Отговори
# 45
  • Мнения: 2 220
bubulechkata, мама на Викито, благодаря за подкрепата!  Hug Аз съм много добре и най вече мотивирана, че в никакъв случай няма да се откажа от това да правя нещо, за да сваля нужните килограми и да си се успокоявам, че например 80 кг на 165 височина са си здравословни и водят до щастие и енергичност.  Peace
Явно трябва да бъда на някакъв режим препоръчван от специалисти, защото с моя  веднага оплесквам нещата. smile3555


Късмет, мила! Ще се справиш, вярвам в теб!

# 46
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Mummi - ех, как ме ядоса това момиче от линка, който си дала... Embarassed Naughty Да ходи да ги разправя на някой друг,на  някой, който не е е живял достатъчно в чужбина и има и друг поглед над нещата, ей сега дочитам темата и ще и отговоря. Първо обаче ще се успокоя малко иначе, ще реагирам остро, а аз не съм конфликтна личност. Много рядко!
След дълго умуване какво да ям днес, най накрая го измислих. Лумпии със зеленчуци 3 сега и 2 довечера. Heart Eyes Всъщност мисля, а и звезди така споделяше, че е много важно да се яде едно и също, на обяд и вечер без плодовия ден. Според мен не е толкова важо количеството колкото наистина да е едно о също. На всички справели се вчера - Браво. Hug Flutter
Лек ден момичета.  bouquet

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 14:46 от sterje

# 47
  • Мнения: 242
sterje   явно добре си се успокоила,защото звучиш бих казала много внимателно.аз самата си редактирах коментара  има-няма 5 пъти за да не звучи като заяждане,а да е конструктивен отговор.не знам дали се справих но най-мразя някой да обобщава ей тъй........ #Crazy #Cussing out #2gunfire

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 105
Я не се ядосвайте за глупости!Всеки да си живее,както намери за добре.Нали имаме право на избор,а ние сме избрали да сме на диета.Каквото ни е писано,това ще ни сполети,независимо дали се храним без ограничения или не.Никой не може да каже категорично кое е правилно и кое не,така че хич не обръщайте внимание на някой,който,както по всичко личи,мрази България и българското.
Относно режима-днес не съм много режимна,защото пих кафе с малко мляко и изядох няколко маслинки преди да са минали 4 часа от обяда,ама много ми се ядеше сладко и предпочетох това пред някоя по-голяма издънка.А, и малко повече видове белтъчинки имам в яденето,ама...Утре съм на варива и смятам да си направя постни сърмички.При вас как върви режимът?Какво хапвате?Лек следобед на всички от мен!

# 49
  • София
  • Мнения: 243
И аз май съм зациклила напоследък. Като гледам не свалям сантиметри, килограми не мога да кажа, защото нямам кантар. Имам чувството, че даже съм наддала newsm78

Прегрешавам по-малко. Например ям в 20.30, опитвам от храната на малкия, но не мисля, че това би имало чак такова влияние.
наистина сега вече ми става все по-трудно да спазвам всичко стриктно. Особено с наближаващите празници Embarassed

А вчера така се наядох на обяд, че въобще не ми се вечеряше. Взех си кебапче, кюфте, пилешко крилце и една малка пържолка. И това гарнирано с голяма салата. След като обядвах в 3 направо се задръстих до вечерта и хапнах само един таратор.

Мама Миглена, аз днес съм на варива и хапнах картофена салата с няколко домата.

# 50
  • Мнения: 242
реших утре да  направя  една лунна диета,без това съм на плодове-ще карам само на изцедени сокове,а в неделя не знам трябва ли пак да не се яде.някой правил ли я е,че от форума много не разбрах кога какво се яде

# 51
  • София,
  • Мнения: 4 267
Я не се ядосвайте за глупости!Всеки да си живее,както намери за добре.Нали имаме право на избор,а ние сме избрали да сме на диета.Каквото ни е писано,това ще ни сполети,независимо дали се храним без ограничения или не.Никой не може да каже категорично кое е правилно и кое не,така че хич не обръщайте внимание на някой,който,както по всичко личи,мрази България и българското.
Относно режима-днес не съм много режимна,защото пих кафе с малко мляко и изядох няколко маслинки преди да са минали 4 часа от обяда,ама много ми се ядеше сладко и предпочетох това пред някоя по-голяма издънка.А, и малко повече видове белтъчинки имам в яденето,ама...Утре съм на варива и смятам да си направя постни сърмички.При вас как върви режимът?Какво хапвате?Лек следобед на всички от мен!

E  и аз вече съм тук, и какво да ви кажа, при мен страшно се проточиха нещата, а не се чувствам по добре! Утре ще се премеря за табличката и незнам ама Звезди трябва някак да ми отнесеш 20 дневното вече отсъствие, ужас!
И аз четох, четох та чак ми омръзна та само да се разпиша, че трябва нещо да сготвя. А това дето го видях в онази др. тема за дебелеенето и здравето направо ме шокира и напълнто те подкрепям МАМА МИГЛЕНА и аз мисля като теб! Щом сме тук значи мислим за себе си и за здравето си! Така само, че аз се чудя от кой ден да започна, едва ли ще са плодове, защото като започнах лекарствата бях на плодове! Днес я карам до тук на белтъчини, та ще си ги изкарам, а утре ще съм на варива, хм досега се облизвах и аз на онези вкусни сърмички и отивам да провера в мазата  Mr. Green, дали случайно нямам един изостанал буркан със зелеви листенца! А за вечеря ще пека пиле с картофи! За мен пиле със салатка с моркови, зеле, домати и майонеза - става върха, пробвайте я, а картофите за семейството, хм даже се замислям дали изобщо да ги пека или само месото да изпека със салатката и готово, иначе картофите със сигурност ще останат и за утре!
Люлюмба, привет, как я караш! Пораснаха ли ви зъбки! Ние засега сме само с два, все още!

