Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 апр. 2008, 16:35 ч.

Препоръчайте детски велосипед...

• 212 734
  • 1 263
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Бургас
Аааа, алуминиева 16-ка, запазена и купена за над 350 лева няма как да я дам за 50 лв. По-добре да я подаря на дете в нужда.
И аз им отговорих по абсолютно същия начин Wink

# 1 261
А на каква възраст на децата им е възможно да започнат да ползват скорости? Понеже загледах Драг 20 инча, за догодина, със 6 скорости. И понеже виждам, че колело без скорости може да се кара в някоя градинка да се правят кръгчета, за истинско каране не става. Просто баирите са невъзможна мъка. Та на 6 години дали би могло детето? Може би да се намести на някаква средна скорост и да си кара на нея, все пак да е по- лесно, но да не сменя в движение.
Моят син на 5(не е висок за възраста си) кара 20" със скорости от месец, преди това караше 16. Научи се да сменя 7 скорости без проблем почти веднага, в движение. Знае коя скорост кога да използва и му дойде интуитивно. Така че мисля, че вашият син би се справил със скорости без проблем още тази година Simple Smile
Но искам да спомена колко са важни каската и протекторите, спасяват го вече няколко пъти от наранявания.

# 1 262
Благодаря! Моето е дъщеря. Тази година ще си кара 16-ката, но може би ще се възползваме от намаленията в края на сезона, за да купим.

# 1 263
  • Някъде по Дунава
Дъщеря ми е 128 см висока и миналта седмица се научи да кара без помощни колела и е в тотален възторг. Обаче колелото й е малко - не съм сигурна или е 12, или е 14 цола. Взех да чета и гледам, че за нейния ръст дават 24 цола. Обаче се чудя дали изобщо ще успее да го подкара, като скача от толкова малко колело на толкова голямо.

Дъщеря ми се научи да кара без помощни на 5г на колело 12 цола. Не помня височината и, но тя си е височка. На 6,5г и купихме 24 цола. Била е висока около 135см, 30кг. Сега е на 10г, 150см и определено е за 26 цола, но ще почака за догодина.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт