Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 002
  • 755
  •   1
Отговори

Анкета

Дойде време да преброим пилците...

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 21 фев 2008, 00:12
* Може да изберете максимум 10 опции.

# 360
  • Мнения: 95
Да,гние някъде по затворите.

# 361
  • Мнения: 2 784
Да,гние някъде по затворите.
Дано там да си остане!!!Направо настръхнах,ужас!!! Sick

# 362
  • Мнения: 3 562
Да,гние някъде по затворите.
Дано там да си остане!!!Направо настръхнах,ужас!!! Sick
И аз  Shocked

Гледам свети ново, викам си "Ха, поредния мунчо в кюпа"  smile3508 а то какво било  ooooh! това не е шега работа  Rolling Eyes

# 363
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Да взема и аз да се включа, макар, че историята хич не е смешна.
Та във въпросния младеж (Владо се казва), много бях влюбена. Той от мойто село и аз ваканциите въздишах по него. И една пролетна ваканция ме научи да се целувам с език. След случката, аз още по-влюбена, а той ме "заряза". След години го вкараха в затвора за изнасилване и след време го пускат под гаранция. И прибрал се, и порядъчно нафиркан се скарал с баба си. И за да и затвори устата и рязнал гръкляна. Уж леко, на шега. Пък жената почнала да хъхри и той съвсем я заклал, да не се мъчи.  (инфо от показанията му). Имам още доста утрепки в биографията ми Embarassed, но този е най-фрапиращ.
Моля те ,кажи ми ,дали слу4илото се разvиvа v едно малко град4е ,много близо до София.Мисля ,4е го познаvам този момьк,no ако е сьЩият зна4и си му сменила името.

# 364
  • UK
  • Мнения: 3 959
О, Боже... Определено трябва да се радвам че не съм попадала на такива. Пукнах се от смях, честно... Добре че съм сама в стаята и няма кой да ме гледа странно. Аз съм имала само един такъв, но не бих муотредила място в анкетата, не може да стъпи и на пръста на останалите. Та той се казваше Петър, на 23, аз на 16 почти 17. Значи преди две години някъде, запознахме се в чата. Та въпросния тогава имаше една приятелка Нина, уж много влюбен във въпросната Нина, ама тя нещо го разиграваше, и той нещастен, от различни градове били и тя 16 пъти муказвала да дойде да я види, и 16 пъти в последния момент и изниквала "спешна ртабота" и не ставало... Та чатим си с тоя, той започна да ми вика "ангелче" "миличко" и така нататък. Аз тогава се запознах със сегашния си приятел и оня решава да ми каже че е влюбен в мен. Аз, потресена, казвам че не изпитвам нищо към него, че не искам да го виждам, той ми обяснява колко щяло да е хубаво да се оженим и да си имаме деца, аз на 17... После реши д ами купи подарък, и кво д ами купи кво да ми купи, изръси се 250 лева и ми купи нов харддиск за ПЦто, че моя беше 4 ГБ. Купи ми ама айде де, как да го сложа, аз не знам. И тоя щастлив доволен, ще идва до Варна да ми го слага. Харда де. И хубаво, айде, да дойде. И се уговаряме да пристигне той в... събота май беше. Същата сутрин обаче кандидат гаджето ми се обажда по телефона и ми съобщава ( след три часовия разговор стационарен телефон - джиесем за който платих 130 лева сметка) че иска да опитаме и че искал да ми го каже като дойде във Варна ама не можел да се стърпи. И хубаво, аз щастлива, приемам, влюбена бях в него и всичко е супер. На същия ден Петърчо пристига и ми носи цветя и харда. Гледа ме влюбенооо не може да откъсне очи от мен. А аз съм грознаа, дебелаа... Не го знам кво е виждал като ме е гледал. Хванал ме за ръка, аз отчаяно гледам някой да ме спаси по пътя ама не... Замъкнах го в нас, трябваше да спи в нас, в моята стая... Слага ми харда, пропускам момента в който щеше да ми изтърве компютъра през деверия етаж в опит да инсталира мишката, не питайте... Та вечерта ще силягаме. Аз уморена, спи ми се, той обаче настроен за нещо по така. Да ама не. Идва той при мен и почва да сииграе с косата ми. Имам много дълга коса и мразя някой да я пипа. Аз се ухилвам, дежурната усмивка, сещате се и му казвам че ми се спи, а той започва да ми обяснява че дните мунямали смисъл без мен, че ,можел да обича само мен през целия си живот, че без мен не искал да живее и куп други глупости в този стил. Аз нали го пращам да си легне... (и до днес настоява че сме правили нещо с него, след като тотално го отрязах започна да си измисля някакви такива...). Той, естествено, репши да остане още един ден при мене, купи ми цветя и кутия с бонбони, щото бях споменала че ми се яде. Слава Богу изкарах сутринта съвсем безпетрова, защото беше навън със сестра ми да купува цветя. Вечерта си легнах в три, едва когато се уверих че е напълно заспал, за да мога да си легна необезпокоявана... На следващия ден си тръгна, и слава Богу. Но тормоза в чата не спря дотук,. Той продължаваше да ми описва колко е влюбен в мен, и аз реших да мукажа че си имам приятел и намеренията ни са сериозни, каквито наистина бяха и продължават да са. И той в пристъп на отчаяние ми предложи брак!!! Аз естествено го пратих директно на майната му, и след два дни дочух че си е намерил приятелка,. Дойде в чата и най нахално ми обясни, че много се обичали(след като допреди ден обясняваше че живее заради мен) и че тя била жената на живота му. Да ама не, въпросната жена на живота му ми се включва след няколко дни и ме пита как да сеотърве от него, аз казвам "Ама нали бяхте много влюбени" и тя казва "Глупости, не мога да го понасям", оказа се че тя изобщо не знаела че "ходят" и то "сериозно". Та тя гоотряза също и той пак се върна при мен, и започна да ми обяснява че "ходил" с нея за да ме забрави, че и с Нина ходил за да ме забрави, сещате ли се за Нина, споменах ви я преди  няколко хиляди години, в началото на тозипост... Аз пак го разкарах и понеже съм прям човек, дори понякога ставам нетолерантна му обясних възможно най цветущо какво мисля за него и как точно го мисля. Оттогава рядко го виждам, но той реши да мип рави мръсно, започна да става "големец" там където аз ходех, каналите в който влизах, говореше с приятелите ми срещу мен и тн, но аз така или иначе не влизах там вече, та не ми пукаше. Та ако не муньо, то той определено беше голяма досада... Извинявам се за километричния пост и за правописните грешки, но нямам нерви да проверявам...

