Стамболийски с нова тема, bg-mamma ще превзема!

  • 11 786
  • 287
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 451
                          С  Т  А  М  Б  О  Л  И  Й  С  К  И



                             

Снимка: БАТЕТО от stamb.net     bouquet 
С благодарност за заглавието на Gepard     bouquet

Малко история:

Стамболийски е град в Централна България. Той се намира в Пловдивска област и е в близост до градовете Пловдив и Пазарджик. Градът е административен център на община Стамболийски.
Селищ ето възниква през 1873-1875 г., след прокарването на жп линия от Цариград за Белово. Линията минава през село Полатово, но селището е наречено Гара Кричим, тъй като в стопанския му хинтерланд най-голямо селище е Кричим.
Първите заселници са селяни от Перущица, Брестовица, работници по жп линията от Пещера, търговци на зърнени храни, плодове и зеленчуци, комисионери, кръчмари, ханджии... Така започва очертаването на квартала северно от жп линията. Към 1926 г. Гара Кричим има 224 жители.
През периода 1926-1928 г. тук идват нови преселници от Тракия и Македония и при преброяването през 1934 г. населението на гаровото селище е 554 души.
По-късно започва строителството на фабрики, особено в навечерието на Втората световна война, когато консервната промишленост е насочена към пазара на Германия. Първи идват братя Тевекелиеви (1933-1934 г.) от Елена. Те построяват фабрика на площ 15 дка. Земята получават даром от общината. След тях идват големите пловдивски капиталисти братя Алкалай, които наричат фабриката си "Алка". Братя Маринови построяват вакуумна фабрика, а с италиански капитали възниква фабриката хладилник "Родина".
Селището непрекъснато се развива и се превръща във важен промишлено- транспортен център. През 1964 г. става град, а през 1969 г., след признаването на градски права и на село Кричим, получава името Нови Кричим. От 1979 г. е град Стамболийски.

(Уикипедия)



Нашите неповторими дечица имат рожденни дни:



Алекс на мама Dori - 16.04.2005г., роден в болница "Шейново"-София
Никола на мама Nadja77 - 18.07.2006г. и  Стоян - 01.07.2002г., родени във ВМИ - Пловдив
Рени на мама dimi - 19.02.2002г. , родена в МБАЛ "Свети Мина" (Весела) - Пловдив
Рада на мама Verdad - 09.04.2002г. и  Ралица - 06.08.1999г., родени в  МБАЛ "Свети Мина" (Весела) - Пловдив
Мария на мама bilqna_69 - 12.04.1995г., родена във ВМИ - Пловдив и  Ивелина - 17.03.1991г., родена в МБАЛ "Свети Мина" (Весела) - Пловдив
Василена на мама mari_anka - 30.08.2006г., родена в МЦ "Здраве" - Пазарджик и Мария - 08.05.2002г., родена в МБАЛ "Свети Мина" (Весела) - Пловдив
Ани на мама djily и  Митко
Иван и Георги на мама stanka1979, родени на 30.07.2004г. в гр. Пазарджик
Калоян на мама sleepy
Юлия на мама Eli83, родена на 16.07.2006 МБАЛ "Свети Мина" в гр. Пловдив
Ивайло на мама Viktoria_27, роден на 12.04. 2007г
Габрина на мама zwetellina, родена на 06.06.2007г. в АГ "Селена" в гр. Пловдив
Атанас на мама gns, роден на 05.10.1992 г. в гр. Пловдив
Виктор на мама MimSss, роден на 17.08.2006 в МБАЛ "Свети Мина" в гр. Пловдив. 
 
 
 


И нашето очаквано бебче:
bremelinka,  с термин 28.09


Нашето малко, но красиво градче си има вече собствен сайт - http://www.stamb.net/portal/news.php

Заповядайте!  

Старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=267495.0

С пожелание за един красив Великден!

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 15:41 от Мари_Анка

# 1
  • Мнения: 4 451
MimSss, добре дошла! Hug
Скалъпих темата набързо. Има нужда от редактиране още малко.

# 2
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
О Марианка  Hug

Видях , че си писала Виктор в списъка, пиши го на 17.08.2006 във Весела- Пловдив.

# 3
  • Мнения: 4 451
Записах го! Grinning

# 4
  • Мнения: 168
Хоп, записах се и аз.  261uu

# 5
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
bremelinka леко и безпроблемно бременеене Simple Smile Незнаех , че си бременна  Grinning
Насочи ли се към някой гинеколог, който да те следи и раждаш? Мога да ти препоръчам моя, само ,че не работи с ЗК  , но изследванията можеш да си ги правиш при личния.

# 6
  • Мнения: 378
продължавам да си търся колежка! помагайте!

# 7
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Колежка за какво gns?  newsm78

# 8
  • Мнения: 23
Опааа айде и аз да се разпиша в новата тема.
Марианка поздрави супер е  bouquet
MimSss здрасти   bouquet
gns верно за какво колежка казвай че си търся работа. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 168
bremelinka леко и безпроблемно бременеене Simple Smile Незнаех , че си бременна  Grinning
Благодаря! И аз скоро разбрах:))))))))))))) Бечев ми следи бременността, а до раждането има време.

# 10
  • Мнения: 4 451
gns, вземи ме за колежка дееее.

# 11
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
и мен  Sunglasses

# 12
  • Мнения: 378
Ако не си намера колежка до 2 седмици, ще бачкам аз! Така че плииииииииийййййззз, кажете на всички безделнички с много добра компютърна грамотност, с поносим английски да идват в магазина на глобул, че ще се гръмна! Или да пращат cv-ta на stoev@vip.bg!
Ударете едно рамо на съфорумката си!

# 13
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Ако беше няколко месеца по-късно идвах веднага Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 676
       Привет и от мен  в новата темичка  Hug
  Марианка и Гепард, браво за оформлението и заглвието, съответно .
MimSss, добре дошла  welcome.
gns, скоро да намериш отмяна  Laughing.

# 15
  • София
  • Мнения: 676
      Честит Рожден Ден на Мими(Билянка) и Ивайло!

  Бъдете здрави, чаровни, с безгрижно детство осигурено от мама и тати, а вий в замяна с радост ги дарявате!
      

# 16
  • Мнения: 4 451
Честит празник, Мария и Ивайло! Да сте ни живи и здрави!



П.П. Чудя се къде ми изчезнаха Великденските яйца? Вие виждате ли ги?

# 17
  • Мнения: 26
Честит празник на Мария и Ивайло. Да знаете от мен като ви казват "Големи да пораснете" не ги слушайте.  hahaha Хич не е хубаво. Стойте си малки.

Марианка благодарим за новата тема. Избрала си вярното заглавие.  Blush Нова тема - нова мама. Май така се получи.

А вие скъпи дами нещо много сте се напънали. Тази тема да не е за 3 дни. Я малко по скромно де.  Joy

gns много ще ти е трудно. Почти (да не кажа хич) няма обучени кадри в Стамболийски. А и според мен е по-лесно да наливаш в празна кофа.  Naughty Така че запрятай ръкавите.

MimSss - пробваш до колко може да ми се ускори пулса ли? Joy Добре че до сега не ми се е налагало да снимам дупета.  baby_neutral

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Гепард какво значи няма обучени кадри???  Обучението във всяка една фирма е индивидуално, а и тук в нашия град заплащането е много малко(направо смешно), което кара кадърните хора да не търсят тук. 


Честит празник на рождениците!
Бъдете живи и здрави!

# 19
  • Мнения: 23
Честит Рожден Ден на   Мария и Ивайло! newsm59
gns много ме устройва мене но само да си бях останала в Стамболийски веднага идвам. Crossing ArmsПожелавам ти скоро да си намериш  Hug
bremelinka в кой месец стана вече.Лека бременост ти пожелавам.  bouquet

# 20
  • Мнения: 168
Честито на рождениците и родителите им!  Tada
ГНС, не знам английски и ако дойде някой чужденец няма да мога да го обслужа:) Иначе на драго сърце бих си зарязала хубавата, приятна  работа и да дойда при вас!
Станка, четвърти месец преполових вече, а за по-лека бременност  не мога и да си мечтая. newsm44

# 21
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711

Честит рожден ден на госпожица Мария и честит първи рожден ден на малкия Ивайло!!! Да са живи и здрави и много да радват мама и татко!!!Мама Viktoria_27  да идва на линия, за да разкаже как се празнува първи рожден ден, че на нас ни предстои и живо се интересувам  Hug

# 22
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
...
Марианка благодарим за новата тема. Избрала си вярното заглавие.  Blush
...
На бремелинка също беше хубаво. Не се надувай.  Twisted Evil
...
gns много ще ти е трудно. Почти (да не кажа хич) няма обучени кадри в Стамболийски. ...
Напротив, има! Но всичко бяга извън Стамболийски, защото там труда не се цени достатъчно, както каза MimSss.
bremelinka пу пу, дано докрая да я караш така леко  Praynig
Марианка, яйцата вече се виждат. Чудесно оформление!!!   bouquet

# 23
  • под тепетата
  • Мнения: 9 287
 Добър вечер, дами и господине!
  Благодаря за пожеланията за рождения ден на щерката!
 Честит празник и на другия рожденик - Ивайло! Да е жив и здрав, да порасне слънчево и любознателно дете!
  Утре се надявам да имам малко повече време,което да прекарам с вас.
 Ето и почерпката за вас ( забравете за диетите!)
 

# 24
  • Мнения: 378
Заплащането в нашия магазин е по-добро отколкото в Пловдив в същия тип магазини. 3 дни има обява, 3 кандидатки само...явно предпочитат да са сервитьорки или изобщо що да бачкат. Не може да обучаваш някой 3 месеца, да му финансираш командировките, семинарите и да иска от първия ден директорска заплата. При нас работата не е тежка, но е много отговорна.

# 25
  • под тепетата
  • Мнения: 9 287
 Ей ме на, първа китка!
 Първо извинителната бележка за толкова дълго отсъствие  Embarassed  Едвам смогвам, много работа,много нещо ей...Като дойде пролет и ми се стъжва...Тия дни и колежката ми се разболя и карам само първа смяна и като се прибера ,краката са ми като отсечени, все едно съм изпила буре вино!
  И рождените дни на децата минават между другото.Вчера си бях направила план - да ама не! Спряха ни водата от 11 до 17.30. Нищичко не свърших. Тортата я направих сутринта, ама после украсата? Отгоре на всичко и рожденичката да вземе да изяде пригтвения разтопен шоколад за украсата ( тя му е върл фен)  #Cussing out Пекох пържоли на грил тигана - в кухнята стана - можеш да играеш фигурно пързаляне по пантофи ...айде хванах парцала ща не ща.
 Общо взето : падне ли ми някой от ВиК -  #2gunfire
 И сега глътвам набързо кафето и да си свърша работата, че току виж са спрели пак водата ( разкопали са целия квартал като швейцарско сирене на дупки)
  Хубав ден на всички   bouquet

# 26
  • Мнения: 168
ГНС, мъже търсите ли или държите да е жена?

# 27
  • Мнения: 378
и мъже, но като гледам всички са облекли гащиризоните и смело превземат строителството

# 28
  • Мнения: 4 451
Я, какво раздвижване тук Grinning
Днес е просто лято! И нашите лястовици са вече тук. Ще трябва да слагам някаква кутия, че ми правят цялата тераса... Mr. Green
Билянка, толкова дълго отсъствие тук, направо си си за добре дошла! Hug И аз съм голям почитател на шоколада, та в този ред на мисли, абсолютно разбирам рожденничката. hahaha
gns, да ти пращам мойта хиперактивна Мима да бачка. Както не я свърта на едно място, ще е като хвъркотявица. hahaha Ще е свършила всичката работа за максимум 2 часа. Mr. Green Хайде, дано скоро се появи кандидат, който да отговаря на изискванията и най-важното - да има желание за работа.

# 29
  • Мнения: 4 451
Ей това много ме изкефи и не се сдържах да го споделя Mr. Green

# 30
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Днеска е прекрасно време, ноо аз не съм излезнала от нас- захванала съм се с пролетното почистване, та прозорци мих, пердета и т.н. , та ей сега седнах за малко да почина, че ей сега ще ми докарат малкия дзвер Simple Smile

Айде лека вечер Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 676
Днешното време тук беше смесено, до обяд слънчево, следобяд тягостно, а вечерта преваля  Laughing. Благородно ви завиждам за слънчицето  Hug.

Вчера го ударихме на покупки с таткото. Снабдихме се с камамера   Peace, че старата стаде багажа. Бонус получихме DVD към камерата. Вечерта бях капнала, но удолетворена  Peace.
 
  Билянка, след така обстоятелственото опрадвание, извинена си за дъъългото отсъствие  Peace. Сега по-честичко да те четем.
 
  Успешна седмица изпълнена с усмивки ви желая

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 23:34 от Dori

# 32
  • Мнения: 2 481
Я нова тема !Много сте активни!И съм пропуснала ново попълнение newsm78
Добре дошла Мимссс добре си ти е аватара тъкмо Гепард да наминава! Mr. Green

Бременлиика Бечев ни е познат(приятел),на мъжа ми де,и аз като бях бременна, веднъж ей така за разнообразие ме видя и той!
Успех и всичко да е наред и накрая здраво и хубаво бебче!

ГНС може би няма кандидатки защото си искате англииски и компютър,а за сервитьорка чак толкова изисквания няма  Wink Аз идвам само да не бях в майчинство и да не трябваше да пътувам де,ама то и при баща ми мога да отседна ама много сложно стана! Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 451
Я, Елито! Shocked Laughing Hug Ми забравих ти физиономията, опс, аватара вече, бре човече!

# 34
  • Мнения: 2 481
А тук съм си само чета не пиша  Peace

# 35
  • Мнения: 26
Малееее кво направихте за 2 дни без надзор.  Joy

gns и аз имам много критерии за работник, но никой няма да работи по начина по който мога аз.
Имам приятели с гащеризони в строителството който вадят над 1000 лева. Може ли да ги дадете в магазина за да работят за вас. А и съдейки то думите ти (Ако не си намера колежка до 2 седмици, ще бачкам аз! Така че плииииииииийййййззз, кажете на всички безделнички с много добра компютърна грамотност, с поносим английски да идват в магазина на глобул, че ще се гръмна!) и на теб не ти се работи много много.  Thinking

# 36
  • Мнения: 4 451
Аз пък отивам да готвя супа топчета! Mr. Green

# 37
  • Мнения: 168
А пък аз няма да готвя, щот си имам от вчераааааааааааааа  chef А сега маам пуканки - пощурявам като ги помириша  eat Само ми липсва  beer3

# 38
  • Мнения: 378
gepard, отваряме още един магазин, не мога да съм едновремнно и в двата, не че съм най-работната де

# 39
  • Мнения: 168
Айде не се оправдавай. Всеки ден казвам поне на двама души, ама всички се назландисват. Само една малко се заинтригува. А, и един украински младеж. Къде ще е вторият магазин?

# 40
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
защо бре, пий си по 1-2 бирички Simple Smile те не са кой знае какво . И винце съм пила и бири,а като кърмих всяка вечер бира за кърмица  Mr. Green

gns верно къде ще откривате друг магазин Simple Smile

# 41
  • Мнения: 4 451
И аз си пийвах по една биричка от време на време като бях бременна. Mr. Green

# 42
  • Мнения: 168
Ха, 2 бирички. Аз преди да забременея се напивах от 2, та сега ли:) Иначе по малко си пийвам де. Ама не е както предиииии....

# 43
  • Мнения: 378
биролинка

# 44
  • Мнения: 168
Мъфинка. Бай дъ уей свекито много се впечатли от мъфините и иска рецептата.  cook Ако я дадеш де. Иначе ще дойдем пак да ни направиш, че и за вкъщи да ни сложиш.

# 45
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
И аз и аз искам рецепта. Мъфини не съм правила до сега, но ще пробвам. А за биричката - това е хубаво нещо Simple Smile
Черпя ви с по едно кафенце, за да ми правите компания  morning, че тия дни пак не съм спала  Tired Моя малчо това спането го има за излишна дейност.

# 46
  • Мнения: 4 451
Цвети, да не те обезкуража, ама скоро няма да се наспиш. Laughing Затова съветвам bremelinka (биролинка) да се наспи хубаво сега, че след няколко месеца и тя ще гледа така  Tired hahaha
Мъфинка, като правиш мъфини, хвърли един-два и насам. Моята диета позволява. Mr. Green

# 47
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
 Tired ще се стопя от безсъние така бе. После мъжа ми как ще ме харесва такава хърбава. Тамън сега съм се заформила  Joy

# 48
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Марианка каква е тази диета брее, дай е насам Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 676
  Да ви почерпя за рожденика ми Алексчо:

             

# 50
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Мерси Дори , да ти е жив и здрав и много да те слуша!!!

А това е за теб
Май всички сме забравили, за което ще ни извиниш Embarassed Tired

# 51
  • Мнения: 168
 hbday baloni smile3510 Да е жив и здрав Алекс, щастливо детство!

# 52
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ей, как можахме да забравим.  newsm78  Embarassed Да ти е живо и здраво синчето, Дори! Много да ви радва и много да го слушате  Mr. Green !    bouquet

# 53
  • Мнения: 4 451
Честит празник, Алекс! Желая ти щастливо детство и щури игри!

# 54
  • София
  • Мнения: 676
Момичета, благодаря за милите пожелания

 С вашата забрава, както се казва "да го забрави злото"  Peace. Така, че споко.

  Вчера оставихме фотото на госпожите и са запечатали първия, учебен рожден ден на Алексчо  Laughing. Снимали са го и през отделните моменти на деня. Остава ни скъп спомен  Hug.

# 55
  • Мнения: 4 451
Дори, освен в ДГ, друго празнинство правихте ли? Разкажи как мина, пусни малко снимчици дееее. Grinning
Аз отивам да поспя, че съм гроги. Tired

# 56
  • Мнения: 4 451
Тъкмо си легнах и почти заспивах и Веси реши, че се е наспала. Tired Mr. Green

# 57
  • Мнения: 23
Честит Рожден Ден на Алекс(на патерици)Дори да ви е жив и здрав,весело и безгрижно детство.  bouquet
Ние сме все още болни Sad,но за щастие вървим на подобрение.Гого от неделя ми дигаше много висока температура-40 и в понеделник го водихме на ушен та му пукаше нещо в ухото че събира гной.От там сливиците се надуват и почнахме веднага Клацид,но темперятурата едва вчера му спря.Естествено ден след него започна и Иван(това няма как да ни се размине.винаги ако не почват да боледуват заедно са с един ден разлика).Много страшна кашлица,като им правихме снимки нямаше пневмония,но дробчетата им бяха пълни със храчки -или поне така педиатъра ни го обесни.Вчера взехме инхалатор и започнахме да правим инхалации с Вентолин.Мога да кажа че започнаха да се оправят,температурата спря и кашлицата взе да намалява. Simple Smile
Пожелавам на всички весело изкарване на Лазаровден и Цветница.  bouquet

# 58
  • Мнения: 168
Станка, на вас желая да посрещете празниците здрави. Много страшно туй бе - 40 градуса. Пък и с двамата как се оправяш..... Айде да минава!

# 59
  • Мнения: 4 451
stanka, много се надявам че дечицата ти вече са добре. Praynig Радостта ти е двойна, ама и неприятностите са по две. Ще се оправят дечицата. Още ли е в ремонт детската ви градина?
bremelinka, сега бебчето е едничко, ама викам втория път - двойна радост! Grinning

# 60
  • Мнения: 168
Ха ха, ти гледай при вас третия път да не е двойна:) Лошо няма, ама ще ви е много трудно.

# 61
  • Мнения: 4 451
bremelinka, ako gns е около теб, изпрати я веднага на Булеварда! Не си вдига телефона тая скитня. Mr. Green

# 62
  • Мнения: 168
А, не съм я виждала. Не знам где скитори.

# 63
  • Мнения: 378
с по два телефона с Марианка не можахме да се открием, но пък по добрия стар начин се засякохме просто навън, баси и малкия град

# 64
  • Мнения: 4 451
Честит имен ден на Габрина! Да е жива и здрава и много щастлива!

# 65
  • Мнения: 378
gns, Мари_Анка и 24 Гости преглежда(т) тази тема.  Shocked

# 66
  • Мнения: 4 451
И аз така  Shocked Mr. Green Laughing

# 67
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
 Shocked

# 68
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ето ни на линия! Леле, Станка това 40 градуса си е ужас бе и то в твоя случай направо двоен. Направо незнам от какво ти е душичката. Пукната главичка, температура. Тц тц тц . Да са ти здравички желая от сърце  Praynig
Ние днес с моята калпазанка сме именички  Blush Черпим всички с каквото ви душа иска. 
   
 Марианка, благодаря много, че се сети!

# 69
  • Мнения: 168
Честито на имениците, бъдете живи и здрави, цветни и неувяхващи!  smile3525

# 70
  • Мнения: 4 451
Цвети, честит празник и на теб! Много любов и сбъднати мечти!
За малката се сетих, ама теб забравих. Embarassed
Честит имен ден и на Ралица на Verdad! Щастливи детски игри!

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 12:46 от Мари_Анка

# 71
  • Мнения: 4 451
Отивам да мия прозорци! Confused

# 72
# 73
  • София
  • Мнения: 676
        Честит Имен Ден на празнуващите с имена на цветя!

  Бъдете здрави, свежи и пъстри като цветята!
     

# 74
  • София
  • Мнения: 676
   Уикенда празнувахме рождения ден на Алексчо и почти нямах свободно време. Алексчо беше много доволен, защото имаше доста подаръци (особено играчките  Laughing). Събота сутрин празнувахме в детско клубче с дечицата. Вечерта с бабите и дядовците. В неделя с наши приятели. Стана като приказките "три дни яли, пили и се веселили"  Party.
  Като се поосвободя ще ви направя съпричастни със снимков материал.

 Станка, дано вече близначетата ти са здрави и игриви  Praynig.
 Марианка, да не развалиш времето с тия прозорци  Crossing Arms  Mr. Green.

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 09:48 от Dori

# 75
  • Мнения: 23
Ние днеска бяхме на контролен преглед.Пооправяме се,но пък все още покашляме и ще продължим и тази седмица с антибиотика и инхалациите и в петък пак на контрола. Simple Smile Иначе започнахме с игрите и всичките там последствия,като удряне,дразнене и така нататък. Laughing
Гледам сте говорили за мъфини,онзи ден ходихме до Била и по центъра,но така и не открих от онези хартиики дето се правят.Ако някой има информация  от къде мога да си взема моля кажете.
Дори поздрави за празненствата,веселбата е била голяма.   Mr. Green
Приятна вечер на всички.  bouquet Hug

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 18:55 от stanka1979

# 76
  • София
  • Мнения: 676
Станка, хубаво, че юначетата са игриви  Hug. На теб повече сили да се справяш с реферството  Mr. Green.

# 77
  • Мнения: 4 451
Станка, радвам се, че юнаците са по-добре.  Grinning За мъфините, gns да сподели. Тя е вече майсторка.
Dori, с миенето на прозорците не развалих времето, ама с късите ръкави и сандалите го направих. Mr. Green Лелеее, каква буря се изви тук снощи... Цял ураган си беше! ooooh! И на нас ни се очертава няколкодневен рожден ден на Мими. На самата дата ще празнуват в детската градина - ще занеса торта, сладкиши, сокчета, шапки, коронки, балони, свирки... Като всяка година. А детския купон ще направим в събота на заведение.
Момичета, трябва да се приготвям, че от 16.30ч. сме на тържество в ДГ. Мими ще казва стихче, ще пее и танцува с всички. Едно ми е свито на душичката... Cry

# 78
  • Мнения: 168
Марианка, успех на Мими за тържеството! А ти по-спокойно и да разкажеш после!

# 79
  • Мнения: 378
вече чух Мими да казва стихчето, перфектна е, не за това че ми е любимка, ами наистина го каза отлично

# 80
  • Мнения: 168
Между другото нощес я сънувах - беше руса, ама тя. И говореше и контактуваше с всички, много щастлива беше.

