Препоръчайте детски велосипед...

  • 244 662
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 930
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Какъв размер да купя за дъщеря си - на 5 г. ,  е 122 см/ 24 кг. - 16 или 20 ?

# 931
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Какъв размер да купя за дъщеря си - на 5 г. ,  е 122 см/ 24 кг. - 16 или 20 ?

20 Поне, а ако може да кара вече може и повече. Но зависи пак и на коя марка, колко е тежко, каква е рамката (има с по-ниски).

# 932
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Какъв размер да купя за дъщеря си - на 5 г. ,  е 122 см/ 24 кг. - 16 или 20 ?

20 Поне, а ако може да кара вече може и повече. Но зависи пак и на коя марка, колко е тежко, каква е рамката (има с по-ниски).
Спряла съм се на Драг .Кара по принцип, но с помощни колела.Сегашното обаче ни е малко и трябва да купя ново.

# 933
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Най-добре да пробваш, но аз определено клоня към 20. На моите ще купуваме 18 Драг Ръш, а сме 110 някъде, даже единия малко по-нисък. Виж да е с по-ниска рамка, има такива модели, да й е по-удобно.

# 934
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Благодаря ти, аз също съм харесала Драг Ръш. Иска ми се да го пробвам първо, та ще се разтърся из Стара Загора дали някъде не се предлага.

# 935
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Благодаря ти, аз също съм харесала Драг Ръш. Иска ми се да го пробвам първо, та ще се разтърся из Стара Загора дали някъде не се предлага.

Доколкото разбрах Алфа модела са алуминиеви, така че вероятно по-леки, освен това 20 има и Хакер Лейди, което е с по-ниска рамка. Виж на сайта им:
http://www.dragbicycles.com/?menu=category&id=87

# 936
  • Мнения: 142
Благодаря ти, аз също съм харесала Драг Ръш. Иска ми се да го пробвам първо, та ще се разтърся из Стара Загора дали някъде не се предлага.

Предлагат се в Стара Загора. На сайта на Драг има адреси на дилърите в страната. Тук магазина се намира на ул.М-р Кавалджиев, като подминеш ул.Боруйград и малко преди да излезеш на Августа Траяна, на ъгъла на блока. Ние вчера купихме от там Драг Ръш, 18 цола. Дъщеря ми е висока 115см и 16-ката определено и беше малка, а 20-ката голяма. Човека тъкмо беше получил две 18-ки и едната купихме ние, а другата я взеха едно семейство с момченце.

# 937
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Благодаря ти, знам го магазина, дори е на улицата на която аз живея.А цените как са?По-ниски ли са  от колкото по сайтовете или са еднакви?

# 938
  • Мнения: 142
Мисля, че цените са същите. Ръш, 16-ка и 18-ка бяха по 199лв, а 20-ката май 249лв, дано не те подведа.

# 939
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
  bouquet

# 940
  • София
  • Мнения: 2 302
Loryn, малко от моя опит. И ние имаме проблем с колелото, още не сме купили. Момче, 102-103 см. Взехме за проба от познати един  Драг 16(нищо друго не пише), но като че ли му е малко тежичко и няма особено желание, качил се е два пъти.  Сега съм в чуденка - в магазина на Драг питах за Драг Алфа 16-ка защото видях, че са с алуминиева рамка и предположих, че по-лесно се карат. Младежите обаче ми обясниха, че лекото каране зависи от това, какви части са вложени(показаха ми нещо около педалите, не запомних какво, не разбирам от колела), а не от тежестта, тя имала значение за този, който носи колелото newsm78. Не ми се рискува да дам 250 лв. или 200 за Драг Ръш и да стоят като паметници. Като че ли най ме устройва да му взема някакво  Драгче12-ка колкото за това лятото, евентуално втора употреба, но не намирам евтино.
ПП. И като попитах все пак кое колело е по-добро Ръш или Алфа ми казаха -  зависи сега с какви материали са ги направили, като ги получим, ще видим.

# 941
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Тези дни имахме брошура в пощенската кутия. Отварят нов магазин на Драг в Младост 1 бл 54А, до метрото. До 05/04 има отстъпка от 12%, но не знам дали няма някакви условия или е на всичко...

# 942
  • Мнения: 366
Тези дни имахме брошура в пощенската кутия. Отварят нов магазин на Драг в Младост 1 бл 54А, до метрото. До 05/04 има отстъпка от 12%, но не знам дали няма някакви условия или е на всичко...

Никъде не мога да я намеря Sad

# 943
  • София
  • Мнения: 12 229
Жабче благодаря много, за децата имаме вече, но искам да си взема като тяхното 2 инча по-голямо. Не че не успявам и тяхното да карам, но малко по-голямо ще ми е отлично  Simple Smile

# 944
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Аз не съм ходила до самия магазин, просто видях брошурата...
Ето и в сайта инфото:
http://www.velomania-bg.com/index.php/bg/news/369-mladost-s-nov-baik-shop

Всичко необходимо за теб и твоя велосипед, професионален сервиз, тест драйв, ценни съвети. Всичко това ще откриеш в новия ни магазин DragZone в жк Младост. Много лесно е да го намериш – Младост 1, бл. 54 А, до метростанция Младост 1.

Кое е всичко за теб и твоя велосипед, което можеш да намериш в DragZone?

- Велосипеди, разбира се – DRAG, TREK

- Винаги важните вело компоненти, части и аксесоари

- Колоездачна екипировка и оборудване

- Професионален сервиз тук при нас

- Качествено обслужване и консултация

- Нови приятели Smile

С пролетно настроение и готовност за сезона DragZone Младост отваря врати на 25 март.

Бъди един от първите гости на DragZone Младост до 05.04.2014 г. и получи 12% намаление!

Ние сме тук всеки ден от 9.30 до 19.30 ч. – DragZone Младост, в Младост 1, бл. 54 А.

Общи условия

Активация на акаунт