Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 173 995
  • 755
  •   1
Отговори

Анкета

Дойде време да преброим пилците...

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 21 фев 2008, 00:12
* Може да изберете максимум 10 опции.

# 690
Събрах се с дзруго бивше гаджи,който работеше в НСБОП Twisted Evil
Онзи не го видях повече...

 Joy hahaha Край! Изби рибата! Joy hahaha

# 691
  • Мнения: 3 423
Нямам време да чета, дали не съм
ви го казала вече, но една мама я
разпознах по муньото. Оказа се, че
и аз съм го срещала. Даже живеем
в един град. Преди време разбрах,
че съм му била годеница. Ама това
ми го каза общ познат. Щото моя
милост и хабер си нямаше. Муньо.

# 692
  • Мнения: 389
Мълчах си по темата, понеже не е много ласкателно за мен, но все пак ще се включа. Става въпрос за първото ми гадже. В оправдание мога да кажа, че бях млада и глупава и похабих много месеци от живота си, включително лятната ваканция, докато се опитвах да му налея нещо в главата и да избута поправката по математика.   

Средно 6-7 часа на ден зарибяваше нещо из нета, не знам как съм търпяла. Веднъж пътува до друг град по работа и ме заплашваше, че ако не се държа добре щял да се види с чат-приятелката си оттам. (Докато го е писал, тя е стояла до него в клуба).

Изживяваше се като много разкрепостен и би-сексуален и освен с мен, човекът имаше любовни връзки от еднократен характер с различни канцеларски пособия, в частност моливи и химикалки, които после е изхвърлял.  Sick

Тотално ми срина мнението за мъжете като цяло, пълен нещастник и социопат.

След като приключихме връзката се изпокара с всичките си приятели, опита се да учи в университет, но се провали и в това. Хвана се с едно момиченце, проми й мозъка. Изневерявал й, а после й го разказвал, за да я научи на "свободна връзка". Като ревнувала, я водил на психиатър. Карал я да му измисля истории как го ч**ат мъже и да му ги разказва. Болна и гнусна работа!

Последно го чух преди 2 год. когато ме намери в ICQ, за да ми се похвали, че щял да става баща и да се жени, а също така и да ми каже, че винаги съм се смятала за нещо повече от него, а не било така.  ooooh!

# 693
  • Мнения: 14 654
Изживяваше се като много разкрепостен и би-сексуален и освен с мен, човекът имаше любовни връзки от еднократен характер с различни канцеларски пособия, в частност моливи и химикалки, които после е изхвърлял.  Sick

егати извратеното копеле, пфу
да се чука сам с химикалка, не е истина

# 694
  • Мнения: 3 447

Последно го чух преди 2 год. когато ме намери в ICQ, за да ми се похвали, че щял да става баща и да се жени
Да не се окаже някой форумски съпруг  Joy

# 695
  • Варна
  • Мнения: 25 212
От вчера чета и се късам от смях smile3532 smile3532 smile3532 Добре че някой избута темата пак отгоре че като си помисля, че можеше да  я изпусна....
За съжаление (или по-скоро за щастие) не мога да дам приноса си към нея, само мога да продължа да се хиля
 moresmile

# 696
  • Мнения: 817
Реших и аз да номинирам един муньо ,даже за него една сродна дума с п ще е по-подходяща ,ма карай.
Става въпрос за бившия на най-добрата ми приятелка още от началното училище ,та и до сега.
Действието се развива преди 7-8 гидини.След вчерашната консултация с нея реших да го изложа на показ ,защото заслужава.Въпреки ,че му го върнахме ,чисто по женски ,но отмъщението ще е още по прекрасно след като и чичо гугъл ще е запознат.
Казва се Александър ................. ,живее или поне живееше в столичния квартал Обеля ,........................
Въпросния хубостник Сашо тръгна с мойта приятелкаходиха те няколко месеца всичко уж беше супер ,но по едно време Сашко ,взе да се предлага и на мен,наглоста му стигна до там ,че той дори ме покани мен на неговия рожден ден ,с уговорката да не и казвам на нея.По-гнусното беше ,че той беше взел пари назаем от нея ,за да си го празнува.Въпросния сашко по-късно установих ,че явно от това се и издържаше ,нещо като жиголо беше ,тя му даваше доста пари назаем ,които никога и не си върна.Наглеца беше толкова голям ,че дори на собствения си рожден ден ме сваляше нагло ,въпреки ,че тогава бях с гаджето си ,с което в последствие се разделих именно заради Сашко.
И тогава замислихме плана за отмъщение ,след като мойта приятелка го намрази достатъчно както и аз решихме да действаме.Аз тръгнах с него ,уж тайно от мойта приятелка/поне смотаняка си мислеше така/ , и направих всичко това което той беше направил с нея.Използвах най-безеремонно/купувашще ми бижута ,водеше мо по скъпи заведения ,на почивки ,плащаше ми телефонните сметки на GSM-а ,който той разбира се ми купи/ ,човека доста хлътна ,зощото бил намерил сродна душа EmbarassedДойде момента когато ,явно му по привършиха париците , а и тя беше позатегнала кранчето.Веднъж катастрофира и му трябваха спешно пари ,за да си ремонтира колата.Дойде при мен с молбата да му усложа ,но тогава беше момента да го разкарам.След като му обясних какъв мизерник е и ,че щом няма пари да си оправи колата хич и не ми трябва............... .Човека го изживя доста тежко ,сигорна половин година след това ми звънеше да ме моли да се сдобрим ,че бил променен.Само ,че аз мече имах нова връзка ,веднъж притеснявайки ме отново по телефона ,попадна на настоящия ми тогава приятел и за малко , ама много малко му се размина боя и кой знае още какво Mr. Green
И още нещо ,ако се чудите защото съм се прежалила ,да съм с него има и още нещо ,което не мога да му отреча ,беше много ,ама наистина много добър в леглото ,особенно го биваше във френската Joy,така ,че определенно си прекарвах и приятно Flutter,.......................
Поне тази случка ,ще ни забавлява винаги ,всеки път като си преразказвам отделните моменти и си умираме от смях Joy hahaha

