Разделно хранене-част 23

  • 13 321
  • 344
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 533
Привет, момичета Hug Дори нямам време да ви прочета като хората Cry, но знайте, че съм с вас мислено Hug
Добре дошли на новичките Hug Радвам се, че след госпожата и Йонито пак се отприщи вълна към нашата уютна темичка Hug НОвата работа...ами интензивно, много инфо, самичка съм, ще замествам единственото момиче с немски #Crazy, което означава няма почивка нито за Великден, нито скоро Twisted Evil Не е болка за умиране, и на изпитите им се вижда края, мнооого скоро baby_neutral Ще вдигна банкет, честно Joy Joy Joy Не съм на тийм билдинг, няма как, но всеки месец има, тъй че...колегите са много мили, пуснаха ми такива готини съобщения за добре дошла Mr. Green, разтопиха ме Hug Както казах, след седмица-две ще имам повече впечатления и опит, засега съм по-предпазлива с оценки, очаквания и тн.
ГОспожата, абсолютен фен съм ти Hug
Алексче, днес съм онлайн, ще чакам да споделиш нещичко Hug Hug Hug
Леничке, отваря ли ти се най-сетне сайта?
Маденце, добре съм, просто в момента не мога да отделя и минута да се виждам с приятели Hug
Грациелке Heart Eyes Малката става наистина все по-красива, и като го видях какво мъниче сладко е, малееййй, ще разбие доста сърца, тати да се стяга отсега Hug Hug Hug
Шрайер, аз консумирах доста соеви неща, когато вегетарианствах и постех, сега съм по-скептична, смятам че не са толкова добри, но обожавам соевия кашкавал Mr. Green
Много усмивки и слънчев уикенд Heart Eyes Hug Hug Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 4 294
Здравейте и от мен

Минавам се за малко, сега прострях една пералня, чакам още една която се върти,
въобще  днес е newsm75 1ironing newsm79 wash hang

Айде на всички лек и слънчев съботен ден  Laughing

# 32
  • Мнения: 2 724
Здравейте милички Hug.
Минавам много набързо ,защото съм започнала едно чистене ..... ooooh!
В моята къща прозорците нямат край и са все едни големиии....               
За съжаление няма кой да ми помогне, всеки си има работа пък и какво толкова съм се разчистила, като заваляло пак, същото щяло да стане Rolling Eyes..
Стига съм се оплаквала
Сладунче ,на следващата почивка ще ти драсна Hug.
Чао, до после ,очаква ме мнооого приятна работа... Laughing clean clean clean perko
Пунктоационните знаци нещо ми изчезват Thinking

# 33
  • Мнения: 901
Още не съм сготвила нищо от рецептите.
Снощи коментирахме  идеята, той се оказа по-готов да я приеме, отколкото очаквах. НО сутринта го намерих в кухнята да закусва филия с лютеница и сирене.
Телешко със зелен фасул съм намислила за днес и картофена супа.
Имам и пъстърва, ще я задуша и със зелена салата...
И аз обичам соев кашкавал.

# 34
  • Canada
  • Мнения: 277
Здравейте мацки,

у нас има голяма борба за кунгуруна (превод от детски компютъра)- Йонито така викаше на РС-то като беше по малка. Сега го повтаря наро4но, за да ни забавлява...абе шегаджийка като мама Wink

Лени, а ти имаш ли акаунт там, ако да, излез от него и тогава се опитай да се логнеш с юзернейм и парола Hug

Анджи, нормално е . На мойта  Йоанка и трябваха два месеца  да свикне. Сега ходи с удоволствие, но в понеделник след два дни в къщи става трудно влизането и в петък когато й се натрупала умора от ранно ставане и т.н. Но пък госпожите ме уверяват 4е се чуства много добре там. Така 4е кураж ! Hug

Алексче, Дудинка и аз съм на същата вълна newsm79 wash само миенето на прозорци ще ми се размине, защото от в4ера вали един студен дъжд и на вън е  cold И мъжа ми се радва, защото нашите прозорци трябва да се свалят от прозорците...т.е. миенето на прозорци вклю4ва и него Mr. Green

Светнете ме моля какво е това team bilding, акция за приобщаване на колектива ли е? Embarassed

Като говорите за соевото мляко и аз да кажа нещо....Пове4ето ми колежки го предпо4итат за децата си, защото кравето мляко било добро за телето, но не и за децата Shocked На мен не ми харесва, Йони също не го хареса Sick Тя си е фен на кравето, пие по 1 л на ден...

Добре дошли на новите момичета!  bouquet

Аз отивам да правя закуска...Гуш от мен Hug

# 35
  • Мнения: 7 263
Привет милички, тук се разразява страшна буря. И не мен ми е едноооо такова размекнато, абе събота вечер - нищо не ми се прави. Днес бяхме на детски рожден ден и режима ни отиде на кино. В къщи е на вили и на могили грам работа не съм си свършила - но вече чувствам че имам нужда от почивка.
За разлика от вчера днес не съм разделна - обмислям меню за утре. Приемам предложения.
Алексче - браво на теб мило. Ще гледам мъж ми да не прочете за подвизите, които правиш  ooooh! Laughing Laughing Wink
Сладунчо стискам ти зъби кака, на ново място е така първите месеци са си напрегнати, всичко ти е ново. Трябва да изхвърлиш от главата си всичко старо и да сложиш там нови нещица, да ги подредиш Hug Hug Hug но ти ще се справиш - сигурна съм.
Yonito  hahaha hahaha hahaha разсмя ме с този кунгуруна, нашата думичка е понКЮтъра Joy Joy Joy
А иначе тим билдинга е готино нещо - вдигат се цялата фирма или един отдел \ зависи колко е голяма фирмата\ и отиват някъде извън града. Има обикновено някакви игри с цел да се сплоти колектива \ те не винаги са добри, защото се взаимстват от учебниците иззад голямата локва\, но като цяло е забавно и инетерсно. В нашата фирма има т.нар. индъкшън за новопостъпилите колеги - също е много яко.
Аз чак сега да се включа с мнение за соевите продукти. Не ги уважавам много много, да не кажа хич. Някъде из статиите четох статия и за маргарина и кравето мляко. Подробностите ми убягват, но с две думи автора казваше - придържайте се към натуралните природни продукти. Колкото по-малко обработка са претърпели - толкова са по-полезни за вас и децата ви. А тези с изкуствен произход - избягвайте по възможност. Тъй като години наред диетирах и аз прибягвах до какви ли не сурогати, но сега ям само натурални продукти и съм доста доволна от резултата.

# 36
  • Мнения: 3 371
Добра вечер на всички момичета - кокичета ! Включвам се чак сега , че и днес цял ден бях на курс ! Залата , където бяхме , беше студена и усойна , а като излезнах на вън - толкова топло и приятно време , че умрях от яд! Това с тийм-билдинга , е взаимствано от американските компании за управление на човешките ресурси и като идея е много ценно ! И за да постигне целта си , треньорът ( така се казва водещият тези форми или тренинги ) е добре да адаптира ролевите игри и останалите интерактивни методи , които ще използва , според нуждите на екипа ! Доста време правех именно това ! PeaceСладуне ,  Hug-чувствата ни са взаимни ! Heart EyesТи си много лъчезарен и слънчев човек и съм сигурна , че колегите ти веднага ще го разберат и бързо ще се сработите !Алексче , направо ме засрами  ooooh!Просто не знам кога ще се захвана и аз , нещо само отлагам , а и другата седмица го дават да вали... Ама , мене ме чака .Лени , кога ще направим маркетинг на спортните съоражения в квартала ? Пък и не само на тях WinkДнес и аз малко се изпуснах- ядох кебапче със снежанка , но и с малко руска салата , както и 2-3 вафлички "Фамилия" EmbarassedНо на вечеря се поправих- салата със задушени пресни картофки !Соевите продукти нещо и аз хич не ги долюбвам. Ще опитам соевият кашкавал , не съм яла , може да ми хареса . newsm78

# 37
  • Мнения: 3 371
Ох, голяма мъка с тези снимки ! Ще се опитам да кача няколко от днес - съвсем пресни , с онези дънки... Wink
http://www.picvalley.net/u/29/7100_247_s.JPG
http://www.picvalley.net/u/29/7102_298_s.JPG
http://www.picvalley.net/u/29/7104_337_s.JPG
http://www.picvalley.net/u/29/7103_315_s.JPG
Божеее , успях! newsm44

