Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 073
  • 755
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 35 949
я, да си "побутна" любимата тема напред, може още някой да се отчете Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 406
  • Мнения: 977
Покрай вашите се сетих за една историйка Wink))

Бях поканена от приятел да видя новата му квартира. Отидох, а пича беше се приготвил - вечеря, свещи, винце... На мен ми беше ясно, че от мн. време ми се точи, но си мислех, че на него трябва да му е станало също така ясно, че не проявявам интерес към него като към мъж...

Как да е... Вечерята мина спокойно... Но като реших да си тръгвам сваляча реши да ми се пусне. Да, ама не. Изпитах такова отвръщение от мисълта, че иска да ме целуне, че почнах да се дърпам като попарена... Той явно реши, че може да приложи сила и че, витите ли на, това е игра от моя страна. Замъкна ме в спалнята си и със сила ме повлече на леглото. Покатери се върху мен и реши, че съм му вързана в кърпа. Видяла се в крайно абсурдно положение, реших, че трябва да прибегна към хитрини. И му изтърсих:
- Не мога. Неразположена съм.
Последва незабавна реакция от негова страна - пусна си ръката ДА ПРОВЕРИ?!... Това адски ме вбеси... Реши да не се даде лесно и след "проверката" заключи:
- Защо ме лъжеш?
Наложи се да му обяснявам, че жените освен превръзки ползват и тампони, трудни за напипване... След което, обзета от ярост го избутах и тръшнах вратата след себе си...

Муньовци всякакви... Wink))

# 407
  • Мнения: 135
Да взема и аз да се включа, макар, че историята хич не е смешна.
Та във въпросния младеж (Владо се казва), много бях влюбена. Той от мойто село и аз ваканциите въздишах по него. И една пролетна ваканция ме научи да се целувам с език. След случката, аз още по-влюбена, а той ме "заряза". След години го вкараха в затвора за изнасилване и след време го пускат под гаранция. И прибрал се, и порядъчно нафиркан се скарал с баба си. И за да и затвори устата и рязнал гръкляна. Уж леко, на шега. Пък жената почнала да хъхри и той съвсем я заклал, да не се мъчи.  (инфо от показанията му). Имам още доста утрепки в биографията ми Embarassed, но този е най-фрапиращ.

На кое да се смея,че прерязал гръкляна на  баба си ли newsm78


# 408
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Ама не четеш ли? Я пробвай пак с първия ред.

# 409
е нЕма начин...да си кажа и аз...

едно бивше гадже...( заради мен се премести и той в софия)...готин ,висок...си хвана за гадже съквартирантката на моя съученичка от гимназията...
Същата тази моя съученичка ми гледаше помияра (куче на име Августина) ,когато мен ме нямаше за по-дълго време...
"Една сутрин (разказва бившето гадже)...се събуждам аз в рано.рано възбуден..Някой ме ближе по ушето..Ама гот...гот...ще се изчукаме набързо преди да се събудят другите в стаята,казвам си...и тъкмо започвам и аз да занимавам с девойката...и си давам сметка ,че тя е от дясната ми страна..а някой много усърдно ме ближе по лявото уше.Обръщам се и една муцуна ми се облещва пред погледа.....ама много гот беше!"...( само дето после беше гонил Августина из коридора да я рита)...

да не говорим за едно друго гадже...което беше решило да разбере с хитринка дали съм девствена или не...
аз и моята съученичка от по-горния разказ сме гаджета с двама приятели..моето гадже и тя с неговия приятел...
събираме се...ще ни е за първи път...( по двойки де)
гуш...гуш...( аз го чаках 10 мин да разкопчее 15 малки копченца по блузата ми--как не се сети да я свали през главата ми..вместо да се поти над тия копченца не знам!..а неее 18 бяха копченцата)..и като се стигна до муш..той ми казва:"обърни се обратно"...
аз най-послушно му обръщам гръб....
а то какво било..МинАла съм била теста...!... Laughing Laughing Laughing( толкова ли им е акъла на мъжете!...хем този студент по медицина беше)
После гаджето на приятелката обявил ( щото тя не минала теста) ,че ако се била обърнела девойката в поза 69..значи не била девствена...поназнайвала ги нещата....видите ли !...
хе хе...дали още живее с мисълта ,че съм минала теста?




# 410
  • Мнения: 5 622
е нЕма начин...да си кажа и аз...

едно бивше гадже...( заради мен се премести и той в софия)...готин ,висок...си хвана за гадже съквартирантката на моя съученичка от гимназията...
Същата тази моя съученичка ми гледаше помияра (куче на име Августина) ,когато мен ме нямаше за по-дълго време...
"Една сутрин (разказва бившето гадже)...се събуждам аз в рано.рано възбуден..Някой ме ближе по ушето..Ама гот...гот...ще се изчукаме набързо преди да се събудят другите в стаята,казвам си...и тъкмо започвам и аз да занимавам с девойката...и си давам сметка ,че тя е от дясната ми страна..а някой много усърдно ме ближе по лявото уше.Обръщам се и една муцуна ми се облещва пред погледа.....ама много гот беше!"...( само дето после беше гонил Августина из коридора да я рита)...

