Препоръчайте детски велосипед...

  • 244 657
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 746
Дино Peace

# 31
  • Мнения: 1 881
Още един глас за Дино Laughing

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Ние сме се спрели на това:

http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Dunlop+Boy+Racer+-723034.aspx
Някой има ли впечатления от тази марка?

# 33
  • Мнения: X
samimami , имам само слънчеви очила на тази марка  Wink А от този сайт как го поръчваш-има ли доставка до България? Иначе колелото ен изглежда зле, ама аз не бих го поръчала, без да съм го видял наживо.
А Дино имат ли по-големи велосипеди без спомагателни колелета?

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Да, имат доставка до Бьлгария(26 лири, за повече инфо виж тук). Ами, аз и Дино и Драг, няма как да видя на живо.  Confused В Стара Загора няма техен магазин, пак ще ги порьчвам по интернет.   Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 270
Гр
Да, имат доставка до Бьлгария(26 лири, за повече инфо виж тук). Ами, аз и Дино и Драг, няма как да видя на живо.  Confused В Стара Загора няма техен магазин, пак ще ги порьчвам по интернет.   Rolling Eyes
Грешиш,Драг може да го видиш.от Тел.сервиз в посока центъра първата пресечка, в дясно има и табелка  за велосипеди.на мен лично ми хареса,но и това,което си показала не е лошо.Ако се обединим дали пак 26 лири ще ни легне доставката?

# 36
  • София
  • Мнения: 958
Ние имаме такова вече 1 година и сме много доволни, много е лесно за каране. Само че нашето е размер от 2 до 4г, а имаше и от 3-6г, за вас ще е по-подходящ.

# 37
  • Мнения: 270
Ей това ми отговориха на запитването за размера на велосипедите
може да е от полза:
Изпращаме ви размерите на велосипедите на каква височина на детето
отговарят:

12" 88-100 см
14" 95-110 см
16" 98-117 см
20" 114-132 см

# 38
  • София
  • Мнения: 2 530
При нас има леко разминаване.



12"-   87-120см
14"-   95-127см
16"- 107-138см

# 39
  • Мнения: 686
А до какъв размер са с помощни колелца или няма значение размерът? Защото като не сме карали досега колело, ще ни трябват помощни при всички случаи. Иначе мисля да взема 16-ица. Дали това с нинджите и Шрек на "Дино" има размери?

# 40
  • София
  • Мнения: 2 530
Помощни колела могат да се сложат на всяко колело, без значение от размера.
Има размери.

# 41
  • Мнения: 486
Аз искам да купя Дино ,модела на Уинкс.В сайта е 185лв,което е доста.В метро има същия модел на Дино ,но не пише Уинкс ,а други лепки и не е изцяло розово,а с бели гуми,рамката е зелена и розово и цената е 97лв.Защо е тази разлика,те в сайта на дино нямат нито едно колело на тази цена newsm78Говоря за 16"

# 42
  • София
  • Мнения: 2 530
Може би, защото произхода им е под съмнение.

# 43
  • Мнения: 1 881
В "Метро" произхода не е под съмнение, просто явно модела е по - стар, смело купувай, цената е доста добра Peace А и със сигурност може да се провери кой е вносителя и произхода на стоката Flutter

# 44
  • Мнения: 686
Можете ли да ми кажете дали в Метро има модел на "Шрек" или Нинджите? И на каква цена са?

Общи условия

Активация на акаунт