Препоръчайте детски велосипед...

  • 244 644
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 853
...но един познат ми обясни че имали доста пластмасови части за тази цена и те категорично отпадат.
Глупости Naughty

Глупости говорят глупаците.Аз се нямам за такава,а момчето продава и ремонтира велосипеди от 3 години с оглед на това,че не ми е непознат съм сигурна,че не ми е говорил лъжи.

# 61
  • Мнения: 5 255
Говоря от личен опит  Peace
Колелото е пред мен - няма пластмасови части !

# 62
  • София
  • Мнения: 3 853
Говоря от личен опит  Peace
Колелото е пред мен - няма пластмасови части !

Аз се стремя да спазвам добрия тон във форума и не си позволявам да напиша "глупости" след поста на някого.Личният ти опит с едно колело доколко е богат и изчерпателен спрямо опита на човек, който от доста години ремонтира колелета, а от 3 години продава?Сигурна ли си,че вашето колело е същото като качество на изработка и на материалите като това, което се предлага в МЕТРО?Някакси ми се струва странно едно и също колело да струва 163 лв в сайта на ДИНО http://vento-bike.free.bg/html/vento-kids_16__1.html  и 96 лв в МЕТРО, което е близо 60% от първата цена, освен ако за тази разлика не са правени доста компромиси в изработката или в материалите.

# 63
  • Мнения: 7 640

Аз се стремя да спазвам добрия тон във форума и не си позволявам да напиша "глупости" след поста на някого.Личният ти опит с едно колело доколко е богат и изчерпателен спрямо опита на човек, който от доста години ремонтира колелета, а от 3 години продава?Сигурна ли си,че вашето колело е същото като качество на изработка и на материалите като това, което се предлага в МЕТРО?Някакси ми се струва странно едно и също колело да струва 163 лв в сайта на ДИНО http://vento-bike.free.bg/html/vento-kids_16__1.html  и 96 лв в МЕТРО, което е близо 60% от първата цена, освен ако за тази разлика не са правени доста компромиси в изработката или в материалите.


няма какво да ти е странно- политика на веригата, както и не само на тази да падат под дистрибурорската цена на някои стоки.

Преди повече от 5 г. купихме матраци ТЕД от Метро на горе-долу същата цена, а в централния склад в София се оптиваха  да ме убедят, че били евтини, з-то ги правели с пшо-малко пълнеж специално за продажба в Метро на тази цена Laughing
Нищо подобно, уверявам те.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 530
...но един познат ми обясни че имали доста пластмасови части за тази цена и те категорично отпадат.
Глупости Naughty

Глупости говорят глупаците.Аз се нямам за такава,а момчето продава и ремонтира велосипеди от 3 години с оглед на това,че не ми е непознат съм сигурна,че не ми е говорил лъжи.
Но, на едно детско колело, надали ще му вървят карбонови части, все пак 4-5 годишни деца няма да пускат Черни връх, нито пък карат така екстремно, нито пък тежат 80 кг, нито са професионалисти. Иде реч, че първото колело е като играчка, трябва да съвпадне  със ръста на детето, да бъде леко, за удобство на този който го носи и детето да подкара бързо колелото. Когато вече махне помощните колела и порасне на ръст и разум е оправдано закупуването на скъпи велосипеди.

Аз внасям велосипеди от 5 години, а онова момче с 3 годишния си опит, надали е наясно за какво иде реч. Но, в крайна сметка всеки според възможностите си, който не разполага със средства купува компромисен вариант. Свят широк, хора много. Подразни ме единствено, факта, че момчето с 3 годишен опит изразява мнение, но това не е страшното, кофти е, че му се връзват. Във всеки случай не искам такива клиенти. "Метро" работи и в неделя, купувайте от там и успех    bouquet.

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 23:11 от bifana

# 65
  • София
  • Мнения: 958
И да питам - в този склад в Люлин цените по-ниски ли са? И какво е това на Летоструй - струва ли си да се ходи до там или са същите цени и модели като на Черни връх например?
Само за този на Летоструй мога да отговоря - аз и преди казах, че го препоръчвам на който му е наблизо. Магазинът е много малък, всъщност са два гаража, но хубавото е, че има колелета за всеки джоб. Преди една година, като взимахме на сина ми, неговия размер велосипеди бяха м/у 60 и 200 и кусур лева.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 530
Моделите и цените са еднакви  в склада, и в магазините.

# 67
  • Мнения: 686
А защо коментирате колела Дино от Метро, като там няма такива детски колела? Ходих онзи ден и имаше само по-големи колела.  newsm78
В Хиполенд също няма Дино, а само BMX и някаква друга незнайна за мен марка. Аз мисля да отскоча до "Летоструй".
Някой може ли да каже цени на Drag? Става въпрос за 16 цола.

# 68
  • Мнения: 5 255
Потребителката това написа :
Гледах и каталога на Метро с тези евтинките Дино,но един познат ми обясни че имали доста пластмасови части за тази цена и те категорично отпадат.

Дъщеря ми има Дино, затова се включих да опровергая неверните твърдения  Peace
Кой чул-недочул, кой видял-недовидял - незнам  Tired

# 69
  • Мнения: 3 927
Миналата година и аз минах през проучване на пазара на колелета. В крайна сметка купих Дино модел 916YC2, 16", след като отидохме на място дъщеря ми да пробва. Тогава беше на 4 години. Този модел и беше с една  идея по-голям за възрастта, но тя е едра и силна и го подкара без проблем.....сега 1 г. по-късно е фурия.
Колелото е здраво, стабилно, доста леко, което не е маловажно - все пак се качва из багажници на коли и т.н.......
Да, калниците са пластмасови, но поне ги има. Не бих искал да си представя да се кара колело през локвите (което аз разрешавам) без калници....брррр.
В интерес на истината и нашето колело се разскърца по едно време, но татенцето го смаза, не виждам проблем и тук.

Най-важното според мен при такава покупка е, детето да иска да кара колело и да се пробва на място!

# 70
  • Мнения: 5 255

Доста вярни неща е написала Тането  Peace
На място с дете се ходи  Wink И дъщеря ми си хареса сама колелото и го подкара веднага - беше на 2г 8м

Да, калниците са пластмасови...
Нашите не са  Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 3 853

Да, калниците са пластмасови...
Нашите не са  Mr. Green

Оказа се,че има различни Дино.Може би не съм написала толкова велики глупости.



Свят широк, хора много. Подразни ме единствено, факта, че момчето с 3 годишен опит изразява мнение, но това не е страшното, кофти е, че му се връзват. Във всеки случай не искам такива клиенти. "Метро" работи и в неделя, купувайте от там и успех    bouquet.


Не се дразни от чуждо мнение различно от твоето и спокойно купих велосипед - няма да съм твой клиент  Peace

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 18:39 от veka

# 72
  • София
  • Мнения: 2 530
Не се дразня от чуждо, а от некомпетентно мнение. Радвам се, че сте се сдобили с колело, а още повече, че не е от мен.

# 73
  • Мнения: 1 881
Ехеее, какво правите, момичета, защо с този тон...

# 74
  • Мнения: X
Ехеее, какво правите, момичета, защо с този тон...



Замириса в темата на първи клас, ако стигнем и до детската градина, направо сме избрали колелото. Пластмасови калници, Метро, цени, дай си ми куклите, на си ти парцалките!
За малкия реших да поръчам от колелетата без педали - някой има ли впечатления от тях?

Общи условия

Активация на акаунт