да не говорим за едно друго гадже...което беше решило да разбере с хитринка дали съм девствена или не...
аз и моята съученичка от по-горния разказ сме гаджета с двама приятели..моето гадже и тя с неговия приятел...
събираме се...ще ни е за първи път...( по двойки де)
гуш...гуш...( аз го чаках 10 мин да разкопчее 15 малки копченца по блузата ми--как не се сети да я свали през главата ми..вместо да се поти над тия копченца не знам!..а неее 18 бяха копченцата)..и като се стигна до муш..той ми казва:"обърни се обратно"...
аз най-послушно му обръщам гръб....
а то какво било..МинАла съм била теста...!... Laughing Laughing Laughing( толкова ли им е акъла на мъжете!...хем този студент по медицина беше)
После гаджето на приятелката обявил ( щото тя не минала теста) ,че ако се била обърнела девойката в поза 69..значи не била девствена...поназнайвала ги нещата....видите ли !...
хе хе...дали още живее с мисълта ,че съм минала теста?





Това не го разбрах newsm78
А първия разказ с кучето,направо ме потресе.Трябва ли да ми е смешно за някакъв идиот,който е РИТАЛ(или поне имал такова желание) куче?????? #Crazy

# 411
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
.... И какво се оказа - мушмула казал на майка си че ще й доведе две мадами да си избере едната за снаха ...
Малеееее, ужас #Crazy аз в подобна ситуация сигурно щях да психясам Crazy
Що луд народ има в тази БГ ooooh!
Ами аз доста се бях психясала. Направо се потрисах и все ми беше в акъла как ще ми направи на бърза ръка едно бебе и ще им прислужвам до живот на него и на майка му. Успокоявах се само че ако отидат в къщи за багажа ми, баща ми какъвто е избухлив ще ги подбере с тояга да го доведат при мен и ще ме прибере. Още повече че се готвех за кандидатстване и нямах планове за женитба.

# 412
  • Мнения: 305
Май не му е много мястото на това тук, ама не мога да се стърпя! Ето я историйката - 8-ми март, наоколо традиционно се разхождат мъже и жени мъкнещи букети, моя близка върви по улицата с мъжа си и минават покрай магазин за цветя. Мълчание... И след 20 метра милият й муньо изтърсил "Да ти купя ли букет?" #Crazy...

# 413
  • София
  • Мнения: 15 215
Май не му е много мястото на това тук, ама не мога да се стърпя!

Баш си е за тука! Муньо!  bash bash bash

# 414
  • Мнения: 3 562
.... И след 20 метра милият й муньо изтърсил "Да ти купя ли букет?" #Crazy...

Присъединявам се към Vivi и добавям  #Cussing out perko ku-ku newsm29 #Splat Rage Rage Rage smile3515

# 415
  • Мнения: 636
Така, да разкажа и аз една случка. Не е за бивше гадже, а за един муньо, който ме покани на среща. Та така, запознахме се в една компания и той ми взе телефона. Обади се след няколко дни и съвсем прилично и възпитано ме покани да излезем. Е, в заведението започнаха едни разговори на всякакви теми, всичко вървеше супер, докато не зачекнахме темата с обвързването. Младежът, който се похвали че бил докторант по философия в СУ Rolling Eyes, заяви, че имал дългогодишно гадже, което е в Германия и съвсем сериозно смята да се ожени за нея.И взе да ми разправя за нея надълго и нашироко цяла вечер:roll: Rolling Eyes и аз си викам, абе аз нещо съм се подвела, човекът иска просто да си побъбри с някого, нищо повече. И естествено увеличих дистанцията. Добре, ама човекът реши че иска да продължим в друго заведение, плаща сметки, едни маниери едно чудо, брех, взех да се чудя вече какво става. Та накрая направо си ме покани у тях на чаша вино /в 12 полунощ/ и аз вече се ядосах и му казвам, добре а какво ще каже гаджето ти за това. Отговор: е, те мъжете, нали ги знаеш, такива са, аз съм длъжен да опитам.. Е, на следващия ден по случайност пак се оказах в същото заведение и го гледам младежът с друга девойка - не си губи времето значи..

