Лунна диета - 12.04- 21:31ч.

  • 2 812
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
И на мен нещо тези съботно-неделни лунувания не ми се отдават  smile3538
Но ще се запиша пак, да видим този път какво ще направя.

# 16
  • София
  • Мнения: 515
Аз съм лунувала, но много отдавна. Сега с вас дано да ми е по-лесно  Hug

Я кажете - към 20.00 часа хапнах една зелена салатка, мога ли все още да се включа за 3-дневното лунуване  Mr. Green

Мацки,успех с лунуването. Hug Може ли ако почувствам глад да хапна малко лимон? Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 1 950
Аз съм лунувала, но много отдавна. Сега с вас дано да ми е по-лесно  Hug

Я кажете - към 20.00 часа хапнах една зелена салатка, мога ли все още да се включа за 3-дневното лунуване  Mr. Green

Малко късно ти отговарям - може да се включиш за 3дневно лунуване. Аз като правя тридневно на първия и третия ден си хапвам ябълки и чай , а на втория само течности.  Peace

Наталчето , мисля , че при глад може да си хапнеш плод , но най-добре е да го направиш на сок.  Peace

# 18
  • София, България
  • Мнения: 2 222
записче! Аз обаче малко ще отложа, ще почна в неделя след закуска  Embarassed няма как ... утре вечер сме на купон, в цената влиза и закуска (на шведска маса) как да лунува човек! Но ще си направя 24те часа! newsm53

Успех!

 smile3503само да се похваля и аз, оня ден отидох в магазина от който си купувам панталони (я малко реклама vista moda-страхотни са) и си взех същия модел, който имам от минала година, ноооооо   42 (с един номер по-малко от миналата година) newsm44, а в стария ми панталон вече плувам, направо го събувам закопчан.
Успех на всички!

# 19
  • Мнения: 3 423
Здрасти момичета и аз отново ще се включа за 24 часа Simple Smile
Наденце Heart Eyes радвам се да те видя Hug
Успех на всички Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 515
Здравейте!Аз започнах от снощи и засега удържам фронта!За съжаление не мога без кафе,та това ще ми е най-голямото прегрешение!Днес пийнах 2 и сега ще наблягам на водата. Peace Hug Успех!

# 21
  • Мнения: 535
Здравейте!Аз започнах от снощи и засега удържам фронта!За съжаление не мога без кафе,та това ще ми е най-голямото прегрешение!Днес пийнах 2 и сега ще наблягам на водата. Peace Hug Успех!

И аз съм така с кафето, в момента пия трето за деня  Embarassed  Но пък иначе удържам фронта и аз, какво толкова с кафето, нали е течност ....

А довечера съм на заведенийце с приятелки, а кажете сега какво да пия  #Cussing out

# 22
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз пак ще се включа, че тази седмица доста се отпуснах в яденето. Embarassed Но затова пък и движението ми беше повече...
И този път ще съм 24 часа. Може би следващия път,на пълнолуние, ще опитам 3 дни. Нали тогава има най-голям ефект? newsm78
Успех на тридневките! Peace Peace Peace

# 23
  • Мнения: 498
Мила,привет. HugАз и миналия път лунувах,но не се разписах тук. Wink
Чакаме те с нетърпение и в нашата темичка. Hug

# 24
  • Мнения: 4 111
Хайде, лунички, затворихте ли хладилниците за 24 часа  Grinning
Някакъв голям глад ме е подгонил тези дни и много не ми се лунуваше, но няма да се отказвам.  Naughty
Поне няма да е като предния път да легнем гладни със стържещ стомах  Sad , утре по това време може да хапнем някоя лека салатка  Flutter
Успех на всички  fingerscrossed

# 25
  • София
  • Мнения: 3 390
Хайде, лунички, затворихте ли хладилниците за 24 часа  Grinning

Поне няма да е като предния път да легнем гладни със стържещ стомах  Sad , утре по това време може да хапнем някоя лека салатка  Flutter

Мдаааа, аз го затворих!
Наистина, този път часът на започване и приключване е  доста по-приемлив! Wink

# 26
Абе и аз ще диетувам за 24 часа, но навсякъде, където чета, пише, че днес фазата на луната е в 20:33, тук пише 21:31... а аз точно към осем и нещо вечерях.  Rolling Eyes Дано не съм прецакала нещо.  Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 1 950
nevinnata  Hug не си прецакала нищо. Няколко минути не са толкова фатални - важното е да направиш 24 часа  Peace

Аз досега съм все още от нищо неизкушена , а и не усещам глад - надявам се така да е до края  Laughing

Успех и много минусчета утре да отметем!   Peace

# 28
  • Мнения: 278
Добро утро, момичета! Как сте? На мен ми беше доста трудно ставането днес, не знам защо Simple Smile и току-що приключих със сутрешното кафенце, със сигурност следобед ще изпия още едно...малко ми е гладно ама няма ще се държа Simple Smile Пожелавам успех на всички.

# 29
  • Мнения: 4 111
Аз съм ОК. Понеже ми е трудно да пия гола вода на гладно и си направих в шише от половин литър измишльотинка - сокът от половин грейпрут и останалото вода. Става като сокче и ми харесва така. Ще изпия 4 днес, сега съм на второто - т.е. общо сока от 2 грейпфрута и 2 литра вода Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт