Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 173 999
  • 755
  •   1
Отговори

Анкета

Дойде време да преброим пилците...

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 21 фев 2008, 00:12
* Може да изберете максимум 10 опции.

# 615
  • Мнения: 5 468
Митето: "Ела, ела да хапнеш на бати сиренцата".
Имаме участник, който убедително повежда в класацията...  Ню, гориш!
hahaha
Лелеее... наистина изгорях ooooh!. Мойта Ванка не беше толкова еротична... и слава Богу.
Ми-те-то! Ми-те-то! Flutter Flutter

# 616
  • Мнения: 1 312
Митето: "Ела, ела да хапнеш на бати сиренцата".
Имаме участник, който убедително повежда в класацията...  Ню, гориш!

 newsm80  Joy Joy Joy

# 617
  • Мнения: 1 316
Ми-те-то, Пре-зи-дент  Hands Clap  Hands Clap
Аз не се сещам за нещо толкова брутално... А темата, спор няма е уникална smile3521
Това лято имах близка среща с едно бледо подобие на муньо, беше толкова досаден... Не се усети, че щом не искам да ме докосва, значи няма надежда... На всичкото отгоре беше безнадежден романтик и се чудех как да го разкарам, без да го докарам до болестно състояние.
Таз година полумуньо, догодина цял smile3508
Абе Митето уби рибата, спор няма smile3501 newsm80
Продължавайте да споделяте истории, момичета! Ровете из архивите и да гласуваме Peace

# 618
  • Мнения: 1 316
Оф, сетих се сега... Излизах с един банкер, който го раздаваше голямата работа. Сядаме на заведение, той си поръчва бира, а аз - сок. И по едно време става, вади 2 лв.от портфейла си, оставя ги на масата и си тръгва. Идва сервитьорката, а аз от притеснение не мога да си намеря портмонето в чантата, за да доплатя. Представяте ли си унижението...  Embarassed Embarassed EmbarassedЕ, повече не се видяхме. Naughty

# 619
  • Мнения: 2 379
Със сигурност не мога да меря моя муньо с най-големите звезди (прочетох ги всичките!), ама и ний сме дали нещо на света!

Имаме среща пред ЕнДеКа-то. Месецът е януари или февруари, т.е. куууучешки студ!!! Чакам аз, чакам... 15-20 минути, него го няма! Най-сетне след около половин час той се появява и аз бясна му крещя как може да ме кара да чакам толкова много време и в този нечовешки студ!?
Той ми се обяснява: "Извинявай, ама се успах. После много бързах! Наистина не исках да те карам да чакаш. Толкова бързах, че дори и зъбите не съм си измил!!!"

 Laughing

# 620
  • Мнения: 6 417
Да не вземеш да го нападнеш Joy

# 621
  • Мнения: 612
Историята не е моя, преразказана от мъжа ми. Много се смяхме.       
 hahaha   Преди години в ония осемдесетте години, преди 10-ти, когато имаше много чехкини полякини и т.н. Та лицето Стоянчо тогава се заиграва с една чехкиня. Ама много си я харесва, ама много направо крои планове за вечерта /ако се сещате за какво говоря  Joy / ...  Та ходят насам натам през деня, по кафета, сладкарници, става късно и човека решава да си я води вкъщи. Да, ама мацката хич и не знае че на момъка му се прави на- на- най, хич и не подозира къде я води по малките улички. Спират пред входа на кооперацията и той и вика - Не бой се, аз живея тука, на последния етаж, не се притеснявай, ей там живеят нашите. Да , ама момичето се дърпа, късно е, не ще и не ще да се качи. Сядат пред блока, ама става късно и момъка ше действа - грабва бързо жилетката на момата и беж на тавана. Чака  bowuu smile3508  . Чука се на вратата. Доволен , че тактиката действа отваря доволен, нахилен  newsm53 ше посреща гостенката ...
Да, ама там баща му сънен, само казва  smile3513 -  Върни на момичето жилетката!
Кой го караше да казва къде живеят техните.  newsm62

# 622
  • Мнения: 217
Митето: "Ела, ела да хапнеш на бати сиренцата".
Имаме участник, който убедително повежда в класацията...  Ню, гориш!

 newsm80  Joy Joy Joy

Ееее, момичета, благодаря за номинацията.  Направо ме вдъхновихте да търся снимки.  Днес ще питам една моя приятелка дали не го пази нейде Митето на снимка да го изтипосам.  Още не се е оженил доколкото знам, така че никоя няма да си го познае

# 623
  • Мнения: 794
Днес ми е кофти ден   Confused и се сетих за темата,  като я чета много бързо ми се оправя настроението... Mr. Green

Във връзка със сиренцата и аз имах един такъв - скаран с хигиената, освен това имаше странни схващания за това с какаво облечен може да се прави секс и .. оставаше по боксерки, като си го вадеше от КРАЧОЛА  hahaha  Joy  Joy  Joy
Чесно казано като го видях незхаех как да реагирам, бях като парализирана от гледката  Joy ... освен това оставаше по чорапи .... бр бр бр  Sick  Sick

Първото ми гажде, с което бях 1 ден, на един летен лагер в Родопите пък беше един от най-... и аз точно не  мога да намеря думата ...

