Бързо наддаване в трети триместър?

  • 10 835
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
Аз до 5 месец нито 1кг не бях качила но от 5 до 9 месец  качих 24кг.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 260
До 6-тия - 6 кг Simple Smile
В седмия съм сега -3 отгоре  Crazy
Направо не ми се мисли какво китче ще стана накрая  Joy
Хич не ми пука обаче  Crossing Arms

# 17
  • София
  • Мнения: 1 555
Ами как беше ... до 8 месец бях качила около 8-9 кг., а през деветия качих още 6-7.  #Crazy ooooh! Ей така от въздуха все едно се трупаха без да съм си променяла хранителните навици. Спомням си даже как се хачвам на кантара един ден Х кг, а на следващия с два отгоре.  Rolling Eyes Е, трябва да се отбележи и , че в края на 8 м. бебка тежеше 1800гр., а 10 дена преди термин, когато се роди 3550гр. Значи около 2 кг. и тях е качила и тя за този месец, другите по мен.  Mr. Green

Спокойно, нормално е. Не можем всички да влизаме в разни средностатистически таблици!  Peace

Леко бременеене ти желая!

# 18
  • Мнения: 2 131
Качването на кг по време на бременността е много индивидуално. Аз качих общо 28 кг, като по-голямата част от тях ги "натрупах" някъде до шестия месец. Отдавам го на това, че преди да забременея бях свалила 12 кг и много бързо ги наваксах. Обаче не мога да кажа, че накрая кой знае колко ми е тежало, а по принцип съм дребна и 85 кг за мен бяха страшно много.

# 19
  • Мнения: 636
Мили момичета, много ви благодаря! Отговорите ви доста ме успокояват. Вече ще се тегля по-рядко.  Flowers Rose

# 20
  • Мнения: 4 406
да, през последния месец особено, се наддава много. от 14 кг за цялата бременност,5 са ми само от 9-ия месец

# 21
  • Мнения: 105
До 6-я мес - 6кг.
До 9-я - още 9кг.......общо 15, но не се притеснявам особено. 10кг. останаха в болницата при раждането и сега имам още 5-6 излишни.
Желая ти леко раждане и прекрасно малко бебче на финала Hug

# 22
  • Мнения: 583
В началото не качвах много ,но след 6 стана чудо за 1 м.бях качила 4 кг.и продължих с изненадите на кантара и през останалите месеци , така завърших бременността с 13 кг.иначе лекаря ми беше казал,че е нормално по 1.5 кг. на месец ,аз си изпълних нормата на куп Laughing последните 3 месеца.Даже не се хранех много,но кг. се трупаха,но и бързо изчезват -7 оставих в родилна зала JoyОт които 3.150 си прибрах вкъщи  bouquet Laughing

# 23
  • Станимака
  • Мнения: 123
 Последните 2 месеца и аз качвах по кило на седмица, направо не смеех да стъпя на кантара, а не съм се хранила повече, работех до деветия месец и непрекъснато бях в движение.
 Изобщо да не ти пука, важното е да си спокойна, като родиш бебчето ще има да слабееш покрай грижите за него  baby_neutral

# 24
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Не се притеснявай,напълно нормално е по важно е ти да си добре.Аз качих за цялата бременност окло 22кг. и то накрая си ги натрупах.Леко раждане на едно здраво бебче ти пожелавам.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 588
Нормално е в последните месеци да се качават повече кг. Аз още в шестия месец бях +10, а преди да родя +25, а не ми личаха много. Crazy После ги свалих ги бързо и без никакви усилия.
Леко раждане ти желая! Hug

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Напълно нормално е да се качват повече кг накрая.

newsm10

 Peace а и накрая и бебчо трупа повече от колкото в началото.

(аз докато бях бременна само си повтарях че сега ми се е паднало да си угаждам  Mr. Green , а качих 12 кг.)

# 27
  • Мнения: 728
Някой жени качват по килограм не на седмица ми на ден. Въпреки че аз последните 2 месеци не качих нито грам. Няма място за притеснение .. после се свалят.

# 28
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Нормално е  Wink и аз в последния триместър наддадох доста даже спрях да се меря в 8 м  Crazy Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 1 522
Нормално е в последните месеци да се качват повече кг. въпреки че аз качих основно в първите три месеца, а последните месеци качих 2-3 килца. Не се притеснявай важното е бебчето да е живо и здраво, пък после ще ги свалиш.


Общи условия

Активация на акаунт