# 38
  • Мнения: 274
Добро утро!  food010
Днес мисля да сваря малко картофки на пара и една хубава салата.От БВД така ми са се прияли Simple Smile
А вие момичета какво ще готвите днес

# 39
  • Мнения: 2 724
Добро утро и от мен Hug.
Изпих двойна доза кафе и пак не съм в час...
Ето и на вас http://farm1.static.flickr.com/1/2488899_02272e89bd.jpg?v=0
Днес продължавам започнатото от вчера .
Лени ,големи подвизи, няма що ,ако ми видиш ноктите на какво приличат ,като някаква колхозничка съм...
Все си казвам да не съм Мара подробна ,но започна ли, докато не бръсна и в най -трудното ъгълче ,не се спирам .
Госпожата, много са мънички снимките ,трябва да търся лупа Laughing...
Йонито ,страхотна дума, нямаше да се сетя за какво иде реч Grinning.
exact22 , и аз може да съм на картофки, ще я мисля после.
Е ,хубав ден на всички Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 338
Ето меее Hug
Момичета много ми липсвате. Обаче толкова много работа имам напоследък, а и нали се подготвям за пътуването до Испания.
Петенце, да ти е жива и здрава, послушна малката кукла и да е гордост за цялото семейство! newsm59 happy bd
Софи, малката принцеса е станала още по-красива. Лелее, само да ми падне в рачичките...Ще има да я гушкам и мачкам Embarassed Обожавам децата
Добре дошли на Цвети 2 и schreier и exact22 Hug
Лени, аз също се чувствам като парцал. Така ми се почива....Възхищавам ти се, защото намираш сили за децата, за мъжа...
Сладунче, стискам палци Hug
Алекс, аз ще кажа същото като Лени - СТРАХОТНА СИ
Минааа, Ками къде сте? Hug
Мади, миличка как си? Как Неса?
Аз напоследък съм супер неразделна  Embarassed Embarassed EmbarassedХраня се, както ми падне.  Embarassed Купих си ленено семе на таблетки . Предполагам, че трябва да мине известно време , за да имам някакви отзиви. А сега ви желая един прекрасен слънчев и спокоен ден! Hug  love001

# 41
  • Мнения: 2 724
Мишенце ,хич не съм страхотна, опитвам се да си излекувам фобията  Crazy и от време на време успявам ...
Днес ще сме на заек ,съпружеското тяло ще го приготвя ,той обича да импровизира в кухнята и го прави с любов, за разлика от мен  Mr. Green.
Напоследък се улавям, че не ми се прави нищо домакинско, но няма как
На всичкото отгоре машината за хляб се развали ,счупи се една част .
Сега съм в чуденка дали да си купя нова  Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking...
Уххх, нещо много ми е тъпо...

# 42
  • Мнения: 3 371
Здравейте и от мен ! Нещо май много прибързано съм се разподскачала , май ?! Още ми е много трудно с качването на снимки , направо ... Алекс , имаш ли идея как мога да увелича размерите ? Моля , помагайте ! PraynigМише , лененото семе на таблетки , което си взела на коя фирма е ? Досега съм виждала само на капсули , а една колежка си купува семето , мели го , накисва за една нощ в кисело мляко и на сутринта го хапва . Тя е много доволна , но за мен това е голяма играчка  и предпочитам хапченце.И , ако знаеш как благородно ти завиждам за Испания... BlushТака ми се пътува някъде , да се махна за малко от всичко , но скоро май няма да ми се отвори парашута. Cry
Хайде сега , да завърша позитивно Peace
"Срещнали се на пътя един трабант и едно л....о.
-Здрасти бе , картон !- поздравило л....то
-Аз не съм картон , аз съм трабант !- възмутено му отговорил трабанта
- Ми то и аз бях торта гараш , ама , виж ме сега ! "

# 43
  • Мнения: 3 371


http://www.picvalley.net/u/30/7495_710.JPG[/img]u/30/7495_710.JPG] [im
Сега да видим дали нещо съм успяла да направя ! Praynig

# 44

Общи условия

Активация на акаунт