Ноемврийчета 2005 - 13

  • 14 702
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 9 902
 ooooh!

направо не знам какво да кажа. Предстои ти безсънна нощ.


аз междувременно пробвах обикновен витамин С на хапченце и той го глътна без проблем, даже без вода. Няма да търся друг.

# 286
  • Мнения: 811
аз междувременно пробвах обикновен витамин С на хапченце и той го глътна без проблем, даже без вода. Няма да търся друг.
Браво  Hug

никики, май наистина тежка нощ ви чака! Съчувствам искрено!

# 287
  • София
  • Мнения: 830
Ах, тъпи болести. Нашето слабо място е носа, един заден ринит, през две седмици. Сега сме на етап адреналиновите капки, много ни помагат. Докато не привикне и към тях и сменяме с друго.
Със сливиците, направо не знам. Децата, които най-често съм виждала да боледуват са с възпалени сливици.
Никики, според мен утре отиди при другата смяна в спешното (или вземи направление от ДжиПито за травматолог - утре все пак е работен ден) и настоявай за още одна снимка.  
ХАйде малко хубави неща: купихме си детска стая и дивани за дневната. За съжаление ще станат готови началото на юни. Ма хайде, ако е тогава добре, че да не пресрочат още.
В четвъртък заминаваме за Копривщица, надявам се на приятно изкарване. Там е доста судено, но ние сме се запасили с дебели зимни якета.

Благодаря на всички за пожеланията за рождения ден.  bouquet

# 288
  • Мнения: 911
А някой може ли да ми каже има ли цирк още и ако да, къде е и откъде могат да се купят билети?

# 289
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
И ние си имаме варицела от снощи. Аз се шегуавх,че от ангини Ваньо не може да се вреди за варицела, но той все пак успя да я набута в програмата си. Сега съм в очакване и аз да се опъпча. Нашето пътуване до Габрово вероятно ще се отложи, за това предлагам обща среща на варицелните и покана към всички, които искат да са такива  Mr. Green последното е майтап

Витамин С давам на Ваньо на хапченце, той го хруска като бонбон и отбелязва, че е "кисило митаминче".
Ще споделя опит за ангините - ако е гнойна - антибиотик, ако е само ангина с червено гърло - преборваме я с хомеожен 9
За кашлицата обикновено давам Мукоплант, в по-лоши случаи АЦЦ кид

nikiki, надявам се скоро да споделиш добри вести за Криста.

темата ни заприлича на здраввния форум


# 290
  • Мнения: 3 089
сердика - да, цирк има. поне имаше преди2 дни. тогава петранка го посети с баба си и дядо си. намира се до МОЛ-а. билети се купуват на място - ден по-рано е достатъчно - ще има места за където и да поискате. препоръчаха като за 2.5-годишно дете да вземем билети на балкона - 32 лв /2 възрастни + дете/. петра се е забавлявала чудесно, имало е добра видимост и не е миришело, каза мама. обаче! сега се сетих, че като че ли имаше съобщение, че след представлението на 28-ми щели да почиват. ако наистина е така, нищо чудно да местят цирка към изток.

елспет- честит ти рожденик. да е здрав, палав, но мъдър в палавостта си  Mr. Green

ники - честит ти гипс  Mr. Green дано това да знач, че криста ще е малко по-неумела в лудориите си - може пък да има изгода от тая беля  Mr. Green

информация за занималнята в двореца на децата:
- месечна такса - 35 лева /ся почнахд а се чудя месечна ли беше, седмична ли  newsm78/
- започва в 8.30 сутрин /дететео може да бъде заведено и в 9/; продължава до 13.30 /детето може да бъде взето и по-рано/; несе хранят там.
- групи - между 8 и 15 деца
- приемат деца на възраст мин. 2.5 години;
- заниманията са на училищния принцип, т.е. учителите се 'въртят' и занимават децата с различни неща - театър, музика, пеене, правят разни наща за лепени/рисуване;
- след 1.30 часа има допълнителни заниманния. същите занимания се случват и в 5.30. продължават около час и половина-два; таксата за първо занимание - 35 лева, за всяко следващо сумата е 50% по-ниска;
- препоръчват молби да се подават от сега - логично - след 1ви юни и класациите за ДГ предполагам, че напливът ще бъде огромен!
- толкоз  Mr. Green

# 291
  • Мнения: 1 253
Бързо оздравяване на всички!

Заповядайте в новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289039.0

Общи условия

Активация на акаунт