Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 095
  • 755
  •   1
Отговори
# 330
  • out of space
  • Мнения: 8 573
нее..не, не..неее...аз още не мога да повярвам, че човек може да го кръстят "Полихрон", неее...е какъв, освен мунъо, друг не може да бъде...

# 331
  • Мнения: 4 187
нее..не, не..неее...аз още не мога да повярвам, че човек може да го кръстят "Полихрон", неее...е какъв, освен мунъо, друг не може да бъде...


Мммм освен че е муньо е и грък Mr. Green!

# 332
  • Мнения: 3 562
...Точно така трябва да е, Бубулече, ама муня Естер чак сега го загря това и вече гласува само за един още одеве, преди да се появи муньото на Веси, иначе той просто ме утрепа тоя човек... Joy Joy Joy Joy
Ти ако знаеш като го прочетох на половинката какъв смях падна - не е истина  Joy Joy Joy

# 333
  • Мнения: 2 212
Ти ако знаеш като го прочетох на половинката какъв смях падна - не е истина  Joy Joy Joy

И аз, и аз не изпуснах да го разпространя и моя много се смя.... hahaha hahaha hahaha hahaha

# 334
  • Мнения: 781
Ох ,голям смях пада с тази темичка Joy Joy Joy   Цвети ти твоя муньо Курнелий не си го описала достатъчно цветно Simple SmileАз също съм учила в Търново и имах "честта"да го познавам този младеж,нещо повече споделяхме една квартира за около 2 месеца -че ходеше с едната ми съквартирантка.Нещо и беше изпило мозъка на горката едва я отървахме от него.Беше си изкарал тайно ключ от нашата квартира ,приятелки да си водел там когато ни няма-слава Богу го разконспирирахме бързо,защото се опита да влезе ,а ние бяхме вътре и после сменихме бравата.Идваше горд от следствието да ни се похвали ,че са му вземали отпечатъци Mr. GreenДа се чудиш да ревеш или да се смееш newsm78,сега ми е смешно ,но тогава да си призная не ми беше ,че се чудехме как да измъкнем приятелката ни горката #2gunfireБива си го за муньо него какви куриози са били с него...... Mr. Greenдобре че си се спасила от това чудо!

# 335
  • София
  • Мнения: 2 958
Муньото на Веси ми напомни за един приятел! прави секс за първи път с приятелката си и след като свършили работите си лежат и той без да иска пръднал и какво да прави взел и главата и и я наврял под одеялото  Sick В последствие тя му стана  и съпруга  hahaha

# 336
  • Мнения: 3 251
Муньото на Веси ми напомни за един приятел! прави секс за първи път с приятелката си и след като свършили работите си лежат и той без да иска пръднал и какво да прави взел и главата и и я наврял под одеялото  Sick В последствие тя му стана  и съпруга  hahaha
Лелееееееееее,аз след първото пърдене и не посмях да се срещна с него втори път,а тя твоята дружка,чак и жена му станала... Mr. GreenА не,мерси значи! Naughty

# 337
  • Мнения: 2 784
Ох ,голям смях пада с тази темичка Joy Joy Joy   Цвети ти твоя муньо Курнелий не си го описала достатъчно цветно Simple SmileАз също съм учила в Търново и имах "честта"да го познавам този младеж,нещо повече споделяхме една квартира за около 2 месеца -че ходеше с едната ми съквартирантка.Нещо и беше изпило мозъка на горката едва я отървахме от него.Беше си изкарал тайно ключ от нашата квартира ,приятелки да си водел там когато ни няма-слава Богу го разконспирирахме бързо,защото се опита да влезе ,а ние бяхме вътре и после сменихме бравата.Идваше горд от следствието да ни се похвали ,че са му вземали отпечатъци Mr. GreenДа се чудиш да ревеш или да се смееш newsm78,сега ми е смешно ,но тогава да си призная не ми беше ,че се чудехме как да измъкнем приятелката ни горката #2gunfireБива си го за муньо него какви куриози са били с него...... Mr. Greenдобре че си се спасила от това чудо!
Малее,разконспирирахте ме с Нимфетка.Ами то наистина,Търново е малко и муньо като него отдалеч изпъква.Как го отървахте момичето?Аз нарочно не съм го описала в целия му блясък,защото по него филм на ужасите можеше да се направи като Писък,например.Караше ли ви да гледате филми със Стивън Сегал.Мен ме подреждаше пред телевизора всеки път ,когато даваха нещо негово и казваше с преклонение в гласа:"Ех,Стивън Сегал е голям актьор!!!"Познай,колко го трая Сегал оттогава Mr. GreenВъобразяваше си,че след години,всеки път щом ми се обади,аз ще си оставям семейството и ще тичам да се мушкаме.Абсолютен идиот!!!
Да не говорим,че още в началото като тръгнахме,един ден спира една кола до мен и един ми се представя-дознател бил в следствието и ми вика:"Виждаме,че напоследък движиш с него,личи си,че си добро момиче,що се занимаваш с тази измет!?"А аз обидена-измет ще му вика.Каква муня съм била значи Embarassed

