Бял списък на работодателите

  • 35 707
  • 114
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
DHL -супер коректни работодатели.
В кой отдел на ДиЕйчЕл си ? Какво ли им е коректното...  newsm78

Ами за 11 г.трудов стаж нямам нито един ден забавяне на заплатата си,нито един,да не говорим че почти всеки месец ги дават по-рано,премии всеки месец,купони за храна за почти 200 лв..на месец,здравни осигуровки,подаръци за нова година,партита ...курсове за обучение,английски език ти го плащат на 50 % ;безплатни карти за фитнес ;безплатна застраховка живот;увеличение на заплатите всяка година (е по-малко ,ама все пак)....

# 31
  • Мнения: 5 647
DHL -супер коректни работодатели.
В кой отдел на ДиЕйчЕл си ? Какво ли им е коректното...  newsm78

Защо? Аз за DHL не съм чула лоша приказка. 

# 32
Аз бях доволна от САП, макар, че много хора се оплакваха.

Чудя се от какво са се оплаквали, не мен ми беше много добре Thinking
В големите фирми има проблеми. например мудно е , на каквато заплата започваш общо взето на такава си и стоиш. не винаги работиш по проектите, които те интересуват. Изобщо има си причини за недоволство навсякъде, естествено. Аз и в гугъл познавам недоволни  Laughing но като цяло на мен си ми хареса , особено сравнено с една от работите ми преди това, където като разбраха, че напускам, не ми платиха цялата заплата, въпреки, че си изработих месеца не ми даваха да си взема отпуска, защото все имаше нещо спешно за правене . абе, не искам да си спомням направо.
Не бих работила пак в САП, защото е малко скучно , но като условия и коректност не беше никак зле.

# 33
  • Мнения: 1 224
DHL -супер коректни работодатели.
В кой отдел на ДиЕйчЕл си ? Какво ли им е коректното...  newsm78

Защо? Аз за DHL не съм чула лоша приказка. 
Имам приятелка там , ужасно недоволна е..
Ами за 11 г.трудов стаж нямам нито един ден забавяне на заплатата си,нито един,да не говорим че почти всеки месец ги дават по-рано,премии всеки месец,купони за храна за почти 200 лв..на месец,здравни осигуровки,подаръци за нова година,партита ...курсове за обучение,английски език ти го плащат на 50 % ;безплатни карти за фитнес ;безплатна застраховка живот;увеличение на заплатите всяка година (е по-малко ,ама все пак)....
При приятелката ми определено не седят така нещата.. За това питах в кой отдел си..

# 34
  • София
  • Мнения: 108
Бре. Човешки фирми - САП.. Записвам си, не че ми трябва, но е добре да се знае.
Някой да работи в Хюлет Пакард-а в София? Интересни са ми отзивите.


Аз имам доста познати там и определено са много доволни!

# 35
Ф-ма Икатрейд ЕООД гр.София ,добра организация и заплащане ,много съм доволна  Peace

# 36
  • Мнения: 3 153
Мой приятел работи в САП. Осигуряват го на пълна заплата. Отпуската му е 30 дни, при условие, че по закон е 20. Извън заплатата има 300 лева на месец допълнителни социални придобивки. Задължително бонуси. Доходи от акции. Сега и служебни коли дават при по-дълъг стаж, а той има... Да не говорим за безплатните кафета, безалкохолни, стол, паркинг... Не е зле, някак.
Работя в компания, която предлага същите условия, като в САП. Името ще запазя за себе си, но е хубаво да се пише, че ИМА такива компании, където се чувстваш добре. Мисля, че са все повече и повече.

# 37
  • Мнения: 5 370

Работя в компания, която предлага същите условия, като в САП. Името ще запазя за себе си, но е хубаво да се пише, че ИМА такива компании, където се чувстваш добре. Мисля, че са все повече и повече.
Peace Peace
Има, има, и все повече ще има, защото сега има конкуренция между работодателите за свестни служители. Peace

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Тополинка,няма начин да не стоят така нещата...Заплатите се превеждат на всички само на една дата!И всичко е едно и също за всички!В CS работя..

# 39
  • София
  • Мнения: 12 554
Дир.БГ - заплащането и придобивките са  Peace

# 40
  • Мнения: 1 224
Тополинка,няма начин да не стоят така нещата...Заплатите се превеждат на всички само на една дата!И всичко е едно и също за всички!В CS работя..
Не става въпрос за това на коя дата им дават заплатите, а за това, че не се вдигат с повече от година , дават им допълнителна работа, която определено не трябва те да я вършат.. От отдела на спедиторите ги пращат да разпалетизират в склада.. Защо? Да не са хамали.. ?

# 41
  • София
  • Мнения: 337
Най-добрите работодатели за 2007
http://was7.hewitt.com/bestemployers/bulgaria/bulgarian/index.htm

за МакДоналдс ще си затворя очите ooooh!

# 42
# 43
  • Мнения: 5 178
Най-добрите работодатели за 2007
http://was7.hewitt.com/bestemployers/bulgaria/bulgarian/index.htm

за МакДоналдс ще си затворя очите ooooh!

Не бройте и Актавис, щото парите хич не са много за извънредния труд, който полагат хората

# 44
  • Мнения: X
ЕТ "Сидер Тодоров" - Много коректен работодател. Работех там като студент, пускаше ме за изпитите, работех само събота и неделя, понеже бях редовно, даваше ми джобни, имах кола, даже и таксите за университета ми плащаше. По коректен от баща ми ... пардон от този работодател не съм имал....

Общи условия

Активация на акаунт