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 22:24 от Vivi

# 697
  • Мнения: 794
Типа с афинитет към химикалките на Рони Бо ме разби ....

 Mr. Green

# 698
  • Мнения: 3 447
беше много ,ама наистина много добър в леглото ,особенно го биваше във френската Joy,така ,че определенно си прекарвах и приятно Flutter

Какво отмъщение, ти реклама му направи  Joy

# 699
  • Мнения: 819
Реших и аз да номинирам един муньо ,даже за него една сродна дума с п ще е по-подходяща ,ма карай.
Става въпрос за бившия на най-добрата ми приятелка още от началното училище ,та и до сега.
Действието се развива преди 7-8 гидини.След вчерашната консултация с нея реших да го изложа на показ ,защото заслужава.Въпреки ,че му го върнахме ,чисто по женски ,но отмъщението ще е още по прекрасно след като и чичо гугъл ще е запознат.
Казва се Александър ................. ,живее или поне живееше в столичния квартал Обеля ,..............................
Въпросния хубостник Сашо тръгна с мойта приятелкаходиха те няколко месеца всичко уж беше супер ,но по едно време Сашко ,взе да се предлага и на мен,наглоста му стигна до там ,че той дори ме покани мен на неговия рожден ден ,с уговорката да не и казвам на нея.По-гнусното беше ,че той беше взел пари назаем от нея ,за да си го празнува.Въпросния сашко по-късно установих ,че явно от това се и издържаше ,нещо като жиголо беше ,тя му даваше доста пари назаем ,които никога и не си върна.Наглеца беше толкова голям ,че дори на собствения си рожден ден ме сваляше нагло ,въпреки ,че тогава бях с гаджето си ,с което в последствие се разделих именно заради Сашко.
И тогава замислихме плана за отмъщение ,след като мойта приятелка го намрази достатъчно както и аз решихме да действаме.Аз тръгнах с него ,уж тайно от мойта приятелка/поне смотаняка си мислеше така/ , и направих всичко това което той беше направил с нея.Използвах най-безеремонно/купувашще ми бижута ,водеше мо по скъпи заведения ,на почивки ,плащаше ми телефонните сметки на GSM-а ,който той разбира се ми купи/ ,човека доста хлътна ,зощото бил намерил сродна душа EmbarassedДойде момента когато ,явно му по привършиха париците , а и тя беше позатегнала кранчето.Веднъж катастрофира и му трябваха спешно пари ,за да си ремонтира колата.Дойде при мен с молбата да му усложа ,но тогава беше момента да го разкарам.След като му обясних какъв мизерник е и ,че щом няма пари да си оправи колата хич и не ми трябва............... .Човека го изживя доста тежко ,сигорна половин година след това ми звънеше да ме моли да се сдобрим ,че бил променен.Само ,че аз мече имах нова връзка ,веднъж притеснявайки ме отново по телефона ,попадна на настоящия ми тогава приятел и за малко , ама много малко му се размина боя и кой знае още какво Mr. Green
И още нещо ,ако се чудите защото съм се прежалила ,да съм с него има и още нещо ,което не мога да му отреча ,беше много ,ама наистина много добър в леглото ,особенно го биваше във френската Joy,така ,че определенно си прекарвах и приятно Flutter
Поне тази случка ,ще ни забавлява винаги ,всеки път като си преразказвам отделните моменти и си умираме от смях Joy hahaha


Защо ли си мисля, че по този начин му падаш на нивото...нужно ли е така да го изтипосаш, при положение, че вече има семейство?  newsm78

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 22:25 от Vivi

# 700
  • Мнения: 817
Той има семейство ли newsm78.От 6-7 години не съм го виждала.
И ще го "изтопосвам" колкото и както си искам ,защото той си го е заслужил ,всеки отговаря за делата си Crossing Arms
Понякога ,за да покажеш на някой що за стока е ,трябва да му дадеш нагледен пример ,да се види от страни...............дано му е послужло за урок.

# 701
  • Мнения: 817
беше много ,ама наистина много добър в леглото ,особенно го биваше във френската Joy,така ,че определенно си прекарвах и приятно Flutter

Какво отмъщение, ти реклама му направи  Joy

Ми ,да трябва да ми е благодарен пича ,само не знам как се кутира в момента.То за 6-7 години и с тази инфлация Thinking

# 702
  • Мнения: 885
И аз ще се включа.Направо ме съсипахте.От смях.
Излизаме с приятелки и  с компанията на гаджето на една от тях .Единият от тях първо реши да ме напие,ама... аз не пия.После ми вдигна луд скандал,че не съм искала да легна с него,той бил най голям карък,попаднал на мене и аз не искам да му пусна.И накрая заяви категорично"Че не съм девствена,ама съм стисната".Какво да правя,че беше толкова грозен и неможах да се прежаля .Стисната съм. Naughty

# 703
  • Мнения: 6 438
Леле,РониІБо,добре,че си се отървала от този индиви,че току виж и на теб така ти беше промил мозъка  #Crazy А това с канцеларските материали   Joy hahaha Joy

# 704
Абе къде се намират такива извратеняци  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт