Колички за близнаци - продължение :)

  • 48 370
  • 367
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 212
fruit , *MALENA   мерси Simple Smile

fruit ти гледам си на финалната права Simple SmileSimple Smile къде смяташ да раждаш и имаш ли уговорки някакви?

# 46
  • София
  • Мнения: 1 840
Малена, аз в предишната тема май бях писала за тази количка  newsm78. Аз също си я бях харесала, много е хубава, аз много обичам колички с кошове за новородени, освен това на нея могат да се монтират и столчетата за кола на Макси Кози, летните кошове се обръщат към майката, абе мечта!
Но е много тежка, над 20 кг, а и летните кошове са страшно тесни (сравни ги с единичния вариант и ще видиш разликата, моите са дребни и сега ще им е точно, ако са по-едри обаче ще им теснее), аз трябва да я свалям по стълбите, а за да се сгъне трябва да махна кошовете, т.е. веднъж свалям рамката, после кошовете и после бебетата  #Crazy - и се отказах.

Мече, тук в Бг също има фирма за коли, която прави доставки, но искат 30 % от стойността на стоката, + 4,5 долара за кг. Аз ако реша за Комбито ще ги ползвам, ще ми излезе към 300 долара, почти колкото Чиполиното  Wink
Тази втората ми изглежда по-практична от Джогъра, подобна имат и Хаук

# 47
  • Мнения: 431
Мече, тук в Бг също има фирма за коли, която прави доставки, но искат 30 % от стойността на стоката, + 4,5 долара за кг. Аз ако реша за Комбито ще ги ползвам, ще ми излезе към 300 долара, почти колкото Чиполиното  Wink
Тази втората ми изглежда по-практична от Джогъра, подобна имат и Хаук
Танини, човека не ми иска и стотинка горница. Тези в Бг са големи касапи Twisted Evil. Да, тези последните дето ги показах са на Хаук. Незнам дали ги има в Бг, тук ги няма. Моя приятелка от Германия каза че са много добри, мислеха такава да вземат, но остана само едното бебенце. Ако се интересуваш от Джогъра ще ти пратя имейла на човека на ЛС. Комбито много е хубава, но седналото положение не е никак седнало и на малките не им е удобно.

# 48
  • Мнения: 11
kaka Maya , още съвсем малко ми остава...За раждането си избрах Окръжна болница.Идната седмица трябва да решим нещо вече, то аз ще съм секцио, защото и двете са седалищно, но като четох темата на мамите с близнаци родили нормално -  newsm10 . И на теб не ти остава много, пожелавам ти успех.
Относно количките за близнаци - и тези тип пейка, и тези тип влакче са по-тесни от единична количка...първите на ширина, а вторите - на дължина на седалката... спасението е две съединени с приспособление единични колички, но те пък са трудни за управление и се получават доста обемни като външен габарит... Успех на всички при избора.    thumbsup

# 49
  • СОФИЯ
  • Мнения: 185
Здравейте! Включвам се в темата, защото виждам,че никой не коментира триколките за близнаци на АВС Дизайн - ние сме с такава и за сега ни е удобна. Лятна количка е, но с порт бебе става и за зимата. Има легнало положение за новородени. Гумите се помпат, което прави возенето по-меко.Към нея имаме и дъждобран, който перфектно пази при дъжд и вятър. Лесно се сгъва и се хваща в багажника ни /със Зефира сме/. Купихме я от Бебе Маркет.
Успех в избора и всичко най-хубаво на мамите и техните  twin_neutral

# 50
  • Мнения: 212
fruit    питах те за раждането защото и аз съм се насочила към ОБ но нямам представа дали да се уговарям с доктор и кой.... затова моля сподели ако не етайна ти как ще процедираш. а за секциото- и при мен едното бебче е с дупето напред и още незнам...
 

# 51
  • София
  • Мнения: 3 414
Малена,аз имам такава количка,доставят цветове когато я взех имаха само една синя за изложението чаках 3 седмици и ми доставиха щастлив лимон така им се води цвета,количката е добра лека в сравнение с триколката ми,но предните гуми са малки и ако ще минаваш препядствия не я препоръчвам,за зимата с чували абсурд тясно е много с тях.

# 52
  • София
  • Мнения: 415
Гоца, аз май съм ви виждала в южния с тази количка. С този цвят от далече се  забелязва  Wink Но изглежда добра.
Сори за спама  Embarassed

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 16:44 от lorraine

# 53
  • Мнения: 14
здравейте майчета  Wink най после ми доставиха количката на бебе-конфорт и реших да си продам вече другите 2, че мъжа ми като сметна колко пари е дал за колички и настана лек конфликт ето тук мойете да видите парвата http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=221140&cat=500  ,
а тази е триколката на АВС http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=221157
ако някои  има интерес да ми пише. весели празници.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 414
lorraine не съм била аз,защото 2 пъти съм я вадила,бутам MS

# 55
  • Мнения: 3 336

Тази количка е страхотна, и аз ако раждах сега бих си я избрала Heart Eyes Много ми хареса това, че за момче и момиче са различни цветовете дори в една и съща количка и това сис и бро направо ме размаза Laughing Ух, защо не намерих и аз навремето такава Tired

# 56
  • Мнения: 37
Здравейте момичета! Имате ли представа дали съществува модел количка за близнаци/тип влакче/, която да е с дължина не повече от 110-115см. Пустият му асансьор не побира повече  smile3514.

# 57
  • Мнения: 431
Здравей, LULO! Тази е страхотна(но скъпичка) Фил и Тедс.
 тези двете също са до 115см. Косато- и от Мадъркеър

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 17:21 от mecheto

# 58
  • Мнения: 37
Благодаря ти за информацията mecheto,
но дали ги има в БГ? А за цени можеш ли да ме ориентираш?

# 59
  • Мнения: 431
Доколкото знам, да, има ги. На Фил и Тедс е около 900лв., на Грако незнам, но е по-евтина. Нека мамите от София се вколючат с инфо. Там поне има избор.
А на една страна в асансьора няма ли да е по-широко?

Общи условия

Активация на акаунт