Последна редакция: сб, 28 май 2005, 18:43 от Tsvety

# 338
  • Мнения: 781
Цвети не се самообвинявай, той г-н Курнелий лесно може да заблуди човек с тази невинна физиономийка ,която има Praynig.И  ние в началото се бяхме заблудили с него ,че е едно добро ,нещастно момче ,попаднало в лоша компания-уви пълна заблуда .При нас хубавото беше ,че един от приятелите му ,който се осъзна и се махна от средата беше на наша страна и ни помогна ,то въпросната девойка не вярваше на нищо ,което и се казваше за него ,но ние с другата съквартирантка проявихме инициатива и го провокирахме та падна в капана и поне на момичето му се изясни картинката.Страшен дявол, ей Twisted Evilлъжеше я сутрин ,обед и вечер и и изневеряваше на поразия ама разгеле се светна,че можеше яко да загази -ти поне знаеш Sick

# 339
  • Мнения: 5 468
Муньото на Веси ми напомни за един приятел! прави секс за първи път с приятелката си и след като свършили работите си лежат и той без да иска пръднал и какво да прави взел и главата и и я наврял под одеялото  Sick В последствие тя му стана  и съпруга  hahaha
Това е отвратително! И с каква цел й е наврял главата под одеялото? И сигурно голям смях е паднал, а? Sick И тая се омъжила за него чак, безкрайно впечатлена от жеста. Тюююю....

# 340
  • Мнения: 8 163
Аз имах и друг немец-обожател. Майка ми искаше да ме хариже на него, за да живея в Чужбина и да съм по-добре. Ама, а кажете как се живее с тип, който в профил е като питанка, косата му - рядка и свръхмазна, по ъглите на устата му вечно има пяна, а и имаше ужасния навик да ти се навира в лицето, като ти говори.

В интерес на истината аз грам не си давах сметка, че той ме харесва. Пуста невинност! Та той ме покани да му ида на гости в Немско. И билета ми плати. Нямаше да ида, ако не беше майка ми да настоява толква много. Една седмица ме обикаляше тоя лигоч. Толкова ми беше писнал, че не можех да го трая. А той - не млъква. И един ден, така ми беше прекипяло, че като слизахме от метрото, а той - пред мен, скача в движение (МЪЖ!!!), аз си викам, "па няма да вървя все по дире му!" и ... слязох в посока обратна на движението. Влакът все още се движеше. Е, сещате се: тупнах по задник. А Муньото като се втурна и залегна над мен да ме спасява, па като се разхвърчаха ония ми ти пенливи плюнки, ум да ти зайде! И мазна ръчица подава, да ми помогне. Добре, че не ми посегна по време на престоя ми (спях при родителите му), че не знам...

Година по-късно типът пак дойде в БГ и ми предложи брак. Беше безкрайно изненадан, че не приех. Казвах й аз на майка ми да не ме насилва да ходя в Германия, ама тя - иди, та иди.

# 341
  • Мнения: 8 163
А за да вдигна рейтинга на "нещастния чекиджия" ще разкажа за това как нямаше и седмица, откакто бяхме заедно, той ме помъкна към Пловдив да ме показва на техните. Те, горките, се престрашили и ни дали една стая (детската). Ама бабата, 82 годишна жена, току идваше на пръсти и или подслушваше, или рязко влизаше, за да ни дъжи под контрол да не "мърсуваме". А на какъв разпит ме подложи същата тая баба, не е истина! Та и морал ми чете. И все ме питаше кога е сватбата.

По същото паметно време в Пловдив, Муньото не може да стиска, иска секс (ще му е за пръв път), ама у тях не може заради бабата. И ми вика пича "Само една целувчица сетете се на кое, моля те!" Изпълних заветното му желание, като рипна тоя човек, па хукна към другия край на стаята и се държи за оная работа. "Кво стана бе, човек?" питам, а той каза буквално "Аууу, има загуба..." Сиреч, свършил. За 100-ни от секундата.

После, с течение на времето все повече се кефеше на това как главата му вече можела да се забелва като на баща му. Люта гордост!

# 342
  • Мнения: 8 163
Val, моят охлюв-софиянец се казваше Васко. Ръцете му все бяха потни. За същия тип ли става дума?

# 343
  • Мнения: 8 163
Момичета, темата е станала жестока! Историята с пръдльото просто ме покоси!

10х!

# 344
  • Мнения: 2 784
Абаджиева какви екземпляри само hahahaНищо чудно,че чак в Далечния Запад си се  спасила от тях.Близкият Изток щеше да е твърде близък Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт