Колички Kraft - мнения и впечатления?

  • 2 986
  • 8
  •   1
Отговори
  • варна
  • Мнения: 256
На няколко места из различни теми зададох въпроса, но реших да направя и тема отделно Whistling
Та искам да попитам дали някой от вас е ползвал или запознат с тези колички..Сайт а е  www.kraftbaby.com
Тук във варна открих да ги продават само в един магазин и явно не са и толкова разпространени newsm78...Иначе модела който избрахме е този
, количката е супер лека, има пълно легнало положение , чувалче, дъждобранче....идеална за лятно бебе Flutter, но няма на идея дали ще ни издържи.... като качество?
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 718
За количка не мога да ти кажа, но миналата година ползвахме люлката за новородено на крафт и съм много доволна. Материята не е мръднала от прането. Интересното на люлката беше,че нямаше нито едно болтче и винтче което да се завива при сглобяване, а беше с едни интерсни шипчета.
Миналата седмица видях, че продават в Илиянци, обаче нямах време да погледна по-подробно.В Турция ги водят за добри, но всичко зависи каква количка и за колко пари си търсиш.
Иначе тази не изглежда никак лоша, не е тежка, но не разбрах за новородено пада ли до долу коша или има друг?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 244
Аз пък си харесах тази:


Продавачката каза, че имали 2 год. гаранция  Shocked

Става въпрос за магазин "Щастливо бебе" на бул.Цар Освободител. И ти ли там си ги видяла?

# 3
  • варна
  • Мнения: 256
Да Ясмина, точно там...но на мен ми казаха само 1 година  newsm78...
Охх в голяма чуденка съм понеже се притеснявам за колелцата...дали ще издържат на тези разкъртени улици в наш'та мила родина Thinking...Другото на което съм се спряла е Чиполино Раш....но май предпочитам турското пред китайското Whistling
А ти още ли не си родила бе мами Crazy?

hrisito   количката става на новородени - има пълно легнало положение, отделно има чувалче и дъждобранче. В магазина казаха, че е 5 килограма и съм склонна да вярвам макар че в характеристиките на производителя пише 8кг...просто я вдигнах Crazy....Единтвен недостатък който има /според моите изисквания / е че няма как да се сменя посоката на седалката...но ще го приживея някак си Peace...Предната "табла" се изважда., а коша за багаж ми се вижда досаттъчно голям....
И къде се намира това на Илиянци....че да пратя мъжа да види какви са цените там Wink
 

Ясмина ако се решиш на вашия модел че чакам отзиви.  Flutter

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 12:33 от maichenceto

# 4
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Аз позлвах количка Kraft - като тази,която е показала Ясмина , имам и пресни впечатления.Наистина има 2г.гаранция ,но съвсем не е лека ,а и този модел е супер неудобен за вдигане (ако се наложи) .В нашия асансьор слава богу се побираше ,но съм имала случаи,когато другаде не съм успявала. Ненужно и утежняващо беше ,че на борда отпред има табличка,но и горе до дръжката има също поставка и за майката (приятелката ми смееше ,че като бутаме количките може да закусваме) .Може би модела,който показва maichenceto е по-лек .Плата много бързо избледня и когато слагах кошчето значително се различаваха двата цвята . Кошницата за кола е доста тежичка .Иначе - за разкъртените улици е супер удобна -няма мърдане .От Чиполино ,в това отношение е доста по-добра . Но аз бих потърсила друга алтернатива .Все пак цената и не е ниска .  За съжаление във Варна няма голям избор -а и да има са едни цени  Shocked  (особено в Premaman  Mr. Green )

P.S. Не ви препоръчвам чантата за количка Kraft  Naughty Отвътре е с една такава термоизолация уж ,като мушама,цялата се накъса.
И забравих да добавя ,че Kraft не "държи цена" -т.е. ще я позлваш година,година и половина,ще решиш да я смениш за лека,лятна и няма да успееш да я продадеш дори на една трета от цената .Не е известна марка ,като Peg Perego,Chicco ,Maclaren (макар ,че струва колкото тях) ,гаранция има ,ама важи само за магазин "Щастливо бебе" във Варна,а и дали важи  newsm78   

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 14:16 от marianik

# 5
  • варна
  • Мнения: 256
Благодаря ти от сърце  bouquet.....МОите опасения бяха относно колелата на количкта... А за цената..незнам..този модел е със стравнително помосима цена Whistling...360лв е...

# 6
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Благодаря ти от сърце  bouquet.....МОите опасения бяха относно колелата на количкта... А за цената..незнам..този модел е със стравнително помосима цена Whistling...360лв е...

360 е о.к.  Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 244
marianik много ти благодаря за инфото. Друго си е да питаш "патилоо". Май се разколебавам за този Крафт, че и 650лв

# 8
  • Мнения: 796
Аз също  имах Крафт-не е нито един от посочените модели,но честно казано по-злополучна покупка  не съм правила.На мен ми хареса това,че беше с обръщаща се дръжка,обаче  се оказа  много некачествена,едни нитове на конструкцията се откачиха още 2-я месец и то в началото разходките ни бяха само в морската градина,а до там сме ходили с кола.Взеха я за ремонт,връщаха я в завода в Турция и т.н.В последствие видях,че е прекалено къса,супер не маневрена,абееее въобще не си заслужаваше парите.После си взех Джордани и просто се родих,супер  лека,удобна  и маневрена,още повече,че имах и база за сравнение.Според мен има много по-хубави и качествени колички за тия пари. Peace

Общи условия

Активация на акаунт