# 81
  • Мнения: 4 451
Здравейте! Grinning
Вчера тържеството мина добре. Даже като се има предвид, че мими е проблемно дете - отлично.  Grinning Участваше в абсолютно всички танци и песни, но стихчето го смънка набързо и тихичко. Confused Но пък миналата година изобщо не можех и да си мечтая да вземе участие в подобно масово мероприятие, така че съм щастлива.
http://www.stamb.net/portal/e107_files/public/1208969875_103_FT23546_imag0011.jpg - момиченцето най-вдясно отпред, с бялата рокличка е Мими
bremelinka, прекрасен сън! Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 676
Марианка, браво на Мими  Heart Eyes. Познах я веднага  Laughing.

Стягате ли се за боядисването и козунаците  easter. Довечера ще се развихря с яйчицата, а козуначетата ще са серийно производство  Wink. Макар, че имам голямо желание да изпробвам собствено-ръчни  Hug.

# 83
  • Мнения: 168
Яйцата  боядисахме със свеки, козунаците са в магазина:) Не си и мечтая да правя, като съм чувала колко е трудоемко. Но на ентусиастите желая успех! Весело подготвяне за най-големия християнски празник!

# 84
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
 Добър ден! newsm03 Как сте?  newsm53 Боядисахте ли яйцата?  smile3503
Ние вчера свършихме тази работа, но нещо боята фалшива се оказа и оставих мъжа ми повече да боядисва от мен Laughing
И моя козунак съм го оставила да се прави в магазина.  Joy

# 85
  • Мнения: 26
Аз мойте яйца не ги боядисвам че после са ми много смешни като ги гледам. Някак си чужди ми изглеждат. А ако и боята е фалшива тогава не ми се мисли.  Joy

# 86
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Пробвай с вряла вода. Все ще се получи нещо.  Joy Ама пък ти не ги боядисваш.  newsm78  А бе нали великден идва как така.   Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 4 451
Аз мойте яйца не ги боядисвам че после са ми много смешни като ги гледам. Някак си чужди ми изглеждат. А ако и боята е фалшива тогава не ми се мисли.  Joy
hahaha Е, голяма работа, най-много без яйца да останеш. Joy

# 88
  • Мнения: 26
Аз мойте яйца не ги боядисвам че после са ми много смешни като ги гледам. Някак си чужди ми изглеждат. А ако и боята е фалшива тогава не ми се мисли.  Joy
hahaha Е, голяма работа, най-много без яйца да останеш. Joy

Яйцата са важни. От тях идва пиленцето.  newsm78

# 89
  • Мнения: 4 451
Яйцата са важни. От тях идва пиленцето.  newsm78
hahaha А сега! Кое се е появило първо - пилето или яйцето? Joy

# 90
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Яйцето  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 2 481
Влизам да пожелая весели празници на всички,и да е във вас бореца! easter easter easter easter sun family4 travel dancing sohappy easter

# 92
  • Мнения: 1 065
Здравейте,и аз само влизам за да ви пожелая весел и  слънчев Великден newsm47
Щастливи празници мили съгражданки и съгражданино Gepard Wink

# 93
  • Мнения: 2 481
Христос воскресе!Честит празник!Много щастие и здраве на всички ни!



# 94
  • Мнения: 168
Христос Воскресе! Бъдете живи и здрави тялом и духом!

# 95
  • Мнения: 4 451
Христос воскресе! Много здраве на всички!

# 96
  • София
  • Мнения: 676
        Христос Воскресе!

   Бъдете здрави, борбени, благословени!
     
           

# 97
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711

Да бъдем живи и здрави и бог да  ни пази!!!  Hug

# 98
  • Мнения: 23
Честит Великден! Нека здравето и доброто настроение не ви напускат цяла година! Велики дела да свършите, велики мисли да имате, велики  да сте и вие! Христос Воскресе!
Христос Воскресе! Нека светлината на Неговото воскресение озари живота Ви! Много здраве и благополучие! 
bouquet

# 99
  • Мнения: 4 451
Воистина воскресе, момичета! Hug
Аз съм вече на родна територия, т.т. стамболийска. Днес по обяд се завърнахме от 4-дневно посещение. Grinning Изкарахме 3 дни при мама в Бургас, където не спря да вали. Confused Снощи бяхме на гости у кумовете в Димитровград. Хубаво нещо са празниците, но мъничко започна да ми омръзва. А от ядене заприличах на... Пиги. Close Викам от утре да завихря една диетка...

# 100
  • Мнения: 4 451
Честит Рожден ден, Билянка! Бъди ни жива и здрава!

# 101
  • Мнения: 26
Билянка  Честит Рожден Ден! Желая ти само щастие. Wink


Я да ви покажа мечтата на всеки мъж.

# 102
  • Мнения: 4 451
Ха така, Gepard, хубава мечта! Grinning Да ти се сбъдва! Ама момченце ли да е или момиченце това сладурче там на леглото? Thinking Laughing

# 103
  • Мнения: 4 451
Питам, щото мъжо раздава рецептата за женско hahaha

# 104
  • Мнения: 26
Като дойде време ще го викам да помага тогава.  Joy

# 105
  • Мнения: 4 451
Като дойде време ще го викам да помага тогава.  Joy
Aма той първо показва  Joy

# 106
  • Мнения: 26
Няма какво да показва. Той резултата красноречиво говори.  hahaha

# 107
  • Мнения: 4 451
Избираш само модела - беличко или мургавко, и двата чешита ги може. Ама стават проклетички македонки.  Mr. Green

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 19:01 от Мари_Анка

# 108
  • под тепетата
  • Мнения: 9 287
Благодаря на Марианка и Gepard за поздравленията. Вчера ме допуснаха за много малко на компа.
 

# 109
  • София
  • Мнения: 676
    Честит Рожден Ден, Билянка! (на патерички)

  Бъди здрава, обсипвана с обич от близките, преследваща мечтите си!

     

# 110
  • Мнения: 4 451
Здравейте! Grinning
Бързо си признавайте кой къде се попиля покрай започващите празници и почивни дни?

# 111
  • Мнения: 26
Какви празници, какви почивни дни????

# 112
  • Мнения: 168
Преди малко се върнахме от Троян. Ех, друго си е там. Въздух, природа........ Празнични трапези накъдето се обърнееееееееш. Догодина пак:)

# 113
  • Мнения: 26
Да те пита човек кой вятър те довя в Стамболийски?
И ние си имаме въздух, ама мръсен.
Имеме си и природа, но е малко по далече.
Виж за трапезите равни нямаме, после ревем че и пари нямаме.  и т.н. и т.н.

# 114
  • под тепетата
  • Мнения: 9 287
 Ех, Gepard, като те задуха и теб тоя вятър,друга песен ще запееш  Flutter
 Дори,мерси   bouquet
 А ние утре сме на кръщене, тичах да купувам подарък.

# 115
  • Мнения: 4 451
bremelinka, добре завърнала се!  Hug Въздухът не ми прави впечатление, в Бургас си беше подобен, но много повече отровен. Confused

# 116
  • Мнения: 4 451
Еййй, къде "потънахте" всички? Crossing Arms

# 117
  • Мнения: 2 481
А  newsm78  абе аз вчера писах ама не се е публикувало,нещо изчезна за малко нета и сигурно затова,  ooooh!

Абе верно ли това е мечтата на всеки мъж,Гепард?

А не жената кое е мечтата  newsm78,ще трябва да изровя нещо да намеря! Whistling

# 118
  • Мнения: 4 451
Ели, ето я мечтата на всяка жена: любов разтърсваща и романтика без край! Mr. Green

# 119
  • Мнения: 378
Честит празник на всички!

# 120
  • под тепетата
  • Мнения: 9 287
 Честито и от мен!
gns, жив и здрав да ти е именика,много да те слуша, глези и обича !
 Намери ли хартийки за мъфините?

# 121
  • Мнения: 378
Да ми е жив и здрав и да слушка!
Понеже не можах да стигна до хартииките, правя едни огромни мъфини във формата за кекс, които пак се омитат светкавично.

# 122
  • Мнения: 4 451
Честит празник и от мен!
gns, да ти е жив и здрав именника!
Gepard, честит имен ден! Желая от сърце да ти се сбъднат мечтите!

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 20:52 от Мари_Анка

# 123
  • под тепетата
  • Мнения: 9 287
Аааа, не знаех, че и Gepard е именик  Embarassed
 Поздрав и за него - жив и здрав, и  бързо да си намира половинката!

# 124
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Здравейте и от мен!
Тези дни не сме на линия, че сменихме малко климата. Бяхме на почивка в Смолян. Качихме се на смолянските езера и там с едни приятели си направихме страхотно барбекю.

Голямо ядене падна, а с малката щъкахме наоколо. Не съм ви се похвалила, че от 2 седмици ходим бе. Като фурия е. На 10 месеца и половина малката реши, че е време мама да оформя снага  Joy 
Но за съжаление климата ни направи лоша шега. Малката сега ми е болничка и пак съм под напрежение. Sad Утре пак сме на доктор и дано отървем антибиотика.  Praynig
Бремелинка, и аз ти се чудя как се излъга та дойде при тази мръсотия. Е, то любовта не пита де, ама Троян си е Троян!
Гепард, честит имен ден и от мен! Жив и здрав и хайде скоро с бебче в нашия клуб. Simple Smile
gns, намери ли си работник? То магарето носи, колкото го натоварят, но друго си е въздух да си поемаш отвреме навреме.
Билянка, честит рожден ден на патерички!!! Извинявай, че забравих, но здраве и много поводи за усмивки ти желая от сърце!  Hug
Марианка, тази снимка дето си я сложила направо ме депресира, като гледам какво е мрачно на вън Sad НО ще се надявам скоро да се оправи и хайде слънчице идваме. Simple Smile
Това е за сега от нас. Отивам да готвя, но само ако знаете как нищо не ми се прави. Едно ми е тъжно  Cry От щастливи дни минавам директно на самота с болничко детенце в къщи. Ех, хайде да не ви депресирам и вас и да ви почерпя с нещо сладичко за повдигане на настроението  по случай единадесетата ни месечинка Joy


 Hug

# 125
  • Мнения: 168
Цветелина, както винаги не си забравила никого! Безаварийно ходене и бързо оздравяване, а слънцето вече всички го чакаме с нетърпение. Навън е направо зима. Миналия ден и ние направихме една планинска разходка и ни заваля дъжд. Добре, че имаше една беседка, та в нея разпънахме софрата и едвам помръдвайки от хилядите дрехи се подкрепяхме:)
А Троян.......... какво да кажа, няма работа там за нас. Иначе можеше да дърпам в онази посока:)

# 126
  • Мнения: 26
Благодаря на всички за пожеланията. Надявам се мина в графа татковци, ама знам ли кога. И аз съм един инат.  newsm78
Какво се притеснявате за времето, след всеки дъжд изгрява слънце. Ще видите август месец как ще искате сянка и хлад.  Joy

# 127
  • София
  • Мнения: 676
    Привет и от мен   bouquet !

   Дългата почивка ни се отрази добре. Великден бяхме при нашите. След това релаксирахме на Халкидики (както казва Алекс - Кики  ). Хотела беше на някоколко метра от плажа и гледката беше страхотна. В хотела имаше и други дечица, та Алексчо си потърча на воля.  Хванахме слънчево време и сме с тен, но водата беше студеничка. Българската реч преобладаваше  Laughing . Пропуснахме разходката с корабче около Атон (или Атос, както гърците го наричат), но с малко дете не е много подходящо. Стана ми жал за българското черноморие предвид грандоманията на родните ни хотелиери  Cry .


# 128
  • София
  • Мнения: 676
    Честит Имен Ден на Георги (на мама Станка), Гепард и на именника на gns! (на патерички)

  На малкия Георги желая безгрижно детство! На Гепард отроче! На празнуващия на gns семейно щастие!
   На всички ви здраве и късмет!

