Препоръчайте детски велосипед...

  • 244 655
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 630
  • софия
  • Мнения: 25 451
Вече ставам  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes В събота последно говорихме за това и все още си беше актуално обратното изкупуване. Само дето колела нямаха.  Laughing

Това къде? Аз звънях първо на Сердика, от там ми дадоха телефон на магазина (не знам точно кой, но по първите цифри предполагам този на България) и от магазина ми обясниха това, което написах newsm78

# 631
  • Мнения: 7 110
Младост и Редута.  Peace

# 632
  • софия
  • Мнения: 25 451
хмммм...  Къде в Редута и Младост? На сайта на Драг нямат дилъри нито в Младост, нито в Редута. Има един магазин на Г.М. Димитров (ако това се води Младост) и един на малка пресечка на Ситняково, близо до Подуене (ако това се води Редута) newsm78

# 633
  • София-Младост
  • Мнения: 23 340
хмммм...  Къде в Редута и Младост? На сайта на Драг нямат дилъри нито в Младост, нито в Редута. Има един магазин на Г.М. Димитров (ако това се води Младост) и един на малка пресечка на Ситняково, близо до Подуене (ако това се води Редута) newsm78
Велосипеди Драг се продават в http://www.bikescenter-bg.com/index.php/cat.47/lang.2
Младост-1, там продават и втора употреба, така че предполагам вариант с изкупуване и доплащане за нов е реален вариант при тях.

# 634
  • Мнения: 2 231
в Байк Център Младост 1, бл. 1А казаха, че изкупуват старите велосипеди и доплащаш за нов. Подробности не знам.
http://magazini-zavelosipedi.magazini.catalog.bg/objects/%D0%B2% … %D1%8A%D1%80/7717

# 635
  • Мнения: 22
И ние сме на тема колело, определено съм се спрала на Дино моля ви обаче да ми помогнете в избора на цоловете, синът ми е на 2г и 8 месеца и е някаде 99-100 см висок 18 кг само да отбележа че досега не е карал, имаме триколка но му е доста неудобна и не се научи да якара сам пак и е доста тежка.
А ако някой знае дали в стара загора някаде предлагат тази марка колела и как точно стои вапроса със замяната за по голямо?
Благодаря Ви!

# 636
  • Мнения: 2 231
bifana Дино предлагат ли 18-ки с помощни колела  newsm78

# 637
  • софия
  • Мнения: 25 451
Ала-Бала, ronisum,  Hug

# 638
  • София
  • Мнения: 553
можете ли да ми кажете къде има наличен Drag Rush 18"  Hugако някой скоро е обикалял

# 639
  • Мнения: 2 231
можете ли да ми кажете къде има наличен Drag Rush 18"  Hugако някой скоро е обикалял
И аз се присъединявам към питането, ама май няма  Confused
Обаждах се в Драг зона, казаха, че 18 са изчерпани навсякъде и ще има след 10-15 дни.  Rolling Eyes
Ако са толкова ще изчакам, ако не като се върна май месец купувам първото срещнато розово колело, щото каката вече няма търпение  Mr. Green

Последна редакция: ср, 04 апр 2012, 15:36 от ronisum

# 640
  • Мнения: 1 572
И ние сме на тема колело, определено съм се спрала на Дино моля ви обаче да ми помогнете в избора на цоловете, синът ми е на 2г и 8 месеца и е някаде 99-100 см висок 18 кг само да отбележа че досега не е карал, имаме триколка но му е доста неудобна и не се научи да якара сам пак и е доста тежка.
А ако някой знае дали в стара загора някаде предлагат тази марка колела и как точно стои вапроса със замяната за по голямо?
Благодаря Ви!
Най-добре е детето да пробва. Дъщеря ми на тази възраст пробва еднакъв цолаж различни модели. Някой и бяха видимо неудобни, но като седна на Драг 12`` веднага каза, че го иска.
Все пак съжелявам, че не взех баланс колело, т.е. без педали. Трудно се научи да върти педалите, беше голяма мъка.

# 641
  • София
  • Мнения: 2 530
Бифана, Дино не изкупуват обратно поне в Младост и на Костенски водопад.  Rolling Eyes Едните имат оказион, което не е обратно изкупуване. Или може би всеки продавач във всеки един обект си има лична политика по въпроса?  Rolling Eyes 

Да, когато те изкопираха идеята ми, аз спрях да я практикувам.

# 642
  • София
  • Мнения: 2 530
И ние сме на тема колело, определено съм се спрала на Дино моля ви обаче да ми помогнете в избора на цоловете, синът ми е на 2г и 8 месеца и е някаде 99-100 см висок 18 кг само да отбележа че досега не е карал, имаме триколка но му е доста неудобна и не се научи да якара сам пак и е доста тежка.
А ако някой знае дали в стара загора някаде предлагат тази марка колела и как точно стои вапроса със замяната за по голямо?
Благодаря Ви!

Мисля, че идеално ще му пасне 14", все пак, детето трябва да се чувства комфортно върху колелото си. За съжаление нямам дистрибутори в Стара Загора все още. Но изпращам колела по куриер.

# 643
  • София
  • Мнения: 2 530
bifana Дино предлагат ли 18-ки с помощни колела  newsm78

Не. Имаме само 20" на Уинкс. Според мен е безмислено да се купуват 18", при положение, че на пазара има 20",24" велосипеди с ниска рамка. Което е оптимален вариант.

# 644
  • София
  • Мнения: 2 530
И ние сме на тема колело, определено съм се спрала на Дино моля ви обаче да ми помогнете в избора на цоловете, синът ми е на 2г и 8 месеца и е някаде 99-100 см висок 18 кг само да отбележа че досега не е карал, имаме триколка но му е доста неудобна и не се научи да якара сам пак и е доста тежка.
А ако някой знае дали в стара загора някаде предлагат тази марка колела и как точно стои вапроса със замяната за по голямо?
Благодаря Ви!
Най-добре е детето да пробва. Дъщеря ми на тази възраст пробва еднакъв цолаж различни модели. Някой и бяха видимо неудобни, но като седна на Драг 12`` веднага каза, че го иска.
Все пак съжелявам, че не взех баланс колело, т.е. без педали. Трудно се научи да върти педалите, беше голяма мъка.

Да, нормално е да не иска да кара тежко колело и трудно да върти педалите. Мисля, че 12" са за деца до 3год, това е абсолютно мое мнение базирано на дългогодишно наблюдение. Но, когато велосипедчето е леко и удобно за каране няма проблем да завъртят педалите  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт