може ли някой да ме 'светне'.....

  • 1 753
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Може би е по-добре да си вземеш картона от стария ти лекар (вместо да ти правят нов), сигурно и изследванията са ти там.... На тях не им е особено приятно, но няма право да не ти го даде... Бъди по-нахална и си го вземи...  Peace

Сигурно нямат право, но моите не ми ги дадоха. Имах куп изследвания и дори това за кръвната група не искаха да ми дават(макар, че си бях платила екстра за него по неизвестни причини). Накрая вдигнах такъв скандал, че се съгласиха да ми дадат част от изследванията и кръвната група, но картона не ми го дадоха   #2gunfire

# 31
  • София
  • Мнения: 1 522
Можеш спокойно да си смениш лекаря. Всичко в името на спокойна бременност и леко раждане. Или поне аз така мисля.


# 32
  • Мнения: 1 477
Можеш да го смениш.В крайна сметка важно е ти да си спокойна.Лека бременност  Hug

# 33
  • Мнения: 4 753
Сигурно нямат право, но моите не ми ги дадоха. Имах куп изследвания и дори това за кръвната група не искаха да ми дават(макар, че си бях платила екстра за него по неизвестни причини). Накрая вдигнах такъв скандал, че се съгласиха да ми дадат част от изследванията и кръвната група, но картона не ми го дадоха   #2gunfire

 Shocked Тия са много смотани... Как ще ти държат изследванията... Повечето изследвания се правят в определен месец, дори и да ги повториш след това няма да е същото... По принцип моята лекарка не искаше картона да стои при нея, но после й направиха някаква проверка и я глобиха (трябвало да стоят картоните при нея) и й бяха дали срок да ги събере, та тя ми се обади да го занеса... Но да не го връщат, когато го поискаш, направо е малоумно и е чиста проба заяждане...

Общи условия

Активация на акаунт