     

# 129
  • Мнения: 378
Вчера забравих да поздравя и Гепард и Бремелинка, много съм завеяна. То с тия никове забравих, че хората си имат имена.
Гепард да е жив и здрав! На Бремелинка честита годишнина от сватбата! Цялата любов на света им желая!

# 130
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Оо много празнуващи тук Simple Smile
Честито на всички! Бъдете живи и здрави!

zwetellina, bremelinka, Дори направо ви завидях за Смолян , Троян и Халкидики  Sunglasses
zwetellina честита ти ходеща мома. Е сега вече няма сядане. Ама тя много рано бре, моя го мързеше и чак на 1.2 год. проходи Simple Smile , но сега няма сядане пък  ooooh!

Дори я кажи с оферта от агенция ли ходихте , дай повече инфо за цени и т.н.

А сега и аз да почерпя със закъснение за моя Жорко(мъжа ми ) Laughing
 

# 131
  • Мнения: 168
Е, то се е видяло, че три дни ще празнуваме Гергьовден:) Честито на всички именици - малки и големи, да сте живи и здрави!
ГНС, благодаря за пожеланията,  да ти се връща!

# 132
  • Мнения: 4 451
Аз уж видна клюкарка, а много съм изпуснала. Mr. Green ooooh!
ЦветиМного се радвам за пътуванията на всички.  Grinning На 23-ти и ние заминаваме за Халкидики, за жалост само за 3 дни, но аз много се вълнувам. Дори, в този ред на мисли да попитам за паспорта на малкия. Мими няма такъв, а ще пътува с нас. За колко време става, ако го поръчам експресно? И вие на кой "ръкав" на Халкидики бяхте? Ние ще сме на Касандра.
Цвети, честито краченца на малката Габи! Grinning Прощъпулник правихте ли? Да не забравиш да се похвалиш какво си е взела малката. А снимката е разкошна!
Gepard, нищо не разказваш, как отпразнува именният ден? Сега ревем за слънце, след някой друг месец, ще ревем от него. Да му мисля аз, че у дома няма климатик. ooooh!
stanka, забравих че и ти си имаше именник у дома на 6-ти. Embarassed Да ти е живо и здраво момчето!  bouquet
bremelinka, честита годишнина! Да сте все така влюбени!

Мимс, честит празник и на твоята половинка (на патерици)! Да ти е жив и здрав и много да те слуша. Аз успях да го поздравя лично на детската площадка. Wink

# 133
  • Мнения: 168
Марианка, експресните паспорти ги вадят във второ РПУ в Пловдив. Има за един и три дни. За по-малко от ден не съм сигурна. До скоро им имах телефона, но реших, че няма да ми трябва и го изтрих. Може да го вземеш от дежурния в нашето РПУ и да питаш каквото те интересува.

# 134
  • София
  • Мнения: 676
Цвети, честити ходещи крачета на Габи  smile3539! Желая и безаварийно ходене и на теб по-малко търчане!

bremelinka, честита годишнина (на патерички)! Живейте в здраве, любов, хармония и бъдете родители на здраво бебче! 

MimSss, честит ти именник  newsm67 (със закъснение) ! Да ти е жив и здрав и вечно се обичате!
За Гърция, организацията беше самостоятелна, директно със собственика. Така, че излезна по-евтино (40 евро на вечер) и все пак е  началото на сезона. Стаите са тип студио (оборудвани с печка, хладилник, мивка към кухнята, телевизор, съответно баня, тераска с масичка и столове).

Марианка, бяхме на първия рекав -Касандра, в х-л "Кастело", Сивири. Пада се след Калитеа. Вие къде ще бъдете точно?
Носи си ксерокопие на акта за раждане на Мими (някои митничари го искат). Ние минахме без него. Макар, че справка и на момента могат да направят.
Задграничен паспорт е задължителен за Мими. На Алекс изкарахме за 3 дни, бърза поръчка още миналата година.
това са необходимите документи за паспорта на дете:
1.паспортна снимка на детето (самостоятелно)-2 броя
2. удостоверение за адресна регистрация от общината, в която е записано детето. Издава се на място. Кажим им, че става въпрос за задграничен паспорт на детето.
3. оригинален и копие от акта за раждане.
4. присъствие на 2-мата родители  в момента на подаване на документите и техните лични карти.
5.присъствие на детето в момента на подаване на документите.
6.квитанция за платена такса.
7.формуляр, който се взима от съответното заведение, където се издава паспорта.
8. Бавната поръчка е 7лв, а бързата 14лв. Отделно се заплаща такса превод-2лв.
9. Взимането на паспорта може да стане само от единия родител, но служителката трябва да го отбележи във формуляра.

# 135
  • Мнения: 4 451
Dori, благодаря за подробната информация. Определено щях доста да се лутам, докато стигна до всичко необходимо. Имаш ли представа за колко дни става бързата поръчка, за обикновена нямаме време.
Моята Мария е рожденничка днес! Grinning Черпя, макар и виртуално за нейно здраве и си пожелавам да ми се развива все така добре!

# 136
  • София
  • Мнения: 676
Марианка, честит рожден ден на Мими! Да не се оттърве от здраве, късмет и нека бъде лъчезарно и безгрижно момиченце!
Марси за почерпката   bouquet.
   

# 137
  • София
  • Мнения: 676
Марианка, пак към теб  Laughing, бързата поръчка става към 3-4 дни. Не знам при вас как е точно. Затова още утре се заеми с процедурата.

# 138
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Честита ти рожденничка , Марианка!
Да тие жива и здрава!

# 139
  • Мнения: 378
Честит рожден ден на най-красивото ми момиче! Да е жива и здрава!

# 140
  • под тепетата
  • Мнения: 9 287
 Поздрав и от мен за рожденичката!
  Жива и здрава,нежна и красива като името си!  Flutter

# 141
  • Мнения: 168
Честит рожден ден и от мене, да е жива и здрава Мими, много усмивки и игри!
Марианка, бях ти писала, но не знам дали си видяла. Бързите поръчки ги правят в Плодив, 2ро РПУ за един или три дни. Щом трябва да сте двамата с мъжа ти при подаването действайте, за да не се притеснявате в последния момент.

# 142
  • под тепетата
  • Мнения: 9 287
Според мен за 3 дни е бърза, за 1-експресна, и съответно с различна цена.

# 143
  • Мнения: 168
А, вярно, че за един ден е експресна.  Blush

# 144
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИМИ И ОТ НАС!!! МАРИАНКА, ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА!!!  Hug

# 145
  • Мнения: 4 451
Moмичета, благодаря ви за красивите пожелания! Hug
Аз се включвам на бързо да покажа снимчици от партито в детската градина:
http://images25.snimka.bg/005811957.jpg
http://images25.snimka.bg/005811920.jpg
http://images25.snimka.bg/005812005.jpg
http://images25.snimka.bg/005812009.jpg - с г-жа Найдикова и леля Ани
http://images25.snimka.bg/005812060.jpg
http://images25.snimka.bg/005812083.jpg - ден след рожденният  - героите са уморени, с г-жа Христодорова

# 146
  • под тепетата
  • Мнения: 9 287
Принцесата на мама!   bouquet

# 147
  • Мнения: 168
Марианка, голяма е хубавица! А от едно птиченце разбрах каква страхотна ръченица е завъртяла на рождения си ден вечерта. Да ви е жива и здрава и все така да ви изненадва с нови и хубави неща!!!

# 148
  • София
  • Мнения: 676
Марианка, голяма сладурканка е Мими  Heart Eyes.
Весело изкараване и на днешното парти  Party.

# 149
  • София
  • Мнения: 676
Е-хо, какво е това затишие  Thinking. Вярно, че времето се затопли и явно тук е отговора  Wink.

# 150
  • Мнения: 4 451
Аз пък бях три дни без нет и щях да умра! Crossing Arms
Днес видях bremelinka, която караше колело! Shocked Изглеждаше чудесно!
А къде е Жабче? Thinking Пихме с нея по кафенце тук около празниците първомайски и от тогава ни вест, ни кост. Tired

# 151
  • Мнения: 168
Днес, докато карах колело (вместо да пиша във форума:)) видях Марианка и Мими, които също изглждаха чудесно  Joy Само дето Марианка реши, че нямам корем. Ще се пробвам да кача снимка и ще види тя има ли  preggo , няма ли  preggo  smile3533 .

# 152
  • Мнения: 168
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246492
Явно няма да се справя по друг начин със снимката. Ще трябва да мина курс обучение. Дори преди ми беше предложила, ако още важи ще се възползвам от помощта!

# 153
  • София
  • Мнения: 676
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246492
Явно няма да се справя по друг начин със снимката. Ще трябва да мина курс обучение. Дори преди ми беше предложила, ако още важи ще се възползвам от помощта!

 Аз още тогава ти изпратих обяснения (преди около 2 месеца), но се чудех защо нищо не каза. Явно се е затрило някъде  newsm78. Преди малко ти писах на лични.

Относно коремчето, вижда си се ясно  Laughing.

# 154
  • Мнения: 168
Тогава не ми достигна възпитание да ти благодаря  Embarassed Кажи как вмъквате тортите и кафетата.

# 155
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
bremenlinka хубаво коремче   bouquet

Тортите и кафетата с бутона с картинката, под болд Simple Smile

# 156
  • София
  • Мнения: 676
Тогава не ми достигна възпитание да ти благодаря  Embarassed Кажи как вмъквате тортите и кафетата.

 Значи си го получила  Laughing. Писах ти как се качват картинките за кафета, мафета и т.н. Питай, ако нещо е неясно.

# 157
  • Мнения: 168
Много ме е срам, затова започвам да си мълча.  Tired

# 158
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
А такива да ги нямаме  Naughty

# 159
  • София
  • Мнения: 676
Много ме е срам, затова започвам да си мълча.  Tired
 Спокойно. То време е за сън, тъй че е нормално  Peace.

# 160
  • София
  • Мнения: 676
Хубаво ми е да си чатим, ама отивам да се хоризонтирам, че работа ме чака утре  Laughing.

# 161
  • Мнения: 4 451
bremelinkaHug

# 162
  • Мнения: 378
Днес бремелинка искаше да ме повози на колелото  Joy

# 163
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
 Mr. Green

# 164
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ех, че еуфория настанало тук. Бремелинка много добре си заформила коремчето. Като за четвърти месец /ако не греша де/ направо си е доста голямо.
В неделя правихме прощъпулник. Габи си хвана еврото и боичките. Питата ми стана просто върха.   chef Направо на себе си се учудих. Ама голямо месене падна де.  Joy

# 165
  • София
  • Мнения: 676
В неделя правихме прощъпулник. Габи си хвана еврото и боичките. Питата ми стана просто върха.   chef Направо на себе си се учудих. Ама голямо месене падна де.  Joy

  Знае детето къде е истината от малко  Wink.
Цвети, поздравление за питата    bouquet. Дай едно фото да я зърнем.

# 166
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Цвети значи художничка а  Mr. Green
Иначе и моята пита , която направих за сефте в моя живот беше на прощъпулника на малкия и стана върха, толкова вкусна  Wink Рецептата е бях взела от Готварския.

# 167
  • Мнения: 4 451
Цвети, честито прощъпулник! Добре се е ориентирала малката. Mr. Green Давай да гледаме снимки.
bremelinka, вчера не ти беше толкова голям тумбака. Crossing Arms

# 168
  • Мнения: 168
Цветелина, честито ви прохождане, да си щъпука насам - натам Габи и да няма произшествия:) Четвъртия месец го забравих отдавна, преполових петия. Добре е шкембака, а от няколко дни имам чувството, че всеки ден е по-голям.
Марианка, споко. С дрехи не личи толкова:) Кажи кога ще караме заедно колелета.

