Препоръчайте детски велосипед...

  • 244 562
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 750
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Рони, права си, че е важно и за придружителя, това трябва да го има предвид всеки родител Simple Smile

Останах с впечатление, че от магазин специализиран е 1000 пъти по-сигурно. Дори колелото да е втора употреба, там му изправят рамка, ако има нещо, гуми.

Казвам го, защото ходихме до Илиенци миналия месец, Ники се качи на няколко колела, дори по-малки от Драг - 12 инча- обаче не можа да ги подкара.

Вие каска и протектори ползвате, да?

# 751
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Честита нова придобивка на малкия колоездач! Да си кара колелото с кеф!  Simple Smile
Естествено, че е по-добре да се вземе стока от специализиран магазин или сайт. Не разбирам как може да решиш да купиш колело от Технополис, например...  newsm78
Но и там предлагат детски велосипеди...

# 752
  • Мнения: 534
Здравейте момичета, моля ви за отзиви за този модел на Драг
http://www.sportsdirect.com/cosmic-drag-racer-bike-12-inch-93401 … ?colcode=93401706
Търся колело за синът м 3г. 5 м. висок 102 см, благодаря  Hug

# 753
  • Мнения: 15 379
Лусия, мъничко е колелцето като цолове. 14 по-добре, ако има и от същото моделче.

# 754
  • Мнения: 1 110
От миналото лято сме с този велосипед за баланс. Сега ще ви следя, защото предстои купуване на по-голямо колело.

# 755
  • Мнения: 534
Лусия, мъничко е колелцето като цолове. 14 по-добре, ако има и от същото моделче.

Да, има и 14 цолови в сайта Simple Smileможе ли мнения за модела понеже съм хвърлила око и на тази Худора

# 756
  • Мнения: 3 796
Да попитам, ако някой знае, как се казва едно средство за придвижване.
Прилича на много голяма тротинетка, стъпалото е широко, има и седалка newsm78, нещо средно между между колело за баланс и тротинетка. Идеята му е по нанадолнище са се возиш, а по равно и нависоко, да буташ с крака.

Във втората употреба, където купих колело има няколко такива и синът ми се лепна за тях, но искам първо да видя как вървят цените на тези неща и да се попазаря, евентуално, защото си мисля че нещо височки цени им търси -  около100-тина лева.
ПС Има един розов Кетлер баланс, ако някой търси, много добре запазен е, мога да попитам какви пари е.

# 757
  • Мнения: 51
Здравейте! Търся колело без педали за дъщеря ми (на 2 г. и 4 м.) и ще следя темата с интерес.
evhen, бих искала да попитам къде се намира този магазин за колела втора употреба. Точно варианта на Кетлер ми е фаворита засега....
Предварително благодаря!

# 758
  • Мнения: 3 993
Издирвам магазини за  колела втора употреба, за София става въпрос. Спряла съм се на определен модел на Драг, но го търся на старо, а за два дни две колелета ми отмъкват из под носа Sad

Хе, хе, не е трябвало да се ядосвам вчера, колелото е пътувало към мен Laughing
Купих Drag Hacker 24"  модел 2012 г., магазинско т.е. оборотно за пробване в магазин за 180 лева от търговеца на втора употреба, който не ми запази първия Laser.
Аз преследвах Drag Laser 24", оказа се, че Hacker и Laser са 24-ките с възможно най-ниските рамки, в този ценови клас, де, други не съм и гледала. И двата модела са от 130 до 160 см. Синът ми е 127 см и го подкара без проблем.
Най-вече искам да ви кажа, да не пренебрегвате пазара на колела втора употреба Peace
Аз цяла зима го мисля това колело, 20-ка не ми се купуваше, щеше да е за 1 година мах, близо 300 лева не ми се даваха, като знам в чии ръце го поверявам Close и изведнъж се присетих да огледам употребяваните. Късмет е, че попаднах и на читав търговец.

evhen, кажи къде има магазини за колела втора употреба? И мен ме чака избор и покупка на колело...

