Детегледачка или как...

  • 635
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 671
Здравейте налага се някой друг да гледа малкия поне за 8часа на ден и се замислих за детегледачка обаче някак не зная как ще го оставя малкия с непознат човек изобщо в какво трябва да внимавам при избора на човек който да се грижи за детето
Тук в Младост3 до 56 детска градина има една табела с надпис "детска занималня " обаче нищо не знам за нея някой дали е знае и дали има впечатления. Изобщо имали начин да започне ясла някъде и как може това да стане бързо
Малко объркано стана но  аз просто много се чудя какво да направя Rolling Eyes

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз не бих се доверила на детегледачка. За въпросната занималня не знам нищо, но предполагам, че става въпрос за по-големи деца. Дъщеря миналата година ходи в тази ясла- 56. Взеха я веднага, сестрите бяха много добри- въобще останах много доволна. За такъв вариант не си ли мислила?

# 2
  • Мнения: 18 542
Ако трябва толкова много време през деня да гледа някой детето, по-добре помисли за ясла.

# 3
  • Мнения: 671
Да мисля и за ясля обаче аз знам че сега нямало май места в 56 и 59 но ще проверя а къде се ходи там с кого се говори и ако има места кога може да се започне нали и някакви изследвания се правят те за колко време излизат Проблема е и това че трябва да го гледа някой точно юни месец и не зная дали ще успея с ясла толкова бързо

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз като питах в едната имаше места, а в другата- не. Има звънци, питай който ти отвори.  Мисля, че изследванията излизат за 1 седмица, някакви секрети бяха, но съм забравила вече.

# 5
  • Мнения: 372
Ако ти трябва само за юни човек ,според мен е да намериш детегледачка.Детенце на яслата може да боледува и няма да си свободна Cry.

# 6
  • Мнения: 18 542
Да, ако ти трябва за кратко (месец-два) май детегледачка ще е по-удачно. За яслите знам, че доста се чака.
Борис го приеха веднага, но той е в частна заради алергиите и нямахме проблем с приема.

# 7
  • Мнения: 671
Ами да трябва ми за юни спешно и май с ясла няма да смагнем иначе после ще го пускам и на ясла ама на сега  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 436
Ние сме с детегледачка но само 4 дни седмично. Доволна съм, но я вземахме защото нямах друг избор. Иначе съм привъреженик на яслите и градините, които развиват детето социално. Ние не намерихме място в градина за това сме на този вариант по принуда

# 9
Razbira se che do 3 godini e po dobre  v kushti s detegledaschka, imaiki vpredvid  che imunnata im sistema ne e oformena. No puk  v iaslata se razboliavat i posle sa imonizirani. No opredeleno sum za detegledachka ot licenzirana i izvestna firma.

Общи условия

Активация на акаунт