Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 118
  • 755
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 337
Направо сълзи ми потекоха от тази тема rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Та да ви кажа и аз за един муньо.Аз бях на 18,той на 20.В интерес на истината аз бях инициативната,момъка имаше фантастична външност.Една вечер след дискотека отидохме у тях.Почна се едно целуване,едни любовни игри... Embarassedвсичкото ок,ама а младежа не му става ooooh!То бяха едни мъки...сигурно 3 часа #CrazyВ един момент на мен ми писна,той почна да ми обяснява как за първи път му се случвало такова нещо...аз се облякох и си тръгнах.Иси мислех че с това се е завършила таз любоФ.Да ама не.....Аз повече не му се обадих,но след около 2 седмици той ми се обади и каза,че непременно трябвало да се видим.Ми добре,казах аз....
Ще се опитам да ви цитирам думите му по памет:"Ами....не знам как да ти го кажа....правих си изследвания,защото не ми е добре....болен съм от сифилис #Crazy #Crazy #Crazy.....единствения полов контакт,който съм имал от месеци насам е с теб,така че освен от теб,няма от коя друга да е.....и трябва да ми дадеш пари за лекарства #Crazy #Crazy #Crazy"
Първата ми реакция не беше никаква,изглежда не му асимилирах думите въобще,втората ми реакция беше"за какъв полов контакт говориш ти бе,муньо #Crazy????И третата ми реакция беше,Боже,ако тоя наистина има сифилис,то ясно че не е от мен,ама ако и на мен ми има нещо?????
Предполагам си представяте с каква скорост изхвърчах към болницата да си правя изследвания.Слава Богу,нямаше нищо.
По принцип не съм отмъстителна,ама на тоя реших да му го върна тъпкано.Първият път,като го засякох случайно в едно кафе,се провикнах,така че да чуят всички"Николай,звънни ми утре да ти дам лекарствата за сифилис,дето каза да ти купя".Тоя идиот потъна в земята от срам,стана и си тръгна,а аз доста се посмях.
Та това е моят муньо.Сега пиша и се смея,ама тогава ми се ревеше.След това дори коментирахме с мои приятелки,че просто са му трябвали пари и е измислил много глупав начин да измъкне нещо от мен.... newsm78

# 556
  • Мнения: 260
Даааа, тази тема трябва да се ексхумира от време на време Mr. Green

# 557
  • Мнения: 35 961
любимата ми тема  hahaha

# 558
  • Мнения: 1 526
Е не съм вярвала, че може да се хиля в продължение на 28 стр.  rotfImao rotfImao велики сте! Продължаваите!

# 559
  • Мнения: 2 495
Аз на тая тема така съм се смяла Joy JoyМай трябва да се закове Laughing

# 560
  • Мнения: 3 091
 Joy hahaha Joy hahaha Joy
Великолепна тема! аз продължавам да си ровя хард-а, че нещо не се сещам ... не може да няма! склерозата е тежко нещо Sad

# 561
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Я и аз да участвам.  Mr. Green
Мое гадже (мъж след 30-те по онова време), беше под пълен майчин контрол. Нямаше значение, че той от 15 години живеше в София, а тя - в Пловдив. Тя напътстваше неговата кариера от-до (по професия зъботехничка беше жената), а той работеше в да кажем, културно-образователната сфера.  Mr. Green
Когато той напишеше нещо, го пращаше на мама, за да чете и да му казва забележки. Rolling Eyes (Мама не я биваше много в писането, пишеше с елементарни грешки и странен словоред).
Не можеше да пътува никъде без нейно разрешение (дори да се качи на Витоша  Shocked).
Не си купуваше и чифт обувки, без тя да е уведомена.
И най-важното, той имаше разрешение да спи с жени (каквито и колкото на брой му паднат), но! Да няма сериозна връзка. Зимъска, когато на мама й станеше студено, тя пристигаше да живее при сина, а Глупица (моя милост, която тайно от нея живееше със сина-левент) се изнасяше. И понеже имах доста книги и джунджурии, ги оставяхме в съседите на склад. Embarassed
Добре,де, ама аз имах и пералня и викам, къде ще я мъкнем и нея. Нека седи.
Какво да кажел на мама? Ами, че си купил пералня, бе!
Ма как така, купил си пералня? Тя щяла да вдигне страшен скандал - защо точно пералня бил купил!
И така, човекът не спа няколко нощи, та накрая нещо измисли, да излъже мама. Joy
И до ден днешен си плюя в пазвата, че все пак ми е дошъл акъла, да се отърва от Муньо (чиято мама май беше от малките кусури). Wink

