Препоръчайте детски велосипед...

  • 244 651
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 300
# 301
  • Мнения: 747
Хайде, и ние вече се сдобихме с набелязания Drag Scout. Много е хубаво колелото, веднага го изпробвахме. Даже и аз направих една обиколка с него.  Mr. Green

# 302
  • Мнения: 1 572
Драг има и в Люлин-10, магазин Цар Лъв. Ние от там взехме, засега съм много доволна. Дано да е здраво и занапред.

# 303
  • София
  • Мнения: 56
Глас за DRAG. Ползвали сме 3 техни велосипеда, здрави са, има ги на много места и мъжът ми ги харесва най-много от произвежданите тук в БГ.

# 304
  • Мнения: 3 576
Драг има и в Люлин-10, магазин Цар Лъв. Ние от там взехме, засега съм много доволна. Дано да е здраво и занапред.

Къде точно в Люлин 10 се намира магазина?
Този ми е най-удобен, а ми се иска да ги видя наживо, не да поръчвам онлайн....

# 305
  • Варна
  • Мнения: 616
Малко късно се включвам , виждам че Dandi вече са си купили - честита придобивка, със здраве да си я карате  Hug
Solar Wind - да с 20" гуми е  Peace Синът ми е малко под 120 см, но мисля, че ще стане и за 116 см, защото най-ниската степен на седалката му идва ниска.
Взехме го от магазинчето за колелета до ДСК до старият Дом на красотата (голямо обяснение ударих, ама не знам името нва улицата  Blush). Имаше го в 2 варианта - без скорости - 180лв, със скорости(каквото взехме) - 195 лв. Ако искате и помощтни гуми още 20 лв.

# 306
  • Мнения: 747
Благодаря за инфото все пак, сигурно ще е полезно на някой друг.  Peace
Днес съм с мускулна треска от вчерашните уроци по велокормуване.  Joy

# 307
  • Мнения: 0
Запис, че и аз съм с актуални въпроси по темата.

# 308
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Малко късно се включвам , виждам че Dandi вече са си купили - честита придобивка, със здраве да си я карате  Hug
Solar Wind - да с 20" гуми е  Peace Синът ми е малко под 120 см, но мисля, че ще стане и за 116 см, защото най-ниската степен на седалката му идва ниска.
Взехме го от магазинчето за колелета до ДСК до старият Дом на красотата (голямо обяснение ударих, ама не знам името нва улицата  Blush). Имаше го в 2 варианта - без скорости - 180лв, със скорости(каквото взехме) - 195 лв. Ако искате и помощтни гуми още 20 лв.
Много благодаря!   bouquet
Не е късно Simple Smile.

# 309
  • Мнения: 1 572
Драг има и в Люлин-10, магазин Цар Лъв. Ние от там взехме, засега съм много доволна. Дано да е здраво и занапред.

Къде точно в Люлин 10 се намира магазина?
Този ми е най-удобен, а ми се иска да ги видя наживо, не да поръчвам онлайн....

Магазин ЦАР ЛЪВ
жк. Люлин 9
ул. “ Луи Пастьор” 3 , с/у бл. 122
Намира се близо до пощата в Люлин 9 код 1324 и  12то ДКЦ.

# 310
  • София
  • Мнения: 7 190
Кратък въпрос:
каква е разликата между Драг Драгон 16" и Драг Пикачи 16".
По-скоро ще взимаме първото, но от техническите характеристики в сайта не разбрах кой знае колко много.
Драгон-а има ли контра?

# 311
  • София
  • Мнения: 44 091
Драгон е с контра, пикачу без.
И има разлика в самите рамки, като пропорции някак, на моят син Драгон му беше по-удобен, на пикачу някак все едно му беше някак по-далеч кормилото...или нещот такова...но заставаше някак странно...

# 312
  • София
  • Мнения: 7 190
Много благодаря  Hug
И без това е жизненоважно да вземем розово колело, за да бъде карано, а пикачито май е изчерпано в този мил цвят.
А аз исках да има контра  Grinning

# 313
  • София
  • Мнения: 44 091
аз също държах на контрата, нищо, че детето се беше вкопчилов пикачуто, защото било жълто...правеше и набези и към розавото Simple Smile ама не му се отвори парашута Simple Smile

Пробвайте ги най-добре на живо, наистина има някаква разлика в рамките, та...кое ще е по-удобно на детето.

# 314
  • София
  • Мнения: 7 190
Абе остави се - имаше два Драгона, червен и син, ама джеремето просто отказа да ги пробва, щото не били розови. Rolling Eyes
Утре ще звъня по магазините-представители, белким издиря такъв, в който и двата модела са налични.
В розово.

Общи условия

Активация на акаунт