# 759
  • Мнения: 1 110
Харесах това колело http://screambikes.eu/bg/velosipedi-detski/8090-detski-velosiped … drag-rush-16.html . Синът ми е на 5 годинки и е висок 114 см. ''16'' цола дали ще е добре за него или по-добре да са ''14''? Благодаря!

# 760
  • Мнения: 3 993
feria99, мойта ще навърши 5 след месец, висока е 116 см. Онзи ден я водих да пробва колело и продавачът ни посъветва да й купим 20 цола, за да го кара още 1-2 години. На мен ми се видя голямо колелото 20, а нямаше в момента 18 да пробва.
Това колело, което си показала Драг Ръш 16 цола го дават за ръст от 99 до 116 см, не мислиш ли, че синът ти е голям за него? Вероятно му трябва следващия размер 18 цола.  В смисъл, ако сега му купиш 16 цола, ще му е окей, но няма перспектива.
Аз си мисля, че малко в повече ще ми дойде да купувам ново колело всяка година за 200 лв., абсурд някакъв...то и не се прави така, нали...Ние нямаме опит с колела.  Confused   

# 761
  • Мнения: 1 110
Little wingels, благодаря права си. Получих този съвет и от друга мама. Не знам вие как сте с килограмите ние сме  17 кг. и направо се притеснявам, че малкият няма да има сила да завърти педалите на по-голямо колело (освен това и тежестта на колелото се увеличава), а доколкото разбирам по-големите като 18 и 20 цола са без помощни колела. Смятам в близките дни да посетим някой магазин и да преценя положението на място.

# 762
  • Мнения: 209
Здравейте момичета, моля ви за отзиви за този модел на Драг
http://www.sportsdirect.com/cosmic-drag-racer-bike-12-inch-93401 … ?colcode=93401706
Търся колело за синът м 3г. 5 м. висок 102 см, благодаря  Hug

Нямам лични впечатления от това колело, както и от Худората, но и аз ги бях загледала, че предстоят празници и покупка на колело...Гледам, че и децата ни са горе-долу на една възраст и размери  Laughing , та: Колебаех се между 12 и 14 цола, ходихме по магазините да пробваме, ми...моето си е по-мързеливичко и не можа да ги подкара, освен едно, ама назад... ooooh!
Вчера минахме през един специализиран магазин и продавачът ни засили директно към 16 инча! на Драг (в друг магазин бяха категорични, че е за 12-ка /колелото обаче беше друго/) и колкото и да ми беше странно май му беше по мярка...При не напълно смъкната седалка кракът му си стигаше земята, но леко опънат, колелото ми се стори по-леко от друго, пак българско, произвеждано в Ловеч. Та, май е най-добре някъде в магазините да пробвате различни моделчета и размери.

Здравейте! Търся колело без педали за дъщеря ми (на 2 г. и 4 м.) и ще следя темата с интерес.

В една друга тема ми препоръчаха това:
http://www.imaginarium.bg/56862.htm Има възможност и за монтаж на педали на по-късен етап....нямам лични впечатление от него, хареса ми, че е лекичко...

# 763
  • Мнения: 3 796
kusmet,
и аз бих те "засилила" към 16 цола.  От преки наблюдения ти го казвам - на 5 деца около мен в годината, която навършваха 4 год им се купиха 16 цолови колелета.

# 764
  • Мнения: 3 993
Little wingels, благодаря права си. Получих този съвет и от друга мама. Не знам вие как сте с килограмите ние сме  17 кг. и направо се притеснявам, че малкият няма да има сила да завърти педалите на по-голямо колело (освен това и тежестта на колелото се увеличава), а доколкото разбирам по-големите като 18 и 20 цола са без помощни колела. Смятам в близките дни да посетим някой магазин и да преценя положението на място.

feria99, 19 кг е дъщеря ми. 20-цоловото колело, което пробва онзи ден, ми се видя доста тежко и на нея видимо й беше трудно да го управлява. Окомплектовано е с помощни колела. Някаква българска марка е, която не запомних, продавачът ми каза, че всичките колела се продават заедно с помощни, който иска му ги монтират в магазина. И аз смятам да посетим още магазини и тя да пробва и други марки и размер 18 цола.

evhen, кажи къде има колела втора употреба, моля!

Общи условия

Активация на акаунт