Кръводарители за сърдечна операция на Максим, на 1г.!

  • 3 694
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 016
Чак сега видях темата .Аз съм 0 отр ,но живея близо до Бургас за съжаление .Бих дала кръв, защото съм преживяла подобно нещастие . Второто ми детенце се роди със сърдечен порок и почина на 5 дни. Така че знам какво е и бих направила всичко възможно да помогна на Макси  .Пожелавам му бързо възстановяване  и всичко да мине нормално без усложнения.

# 46
  • Мнения: 25
Reni_805,
благодаря за милите думи и пожелания, искрено съжалявам за детенцето ти. Напълно те разбирам как се чувстваш, защото при нас Максим беше на границата..............Хубаво е , че си имаш поне утеха и имаш друго дете, поне малко помага, като си насочиш концентрацията и вниманието там.
Желая ти кураж и здраве!

# 47
  • Мнения: 3 016
didi_bo,благодаря и аз за пожеланието! Да, имам си по голямо момченце, но в мислите ми непрестанно е и ТОЙ моето малко ангелче. Ще се моля за Макси . Силно вярвам че един ден ще  стане голям и силен мъж ! Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 1 022
Здравей, Диди_бо,

Както обещах - в края на седмицата (днес  Simple Smile  ) дадох кръв на името на Максим. Кажи какво да правим с бележката- мога следващата седмица да ти я сканирам и да ти я пратя (днес и утре няма да стигна до офиса). Прати на ЛС е-mail или факс.

Казаха, че ще я пазят лично за него до 1 месец от днес. Ако операцията ще е по-късно трябвало да се обадите за всеки случай.

Успех и детенце се оправи бързо след операцията  Praynig

Поздрави  Hug

# 49
  • Мнения: 1 895
Бележката на hellche е вече в мен, а с esma сме се разбрали да я взема другата седмица. Ако още някой иска да ми остави бележка - да се обажда Hug

Общи условия

Активация на акаунт