# 169
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Благодаря много за поздравите!!!  Hug
Миме, ами решихме, че нещо с реклама ще се занимава  Thinking . И аз взех рецептата за питката от готварския. Питка "Слънце"
Бремелинка ти много напреднала бре  Shocked То ей сега ще дойде 9-тия месец. Аз бих те посъветвала да не се качваш на това колело вече.  Naughty Чакам да видя кафенце качено от тебе . Дори много добре обяснява. Аз от нея съм се учила. Simple Smile
Ей, Марианка, това твоето детенце голяма сладурка. Пу Пу Пу!!!
Ето малко снимки. Нестанаха много професионални, че татито с камерата действаше, но от филмчето ще се опитам да изкарам по добри.
http://images26.snimka.bg/005866313-big.jpg
http://images26.snimka.bg/005866316-big.jpg
http://images26.snimka.bg/005866602-big.jpg

# 170
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
"Преди раждането си дете попитало Бог:Не знам защо ще се появя на този свят?Какво трябва да правя?Бог казал:Ще ти подаря ангел,който винаги ще е с теб.Той всичко ще ти обясни;-Но как ще го разбирам, аз не знам езика на ангелите?;-Той ще те научи на своя език и ще те пази;-А как е името на моят ангел?;-Не е важно как се казва,ти ще го наричаш Мамо!"
Ей просто не се сдържах и реших да ви го пусна. Копнах го от подписа на мама тук във форума.
 Heart Eyes

# 171
  • Мнения: 4 451
Цвети, страхотни снимки! Питата изглежда много апетитно, браво на майсторката! А Габи е истинска красавица. Влюбена съм в нея и в красивото и име. Heart Eyes Да ти е жива и здрава!
Много хубаво нещичко си споделила с нас. И мен ме впечатли! Grinning
А bremelinka да гледа, че живот и здраве и нея я очакват такива сладки неща.
Вчера взех снимките на Мими за задграничния паспорт. Сега ни очаква едно тичане, че няма време. Оказа се, че бързата поръчка е за 3 дни и ще ни струва 60лв., а експресната е за 8 часа и цена 150 лв. Shocked
От агенцията се обадиха, че Гръцката вечер отпада (бяхме си платили като екстра). Жалко, щеше ми се да видя. Остава ни панорамна обиколка по ръкава Касандра. Тръгваме на 23-ти и много се вълнувам. А утре заминаваме на Цигов чарк през за уикенда.

# 172
  • София
  • Мнения: 676
Цвети, питката е много хубава, но и Габи доста е пораснала  Hug.
Хареса ми посланието  Peace.
Марианка, доста са вдигнали цените на паспортите, ама инфлацията е така  Wink.
Да си изкарате чудесно на Халкидики. Ще ви хареса там.

# 173
  • Мнения: 4 451
А Gepard къде е? Thinking

# 174
  • Мнения: 26
Само дебне за сега. hahaha

# 175
# 176
  • Мнения: 4 451
bremelinka, на бебето май не му се спи и се "моташ" насам по късни доби. Laughing Mr. Green

# 177
# 178
  • Мнения: 168
bremelinka, на бебето май не му се спи и се "моташ" насам по късни доби. Laughing Mr. Green
O, то само ме чака да легна и започва да играе рокендрол. Ама тая сутрин си наваксах за цяла седмица - преди малко станах:) А ти като преспиш дяцата що чиниш, та не си лягаш:)?
Дори, не мога да го кача туй кафе и това е! Все не мога да сложа направо картинката, а излиза адреса, на който е.
Цвети, на едната снимка крачето на детето се "топва" в питката, доколкото виждам. Това някаква традиция ли е?
Мимс, твоя юнак на колко е? Аз май само веднъж съм ви виждала.
Какво ще кажете за една Стамболийска среща?

# 179
  • Мнения: 4 451
Здравейте! Grinning
Аз на бързичко, че след малко потегляме за Цигов чарк.
bremelinka, ами ти си стигнала почти до края с качването на картинки. Щом ти излиза само адреса, следва маркиране с ляв бутон на мишката и после пак с него кликаш върху квадратчето на което има изобажение картина. То се намира над полето, в което пишеш, първото на вторият ред.
За топването на крачето в питата, традиция е, така се прави. Wink Ще се изучиш покрай нас. Laughing
Пък на Мимс юнака е колкото Василенка. Айде, отговорих вместо всички. Mr. Green
Чудесно предложение за срещичка!
ЕлиCrossing Arms
Причтен уикенд!

# 180
  • Мнения: 168

Успяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяях!

# 181
  • Мнения: 168

А това е специално за Дори, която ми беше обяснила точно какво да направя. Но понеже съм много разсеяна, все нещо пропусках, докато Марианка не ми потрети, че трябва да маркирам адреса. Дори, Марианка, много ви благодаря!
Малко са ми мънички снимките, но след като си почина от това постижение може да ми кажете как да ги уголемя Joy

# 182
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Бремелинка  smile3501

# 183
  • Мнения: 168
Бавно възприемам, но за сметка на това трайно Simple Smile

# 184
  • Мнения: 4 451
bremelinka, аз за размерчето на снимките. Когато си откриеш снимка в нета, която искаш да качиш, кликаш върху нея. Тя излиза в горната част на екрана и до нея пише "Покажи снимката в цял размер" или нещо подобно. Кликаш отново върху това изречение и готово! От там нататък действаш по познатия начин. Wink
Ние се завърнахме от Цигов чарк. прекарахме чудесно, а и времето беше прекрасно. В понеделник ще тичаме да правим на Мими задграничен паспорт и в петък потегляме за Халкидики. Grinning

# 185
  • Мнения: 168

Добра ли съм, а? Simple Smile Благодаря, Марианка.
За паспорта нали знаеш къде се правят бързите поръчки? Ако си приготвила всички документи не бой се, няма друго тичане. Може да почакате на опашка обаче.

# 186
  • Мнения: 4 451
Добра ли съм, а? Simple Smile Благодаря, Марианка.
Супер си! Само гледай друг път да не ни сервираш кафе в късния следобяд, че да не се кокорим цяла вечер. hahaha
Утре Мими няма да ходи на градина, отиваме да вадим паспорт. Уж всичко приготвих... Thinking

# 187
  • Мнения: 2 481
Марианка  може да съм пропуснала да прочета,но да питам с някакъв туроператор ли ще ходите?Къде мога да погледна за подобни почивки? newsm78 newsm78 newsm78

Приятно и весело прекарване и ще чакаме снимки! Hug

# 188
  • София
  • Мнения: 676
  Черпя ви по случай вчерашната ни годишнина, която беше дървена  Laughing:

      

# 189
  • София
  • Мнения: 676
Малко да се пооплача, че Алексчо и аз сме болнички. Двамата сме на АБ. Той вече е по-жизнен и върви към оздравяване, ама аз съм не много добре.

bremelinka, много благодаря за кафенцето   bouquet. Радвам се, че вече си спец  Peace.
Марианка, браво за уикенда  Hug. Носете си бански за Халкидики  Peace. Сигурно си се сетила, ама аз да ти напомня  Wink.

# 190
  • Мнения: 168
Дори, честита годишнина! И както се казва да отареете заедно и да видите децата на децата си! Много здраве, любов и разбирателство!  family
Бързо оздравявай и идвайте към Стамболийски да направим форумска среща.
Видяхте ли в http://www.stamb.net/portal/news.php - малките щръкльовчета са се излюпили!

# 191
  • Мнения: 4 451
Момичета, писах, писах и какво натиснах, всичко затрих! #Cussing out Та почвам от начало.
Днес претърпях пълен провал с подаването на документите на Мими за задграничен паспорт. Дори ми беше писала, че трябва да набавя удостоверение за адресна регистрация от Общината, ама аз забравих. Добре че сутринта погледнах какви документи ще ми трябват, та не стигнахме до Пловдив. Ама голям зор беше с двете в Общината. ooooh! И май вече няма да имаме време да поръчаме паспорта за 3 дни и трябва да направим 8-часова поръчка, която ще ни излезе 150лв. ooooh! Така е, разсеяността скъпо се заплаща. Mr. Green
На всичкото отгоре от фирмата се обадиха, че Гръцката вечер отпада понеже не са се събрали необходимият брой желаещи. Много ме е яд!
Ели, ще пътуваме с туроператорска фирма "Бохемия". Офисът и се намира на улицата на Джумаята (олеее, забравих как се казваше  Embarassed) съвсем близо до ДСК. Като отидеш до там, ше ти подарят книжка с всички екскурзии и почивки, които организират. Имат и сайт, аз всъщност от нета ги открих.
Дори, честита годишнина! Много дълги години любов и разбирателство! Честита годишнина и на gns (беше на 17-ти)!

# 192
  • Мнения: 168
Марианка, защо не вземеш телефона на РПУ-то и не се обадиш да питаш за работно време и пак за всички документи? Жива набутвация си е това с 8-те часа. Отивайте следобед и го подайте!!!

# 193
  • Мнения: 4 451
Мъжо се оказа зает следобяд, а трябва да присъстваме и двамата, задължително е. Tired

# 194
  • София
  • Мнения: 676
bremelinka, Марианка, мерси за пожеланията   bouquet.

Марианка, питай със сигурност дали удостоверението за адресна регистрация от Общината се изисква при вас  Thinking. Предполагам, че навсякъде е еднавко. Дано минете с бързата поръчка  Praynig.
Напомням ти, че вземането на паспорта може да стане само от единият родител, но трябва служителката да го е написала в документа.

gns, честита годишнина! Нека домашното ви огнище е изпълнено със здраве, мир, любов и детска глъч от пра-внуци!
 

# 195
  • София
  • Мнения: 676
О, днес съм първа  Laughing. Хайде да ви почерпя с кафенцето,
 

# 196
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
 newsm03
Ето ни и нас. Габи спи и аз на компа съответно.
Някой скоро е празнувал годишнна от сватбата, а? Хайде да сте живи и здрави, да се обичате все така и да сте заедно до дълбоки старини!!!

# 197
  • Мнения: 4 451
Момичета, Мими си има вече задграничен паспорт! Flutter И Слава Богу, че онези фантастични цени дето писах се отнасяли за документи на възрастни. При детските е доста по-евтино. Та за 8-часова поръчка платихме 38 лв.
Целият ден прекарахме в Пловдив и съм уморена. Малко ще полегна, а утре по-подробно ще се разпиша. Heart Eyes

# 198
  • Мнения: 168
Марианка, разказвай! Това "цял ден в Пловдив" защо ли ми прилича на "солидна шопинг-терапия"? Simple Smile Стегна ли банските за Халкидики? Много да снимаш и после да пуснеш да гледаме!
Дори, оздравя ли? Изгубихте се всички, ей. Пекна слънце и никакви ви няма Simple Smile

# 199
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ейййй, Марианка, хайде честито. Най сетне бе  ooooh! Направо аз се уморих като чета какви премеждия имаше.
Аз да питам - като ти бяха съвсем мънички момиченцата голички ли ги пускаше на плажа или някакви гащички има слагаше? newsm78  Ние сме с памперс още, но малко ме притеснява с голо дупе да я слагам на пясъка или в басейна с водата.   Thinking Нали е момиченце та се притеснявам от някакви инфекции.
Ние пак от доктор се връщаме, че едни гъсти сополи я мъчат моята калпазанка.  Tired Взеха и секрет и сега ще се моля да няма някаква бактерия вътре.  Praynig
Леле какъв дъжд се изсипа тука. Като из ведро, но сега вече напича.
Хайде по едно безалкохолно коктейлче да ви почерпя за разведряване на обстановката.  Laughing

# 200
  • Мнения: 4 451
Здравейте! Grinning
Днес стягам багаж и още довечера "отлитаме" за София, където ще нощуваме у приятели. Понеже автобусът ще тръгне от "Александър Невски" рано зутринта в 7ч. Хем се радвам много, хем ми е едно такова свито на душата, защото Веси ще остане при баба цели 3 нощи. Не сме се разделяли за такъв период...
Цвети, децата ми ходят голички на плаж. Мими е вече по-голямка и влиза с бански във водата, но като го намокри и аз и го свалям да не настине. На плажа все си подухва, та не смея да я държа с мокър бански. А Веси и това лято ще е голичка. Ако толкова се притесняваш, можеш да купиш на Габи памперс-бански. И такова чудо има. Wink Бързо да оздравявате и като се завърнем, само хубави новини да чета! Naughty
bremelinka, какъв ти шопинг?! След като подадохме документите на Мими, бяхме на форумска среща с пловдивската отчетна група от Родени през септември 2006  Mr. Green. После до агенцията, която организира екскурзията, последва посещение на пицария Верди (ядох диетична пица Mr. Green) и накрая завършихме деня при логопеда.
Оставям ви за 3 дни и да слушкате! Heart Eyes

# 201
  • София
  • Мнения: 676
Марианка, браво за паспорта  Peace. Безавариен път и качествено оползотворяване на почивката  Party.
Хубавото е, че повечето гърци знаят английски и може да се разбирате. При нас и продавача в магазина знаеше, където бяхме чести посетители за сладолед  Laughing. Та в този ред на мисли, 1 сладолед е към 1,50-1,80 евро. Също взимахме прясно мляко за Алекс, което варираше от 1 евро в "Линд", а в селцето 1,50 евро.

bremelinka, вече съм по-добре, но малко кашлицата да оправя  Praynig. Хубавото е, че антибиотика го спрях, защото се чувствах като отнесена.
При теб как е, наедравяш ли  Wink?

