Колички за близнаци - продължение :)

  • 48 371
  • 367
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Това е мястото за въпроси, обсъждане и съвети при избора и покупката на различните модели колички за близнаци!

Линк към старата тема!

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 09:47 от Double with Cream

# 1
  • София
  • Мнения: 1 727
Каси, защо не пробваш с 2 отделни дъждобрана? Няма ли да е по-удобно.
Че представи си, ако е за двете деца, колко ще е огромен, къде ще го слагаш, как ще го разгъваш, а като е мокър как ще го махаш, и няма ли да се изсипе водата върху децата?  newsm78

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 09:57 от uzi_buzi

# 2
  • Мнения: 1 165
Каси, защо не пробваш с 2 отделни дъждобрана? Няма ли да е по-удобно.
Че представи си, ако е за двете деца, колко ще е огромен, къде ще го слагаш, как ще го разгъваш, а като е мокър как ще го махаш, и няма ли да се изсипе водата върху децата?  newsm78

Имаш предвид да взема два дъждобрана за две отделни колички ли?  newsm78

Хм, супер идея, мила, мерси много!   bouquet

# 3
  • Мнения: 306
Плампетя, откъде намери количката на Косато, защото във Варна я няма никъде. В София ли я гледа или ще я поръчваш от сайта?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 711
Тази на Пег Перего влакчето не я препоръчвам. Мече не знам с каква кола сте, обаче ние отначало си я бяхме избрали и когато отидохме да я купуваме решихме първо да видим как ще се събира в колата. Нашата е БМВ комби и едва я напъхахме върте. Първо трябва да се махнат кошовете, да намериш къде да ги оставиш (не върви на земята да ги сложиш) после сгъваш шасито и го слагаш в багажника, след това трябва да махнеш едните колела на количката, защото иначе кошовете се опират в гумите и се цапат, абе много сложно. Но пък ако ви е по-голяма колата, може и да става или евентуално ако имате гараж да я държите. Ама това значи че ако тръгнете някъде с колата не може да вземете количката. Иначе на мен много ми харесва, много е хубава и здрава и съответно по-тежка Simple Smile Ние сега сме се замислили за влакче, само че на Грако нещо такова http://www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?modelNumber=6L04SL … &CategoryID=2
Мисля че е по-компактно и за по-големи дечица става.

# 5
  • Мнения: 291
Джини ние вече я капарирах ме. в софия живее брат ми и той ще ми я вземе ,магазина мисля беше в елемаг на 2-рия етаж но да не те объркам newsm78 ще го питам и ще ти пиша точно

# 6
  • Мнения: 431
Хелче, със Зафира сме. Но за сгъването не се бях замисляла. Оф, тотално се обърках с тези колички. Тук има само: Макларъна(много тясна), Чико(гадна материя), и Пег Перего(не съм я виждала още).

# 7
  • София
  • Мнения: 1 711
Хелче, със Зафира сме. Но за сгъването не се бях замисляла. Оф, тотално се обърках с тези колички. Тук има само: Макларъна(много тясна), Чико(гадна материя), и Пег Перего(не съм я виждала още).
Ако имаш въсможност преди да я купите да пробвате как се събира в колата. Може и да влиза, вашата май е по-висока.

# 8
  • Мнения: 431
Хелче, със Зафира сме. Но за сгъването не се бях замисляла. Оф, тотално се обърках с тези колички. Тук има само: Макларъна(много тясна), Чико(гадна материя), и Пег Перего(не съм я виждала още).
Ако имаш въсможност преди да я купите да пробвате как се събира в колата. Може и да влиза, вашата май е по-висока.
Oooo, задължително ще я пробваме. Във вторник ще ходим да разгледаме. Дано да се върнем с нова количка.

# 9
  • Мнения: 431
A сега, ново 20 Laughing.
Случайно попаднах на това в нета:
Някой виждал ли е в Бг?
Тази количка също е много хубава, но май я има само в Америка Sad:
http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.strollerdepot.c … 6hl%3Dbg%26sa%3DN

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 17:40 от mecheto

# 10
Това е само специално покривало за количка, а не модел количка. На снимката, количката е марка Chicco.

# 11
  • Мнения: 431
Това е само специално покривало за количка, а не модел количка. На снимката, количката е марка Chicco.
Да, знам. Не поясних в предишния си пост. Много ми хареса, покрива абсолютно от-до.

# 12
  • Мнения: 3 638
Ще ме убиете с тези дъждобрани  Mr. Green Аз моя в дъждовна Холандия нито веднъж още не съм го използвала  Naughty Пък на Мечето в слънчев Кипър май ще й трябва слънчобран по-скоро  hahaha

# 13
  • София
  • Мнения: 1 711
Ще ме убиете с тези дъждобрани  Mr. Green Аз моя в дъждовна Холандия нито веднъж още не съм го използвала  Naughty Пък на Мечето в слънчев Кипър май ще й трябва слънчобран по-скоро  hahaha
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 14
  • Мнения: 431
Ще ме убиете с тези дъждобрани  Mr. Green Аз моя в дъждовна Холандия нито веднъж още не съм го използвала  Naughty Пък на Мечето в слънчев Кипър май ще й трябва слънчобран по-скоро  hahaha
Laughing Laughing Laughing.Не, бе! Кефи ме, ама това незначи че ми трябва Laughing Laughing Laughing
 Фата, тук скоро ще щъкат само по памперси.  Иначе зимата, т.е от ноември до февруари иам дни в които е много топло, но духа страхотен вятър. Дъжд-мноооого рядко.
Сори за спама Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт