Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 113
  • 755
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 146
Tемата се казва"номинации"Хайде да гласуваме в една анкетка

# 136
  • Мнения: 35 960
Да не бързаме с анкетата, мисля, че ще съберем още номинации Laughing Laughing Laughing

# 137
  • Мнения: 5 468
Един път се връщам късно от театър и чакам трамвая на пуста и тъмна спирка. По едн време изниква пред мен един чичко /аз съм била най-много на 15 години тогава/ с листо в ръка и почва да ми обяснява, как наоколо нямало цветя и затова той взел това листо от земята за мен, как негови приятели посягали на гаджетата си, но той никога не би посегнал на жена /то сега ми е весело, ама тогава по-скоро страшничко ми стана/, как той много ме харесал и искам ли да ходя с него. Аз ни жива ни умряла му казах, че когато дойде трамвая искам да се кача сама в него и да ме остави на мира /брех, смелост!/. Той тъжен, тъжен, реши, че някой много ме бил наранил явно и за това сега не съм смеела да отворя сърцето си за друг...
hahaha Joy Joy Joy Joy

# 138
  • Мнения: 5 468
Оооох,страшни сте и аз ще свърша като Ванката Mr. Green
Еееейййй, тоя Ванка бе!!! Стана като секс-символ на форума ни Joy Joy Joy. Милият, ако знае, как му разнесох славата ooooh!.

# 139
  • Мнения: 5 468
Митето излиза от банята тъй както мака го е родила и идва в моята стая, аз  Shocked  Митето: "Искаш ли да ти покажа какви номера знам с пишката?", аз -  Shocked Той приема опулената ми физиономия за положителен отговор и започва волната програма: превива си атрибута между краката и ми вика, че приличал на момиче
Shocked
 rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao
Това ме довърши окончателно вече!!!! tooth

# 140
  • Мнения: 3 394
Ох,вече два дена се смея ейййййййййййййййййййййййй Money

И аз се сетих още нещо НЕ свързано с гаджета.
Прибирам се от някъде си /вече не си спомням/ но бах на онази спирка под Моста на влюбените до НДК. Тъмно ,студено, но имаше чат пат некакви хора. Приближава се един никаквец до мен и ми вика "Моля, позволете ми да Ви стана АЕроб за вечерта" Аз  Shocked Shocked ShockedВикам "Какво?" Оня пак "Моля, позволете ми да Ви стана АЕроб за вечерта" Аз пак не вдявам  Shocked Shocked Shocked Накрая ми присветна,че оня иска да ми стане РОБ за тази вечер #Crazy

Малииииииииии, един камшик да имах тогава, щях да му покажа на кво щеше да заприлича! Размина му се-рейса дойде!

# 141
  • Мнения: 3 562
Roshalche, що му отказа на момчето? Виж какъв акробат и какви номера знае, ако се беше съгласила, знаеш ли какви работи можеше да ти покаже Митето, сега щеше да се хвалиш, хвалиш  Laughing
Сега започнах да се замислям колко много съм изпуснала  Crazy ама, на, късно е вече  Wink

# 142
  • Мнения: 3 562
Tемата се казва"номинации"Хайде да гласуваме в една анкетка
Ню и нейната номинация ни удрят в земята  Rolling Eyes newsm78

# 143
  • Мнения: 2 784
Оооох,страшни сте и аз ще свърша като Ванката Mr. Green
Еееейййй, тоя Ванка бе!!! Стана като секс-символ на форума ни Joy Joy Joy. Милият, ако знае, как му разнесох славата ooooh!.
Че как бе,Ванката е моят фаворит.От 2 дена се смея с глас като се сетя как е свършил hahaha Joy Joy JoyС 2 ръце и 2 крака ще гласувам за него.Айде довечера пускам анкетка,ама някой трябва да ме светне как става номера с промяната на темата,нова ли ще трябва да пусна какво newsm78Ако може напътствията да са в стъпки като за малоумни Mr. Green Embarassed

# 144
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Момичета, ще ме уморите с вашите истории. Сред бившите ми гаджета муньовци няма, но сред бившите обожатели-колкото искате. По едно време се бях отчаяла, че все на мен се лепят такива. Като гледам обаче, не съм била само аз.
 Та аз също имах един такъв обожател, който ме покани веднъж на някакъв манастир до Търново-на събор.  Обаче каза, че трябва сама да си платя пътя. Е, аз пък рекох, че излишни пари нямам и му затворих телефона.
  Преди това този същият успя да ми помогне да си намеря работа-познаваше някакъв тип, който познавал тогавашния ми шеф и му намерил човек. И понеже ми бил помогнал, муньото решил, че трябва и гадже да му стана. Най-големият му комплимент беше, че съм приличала на Клаудия Шифър. Само дето аз нямам никаква, ама абсолютно никаква, дори и малка прилика с нея. Нито съм руса, нито очите ми светли, нито фигура, нито ръст...абе нищо. Обаче, не на нея съм мязала. Всяка вечер идваше да ме вземе от работа, докато една вечер се държах изключително грубо с цел да ме остави на мира. На другия ден на работа се домъкна приятелят му и взе да ме заплашва. Обясняваше ми как щял да ми съсипе живота ако не се омъжа за муньото. Той горкият само ч..ии си биел и си мислел за мен. И не знам какво ми стана тогава, обаче се разревах, та всички разбраха. Дойде и шефът и изгони приятеля си...(оня се беше напил)
  Вечерта звъни телефонът-муньото, да сме се видели. Той си мислеше, че приятелят му е уредил работата. Че като го насметох...след това на няколко пъти идва на работата ми с някаква...крокодилка...за да ме накарал да ревнувам. Обаче една вечер ме видя да се натискам с колега (всъщност работех като барманка и имахме нощни смени ) Grinning и му потънаха гемиите. По-нататък ми се обажаше отвреме навреме по телефона-да чуел как съм и да се оплаче, че още е девствен. Едно от тези обаждания беше и поканата за манастира  Twisted Evil Последно се обади, когато завърши военното училище да каже, че го пращали като граничен полицай някъде по западната ни граница.
 Така че момичета, ако има някоя от тоя край да внимава. Муньото се казва Иван (също като този на Ню)  Laughing Laughing Laughing

# 145
  • Мнения: 539
ЕЕЕЕ СТРАХОТНИ ИСТОРИИ
 Mr. Green
Да споделя и аз. Имала съм янколко муньовци (не могат да се мерят с някои от вашите де). И аз съм била мунка в много случаи, ама сега да кажа за муньовците. Та ходих с муньо номер едно две години и половина - беше ми първият. Милия не можа средно да завърши а аз тъпата го чаках и от казарма да излезе. Та бяха приказки, че ако съм го зарежела щял да ме убие и той да се самоубие. Абе психар. След като го зарязах имаше един екшън, щото беше решил че ще си легна с него щом му се прииска. Та след това чух че станал наркоман.
Един муньо след това пък така ми се точеше за секс и аз му викам един ден айде. И той една минута не издържа и свърши. И аз гледам кат  Shocked. Викам кво стана бе??? А той на приятно разсеян се прави  Whistling
След това пък имах един обожател който реши че ще ме сваля (чичка с 20-ная години по-голям от мен). Работех в един офис и той влезе не знам защо. Та за свалката. Връща се след един час и ми обяснява как съм го била пленила и ми носи едно киви  #Crazy Rolling Eyes
Та такива ми ти муньовци Crazy

# 146
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ох,вече два дена се смея ейййййййййййййййййййййййй Money

И аз се сетих още нещо НЕ свързано с гаджета.
Прибирам се от някъде си /вече не си спомням/ но бах на онази спирка под Моста на влюбените до НДК. Тъмно ,студено, но имаше чат пат некакви хора. Приближава се един никаквец до мен и ми вика "Моля, позволете ми да Ви стана АЕроб за вечерта" Аз  Shocked Shocked ShockedВикам "Какво?" Оня пак "Моля, позволете ми да Ви стана АЕроб за вечерта" Аз пак не вдявам  Shocked Shocked Shocked Накрая ми присветна,че оня иска да ми стане РОБ за тази вечер #Crazy

Малииииииииии, един камшик да имах тогава, щях да му покажа на кво щеше да заприлича! Размина му се-рейса дойде!

Мен един такъв ме сбара на спирката на рейса на Хр. Ботев и Сливница, но съвсем правилно си каза всички думи, обаче аз като тресната и си мисля - Къв е тоя, луд ли е или някаква скрита камера, що ли? Оня ми разправя как всички желания щял да ми изпълни, ей така, аз няма нужда да му плащам или да се отплащам, почти се замислих за офертата  Wink но му казах, че всичко си имам и не ми трябва роб. След още малко убеждаване го разкарах, после от рейса го следих дали и с други девойки прави така, но не, тръгна си пеша нанякъде, отчаян  Mr. Green

В един бар пък някакъв арабин адски нагло се опитваше да ме сваля и прегръща, вече бях готова да му тресна един в зъбите - като разбра, че не става и отиде при следващото момиче (преди това ми обясняваше колко съм единствена и неповторима  Outta Joint)

# 147
  • Мнения: 2 195
Вал,заби ме направо pironiНе се ли нажули в тая царевица?Да не би пък да съм пропуснала преживяване? Rolling Eyes

# 148
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
хахахаха вие сте абсолютно луди Laughing Laughing Laughing

# 149
  • Мнения: 2 032
 
Цитат
Оня ми разправя как всички желания щял да ми изпълни, ей така, аз няма нужда да му плащам или да се отплащам, почти се замислих за офертата  Wink
Цитат

Joanna, 'що не си пожела да ти направи... пролетно почистване на къщата?

Общи условия

Активация на акаунт