Цвети, дано няма бактерийки в носния секрет  Praynig.
ЗА банските, Марианка ти е казала, че има памперс-бански. Дават да се стои към 2 часа с тях, ако са мокри. Мисля, че ги има само в 2 размера. Провери за по-сигурно.

# 202
  • Мнения: 168
Цвети, с бански и без бански, дупето и на малки, и на големи все е пълно с пясък. Хубава баня после и готово   bath1 .
Марианка, айде леко да пътувате и живи и здрави да се върнете да разказвате.
Едрея, Дори и понасям все по-укрепнали ритници.

# 203
  • София
  • Мнения: 676
Едрея, Дори и понасям все по-укрепнали ритници.

     Joy  Joy  Joy

Надявам се следващия път като си идвам да се запознаем  Peace. Ама нищо не обещавам, че все време не ми стига  Cry.
Та в този дух, знаете ли кога е празника на града? Спомням си, че го правят на "Св.Дух"  newsm78

# 204
  • Мнения: 168
На Свети Дух е празника, а тази година се пада 16ти юни.
Ела, че да не дойдем ние:) Ще се радвам да се запознаем.

# 205
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Дори, празника на града действително всяка година е на св. Дух, а тази година св. Дух се пада на 16 юни. Официално не съм чула кога ще е празника на града.  newsm78
 ОБАЧЕ БРЕМЕЛИНКА МЕ ИЗПРЕВАРИИИИ  Joy

# 206
  • Мнения: 168
Дет се вика на едно място сме били, а не сме се видяли с Цвети Simple Smile

# 207
  • Мнения: 2 481
Каня ви на почерпка,в другата тема в която влизам, че да не копирам и да не пиша наново, да търся същите неща!Влезте и се почерпете! Hug http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=290430.240   Praynig Flutter

# 208
  • под тепетата
  • Мнения: 9 287
Ели, честита абитуриентка!
 Да ви е жива и здрава, да и върви по вода!

# 209
  • Мнения: 168
Ели, то няма ставане след тази почерпка:) Честита абитуриентка, успех!

# 210
  • София
  • Мнения: 676
На Свети Дух е празника, а тази година се пада 16ти юни.
Ела, че да не дойдем ние:) Ще се радвам да се запознаем.
  Ами хайде, добре сте дошли  Hug. Така, че това не ме плаши  Wink.

  Както разбирам между 14-16.06. е празника. Мерси за инфото   bouquet.

Ели, честита ви абитуриентка! Желая и здраве и попътен вятър в бъдещите начинания!
    

# 211
  • София
  • Мнения: 676
                 Честит празник на славянската писменост и българската култура!



Кирил и Методий
Български всеучилищен химн
Стоян МИХАЙЛОВСКИ


Върви, народе възродени,
към светли бъднини върви
с книжовността таз сила нова,
съдбините си поднови!

Върви към мощната просвета!
В световните борби върви,
от длъжност неизменна воден -
и Бог ще те благослови!

Напред!Науката е слънце,
което във душите грей!
Напред!Народността не пада
там дето знанието живей!

Безвластен беше ти безславен!
О,влез в историята веч,
духовно покори страните,
които завладя със меч!

Тъй солунските двама братя
насърчваха дедите ни....
О,минало незабравимо,
о,пресвещенни старини!

България остана вярна
на достославний тоз завет -
тържествено и във страдание
извърши подвизи безчет...

Подвижници на права вяра,
сеятели на правда,мир,
апостоли високославни,
звезди върху славянский мир,

бъдете преблагословени,
о,вий,Методи и Кирил,
отци на българското знание,
творци на наший говор мил!

Нек името ви да живее
във всенародната любов,
речта ви мощна нек се лее
в славянството во век веков!

# 212
  • Мнения: 23
Честит Празник!
24 МАЙ - Веса Паспалеева

Във сребърна рамка,
окичена с цвете,
на двамата братя
блестят ликовете!

Кирил и Методий!
О, братя славяни,
към слънце ни водите
от слънце огряни!

Борци мълчаливи
със воля сурова,
дарихте ни живо
и огнено слово!

Трептят знаменцата
във детските длани,
днес празник е личен
на всички славяни!

# 213
  • Мнения: 168
Честит празник и от мен!

# 214
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ехооо, какво е това затишие тук. Я да се събуждате. Докато ме нямаше правих покани за първия рожден ден на моята калпазанка. Една детска и една за бабите . Приемам критики и похвали.  Joy

# 215
  • Мнения: 4 451
Цвети, поканите са страхотни! Браво на теб! А защо не вмъкнеш една снимчица на Габи и в детските покани? Така всеки ще си я запази за спомен.
Аз вече съм на родна земя. Момичета, прекарахме си 3 фантастични дни! И понеже за първи път отивахме в Гърция, използвахме агенция и организирано пътуване с автобус. За следващият път обаче тръгваме с колата! Бяхме на първия ръкав на п-ов Халкидики -  Касандра в градчето Калатея. Малко, красиво крайморско селище. Там нощувахме, посетихме таверна, заведения, магазинчета и разбира се, плажът. Хапнахме вкусни гръцки салатки, пици, октопод на скара... Това което ме изуми обаче е, че там не се продава така популярното тук кафе 3в1. Гърците пият чисто нес кафе или т.нар. гръцко кафе (то си е турско, ама те много държат да се нарича гръцко Mr. Green). Много религиозен народ са и няма как да не направят впечатление минипараклисите (по-малки от човешки ръст), които са на всеки няколко метра по тротоарите. Отваряш с ръце минивратичката и можеш да надникнеш вътре и да си запалиш свещичка. Направихме много снимки и по-късно ще покажа. През последния ден нашия тати посети пещерата Петралона, а ние с Мими направихме разходка в рибарското градче Неа Поликратиа.
Много багаж имам да разопаковам и ставам. Усмихнат ден! Heart Eyes

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 12:55 от Мари_Анка

# 216
  • Мнения: 168
Марианка, добре дошла!
Цвети, поканите са много добри! Децата ще се радват, а бабите и дядовците няма начин да не заплачат от умиление Simple Smile

# 217
  • София
  • Мнения: 676
Днес бях на контролен преглед и се оказа, че продължавам антибиотика  Cry. Плюс други хапове. Трябвало е по-дълго да приемам антибиотика. Май ще трябва да сменям климата.

Цвети, браво за вложеното творчество в поканите   bouquet. Сладурски са  Peace.
Марианка, радвам се, че ти е харесало и сте релаксирали Hug. Ние бяхме едно селце след вашето (Сивири е нашето). Определено с кола е по-добре.

# 218
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Да ви се похваля, че нямаме гадинки в сополите.  newsm44

# 219
  • София
  • Мнения: 676
Голямо затишие пак настана, но е разбираемо, слънчицето ни зове   Nature Sun With Face
Вече съм по-добре и в петък ще чуя тежката дума на док  Wink.
Днес направих покупки за г-жите и лелята в яслата по случай изписването ни. Подаръчетата са ръчно изработен фото-албум и благодарнствена картичка. Исках нещо за спомен от Алексчо.

Цвети, браво за "отрицателния" резултат  Hug.

# 220
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Дори, за какво изписване става въпрос? А този албум какво представлява?
Дано вече се оправяш, че хич не е приятно с тези антибиотици.  Hug
Марианка ДОБРЕ ДОШЛА! Хайде, къде са снимките?!  Thinking
Много се радвам, че са ви харесали поканите. Вече ги раздадох и се подготвям за купона. Преди това обаче сега,  в неделя, ще правим освещаване на апартамента,   bishop че от както сме го купили на сме свършили тази задачка, а ми се иска да е поне преди първия рожден ден на дъщеря ни. Simple Smile
Моята принцеса заспа и сега ви каня виртуално да закусим заедно.

# 221
  • София
  • Мнения: 676
Дори, за какво изписване става въпрос? А този албум какво представлява?

 Алексчо в момента ходи на ясла, а скоро ще го изписват, защото е на 3г. На есен трябва да е в детската градина. Та по този повод са подаръчетата за персонала. В знак на благодарност, грижиха се добре  Peace.
Албумите са облечени с естествени листа и с коноп са апликирани фигурки. Листата за снимките са отделени с оризова хартия. Самоте снимки се закрепят в 4-те ъгъла с конопено въженце. Дано съм обяснила добре  Laughing.
Отделно на картичките написах пожелания и добавих едно стихотворение на Дора Габе "На учителя".

Къде ще правите рождения ден на Габи, в къщи ли  Thinking?
Браво за освещението и весело изкарване  Party. Ще правите ли курбан?
Това са хубави моменти  Hug. Ние го бяхме направили в тесен семеен кръг.

Ох, ама и аз те засипах от въпроси, като стара клюкарка  Joy.

# 222
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ей, ама Дори  много хубаво си го измислила.  smile3501 Дано наистина да заслужават жеста тези лелки.
Значи рождения ден съм решила, на датата /в петък/ да си празнуваме с бебета в къщи, а на следващия ден / събота/ с роднините на заведение. Понеже не са от града, ще се наложи и нещо в къщи да приготвям. Та съм в чуденка с какво да ги гощавам. Хем бързо, хем вкусно.  newsm78
За освещаването ще сме си само ние тримата и няма да посрещаме гости. Simple Smile

# 223
  • София
  • Мнения: 676
Цвети, добре си го замислила  Peace.
За родата в къщи може някое мезе, салатка, сладки да сложиш. Препоръчвам ти и витата баница на "Бела". Става бързо и е 1кг. Има я в солен и сладък вариант.

Относно яслата -детенцето ми ходи със желание, значи се отнасят добре с него. Все пак не мога да очаквам ласки само върху него. Дано и вие случите на добър персонал  Hug.

# 224
  • Мнения: 4 451
Хайде да покажа снимките от гръцко! Grinning

http://images26.snimka.bg/005956728.jpg - къща на морското крайбрежие
http://images26.snimka.bg/005956783.jpg
http://images26.snimka.bg/005956804.jpg - Мими се прибира от плаж
http://images26.snimka.bg/005956805.jpg
http://images26.snimka.bg/005956808.jpg - ето едно малко параклисче
http://images26.snimka.bg/005956839.jpg - мама и Мими на кафе
http://images26.snimka.bg/005956841.jpg - на разходка в парка
http://images26.snimka.bg/005956887.jpg
http://images26.snimka.bg/005956916.jpg
http://images26.snimka.bg/005956917.jpg - Мими на таверна
http://images26.snimka.bg/005956950.jpg - църквата в Неа Каликратиа
http://images26.snimka.bg/005956951.jpg мама и Мими пред църквата
http://images26.snimka.bg/005956958.jpg - Мими на пазар
http://images26.snimka.bg/005956961.jpg - Довиждане!

# 225
  • София
  • Мнения: 676
Мрианка, личи си задоволството ви от екскурзийката  Hug. Все повече нови местенца да посещавате  Peace.

Утре заминаваме за уикенда на Гюлечица. Малко чист въздух да посъберем  Party.

