"Народът срещу мафията"

  • 774
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 647
...или доколко ни засягат проблемитеизвън размера на детските добавки ?
http://www.dnes.bg/article.php?cat=1&id=50215

Трябва ли да си отиде това правителство според вас ?

# 1
  • Мнения: 2 401

Теб повече те кефи новата мафия ли?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 428
Проблемът според мен е в тоталната немощ на политиците ни да се справят с мафията и корупцията - не само това правителство,ами и всички предишни. .. Да, трябва да си отиде това правителство, но кой ще го наследи....аз просто не виждам ....това е страшното за мен. Confused

# 3
  • София
  • Мнения: 6 302
Трябва да си отиде правителството! А този Румен Петков... по-нагъл и арогантен тип не съм виждала. Всеки негов жест, поза и поглед говорят: Вие сте долу в калта, аз съм на върха и съм недосегаем.
Преди малко с колегите обсъждахме дали да не отидем на протеста днес от 17.30. Спомних си студентските години....

# 4
  • Мнения: 768
Проблемът според мен е в тоталната немощ на политиците ни да се справят с мафията и корупцията - не само това правителство,ами и всички предишни. .. Да, трябва да си отиде това правителство, но кой ще го наследи....аз просто не виждам ....това е страшното за мен. Confused
Че кой изобщо има желание  да се справя с мафията?  Те /политици и мафиоти/ са си едно голямо семейство, което само си преразпределя баницата и чат-пат прочиства неудобните.  Дори не знам защо като че ли никой не се осмелява да направи връзка със скандала с МВР и убийството на Георги Стоев....

# 5
  • Мнения: 1 179
Във всяка една партия има представители свързани с мафията, които винаги ще пречат за справянето с този проблем. Така, че и да си отиде това правителство, ще дойде следващото лоби и нищо няма да се промени.

# 6
  • Мнения: 278
Факт е че кадърните хора не се занимават с политика. Мафия=правителство, като се почне от мин-председателя и се мине през всички министри начело с Румбата и Р.Овч. Целия парламент да си ходи, стана много доходен бизнес да си депутат. Сега като се замисля - без да крадат не могат, ама да оставят и за нас мамицата им мръсна кумунистичеста. 20 години преход правим, а после защо сме бягали в чужбина. С предното правителство си живеех по-добре - мое мнение, хем си крадяха ама и за мен имаше и бях доволна, кола си купих и малко пари спестих. Сега инфлацията ми ги изяде и пак се върнах в началото. Не искам да съм бедна, да нямам какво да ям и най-вече да не мога да си позволя да си отгледам деца. Благодаря, ама да се махат. За протест съм.

# 7
  • Мнения: 768
 Те да се махат, ама кой да дойде???

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 790
А кои са "Гражданска инициатива „Справедливост”"?

# 9
  • Мнения: 106
Проблемът според мен е в тоталната немощ на политиците ни да се справят с мафията и корупцията - не само това правителство,ами и всички предишни. .. Да, трябва да си отиде това правителство, но кой ще го наследи....аз просто не виждам ....това е страшното за мен. Confused

След този коментар, аз просто нямам какво да кажа.  Peace

# 10
  • Мнения: 524

 Че кой изобщо има желание  да се справя с мафията?  Те /политици и мафиоти/ са си едно голямо семейство, което само си преразпределя баницата и чат-пат прочиства неудобните.  Дори не знам защо като че ли никой не се осмелява да направи връзка със скандала с МВР и убийството на Георги Стоев....
С това мнение съм напълно съгласна, на управляващите им е по-удобно да има престъпност, иначе как ще крадат.

Общи условия

Активация на акаунт