За снимките с неприятно съдържание в профилите на някои потребители.

  • 1 389
  • 17
  •   1
Отговори

Анкета

Съгласни ли сте да са на видно място за всички?

Опции:

  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 Ставам тази сутрин, сядам да пия кафе пред компютъра и попадам на поредната гадна снимка 

  Т У К !Преди два дни помолих въпросната потребителка да махне тези снимки, а тя сложи още по отвратителна!Може да не е прочела постинга с молбата ми, добре!Но не е само тя, има и още със същите снимки в компанията против флуорозата.

  Все едно да наслагам снимки на хора болни от гъбични заболявания, защото съм за стриктната хигиена NaughtyНе е приятно, оставете си само линковете, който се интересува да ги отваря и да гледа снимки!

 Гади ми се от подобни гледки!Не знам, преценете вие дали да настояваме потребителите да бъдат заставени от модератори, или администратори да махнат снимките!
           

# 1
  • Мнения: 3 447
Така е.

# 2
  • Мнения: 47 889
точно тези снимки мисля че са полезни, за да стреснат и хората да се информират за тази кауза
и на мен не ми бяха приятни, като ги видях за пръв път, но пък отворих най- после темата за флуора и се зачетох
всъщност аз пък обмислях дали да не си сложа в подписа снимки на нахапаното от куче детенце, и може би скоро щр го направя
в крайна сметка за това се слагат- да стряскат и да привличат вниманието

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
Мисля, че точно тази съфорумка е обвързана с кауза против даването на флуор на децата в градините. Това е част от разгласяването на проблема. Беше пуснала постове в някои детски теми, за да събере родители, чиито деца са с такъв проблем. Може гледката да не е особено приятна, но не е и кой знае колко скандална.
МОже да се направиш настройките така, че да не се показват картинките на потребителите.

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Блякккк аре стига бе....що за отврат!  Sick Sick Sick

Понякога обядвам пред монитора, не искам да гледам подобни гнусотии  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 2 631
Това е гадост!!! Подписите не трябва да се слагат, за да пропагандират! Всеки си има глава на раменете и се интересува от това или онова. Не можеш с тези снимки да задължиш всички във форума да ги видят, да се отвратят, да отворят линка и да подпишат да речем поредната петиция!!! В подфорумите за здравни въпроси е мястото на такива снимки и линкове!  Naughty

# 6
  • Мнения: X
Аз вчера го забелязах това със зъбите, и съответно също ми се сгади....
В един друг форум снимка на лайното на потребител едва не ме накара да повърна,след което се отказах съвсем да влизам там.
Разбирам за каузата на форумката,но като че ли има и други начини да онагледи идеите си,без да ни се обръщат стомасите всеки път при неин постинг.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 179
НЕ съм съгласна! Мен снимките не ме отвръщават, нито са гадни както казваш ти, напротив - необходими са!!... И като предлагаш модераторите да взимат отношение към тях, какъв ще е критерият?? Теб са ти гадни снимките на детските зъби, мен пък ми е гадна снимката на аватара ти... Ко праим са, а?

# 8
  • Мнения: 25 444
Аз пък много се възмущавам от хора, които не спазват правилника за движение и особено тези, които карат пияни.
Чудя се, дали да не онагледя възмущението си с няколко снимки на човешка кайма?  newsm78

# 9
  • Мнения: X
Аз пък много се възмущавам от хора, които не спазват правилника за движение и особено тези, които карат пияни.
Чудя се, дали да не онагледя възмущението си с няколко снимки на човешка кайма?  newsm78
Именно. По тази логика всеки може да снима някоя гадост. Имаше вече тема за умрялата котка в детския пясъчник. Ами ако жената я беше снимала и сложила в подписа си... Thinking

# 10
  • Мнения: 3 447
Аз пък много се възмущавам от хора, които не спазват правилника за движение и особено тези, които карат пияни.
Чудя се, дали да не онагледя възмущението си с няколко снимки на човешка кайма?  newsm78
А, тъкмо това мислех да напиша. Да стреснем малко форумките, белким престанат да карат пияни, а?

# 11
  • Мнения: 2 631
Аз пък много се възмущавам от хора, които не спазват правилника за движение и особено тези, които карат пияни.
Чудя се, дали да не онагледя възмущението си с няколко снимки на човешка кайма?  newsm78
А, тъкмо това мислех да напиша. Да стреснем малко форумките, белким престанат да карат пияни, а?

Еми като постоянно организирате форумски купони как да престанат да карат пияни?!  hahaha

# 12
  • Мнения: 35 891
аз пък не харесвам снимки на потребителите да ме зяпат от аватарите - има не по-малко плашещи  Tired

# 13
  • Мнения: 73
АЗ сигурно съм много тъпа пак нищо не съм забелязала>Но след като ми акцентирахте върху тях не ми стана приятно може би трябва да се съобразяваме какво слагаме

# 14
  • Мнения: 2 401

всъщност аз пък обмислях дали да не си сложа в подписа снимки на нахапаното от куче детенце, и може би скоро щр го направя
в крайна сметка за това се слагат- да стряскат и да привличат вниманието

 #Crazy #Crazy #Crazy Е това наистина ме шокира..

А по темата - и аз съм борец срещу гадните снимки, линкове и аватари,  ама не бивам много разбрана.
П.с. Биляна, сега видях, че спрягат твоя аватар - нямам предвид снимки на форумки.

Общи условия

Активация на акаунт