# 562
  • Мнения: 64
Zdrawejte pak ot men...Radvam se,che moqta nominaciq vnese renesans v tazi tema,zashtoto  Embarassed da si priznaq,chak sled kato q publikuvah,se usetih,che datira ot predi meseci...no sega vijdam,che prosto e imalo nujda ot vlivane na malko sveja kruv... Peace
Mucha se da se setq oshte nqkoq istoriika za nqkoj bivsh munio..no zasega ne mi idva naum!
No shte produljavam da cheta,i da pisha,ako se setq...i vie ne spirajte,molq vi!!!!!  Hug

# 563
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ето я историята. Този заухав младеж, завършил или още учещ в СУ, се запознал с мойта приятелка. Първото впечатление било на добър и възпитан младеж. Започнал младежът да и обяснява колко я харесва и "как има сериозни намерения към нея" на втората среща Rolling Eyes. Имал младежът празник и девойката отишла. Празнували младежите. Ядял си ученият младеж салата с лук и си дъхал свободно и доволно на лук, без да му мига окото. Рекла девойката да си ходи вече, а той и казал, че имал намерение да правят секс. Ама тя казала, че е късно, че е ангажирана и не е предупредила техните, че ще закъснява и си затръгвала. Благовъзпитяният младеж от този отказ изпаднал в бяс и я изхвърлил, наричайки я "шибан боклук" Crazy Тя го помолила да слезе да и откл'чи входната врата, защото се закл'чвала, а отговорът бил "Оправяй се, боклук такъв" и Тряс.

Друг муньо поканил друга моя добра приателка на първа среща, на обяд, пускал чар и омая в изобилие и накрая си дал 5 лева за неговата манджичка и това било. Същият има още други изцепки като: Доста бързичко свършвал младежа, на 2 минута така да се каже. А на приятели разправял, колко тя била зле в леглото.  #Crazy

# 564
  • Мнения: 5 622
А на приятели разправял, колко тя била зле в леглото.  #Crazy



Че то това си е класика направо. Ти да не искаш да си признае на всеослушание, че не става за нищо  hahaha




Друг муньо поканил друга моя добра приателка на първа среща, на обяд, пускал чар и омая в изобилие и накрая си дал 5 лева за неговата манджичка и това било.   #Crazy



Такива случки имам и аз. Баси мъжете.При положение, че вади пари стигащи за цялата сметка (даже и на съседната маса) и посочвайки само неговото, да се разплати..... Sick Смешковци  rotfImbo

# 565
  • Мнения: 2 332

Друг муньо поканил друга моя добра приателка на първа среща, на обяд, пускал чар и омая в изобилие и накрая си дал 5 лева за неговата манджичка и това било.   #Crazy

Такива случки имам и аз. Баси мъжете.При положение, че вади пари стигащи за цялата сметка (даже и на съседната маса) и посочвайки само неговото, да се разплати..... Sick Смешковци  rotfImbo

Сега се сетих и аз - най-накрая  Laughing. Значи този муньо беше преди съпруга ми, последния в поредицата муньовци, благодарение на които бях решила че явно аз нещо не съм наред и имам прекалено големи изисквания. Значи действието се развива 1999г., когато "Хепи'с" имаше още само във Варна и Пловдив. Младежа беше нещо като бизнесмен, караше прилична кола, на няколко пъти като излизахме ставаше на въпрос че през деня е ходил до Пловдив за да си хапне в "Хепи'с" панирани сиренца и кашкавалчета. И аз му разправям - хайде моля ти се, да ме вземеш някой път и мен, искам и аз да ги опитам. Познайте какъв беше отговора: Ами добре, ако си платиш бензина до Пловдив и обратно и сметката там... Той - бизнесмен, аз - скромна докторантка... Добре че ми дойде акъла навреме и  загубих с него само 3 месеца - а, оказа се че отскачайки до Пловдив се е виждал и с негова бивша, т.е. совите не са това, което са  Laughing. И колко други неща се сетих за този субект, ама току-виж жена му чете тук и си го разпознала  Laughing.

# 566
  • Мнения: 64


И аз му разправям - хайде моля ти се, да ме вземеш някой път и мен, искам и аз да ги опитам. Познайте какъв беше отговора: Ами добре, ако си платиш бензина до Пловдив и обратно и сметката там...

Боже...чувала съм ги и аз такива... Rolling Eyes А пък сега се сетих миналото лято,имах един мунъо,който уж не ми беше гадже,а само приятел...той-един такъв все се контеше,наричаше себе си "последният останал джентълмен"...ама горкият беше толкова суетен...повече и от мен даже  Sunglasses
Та веднъж ми се обажда,кани ме да ходим да гледаме спортни танци (и той и аз сме тренирали в миналото),та и на двама ни са страст...Обаче аз бях на работа,та той идва да ме вземе от там,с поръчката "да не закъсняваш,че да не чакам с таксито много долу...знаеш колко бързо се върти апарата..." Та слизам аз по-рано се измъквам...него разбира се го няма...чаках 20 минути...появява се той с таксито,наконтил се пак нашия,излял цяло шише парфюм ,обаче за закъснението-нито дума... Прехапах устни аз и се качвам-ама като пристигнахме-цяла навалица...постояхме около час и половина (за тези,които не са присъствали на турнир по танци-продължава два дни,горе-долу от сутрин до вечер) Та аз както бях от работа-уморена,гладна...и при първата почивка,понечвам аз да изляза,а той-"ама къде отиваш,някой може да ни заеме местата..." Викам аз съм гладна,отивам да си взема нещо.Стана той да идва с мен-с видима неохота,обаче през цялото време нервничи..Купих си аз един сандвич...ми то-през цялото време:"айде,айде,по-бързо яж..."Да гълтам като гларус замалко не се задавих,на всичкото отгове се почувствах като някакъв ненаситен хищник...абе-изядох го аз сандвича,ама направо ми беше приседнал...влязохме обратно-той се втурна да сяда,да не изтърве нещо-и през цялото време ме ръчка в ребрата:"уааа,т'ва видя ли го...аз мога по-добре..." Outta Joint
В един момент просто не издържах,и му казах,че искам да си ходя,защото на следващия ден пак бях на работа...а и вече не издържах...и той-"ама как така?Ами добре,както искаш...чао"...
А вече беше около 22.30 станало-турнира свършваше някъде към 23-23.30...И ме остави нашия да се прибирам от "Славейков" до нас...което си е доста разстояние и с такси...А иначе се биеше в гърдите как най-важното задължение на един кавалер,било да изпрати дамата си невредима до тях...абе...мунъовци колкото щеш... Mr. Green Дано не срещаме такива!

# 567
  • Мнения: 1 462

Друг муньо поканил друга моя добра приателка на първа среща, на обяд, пускал чар и омая в изобилие и накрая си дал 5 лева за неговата манджичка и това било.   #Crazy

Такива случки имам и аз. Баси мъжете.При положение, че вади пари стигащи за цялата сметка (даже и на съседната маса) и посочвайки само неговото, да се разплати..... Sick Смешковци  rotfImbo
Това съм го правил и аз.  С-ката беше 4 лева, аз имах в джоба си 2.  Платих само за мен.  Друг път ми се случи момиче да ме черпи пица, аз си поръчах голяма, не можах да я изям и поисках да си взема останалото за вкъщи, но тя не искаше да чака да донесат кутията.

# 568
  • Мнения: 748
Ади дайте малко и за муня Simple Smile Все ще има нещо и за нея тема Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=28778.280

Тя обаче май е заключена ? Защо?

# 569
  • Мнения: 5 622

Друг муньо поканил друга моя добра приателка на първа среща, на обяд, пускал чар и омая в изобилие и накрая си дал 5 лева за неговата манджичка и това било.   #Crazy

Такива случки имам и аз. Баси мъжете.При положение, че вади пари стигащи за цялата сметка (даже и на съседната маса) и посочвайки само неговото, да се разплати..... Sick Смешковци  rotfImbo
Това съм го правил и аз.  С-ката беше 4 лева, аз имах в джоба си 2.  Платих само за мен.  Друг път ми се случи момиче да ме черпи пица, аз си поръчах голяма, не можах да я изям и поисках да си взема останалото за вкъщи, но тя не искаше да чака да донесат кутията.

С малката разлика, че ти си имал 2 лева, не 20. А моят "кавалер" имаше 20 кинта, а аз пих само един айс нектар..........

Общи условия

Активация на акаунт