно грозна дреха. Така и все още не съм видяла жена, на която да ми харесва как и стоят без значение от възраст, ръст, тяло, кг и т.н. Дори обратното, съсипват всичко хубаво в една жена.

# 122
  • Мнения: 316
Колкото и да са модерни, никога не бих сложила такова нещо. Ужасно грозна дреха. Така и все още не съм видяла жена, на която да ми харесва как и стоят без значение от възраст, ръст, тяло, кг и т.н. Дори обратното, съсипват всичко хубаво в една жена.

Зависи... SunglassesЕксцентрични са и трябва да си малко по-широкоскроен, както и с безупречна фигура, за да се облечеш в нещо такова... Това не са ти еднообразните дънки, дето са като "конфекция" и в които всеки - слаб или дебел се е напъхал... Wink Sunglasses

# 123
  • Мнения: 549

Колкото и да са модерни, никога не бих сложила такова нещо. Ужасно грозна дреха. Така и все още не съм видяла жена, на която да ми харесва как и стоят без значение от възраст, ръст, тяло, кг и т.н. Дори обратното, съсипват всичко хубаво в една жена.

Зависи... SunglassesЕксцентрични са и трябва да си малко по-широкоскроен, както и с безупречна фигура, за да се облечеш в нещо такова... Това не са ти еднообразните дънки, дето са като "конфекция" и в които всеки - слаб или дебел се е напъхал... Wink Sunglasses

 Peace

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 16:34 от L е о

# 124
  • Мнения: 6 615
mama nely   и с един цитат щяхме да ти разберем мнението.

# 125
  • Мнения: 4 784
Да, не са еднообразни, защото са ужасни. За това и бързо им отмина модата. Нещо, което е хубаво, приятно за окото, си остава винаги на мода. По-ексцентрични са, но не мисля, че трябва да си широко скроен, за да ги облечеш върху себе си. Поне аз не се мисля за тясно скроена, но не бих и сложила нещо, което да обезформя тялото ми. Между другото до сега не съм чула и откровено мъж, които да ги харесва как стоят на жените.

# 126
  • Мнения: 316
Да, не са еднообразни, защото са ужасни. За това и бързо им отмина модата. Нещо, което е хубаво, приятно за окото, си остава винаги на мода. По-ексцентрични са, но не мисля, че трябва да си широко скроен, за да ги облечеш върху себе си. Поне аз не се мисля за тясно скроена, но не бих и сложила нещо, което да обезформя тялото ми. Между другото до сега не съм чула и откровено мъж, които да ги харесва как стоят на жените.

Виж, не искам да споря с теб, нито с консервативните мъже, които ми цитираш. Мен лично ме заглеждат мъже, когато съм обута така и не с насмешка, а със съвсем друго чувство, но както и да е... Просто исках да кажа, че да, има и такава мода и харесва ли ви или не - всяка музика си има своята публика, нали? Не е нужно да бъдете толкова крайни с изказванията - ок, не ви харесва, но защо е нужно да обиждате тези, които харесват този тип панталони? Вярно, че това е форум и всеки може да изкаже мнение, но... някои от пуснатите мнения против, са доста крайни и откровено обидни... Мислех, че тук сме се събрали отбор готини мацки и това, което ни събира е всичко около деца, мода, вкусове... И като сме против нещо - може да се каже и без това да обижда някого. Още повече безпричинно... Както и да е... Явно жените, които мислят като мен са малцинство в тая тема, а на мен не ми е приятно да ме обиждат и да трябва да ходя след всеки пост да се аргументирам защо и как. Продължавайте на воля да си плювате колко приличаме на туркини или циганки, как това били чували и парцали, което сме обличали, че било от магазини втора употреба, че ... няма значение Sunglasses Извинявам се, ако досадих с "проповедите".

# 127
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
И за какво е този спор сега  Rolling Eyes
Който иска , да ги носи, който не иска..........не е задължен  Hug
А може би ,трябваше да попитаме мъжете във Форума каква асоциация им прави  жена в подобна  дреха

# 128
  • Мнения: 186
Хиит са бе!Носете ги смело Joy Joy JoyСамо кажете къде ще ходите,да мина от там Mr. Green

# 129
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
...
А може би ,трябваше да попитаме мъжете във Форума каква асоциация им прави  жена в подобна  дреха

Това е добра идея  Peace

А и доста от темите тук губят първоначалната си идея, когато някой се почувства обиден от нечие мнение и се започва един голям, луд спор  #2gunfire

# 130
  • Мнения: 2 448

А може би ,трябваше да попитаме мъжете във Форума каква асоциация им прави  жена в подобна  дреха
Най-вероятно няма да им хареса, аз не съм чула мъж да одобрява потурите, но те повечето мъже не одобряват половината от дрехите , с които жените се обличат. Simple Smile
И аз не съм толкова смела да се пробвам с такива гащи Simple Smile, но честно виждала съм мацки, на които стоят готино. Дори миналата година моя много добра приятелка като си купи много ми харесаха как и стояха, още повече че беше така напълняла и с нищо друго не изглеждаше така добре. Simple Smile

# 131
  • Мнения: 549
ами да ви кажа мацки бих помолила модератор ако може да се изтрие вече темата Rolling Eyes newsm78знам ли вече достатъчно мнения изчетох.Стига сме чесали езици Laughing

# 132
  • Мнения: 7 474
Няма да я изтрия, но ще я заключа.
Мисля, че темата е изчерпана и взе неприятен обрат.

Общи условия

Активация на акаунт