# 365
  • София
  • Мнения: 747
Ай стига, бе, всеки втори муньо от Пловдив, начело с Ванката, първите три места накрая ще ги вземат пловдивчани...
Откъде ги намирате тези момчета, аз толкоз години бръмча в този град, такива екземпляри не съм виждала.
Ааааа, и мъжът ми е от Пловдив, ама е голям пич. Само ако знаете как ми предложи да се оженим, ама...то това е за друга тема.

# 366
смейте се вие  Embarassed Embarassed Embarassed, за муньо Полихрон, ама мойта фамилия е Полихронова  Whistling

# 367
  • Мнения: 4 187
смейте се вие  Embarassed Embarassed Embarassed, за муньо Полихрон, ама мойта фамилия е Полихронова  Whistling


Стига бе! Чесно ли???? Е няма лошо  Wink.

# 368
ахам, и знаеш ли какво е да казваш френско "Р", и фамилията ти да е Полихронова. АЗ там съм за Муня Полихронова, всеки път като отида в някоя институция и почна да обеснявам комбинацията поли - Х - Р - нова.  newsm78  #Cussing out  Cry

# 369
  • Мнения: 588
Момичета страхотна тема Hands Clap, направо ме разбихте от смях   rotfImao rotfImbo , жалко , че аз нямам в живота си някаква такава случка, която да споделя с вас  Embarassed

# 370
  • Мнения: 95
Сещам се за един муньо, най-досадния мъж, когото съм познавала. Та с въпросния младеж се запознаваме на курса по английски и той започва активно да ме ухажва. След известно време решавам аз да му пусна(голяма грешка) и отиваме у тях. Та правим секс с младежа, а той от типа: държи се с едната ръка за кръста и гледа как изглежда в огледалото. А секса му-все едно бичи трупи. Аз силно отегчена, чакам муньо да свърши и като настъпва момента, той супер доволен пита "Как беше?".Любимо. Та ще ходим после да пием кафе и идва сметката, а той: "Дай два лева, че нямам дребни". На мен лошо ми става, казвам му, че ще платя цялата сметка, и на ум си казвам, че няма да ме види повече. И от там като се почва-две години звънене с честота веднъж седмично(а ние след случая въобще ен сме се виждали) да се виждаме. А аз вече ще се женя и му викам: "Ама аз вече си имам мъж", а той-аа, няма проблем, стига да не го взимаш на срещите. Едвам се отървах. Ужас.

# 371
  • Мнения: 289
Е, момичета, насмях се! Аз отдавна не бях влизала във форума - голям пропуск, какви теми изпускам! Сетих се и аз за един муньо, ама не го познавам лично, разказвали са ми за него.

Случката става в Чехия, в Бърно, и двамата актьори са чехи. Свалил си моя задочен познат една мадама и я завежда на хотел. Правят кекс, после тя отива в банята да се измие, а той я чака на леглото. Както я чакал, усетил, че му се допърдяло и поотпуснал задница да си пръдне, докато мацката още е в банята. Да, ама като се обърнал да погледне, видял, че е пръднал със съдържание - т.е. напръскал с лайно чаршафа! Ами сега! Как да се измъкне по-елегантно от таз неудобна ситуация? Облекъл се набързо и избягал през прозореца! А за мацката оставил на чаршафчето "изненада".

# 372
  • Мнения: 95
Моля те ,кажи ми ,дали слу4илото се разvиvа v едно малко град4е ,много близо до София.Мисля ,4е го познаvам този момьк,no ако е сьЩият зна4и си му сменила името.
Цитат

Вал, младежа си се казва така, а действието се развива в едно село, близо до София. Вероятно е съвпадение.

# 373
  • Мнения: 2 195
Кога ще се сложи край на гласуването?То е ясно кой де... WinkА наградка ще има ли? Laughing

# 374
  • Мнения: 3 562
Кога ще се сложи край на гласуването?То е ясно кой де... WinkА наградка ще има ли? Laughing

Гласуването приключва: Четвъртък, 21 Февруари 2008, 00:12  smile3503

Общи условия

Активация на акаунт