Беше пепеляво рус , с прическа ала Ванила Айс и с златна халка на ушето...имаше много мазна кожа с комедони, невероятно розови устни и влажен поглед на гладно куче, видяло кренвирш тандем под носа.. та с този момък беше първата ми целувка с език - идилията беше невероята - полянка, слънчице ... и Той ме целува, ВКАРВА СИ ГНУСНИЯ език в устичката ми и ... започва да прави най-бързите движения , на които е способен. ..като крайния резултат бе, че ме отврати за няколко години от френската целувка... Дълго време се чудех, какво толко хубаво намират хората в това, някой да си бутне лепкавия език и да го мърда, точно като гърчещ се червей ...  Sick  Sick  Sick

Тези двамата са ми най- фрапиращите....  Grinning

# 624
  • Мнения: 2 085
и .. оставаше по боксерки, като си го вадеше от КРАЧОЛА 
rotfImao rotfImao rotfImao

# 625
  • Мнения: 1 312
... освен това оставаше по чорапи .... бр бр бр  Sick  Sick



Тоз да не е моят  Данчо от Ямбол? Thinking
Не се разделяше това момче с чорапите си за нищо на света..."секси"гледка-бели,хавлиени,с червена и синя лента,опънати до прасеца Sick...Всеки път(4 за да сме точни Wink) впервах взор в тавана,пък той се възпламеняваше още повече понеже ме мислеше за срамежлива,че не съм го гледала там Embarassed.Иначе си беше добро момчето,но като се вземат в предвид чорапите и секса ала "да изчезнеш за 60 секунди"сметнах,че тази връзка няма бъдеще Crossing Arms

# 626
  • Мнения: 437
и секса ала "да изчезнеш за 60 секунди"сметнах,че тази връзка няма бъдеще Crossing Arms

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 627
Аз съм си имала муньо,по-муньо и най-муньо.Та най-муньо беше решил,че е много секси да си пусне дълги нокти на палеца и малкия пръст на двете ръце ooooh!(които обаче почистваше и пилеше много старателно),че е възбуждащо когато ще правим секс само да си смъкне панталона,а не да го  свали изцяло,да го прави с мен и с чорапите си(т.е не си ги сваляше от краката),да си бърка в носа с един от въпросните нокти(а с другия в ухото).Отврат Sick.Е,мисля,че е ясно,че нашата ЛИБОФ не продължи много дълго и сега муньо Симеончо си има друго гадже,което аз не съм виждала,но са заедно от доста време.Не знам как го търпи.Ако се сетя за още ще разказвам.

# 628
Пак се сетих за Симеончо.  Той си мислеше, че една жена е свършила когато, цитирам- "пресъхне".Малко пояснение-става върос за секс,а не за поливане на цветя,когато водата в лейката свърши и въпросната лейка,така да се каже,пресъхне.

# 629
  • Мнения: 5 668
Митето:

1/ На гости сме на негов приятел в друг град и сме си взели хотел и се приготвяме вечерта да излизаме някъде.  Закъсняваме съответно, аз съм влязла набързо в банята да си тегля един бърз душ.  Ваната има едни перденца отпред да не те гледат докато се къпеш и да не пръска вода.  Къпя си се аз, по едно време усещам брутална миризма ме лъхва.

Дърпам перденцето, Митето си седнал на тоалетната чиния и си ака и чете списание "да не сме били губели време, докато аз се купя".  Аз съответно изхвърчавам насапунисана и бясна от банята.

2/  (Предупреждавам, гнусно). Митето отива за два дни на гости на някакъв приятел извън града.  Приятелят обаче живее в някакво мазе без баня и тоалетна и съответно Митето два дни не се престарава в хигиенно отношение. Връща се и директно пристига в къщи.  Аз нещо си правя на компютъра. По едно време чувам Митето да ми казва "Ела, ела да хапнеш на бати сиренцата".  Обръщам се, Митето се събул и седи по член само, а по члена едни такива гадни бели неща, както ми обясни после, щото не се бил къпал два дни.  Няма нужда да споменавам, че не само пропуснах "деликатеса", но и това беше последния ден, в които някой ни видя заедно.


 FlutterЕ това направо ме разби. Това си е голям екземпляр, но защо го няма в анкетата. Леле много се смях досега, то не бяха пикливи, то не бяха пръдливи истории, че и по-зле. Ох аз не мога да се "похваля" с такива уникати. Сещам се само за един, който го запознах с една моя приятелка и то само за да не ми се пречка на мене. Та въпросния господин решил да я води на заведение, но не на барче , а на механичка. Влизат те в едно заведение, а то разделено от едната страна барче, от другата механичка с жива музика. И той "А на механичката, че да ми свирят на ушенце". Мойто  казала добре. Идва сервитьорката и им дава меню да си поръчват. Приятелката ми не е баш пиячка и си поръчала бира с картофки. Като дошъл неговия ред си поръчал...чай и тоник /че не консумирал алкохол/. Приятелкята ми умряла от срам, носят им поръчката и тя вика аз изглеждам като пиячка в сравнение с неговата поръчка. А той ухилен до уши й викал "Аз си поръчах тоник, щото хич не го обичам и затова ще го пия по-бавно, че да стоим по-дълго тука и да ми свирят на ушенце". Ужас ooooh! Като си помисля че той искаше да ходи с мене направо изтръпвам. #Crazy А пък стиснат колкото си искаш.

Общи условия

Активация на акаунт