# 226
  • Мнения: 2 481
Марианка много готина мадама си!

Ако те срещна не бих те познала от аватара,но сега ще се оглеждам,я пусни още снимкиии  Praynig

# 227
  • Мнения: 23
Марианка браво за хубавите снимки,чак си за завиждане Wink Laughing
Дори радвам се че вече си по-добре. HugПриятно изкарване на уикенда. Simple Smile
Цвети картичките са супер ще ти взема идейката и за нашия рожден ден.Браво че изследванията са отрицателни. Hug
Ние днеска сме на детски рожден ден и сега викам да полегнем малко че до довечера ще стане страшно. WinkТази седмица си изкарахме пак в къщи,че на Гого ушето пак се възпали,но този път се разминахме по-леко.Е пак пихме антибиотик,но пък беше по-лек не като Клацида миналия път.Следобед ще взимаме бележка за градината и живот и здраве в понеделник ще сме на градина. Praynig

# 228
  • София
  • Мнения: 676
Станка, хубаво е, че сте здравички и от понеделник да сте всекидневно в градината  Peace.
Весело изкарване на партито  Party.

# 229
  • Мнения: 7
Здравейте!Аз съм мама на едно от всички прекрасни слънца засегнати от Аутизма.Росен(синчето ни) е на 6 год.и не казва нито дума.Хиперактивен е,състояние,което според нас много му пречи.Опитвали сме Ноотропил и Лонамин -ефект никакъв.Интересуват ни хомеопатичните средства.Някой знае ли нещо повече,има ли някаква полза от тях?

# 230
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
petinka_74 здравей,
защо не потърсиш темичката за проблема ви, тук едва ли можем да ти помогнем всички.
 Hug

# 231
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Станка, да разкажеш после как мина празника, за да взема идейки. В домашна обстановка ли ще е ?
Марианка, ти много готина мадама.  newsm53
А пък ние току що се връщаме от празника на АГ"Селена" /там родих Габи/. Беше много весело  Tada . За първи път виждам толкова много бебета на едно място.  Crazy  Водещ беше Камен Воденичаров. На входа на клиниката момичета раздаваха на  всички бели шапки с надпис Селена, значки с надпис - Бебе родено в Селена - която с гордост ще си я носим  Party , сладки, безалкохолно, много музика, танци и томбола. Имаше  грамоти за първото бебе, 100-тно бебе родено там, бебе 1000, бебе 1111 и бебе с име Селена, както и за всички близнаци. Имаше игра за татковци - да сложат памперс, боди, шапка, чорапки и ръкавички.  Mr. Green Сбутах нашия тати да се пробва, че в къщи го прави за отрицателно време на нашето шавливо калпазанче, а на кукла ще е още по-лесно, но него го досрамя.  Joy
С 2 думи - Супер беше! Simple Smile
petinka_74 задай въпроса си тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281490.0 Hug
Щях да забравя с нещо сладичко да ви почерпя, че ми се е дояло

 newsm03

# 232
  • Мнения: 168
Честит празник на всички деца! Tada Да са ви живи и здрави, да разказвате все такива хубави неща - за питки, покани, рождени дни, екскурзии...... 

# 233
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Благодаря ти bremelinka от името на Габи! Хайде до година живот и здраве и на твоето мъниче да честитим детския празник.  Hug
Честит празник и от нас на всички сладурковци в нашата темичка. Да са ни живи и здрави и ... небързайте да пораствате!!!   love001

ДЕТСТВО МОЕ

Детство мое, реално и вълшебно,
детство мое, така си ми потребно.
Все се мъча света да обърна
яхнал пръчка при теб да се върна.

Пак в юмруче ръждив петак да скрия,
пак със кучето да вдигна олелия,
пак с пипер да поръся филия
от хляба чер.

Детство мое, на ръст едноетажно,
детство мое, за мен така е важно,
щом студено ми стане да мога
да се взема от детския огън.

Все се мъча света да обърна,
яхнал пръчка при тебе да се върна,
всеки ден по една дяволия
да е от мен.



Честит празник  и на всички нас, успяли да съхраним в себе си по нещо детско!
 Hug

# 234
  • София
  • Мнения: 676
      Честит 1-ви Юни!

 Бъдете здрави, усмихнати, игриви, обичани! 

  Да ви се похваля, че Алекс е класиран в градина, която ни е първо желание  Hug. Радвам се, като се сетя какво изживяхме след мъчителното, електронно записване.
 Върнахме се от Гюлечица, където бяхме с приятелски семейства и дечицата им. Имаше и други семейства с деца, та купона беше голям. Отпочинахме добре, подишахме чист въздух, децата се налудуваха. Този път се лиших от готварски изяви  Laughing. Имаше барбекю и едната вечер мъжете приготвиха скарата. В събота следобяд поваля, но през останалото време беше слънчево.

petinka_74, добре дошла   bouquet. Надявам се, че линка на Цвети ще ти е от полза  Praynig.
bremelinka, учи се, че и теб те чака  Laughing.
Цвети, браво за купона  Peace. Как мина освещението?

# 235
  • София
  • Мнения: 676
  Да ви почерпя, че нашият тати е рожденник днес,

      

# 236
  • Мнения: 168
Да ви е жив и здрав татито, да ви води на пикници и да прави барбекюто  cook

# 237
  • под тепетата
  • Мнения: 9 287
Добро ви утро!
 Честито на всички празнуващи, които съм пропуснала!Благодаря за почерпките!
Дори, пусни някоя снимчица  Praynig

# 238
  • Мнения: 4 451
Здравейте, мацки! Grinning
Такааа, голяма блейка съм, пропуснах да честитя тук празника на нашите дечица. Да са ни живи и здрави.
Вчера решихме да водим децата в Пловдив. Момичета, изкарахме един кошмарен празник. Лудницата бе невероятна. Мими и баща и чакаха 30 мин. да се качи тя на батута. Търпението и в един момент яко се изчерпа. Започна да мрънка. А там един дядо запушил входа и под списък и бройка пускаше децата. ooooh! През това време аз и Веси зачакахме ред пред една въртележка. Дечицата пищят, плачат, искат да се качат, ама не! И там опашка до... небето. Накрая отидохме на Макдоналдс, където ужасът надмина всичките ми очаквания. 1 час чакане на опашка за едно детско меню, ама Мими вече беше видяла играчките - дискове с комп. игри и нямаше мърдане.
Ели, Цвети, мерси за комплиментите! Hug Имам бая килца за сваляне и напоследък самочувствието ми е под нулата. Моря се с една плодово-чаена диета.  Tired Дано успея. Praynig
Дори, честит празник на съпругът ти! Да ти е жив и здрав!
 Радвам се за ДГ на Алекс. Ех, на есен ще е ученик! Flutter
Цвети, разглеждах снимки от празника на родилен дом "Селена". Бил е страхотен! Толкова ме е яд, че нямах възможност да родя там, беше готов 1-2 м. след като аз родих. Може би нещата щяха да стоят по друг начин, ако раждането беше там. Thinking Щото аз едва оцелях...
Станка, как мина рожденният ден? А децата как са?
Гепард, веднага да се яви на отчет, щото утре искам да пътувам с него до Пазарджик. Crossing Arms
Много усмивки от мен! Heart Eyes

# 239
  • София
  • Мнения: 676
bremelinka, Билянка, Марианка, мерси за пожеланията   bouquet

Дори, пусни някоя снимчица  Praynig
Обещавам скоро да кача снимки  Embarassed.

Марианка, неприятно се е получило с чакането, ама то в такива моменти се очаква  Rolling Eyes. Друг е въпроса, че клиента тук не се цени.  Дано играчките са компенсирали непрежението.

# 240
  • София
  • Мнения: 676
Обещаните снимки, които са от рождения ден на Алекс в яслата: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=251720&photo=1

# 241
  • Мнения: 23
Дори снимките са супер,да ви е жив и здрав Алекс. Hug  bouquetЧестит празник(на патерички)на съпруга ти.
Така и да разправям аз за рожденният ден.Беше в домашна обстановка,имаше деца от 2 до 6 годинки.Имаше игри,но пък повечето бяха викове и крясъци.Затишието беше когато посядваха да хапнат. LaughingНай-накрая рожденничката реши,че се сърди на всичките деца и се затвори в спалнята. #Crazy JoyДоста пъти правиха опити децата да я викат,но безуспешно.И така докато не стана 8,30 и не почнаха рейнджърите.Тогава вече настана голяма тишина,даже имаше и позадрямали дечица. Mr. Green

# 242
  • Мнения: 4 451
Dori, голям сладур този твой Алекс! Heart Eyes И в яслите изглежда много приятно. От кога тръгва на градинка? На есен ли?
Аз започнах да си прибирам Мими на обяд от ДГ за през лятото. Правим си разходка с Веси, после минаваме да заберем кака. Когато малката заспи, ние с Мими започваме да учим, че нали си имаме за наваксване... Confused Не ми е лесно, и домакинската работа мен чака, ама няма да се оплаквам, че да не ви досадя.
stanka, хубав рожден ден е бил. Поне се налудуваха юнаците. Laughing А за рожденничката..., ами деца! Не знаеш в кой момент как ще реагират и за какво ще се разсърдят. Ние на Цветница бяхме на един детски имен ден. Именничката се скара с едно от гостенчетата и започна да го гони от партито си. Laughing

# 243
  • София
  • Мнения: 676
Станка, голямо шоу е било  Joy. Ще повторя Марианка - деца.
Мерси за милите думи  Hug.
Марианка, мерси и на теб за Алексчо  Hug. Той тръгва през септември на градина, която е близичко до нас. Тогава сформират новите групи, че август са ваканция всички.
Ама и на теб не ти е лесно, но това е титлата "мама". Хубаво е, че си борбена и не се предаваш  Peace.
Относно оплакването, нали затова сме тук да споделяме. Така, че не досаждаш Peace.

# 244
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
А бее тия детски градини лятото във ваканция ли са?  newsm78 Ами като родителите не са лятото във ваканция кой гледа дечицата?  newsm78
Докато не се е събудила моята калпазанка да ви почерпя.
Днес моята принцеса става на 1 годинка.
Ето тази торта поръчахме от "Неделя" за празника:

Освен тортичка да ви почерпя и някои други нещица Simple Smile

Лек ден от мен, че бързам да се приготвям за бебешкия рожден ден, който е също днес.  Hug
Забравих да кажа, че ужасно много се вълнувам.  newsm03

# 245
  • под тепетата
  • Мнения: 9 287
Честит 1-ви рожден ден на Габи и на мама!
 Много радост и забавления на двете!
 Вълнението е оправдано, да се наснимате здравата, че и ние да видим!
 Благодаря за изкушенията, дето си ни почерпила!   bouquet

# 246
  • Мнения: 891
Честит рожден ден на малката кукла на zwetellina !
Пожелавам и безгрижно и щастливо детство !


Момичета, първо да се извиня, че не съм писала много отдавна.
Само ви чета от време на време.  Blush

И аз да се похваля. Вече запланувахме лятната почивка.
На 20 юни заминаваме за Гърция. newsm44
Вече нямам търпение... Така ми се почива.

Тази година и на нас ни се наложи да вадим нов задграничен паспорт на Рени,
понеже стария и беше изтекъл.
Беше точно на 1 год., когато за първи път пътувахме в чужбина и понеже
валидността на паспорта е 5 год., сега изтече.
Забелязах, че при вадене на 1-ви паспорт на дете - цените са едни,
а при повторно вадене  /при изтекъл/ - са други. Почти 2 пъти по-скъпо е  ooooh!

# 247
  • Мнения: 2 481
Честит 1ви рожден ден на малката принцеса!да расте здрава и будна,да има безгрижно и щастливо детство!

Като си представя какво е вълнение и то 1вият рожден ден!

Ние вече чакаме 2ри Flutter

# 248
  • София
  • Мнения: 676
       Честит 1-ви Рожден Ден, Габи!

 Бъди здрава, лъчезарна, мама и тати да ти осигурят безгрижно детство, а ти в замяна с радост ги даряваш!
  


Цвети, мерси за вкусната почерпка. Щур купон да сътворите.
Това е за теб

# 249
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Цвети, да ти е жива и здрава малката принцеска! Пожелавам й едно безгрижно детство и да те слушка много!


И ние си чакаме 2-я рожден ден Simple Smile
Дими ,ех,с тея гръцки почивки всяка година  Mr. Green, е тва е да имаш свекърва в Гърция  Mr. Green
Ние заминаваме на 21.06 в Евксиноград  Sunglasses

 Честито и на всички, които са имали поводи за празнуване тея дни, че малко не пиша аз нещо  Simple Smile

Марианка , а ти къде се загуби, никаква те няма по града, или аз не мога да те засека  Wink

Айде лек ден!

# 250
  • Мнения: 891
Дими ,ех,с тея гръцки почивки всяка година  Mr. Green, е тва е да имаш свекърва в Гърция  Mr. Green

Готино е ! Нали ?  Mr. Green

Свекърва на морето и баба на балкана /на Цигов Чарк/ Mr. Green
Така сме ние. Laughing

# 251
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Блазе ви  Grinning

# 252
  • Мнения: 23
Честит Рожден Ден Габи!
Цвети, да ти е честита рожденичката!
Нека расте здрава и весела!
Много да ви радва, слуша и обича!
Весел празник на цялото семейство пожелавам от сърце!
Дими весело изкарване на почивката. Hug

# 253
  • Мнения: 168
Цвети, честита рожденичка! Макар и със закъснение ви пожелавам първо да е жива и здрава, после всичко, съпътстващо едно хубаво детство да и се случва! На вас много радости!

# 254
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Благодаря за поздравите, момичета!!!  Hug
Бебешкият рожден ден вчера мина просто супер. Crazy
Днес ще празнуваме с роднините.
Хайде до скоро, че ще се глася. Нали съм мамата  Mr. Green

# 255
  • Мнения: 4 451
Стана ми приятно като видях как се е раздвижила темичката ни.  Grinning
Първо, искам да кажа на Цвети, че ужасно ме е срам, че съм пропуснала рожденния ден на Габи. Embarassed Макар и със закъснение, приемете моите поздравления!

Габрина, честит празник, мило дете! Желая ти неповторимо детство!



Цвети, и да знаеш, че чакаме снимки от РД-то на Габи. Flutter Тортата ви е много красива.
dimi, мъчно ми е вече за теб. Не съм те виждала толкова отдавна. А много ми се иска. Предлагам да си спретнем едно кафенце през уикенда. Много се радвам, че скоро потегляте за Гърция. Grinning Да си изкарате страхотно!
Мимс, а ти къде се губиш? Не ме виждаш, защото напоследък по-рядко ходя на детската площадка. Следобяд имам работа у дома, та гледам да я свърша, докато децата играят на двора.
Аз май нямам с какво да се похваля. Днес тати и Мими ще вървят в комплект на цирк. Гостува някаква циркова трупа в нашия град. Аз и Веси ще се поразходим през това време.
Ще погостуваме на мама в Бургас, но още не сме определили кога ще тръгнем.

# 256
  • Мнения: 168
Поздравявам всички рожденици, майки, бащи, пътуващи за Гърция и Цигов Чарк със следния разговор: http://bglog.net/BGLog/pages/email/?bid=83141b58-ae05-43b3-86bd-497a151e7c1d

# 257
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
 smile3522 bremelinka Интересен разговор  Grinning

# 258
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Бреййй ама днес няма кой едно кафе да почерпи. Айде от мен да е.

# 259
  • Мнения: 168
Ей, то  да му се допие кафе на човек по никое време като гледа какво си го завъртяла! Цвети, как мина роднинското парти? Имаше ли а, у?

# 260
  • София
  • Мнения: 676
  Гледам вече сте планирали лятната почивка  Sunglasses. Ние засега нямаме точен план.

Дими, MimSss, безавариен път и качесвтена релаксация  Party.
Марианка, браво и на вас  Peace. Мама ще те поглези  Hug.
bremelinka, мерси за разведрената обстановка   bouquet.
Цвети, чакаме снимков материал  Laughing.

# 261
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
 newsm03 Добър ден!
Габи спинка и аз малко снимки качих да ви покажа докато си пийвам кафенце.   kaffeetrmker_2
ХАЙДЕ КЛИК


# 262
  • Мнения: 168
Голяма е сладурка Габурка Simple Smile 

# 263
  • Мнения: 4 451
Здравейте, мацки! Flutter
Разгледах снимките на Габка - много ни е сладка! Heart Eyes Цвети, гледам че е получила чудесни подаръци, браво! А от мама и тати какъв беше подаръка?
bremelinka, как е бебешоран(ка)? Айде, лятото започна, не остана много време до най-вълнуващата среща в живота на една жена. Веднага се сетих за моите такива и настръхнах от вълнение. Grinning
Днес беше доста горещ ден. С Веси половината от него прекарахме на гости в една къщичка на края на града. Страхотна идилия! И даже си поспа в люлката на двора.

# 264
  • Мнения: 168
Мисля, че малечкото, дето расте в мен има сериозно отношение към футбола. Това може само да ме радва, а до срещата има време, Марианка. То едва сега започнах да се чувствам бременна и да ще, и да не ще сме се разбрали поне още три месеца да си рита там. После тати ще му купи топка  football

# 265
  • Мнения: 2 481
Днес видях (те ме видяха де) Биляна и Вердат!
Пииват си кафенце! Flutter

Аз ако някой не ми се обади блея и не виждам до себе си!Пък и на рожден ден бяхме и гледах да снимам децата! Party


# 266
  • София
  • Мнения: 676
Цвети, много весела и сладка е Габи  Peace. Да я нацелуваш  Heart Eyes. Тортата за детското парти, твое дело ли е  Wink.
Марианка, браво за идилийката  Hug. Сигурно не ти се е тръгвало.

# 267
  • под тепетата
  • Мнения: 9 287
Благодарности за което на хубавата  принцеса от подписа ти, Ели! Иначе и аз нямаше да обърна внимание  Embarassed . Обаче като съм между много деца,
 ушите и очите ми са в бойна готовност ( професионален навик  Naughty)
 Поздрави на всички и хубав ден   bouquet

# 268
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
То май всички тук се познавате  Thinking Само аз незнам кой кой е  Confused Всички сме се забулили в мистерия  Joy
Дори, бебешката торта е мое дело.   chef Малко се поразпадна като излезе от формата, но ставаше за ядене.  Blush
Мерианка, ние и подарихме този басейн, на който е седнала. Много му се радва. Simple Smile
Бремелинка, разбра ли се какъв е пола на детенцето. То няма значение де, но все пак...  Party

# 269
  • Мнения: 2 481
Аа,  аз никой не познавам само Биляна, и то щях да я подмина щото не сме се виждали за по дълго а все за помалко...

Къде ни е фотографа?
Май всички са в другия сайт на Града! ooooh!

# 270
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ами фотографа само ни шпионира...  Thinking
Аз да ви кажа, че се подготвям за още един рожден ден. На мъжа ми. И незнам какво да му подаря.  ooooh! Има си всичко. Вчера поръчах да му направят една фото-чаша със снимки на малката и надпис "Чашата на тати!" Знам, че много ще му хареса, но искам и нещо от мен да има. Моля за идеи.  Praynig
Между другото нещо за пийване да ви почерпя.

 Hug

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 10:53 от zwetellina

# 271
  • София
  • Мнения: 676
  Разбрах, че е започнало празненството. Та днес ще пътуваме към Стамболийски. Дано времето е хубаво, че Алексчо да се възполва подобаващо от люлките  Party.
Ще се радвам да се видим с който може   bouquet. Дано имам достъп до нета през уикенда  Peace.

Цвети, браво за тортата  chef. Много хубав подарък сте взели за Габи, а и твоя за татито ви е оригинален  thumbsup . Идея за татков подарък, може някое сладко изкушение да му подариш. Но мисля, че чашата с Габи доста ще му допадне  Peace.

# 272
  • под тепетата
  • Мнения: 9 287
zwetellina, не познавам само теб , станка и bremelinka. Доста по-малки сте от мен, а и аз отдавна излетях от С-ски. (което не пречи всеки ден да се връщам там).
 А за РД-то на таткото може и една фанелка със снимка или надпис да му поръчаш, или уикенд за двама ви на романтично място.

# 273
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Цвети кажи ми моля те къде направи чашата със снимката и кви пари ти излезе  Simple Smile

# 274
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
ееееееееееееееееееееее толкова много изписах, егати тц тц тц  #Cussing out
Тъ...... с начале!!!

Дори и ние ще сме в Стамболийски за празника. Може ако искате една форумска среща да си спретнем.  Flutter
Билянка и на мен много ми се искаше един романтичен уикенд за двама да му подготвя.  1dating luvbed  Kissing Heart Ако можеше да оставя Габи на баба и в комплект с циците щеше да е най добре.  Joy Не сме я оставяли от както се е родила.  ooooh!
Мимс, чашата поръчах във фотото в подлеза на Тримонциум. Там е най-скъпо, но ми е най-удобно. Навсякъде е 12 лв., а там 14 лв. до 3 снимки на колаж. Ако искаш допълнително се доплаща с по 0,50 лв. за всяка добавена снимка. Моите са 15 снимки и ми излезе 20 лв. В понеделник ще си я взема, че небързам, иначе поръчката става от днес за утре. Утре ще ми пратят колажа по скайпа за одобрение. Ако не се обърка нещо ще ви го покажа. Simple Smile Чашата е порцеланова обикновена.
Бремелинка, как ти е истинското име, че хич не ми е удобно да се обръщам към теб с бремелинка.  Laughing

Хайде на следобедна закуска.  eat

# 275
  • под тепетата
  • Мнения: 9 287
Преди ...години и аз бях подарявала чаша на милото за Св.Валентин, но не със снимки( тогава нямаше още) а ръчно рисувана.Бях си харесала  малка картичка и една печена арменка ми я направи върху чаша.(тя с това се занимава- рисува върху порцелан и после го пече в пещ.
 Извинявам се на MimSss, мяй и нея не познавам  Thinking
 Цвети, ти на това ако му викаш следобедна закуска, представям си каква ще е вечерята  Sick

# 276
  • Мнения: 4 451
Момичета, и аз съм тук и готова за форумска срещичка. Grinning При това днес приключих с 13-дневното плодуване и вече може да си хапна мънички кебапче от панаира на центъра. Mr. Green
Цвети, не се познаваме всички. Аз не познавам теб, Станка и Ели. С другите се знаем. Mr. Green
Гепард и Жабче ми липсват. Thinking
Какъв потоп е тук, не е истина...

# 277
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Билянка, за вечеря това  Mr. Green
 

# 278
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Цвети с тая вечеря ще ми иде диетката  Mr. Green

# 279
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Споко, подбрала съм я.  Mr. Green

# 280
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Тогава половината пиле за мен  Mr. Green Другото си го яжте и пийте  Mr. Green

# 281
  • Мнения: 168
Привет! Кога е форумската среща, че не разбрах Simple Smile Аз току-що се прибирам от Троян и виждам, че доста сте  се развихрили.
Чашата е много хубав подарък, тениска също. Може да ползвам идеята, че скоро и мъжа ми ще е рожденик.
Пола на бебето ще си оставим изненада, а  истинското ми име като се видим Simple Smile

# 282
  • Мнения: 891
Форумска среща ли се заформя ?  Mr. Green 

# 283
  • Мнения: 2 481
Аз не мога да дойда но пиинете една бира зарад мен!

Вижте на какво попаднахhttp://www.nahrani.com/

# 284
  • Мнения: 4 451
dimi, заформя се тя форумска среща, ама никой не дава идеи. Mr. Green
Хайде казвайте къде и кога?
Скоро ще пускам новата тема.

# 285
  • Мнения: 168
Да кажат пътуващите от други места. Ние сме си тук.

# 286
  • Мнения: 891
Да кажат пътуващите от други места. Ние сме си тук.

 Peace

# 287

Общи условия

Активация на акаунт