Препоръчайте детски велосипед...

  • 244 550
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 44 028
тигара каза, че детето ще кара още 3-4 години, защото седалката му е на най-ниското положение...ти твърдиш, че къде е седалката няма значени - ИМА значение.
Има значение и с какъв темп расте детето.
също така 18 се кара по-дълго от 12 със сигурност....то 12 освен за 2 до 3 годишни за други не става изобщо  - лично мнение.

# 421
  • Мнения: 111
Момичета знаете ли някъде да има намаление на колелета Драг или гръцките  за 16 и 14 цола за две деца ми трябват!?
 Търсих но не намерих нещо все държат цена !  Знаете ли да имат склад някъде за по ниски цени?

Гледах и тези на Робифир и Пасати и Лидер  - имате ли наблюдения - тежки ли са или са добри?

Последна редакция: чт, 16 сеп 2010, 18:04 от didizhivko

# 422
  • София
  • Мнения: 254
И аз купих Драг на сина ми по препоръки на майки,но се счупи пластмаста отстрани при първия сблъсък с друг малък велосипедист.....а и често му пада веригата...не знам,може би сина ми го третира по-хард....но очаквам повече като качество Crossing Arms

# 423
  • София
  • Мнения: 44 028
ами колелото си има гаранция, върни го, смени го или каквото там....нашето никога не му е падала веригата, може би трябва нещо да му се пооправи или да сменят верига или някоя част.... за пластмасата не знам...моят е падал с колелото, ама друго колело не го е блъскало.....единственото счупено е на пласмасата в нааай-тънката част се е цепнала.....

# 424
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
...а и често му пада веригата...

Може би веригата е хлабава и има нужда от обтягане... посетете някой велосервиз.

# 425
  • Мнения: 3 157
Ние взехме на Драг 16-ката за 3-я рожден ден на детето.Много добре му пасва,научи се кара много бързо.Много добро колело!Не ми харесва само,че няма кош,дали се продават отделно и дали ще е правилно да се сложи отпред на рамката?

# 426
  • Мнения: 371
Момичета знаете ли някъде да има намаление на колелета Драг или гръцките  за 16 и 14 цола за две деца ми трябват!?
 Търсих но не намерих нещо все държат цена !  Знаете ли да имат склад някъде за по ниски цени?

Гледах и тези на Робифир и Пасати и Лидер  - имате ли наблюдения - тежки ли са или са добри?

Робифир е леко и маневрено колело  Peace
Деца,които не карат добре техните колелета,като се качат на нашия Робифир,го карат с лекота  Simple Smile

# 427
  • София
  • Мнения: 500
ние взехме ДРАГ 12 за 3 рожден ден на дъщеря ми

много сме доволни


# 428
  • Мнения: 3 927
Значи, от 5-та страница пак се включвам в темата, че ще сменяме колелото....и имам питанка към bifana:
Имаме Дино 16, което дъщеря ми караше с кеф от 4 годишна. Здраво е, само има нужда от смазване от време на време като поскърцва. Карано е 3 лета. Малкото ми дете е на почти 2 г. Има ли смисъл да го прибера колелото (например за 2 години) и да изчакам малкия да порасне и тогава да го стегна за него, т.е. може ли да се амортизира колелото от стоене или по-добре да го продам и в бъдеще време да му купя ново?! Ти как би постъпила?!
Или да го върна за ново, ако обаче това е възможно при Джери във Варна?

# 429
  • София
  • Мнения: 2 530
Здравей, нищо няма да му стане на колелото. Но, ако искаш обади ми се- 0897 945 305, ще говоря с Джери и ще ти кажа дали ще се навият на размяна или да помогнат по някакъв начин. Проблемът при тях е, че имат много стока, но малко място и надали ще се навият да вземат колелото, просто защото няма къде да го складират. Аз се казвам - Рада,без притеснения ми звънни.

# 430
  • София
  • Мнения: 2 530
Момичета знаете ли някъде да има намаление на колелета Драг или гръцките  за 16 и 14 цола за две деца ми трябват!?
 Търсих но не намерих нещо все държат цена !  Знаете ли да имат склад някъде за по ниски цени?

Гледах и тези на Робифир и Пасати и Лидер  - имате ли наблюдения - тежки ли са или са добри?

Робифир е леко и маневрено колело  Peace
Деца,които не карат добре техните колелета,като се качат на нашия Робифир,го карат с лекота  Simple Smile


Като че ли чета себе си. Явно много са подобрили качеството. Похвално.

# 431
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Знаете ли къде във Варна може да се види колело Робифир?

# 432
  • Мнения: 3 927
Благодаря за скоростния отговор  bouquet. Имам къде да прибера колелото за 2 години, не ми е проблем и щом казваш, че нищо няма да му стане така ще направя.
За по-голямо така и така ще ходим при Джери, за да видим какво колело ще пасне на каката, само ще изчакаме малко, доколкото помня април излизат новите модели.

# 433
  • София
  • Мнения: 2 530
Вече имаме и 20" Уинкс, новите модели излязоха.

# 434
  • Мнения: 486
Вече имаме и 20" Уинкс, новите модели излязоха.
Би ли пуснала сайт ,където да ги видя?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт