Препоръчайте детски велосипед...

  • 244 503
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 1 080
  • София
  • Мнения: 44 017
Хаахахха вярно, че има балканчета още, имат си два модела - класик и комфорт, все едно се връщаш в миналото... иначе другите им колела са със стандартна за момента визия.
Иначе от типа на балканчетата, има и други марки, някои са и леки, красиви, удобни, но наистина детски не съм виждала, тези балканчета не знам как са.
Последно моят син искаше такъв тип колело, оказа се, че кормилото е далеч от седалката за неговото тяло и му беше страшно неудобно и падна голямо тръшкане в магазина.

# 1 081
  • Мнения: 1 494
Здравейте, ще бъда много благодарна ако някой сподели мнение за велосипедите продавани от Хиполенд - марка Мони и BМХ, интересува ме качеството им най-вече.

Благодаря предварително за споделеното   bouquet

# 1 082
  • София
  • Мнения: 2 530
Абсолютни боклуци! Тежки, некачествени и лесно чупещи се. Трябва много да си мразиш детето, за да му купиш велосипед от магазин за всичко.

# 1 083
  • София
  • Мнения: 6 032
Имате ли представа дали в някой магазин не изкупуват стари колела, по-точно да правят отстъпка за ново срещу старо? С Драг Ръш сме.

# 1 084
  • София
  • Мнения: 44 017
На нишава знам, че в магазинчето изкупуват срещу отстъпка за ново, но общо взето на минимална стойност.
По-добре пробвай  да го продадеш, чрез някой сайт.

# 1 085
  • София
  • Мнения: 6 032
Благодаря, ще помисля. На нас най-вече ни се пречка и ни се иска да си освободим място за новото, не знам иначе колко би струвало, ако го продавам...

# 1 086
  • Мнения: 1 494
Абсолютни боклуци! Тежки, некачествени и лесно чупещи се. Трябва много да си мразиш детето, за да му купиш велосипед от магазин за всичко.

Благодаря много за мнението. Ние вчера купихме от продавалник Драг, веднага му се "хвърли" да го кара  Simple Smile Simple Smile

# 1 087
  • София
  • Мнения: 2 530
Абсолютни боклуци! Тежки, некачествени и лесно чупещи се. Трябва много да си мразиш детето, за да му купиш велосипед от магазин за всичко.

Благодаря много за мнението. Ние вчера купихме от продавалник Драг, веднага му се "хвърли" да го кара  Simple Smile Simple Smile


Което е по- добрия вариант.  Simple Smile

# 1 088
  • Мнения: 4 666
Все пак реших да купя колело за баткото, който скоро става на 4 г. Сега е 95 см. и търся 14ска, с нисък профил на рамката /като балканчетата/. Какво ви е мнението за http://www.decathlon.bg/detski-velosiped-14-calipo-sinyo-i-cherv … o-id_8202270.html С точно такъв профил на рамката търся, да няма горна тръба. Разглеждах на Puky, но при тях няма 14, а 12 и направо на 16.
Нещо такова http://www.bike.store.bg/p168104/lj-14-2015-detski-velosiped-14-.html
Ще търся втора употреба и ако му хареса и се научи да кара следващото може и да е ново.

# 1 089
  • София
  • Мнения: 12 220
Близначките имат 18-ка пуки, тоест имаше среден номер между 16 и 20, които са по-стандартните номера, учудвам се че нямат 14-ка.
В момента обаче са с Драг 24 инча с ниска рамка и като цяло съм по-доволна от съотношението цена качество срямо пукито.
Техните са момичешки и са с много ниска рамка, ако има подобен модел за вашата възраст ти препоръчвам да ги погледнеш и тях. А и най-добре, ако може да видиш конкретният модел дали наистина му трябва по-малкият размер или и по-големият е ок.
За близначките бях решила да взимам 24 инча, но се оказа, че едната марка им е огромна, докато на Драг им е перфектна.

# 1 090
  • Мнения: 4 666
Доста момичешки модели 14ска ми харесаха, но са розови, лилави, с пеперуди, феи ... все момичешки неща. Едно зелено или жълто не видях  Crossing Arms
Няма как да пробваме конкретни модели, защото в градът ни предимно продават drag rush, който не е със ниска рамка. Предполагам една 14ска ще е по- лека от 16ска, което също е от значение за съвсем начинаещ колоездач.

# 1 091
  • София
  • Мнения: 44 017
А защо точно държиш на ниската рамка?
16 няма ли да е по-добре за 4 годишно дете?

# 1 092
  • Мнения: 4 666
Държа да е с нисък профил за да може по- лесно да прекрачва и като се наложи да спре да не се удря в горната тръба. Поне докато се научи да кара. 16ска ще е голяма за него. С ръст 95 кг. и тегло от 14 кг. тази 16ско ще му е като танк. А и той е физически слабичък /като сила/.

# 1 093
  • София
  • Мнения: 44 017
Моят не е имал проблеми с прекачането, не се е и удрял,не знам дали това наистина е някакъв проблем с рамката.
Иначе сега пгледнах, да моят е бил по-висок на 3,6 години като сме взели 16-тка (104-105см), но на кг беше 13-14 и нямаше никакъв проблем да го кара, но заради  ръста, съм се объркала, твоят е по-дребничък е наистина 14 май ще му е по-подходящо.

# 1 094
  • Мнения: 4 666
Знам си детето и за това не смея да взема даже 14ска. Има си проблеми. Не може да бяга добре, научи се да скача с два крака едва преди 2-3 месеца. С една дума, грубата моторика изостава  Wink С 12ска мисля, че ще му е по-лесно да се научи да върти педалите, да спира.
Ето тези разглеждам като варианти.

Общи условия

Активация на акаунт