# 52
  • Мнения: 113
Здравейте момичета  Hug
за днес върви добре, днес ми е въглехидратен ден и както можете да предположите съм на спагети с доматен сос, обаче нещо изгладнях и сега хрупам малко сурови бадеми. ами аз още не съм се мерила от началото на диетата, обаче днес ми е 3ти ден и едва ли съм свалила нещо. Обаче в неделя сутринта съм на кантара  goodscale надявам се да има поне малко ефект. Вечерта ще хапна пак спагети и май малко шоколадче мммм ....

# 53
  • Мнения: 3 372
При мен плодовия ден върви добре за сега, 3 банана и 1 ябълка Peace Изобщо не съм гладна, защото имахме много работа и не съм се сетила за храна, а пък и ме ядосваха ooooh!
Като се прибера ще хапна още 1 бананче и някоя друга ябълка и готово Peace Тея сланини трябва да се махат Crazy

# 54
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Луизи - стискаме палци за тегленето. Peace  bouquet
Dundurela - интересна идейка за салатка - но, не е ли малко тежка? Embarassed Ти боледуваше нали? Пожелавам ти вече всичко да е зад гърбът ти. Hug
mama miglena - ами не знам, какво мрази, но толкова високопарно ми прозвуча... newsm78 gydi и седнала с един такъв надут тон да говори... Както и да е.  Naughty Всеки луд с номера си, нейното е май цяла програма.
мама на Викито  bouquet - Ами аз това и казвах, че не съм конфликтна личност, а и мразя груб език. Embarassed По принцип единствения човек, който може да ме изкара извън нерви е съпругът ми или майка ми. Но пък за сметка на това, кажа ли си какво мисля на момента, това вече съм го забравила. Party
Момичета, днес ме напоболява десния бъбрек малко и черния дроб, приятелката ми която е физиотерпевт, ме посъветва, да пия вода с малко лимонов сок, това се получавало защото те работели на по високи обороти в момента, и нямали пълна възможност, да се справят с всички отпадъци в организма.
А аз днес, направо изперках, такова чистене му ударих в къщи...
 clean clean newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang 1dishes newsm71
Сега отивам да си взема   bath и после да правя банички на домочадието. Утре ми е плодов, но сме се разбрали с мъжо той да готви. Peace  bouquet
*milenna*  bouquet

# 55
  • Мнения: 389
Здравейте,аз днеска добре изкарах плодовия-2 ябъли и 4 банан и не съм гладна. Надявам се утре да  помръдне тъпия кантар,е ,въпреки 4е има разлика в дрехите ,пък и 6кембето се поприбра  Simple Smile .И аз по принцип ям на обяд и ве4ер едно и също,оба4е утре 6те се наложи да ям разли4но,но за един път мисля ,4е няма зна4ение.

# 56
  • Плевен
  • Мнения: 105
Ами и аз ядох различно на обяд и вечеря,ама бях на гости и нямаше как.Поне бях режимна,а и много гладна.Все едно аз да не съм за 1 прегрешение,я! Wink

# 57
  • София,
  • Мнения: 4 267
sterje, аз наистина доста боледувах и май още продължавам, вчера спрях антибиотика, но днес пак кашлям и незнам, май вярно ще се наложи да се ходи в болница и снимки, изледвания, това нещо хич не ми харесва! Аз по принцип много боледувам, то не са бронхити, пневмонии, нямам думи. Заболи ли ме гърло и след два дни съм с бронхит и лошото е че нещата се развиват с космическа скорост! Уж есента пих бронховаксом и противогрипна ваксина си слагах ама не! Няма ефект при мен от нищо! Заради тия болести преди две години загубих едно бебе, а това дето го родих преди осем месеца, едвам го износих и се роди малко и недоносено и явно и то ще има много проблеми с белите дробове. То крушата не пада по далеч от дървото!
А за салатката наистина е тежичка, но може да се яде и само тя наяждаш се прекрасно! Само, че не можах да я направя, защото микса със зелето и морковите го бях отворила онзи ден и уж беше в хладилника, ама много странно се беше развалил и го изхвърлих, та салатката беше обикновена доматки и краставички!

# 58
  • Мнения: 113
Ох, поувлякох се със спагетите и шокото... Embarassed добре че утре е плодов ден, дано не се изкушя с нещо.... момичета, има ли ли сте главоболие в началото на диетата, или козметичката ме е изтормозила повечко?!? newsm78

# 59
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Ох, поувлякох се със спагетите и шокото... Embarassed добре че утре е плодов ден, дано не се изкушя с нещо.... момичета, има ли ли сте главоболие в началото на диетата, или козметичката ме е изтормозила повечко?!? newsm78
И аз имах в началото, но да чукам на дърво, май престана. Praynig Hug
Dundurela Hug дам, лошо е когато си болен. HugМъчно ми стана за тебе и малчо Sad Да оздравявате и дано никога не ви нападат болести. Hug Пожелавам ти го от сърце, те щом и снимки искат значи наистина е сериозно.  Confused Ако трябва, спри я диетата временно, здравето ти все пак е по важно.  bouquet
Аз умирам все още от студ. Confused То бива топене на сланинки, ама то моето на нищо не прелича. hahaha
Лека вечер момичета. Hug

Общи условия

Активация на акаунт