Препоръчайте детски велосипед...

  • 244 646
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 870
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ние сме с колело без педали на Худора 12", има и 10" може би като за вас. Караме го от малко след 2г, вече сме почти на 4, още го карат, на пролет ще ги сменям, макар че имат аванс и за повече.
Не се изтъркват въобще гумите, много са здрав, а най-важното - децата са много доволни и с кеф си ги карат.

# 871
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Моите пък отказаха категорично да ги карат тези без педалите...  Crossing Arms Така си отседяха в гаража. Накрая купихме с педали, тях ги карат с удоволствие. Взехме Пасати Стори, не са никак лоши, правят се в бившия завод за колелета Балкан.

# 872
  • София
  • Мнения: 12 228
  Eлена също от по-миналата година предпочита с педали, но без педалите го купих когато беше на 2 годинки и си свърши работата. Тоест научи се да пази равновение, съответно на три и трябваше много малко за да свикне да върти педалите и после вече си кара без помощни. Но наистина сме ползвали безпедалното доста малко, половин-една година, но не съжалявам. В момента съм го дала на една приятелка, след това друга е на ред  Simple Smile

# 873
  • София
  • Мнения: 12 228
  Да се похваля, след като една мама сподели за намаление на драг днес, заради датата вече имаме нови колелета за каките.
  Ето този модел - два броя, като бяха намалени днес на цена от 185 лв  Simple Smile
  Едвам им намерих място и на тях в мазето  Simple Smile

# 874
  • София
  • Мнения: 813
  Да се похваля, след като една мама сподели за намаление на драг днес, заради датата вече имаме нови колелета за каките.
  Ето този модел - два броя, като бяха намалени днес на цена от 185 лв  Simple Smile
  Едвам им намерих място и на тях в мазето  Simple Smile
Имаше ли други модели намалени, примерно Драг ръш 18 или 20?
В кой магазин в София има намалени неща?

# 875
  • София
  • Мнения: 12 228
   Casyopea  за съжаление късно научих и не се сетих да пиша тук. Мамата която писа смяташе, че е три дни намалението, аз в сайта открих че е само днес, заради датата и затова побързах. В Drag Zone сайта имаше анонс, писах им на скайп и се разбрахме за колелетата, вечерта само мина една приятелка да ги вземе. Другата мама беше взела същото, но 20 инча. Не пречи да звъннеш утре и да питаш. Държаха обаче още днес каш при това да се платят в магазина, не бяха съгласни да се преведат по сметка парите.

# 876
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Eeее, супер. Айде честити да са ви. Страхотни колелета на страхотна цена. Къде го чете това за намалението? Не, че щяхме да купим, ама да питам да знам Simple Smile.

# 877
  • София
  • Мнения: 12 228
 Мерси, не пречи да питате и днес, мамата смяташе, че е три дни.
 Иначе го прочетох между другото в темата за първолаците, една мама се похвали, че е купила на дъщеря си за РД подарък колело и било намалено. Разрових се и я попитах и от там нататък действахме бързо. Сега умувам обаче за кога да останат като подарък колелетата, че беше малко непланирана покупка и вече съм взела подаръци за коледа. Рожденните им дни са август чак, а дотогава искам вече да си ги карат...

Последна редакция: чт, 12 дек 2013, 15:51 от Aila

# 878
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Именият ден на малката е повод за подаръци и на каките Simple Smile.

# 879
  • София
  • Мнения: 813
Аз звънях днес първа рано рано да питам, но НЕ само и единствено за вчера е важало намалението.
Много изгодно е било вчера, но здраве да е.

# 880
  • София
  • Мнения: 12 228
  Съжалявам, бях на работа и много се замотах, докато измисля кой и кога да ги вземем, взехме ги в 7 вечерта чак и изобщо не се сетих да пиша тук.....

# 881
  • София
  • Мнения: 813
Aila аз съм ти благодарна че сподели все пак, не беше и не си длъжна   bouquet

Ще следя по често сайта на Драг като извод  Mr. Green

# 882
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Аз не разбрах - това на официалния сайт ли е промоция? И кой е той?

# 883
  • София
  • Мнения: 12 228
  След като тя спомена, сърчнах в гугъл по драг и намаление и ми излезе сайта на Drag Zone. Там пишеше промоция до 36 процента на колелета. Имаше посочени няколко магазина.
  Имаше и скайп в контакти, така че направо им писах на скайп, попитах ги имат ли налично еди кое си колело и колко е днес цената. Зарадвах се на цената и си поръчах да ми запазят три броя, като обещах да ги вземем до вечерта. Преди това почти се бях навила на подобни Драг от магазина в Младост 1 на цена от 250 лв, пак намалени отчасти да взимам, но двете излизаха 500 лв и се колебаех. Мисля че писах тук тогава.
   Отказаха ми да им преведа парите по сметка и да ми запазят колелетата, искаха същият ден кеш, то затова било и такова намалението. Иначе можеха да ги запазят и по-късно да ги вземем. Отговаряха веднага в скайп и бяха отзивчиви Simple Smile Имаха само две колелета такива в единият магазин, откриха и трето и го доставиха в рамките на час в същият магазин. Приятелката ми за която беше то, знаех че търси и и писах в скайп, сподели че били последните три такива когато ги е взела. Преди време тя беше търсила същото колело в друг магазин и и бяха казали, че е напълно изчерпано, но даденият магазин, не беше от тези споменати в сайта.
   Сега остава да измисля едното пуки на каките 18 инчовото какво да го правя. Елена май си избра розовото за нея да остане, така че лилавото ми е в повече, а в мазето вече няма никакво място  Simple Smile

# 884
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Мерси много за инфото. Ще ги следя и аз.

Бая мазе ти трябва с този сериозен велопарк, предполагам има и други превозни средства Wink.

Общи условия

Активация на акаунт