# 416
  • Мнения: 5 468
Отговор: е, те мъжете, нали ги знаеш, такива са, аз съм длъжен да опитам..
Е такива не мога да ги трая. Имах един такъв случай. Изпраща ме един смотльо до нас и на входа почва: "Аз... таковата... ако искаш, само при твое желание, ако нямаш работа утре, да се срещнем", викам - "Ами не искам", той ококорен - "Защо???" и аз - "Ами щото не те харесвам даже" Laughing и той вика - "Е, аз не че те харесвам чак толкова, ама да не се обидиш, че не те каня на среща" Joy

# 417
  • Мнения: 35 949
е, НЮ, ти мемоари по темата можеш да напишеш!!!

# 418
е нЕма начин...да си кажа и аз...

едно бивше гадже...( заради мен се премести и той в софия)...готин ,висок...си хвана за гадже съквартирантката на моя съученичка от гимназията...
Същата тази моя съученичка ми гледаше помияра (куче на име Августина) ,когато мен ме нямаше за по-дълго време...
"Една сутрин (разказва бившето гадже)...се събуждам аз в рано.рано възбуден..Някой ме ближе по ушето..Ама гот...гот...ще се изчукаме набързо преди да се събудят другите в стаята,казвам си...и тъкмо започвам и аз да занимавам с девойката...и си давам сметка ,че тя е от дясната ми страна..а някой много усърдно ме ближе по лявото уше.Обръщам се и една муцуна ми се облещва пред погледа.....ама много гот беше!"...( само дето после беше гонил Августина из коридора да я рита)...

да не говорим за едно друго гадже...което беше решило да разбере с хитринка дали съм девствена или не...
аз и моята съученичка от по-горния разказ сме гаджета с двама приятели..моето гадже и тя с неговия приятел...
събираме се...ще ни е за първи път...( по двойки де)
гуш...гуш...( аз го чаках 10 мин да разкопчее 15 малки копченца по блузата ми--как не се сети да я свали през главата ми..вместо да се поти над тия копченца не знам!..а неее 18 бяха копченцата)..и като се стигна до муш..той ми казва:"обърни се обратно"...
аз най-послушно му обръщам гръб....
а то какво било..МинАла съм била теста...!... Laughing Laughing Laughing( толкова ли им е акъла на мъжете!...хем този студент по медицина беше)
После гаджето на приятелката обявил ( щото тя не минала теста) ,че ако се била обърнела девойката в поза 69..значи не била девствена...поназнайвала ги нещата....видите ли !...
хе хе...дали още живее с мисълта ,че съм минала теста?





Това не го разбрах newsm78
А първия разказ с кучето,направо ме потресе.Трябва ли да ми е смешно за някакъв идиот,който е РИТАЛ(или поне имал такова желание) куче?????? #Crazy

az ne kazah,che go e rital..a go e gonil da go rita...Avgustinka ne se davashe toku -taka...
A drugoto ...miiii...molia niqkoi drug po-vezdesusht da obiasni po-dobre...
w obshti linii ideiata beseh,ako si spala s drug muj predi tova..i sega toi kaje oburni se..po sredta na "liubovnata igra"..shte se "oburnesh " w stoika 69...
a az se oburnah s grub...kato "poslushno dete'...sirech devstvena shte sum bila...spored nego...
tolkova e znael choveka..tolkova e napravil...

# 419
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708

Аз номинирам муньо Иван от Пловдив, който ми се изпика в леглото, симулирайки оргазъм Hug.

   Леле Ню от къде си го намерила този чаровник, за пръв път чувам подобна идиотщина  хахахаха.... изпикал се значи.
Ами намерих го в Студентски град  33uu. Излизаше с мен 1 месеци  всеки път ми се канеше - Ох, само да те барна, само да те барна...
Една вечер го поканих да влезе в стаята ми, че бях сама и викам - А сега да те видим Crazy!!!
ВНИМАНИЕ - хора под 18 годишни да не четат!!!!!!!
И тоя като скочи... от 12 вечерта до 4 сутринта само ме мърля... целува, натиска и така... нищо не прави. Заболя ме главата вече, взе да ми става лошо направо... аз не съм чак дотам романтична. Като ще се прави нещо, да се прави! Получих страшна клаустрофобия, скочих от леглото и му викам - Айде отивай си!, той вика - Ааа, не, ей сега виж кво става!!!  Thinking Излъгах се и пак легнах... по едно време засумтя и ме попари нещо рядко в леглото Whistling. Ония се отпусна вече - облекчен!!! СТавам аз и какво да видя - едно огромно жълто петно на чаршафа, викам - Кво е  това бе?, той гордо - Ами кво мислиш, че е?, викам - Кво мисля ли - пикня е!!!, а той - Луда ли си бе? Как ще е пикня... и ей в този стил. Накрая се развиках съвсем и го изритах от стаята си.





БОЖЕ ГОСПОДИ щЕ МЕ СЪСИПЕ ТАЯ СЛУЧКА   rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo smile3501 smile3532 smile3532 smile3532 wavey rotfImao wavey rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo tooth smile3532

Общи условия

Активация на акаунт