Дюканки сме стриктни и засмени - пролетно вталени - 96 тема

  • 35 025
  • 907
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Добро утро слабеещи момичета,
аз да се похваля за една седмица успях да видя гърба на 60 на кантара и сега съм 59, обаче ми дойде МЦ така ,че тая седмица ще си задържам.
Честито на всички, който днес са с минуси.
ЗлаВещица благодарности за новата тема HugА също и на Mamica и на Atrakcia
Goody и при мен го има този момент с кантара на различно място различно показва .Затова винаги приемам за вярно по голямата цифра.
Момичета желая ви приятен уикенд, а на тези ,който като мен са на работа лека работа.  Simple Smile

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 09:33 от цвете12

# 16
  • Мнения: 2 180
Добро утро! Днес съм ранобудна, че половинката не ме остави да спя.  Laughing Той вече за 4 дни е свалил 5 кг - от 107 на 102 кила. Снощи се скарахме, защото си купил кисели краставички и горчица, съдържаща захар. Ама много се ядосах, че хапна забранени неща.  Close
Иначе моето покачване от 2 кг. си стои и ми разваля настроението, но ще го борим. Въпреки че съм в трета фаза, трети ден ще карам на протеини.  Rolling Eyes
Лек ден на всички!

# 17
  • София
  • Мнения: 9 108
Добро утро  Hug .

Правих експеримент- дюканско кексче на тефлонов тиган- стана една тъничка палачинка (в смисъл не се поду твърде), но на мен си ми хареса. Става бързо, когато коремчето на човек бушува, а той не ползва микровеле  Laughing .

Иначе тиквичките на фурна със заливка се получиха доста прилично. Да слагам ли рецепта, ако да- къде. Трябва да снимам, преди да са свършили  Joy .

Дайте идея къде има дамски костюми на по-народни цени като за по-налети дами  Crazy .

Не съм дочела старата тема, ще наваксвам след малко. Сори, ако пропускам някое събитие  Blush .

А и пропуснах. Имах някакъв нахален + предните 2 дена, дето така и не разбрах от къде се взе, ма днес е изчезнал- след стократно търчане до ВЦ-то таз нощ  Flutter . Явно е било водичка   Wink .

# 18
  • Мнения: 950
Добро утро и от мен ,снощи е паднало забавление !  bouquet
Момичета дайте съвет ,продължавам да задържам  и си мисля сега съм 5/5 да променя дните ли какво да направя да го излъжа това мое финно тяло  newsm78
А имате ли инфо какви са границите на задържане мин. и мах.?Знам сега ще кажете -бързаш ..........
Съпруга ми само  повтаря-видя ли това беше с твоята диета ,той е "Тома неверни " Mr. GreenИ той допълнително нагнетява обстановката.

# 19
  • Мнения: 3 640
Ривела, Кате, Мамица, благодаря ви!  Hug Heart Eyes
Мамица, дано детенцето да се оправи скоро и да не е нещо сериозно!  Praynig Hug А щом си яла режимно, макар и ПЗ, значи всичко е наред, нищо, че е било много.  Peace
Цвете12, честито намаление!  Hug
Джини, браво на половинката ти!  smile3501 Не му се карай толкова за горчицата, много - не.  Laughing А ти не се отчайвай за това плюсче, толкова добре изглеждаш, че спокойно можеш да си позволиш тези 2 кг.  Hug
Зазу, честити ходещи крачета на Ого! Само уверени крачки да прави в живота си, които да го водят към успехи!  Hug
Фен, задържането е нормално, знаеш го. Аз съм имала периоди на задържане от по 3 десмици и повече. Така си действа режимът.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 090
Добро утро, момичета!
След снощния спам новата тема е тъкмо навреме и на място. Laughing Благодарности на Вещи   bouquet Атракция   bouquet и Мамица   bouquet
Аз съм с МЦ и си изпускам аква аеробиката утре  Sad
Вече ще му викам аква аеробика, щото иначе с Аби си представяме дами с тежко водолазно оборудване на дъното на морето  Joy
Аби Hug, много ще се радвам да се присъединиш към нашата групичка  Laughing За утре само Хрисула е налице, Луда гъба е като мен.
Зазу  Hug рецептата я напиши в темата с рецепти   bouquet
Зеленкото Hug снощи спамило  Crazy  Laughing
Приятен уикенд!  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 768
Здравейте,слънца!

Днес ще ми е шести ден,от както станах Дюканка. Grinning

РеЗултати още няма.Не съм се теглила.Кантарът ми е беЗ батерия. Tired

Пожелавам ви приятна почивка. Hug

# 22
  • Мнения: 4 176
FEN, 8 кг свалени за 1м. малко ли ста ти. Мисля, че се вдижиш в челните редици за един месец свалени кг. Ти да не искаш на ден по 1 кг. да сваляш. Не драматизирай  Laughing

Sun, абе режимно беше, ама повечко като количество. А този течен парафин ама изобщо не ми действа да ви кажа. Ега си. Вчера съм яла 2 салати  с по 1л. парафин вътре и до сега нямам "разкритие".

# 23
  • Мнения: 2 180
Днес правя 8 месеца с Дюкан. Черпя пилешки филенца, салатка от печен пипер и много вода, да има за всички!

# 24
добро утро и от мен.не пиша често,но съм с вас.много сте готини.нека днес да е един прекрасен отслабващ ден!

# 25
  • Мнения: 497
Олеееееееее много пишете #Shocked не мога да смогна да ви изчета, нали сме по цял ден по разходки с малкия.

аз имам ще 1,5кг надолу  newsm44
 
На всички лек и отслабващ ден  newsm68 newsm68 newsm68

# 26
  • Мнения: 1 875
Добро утро и от мен!
Благодаря на Вещи за новата тема, и аз се чудя кога успяваш, но явно си свикнала на такъв нощен режим Joy Hug
Разкарал се гадния плюс, даже съм 100 гр надолу Crazy
Джини, честити 8 месеца!  bouquet
Сънче, Насти, Гуди lovekiss
Фен, ако това ще те успокои - смени схемата, но мисля, че добре вървиш и си чела за задържането - че е нормално и се преодолява в крайна сметка! Peace
Мазнислава, честит минус, да не се обидиш, ама ти е ужасен ника hahaha Едва го изписах  Hug
marina_79, браво и успех ! Peace
Тони, Цвете, Мамица, Бачи, Кри, Атракция, Мон Шери, Зазу  Hug Hug Hug
На всички желая хубав ден.

# 27
  • Мнения: 1 575
ДобрИ Ютро!
Еха, че е хубаво!Вече съм 58.3 и то без    smile3550
Джини,и аз заради пустите 2 кила, които качих в трета се върнах във втора.Осъзнавам, че не правих захранването както е редно, а налитах на сладко с мисълта, че е разрешено, пишех го гала и сгреших.Като си върна кг. ще направя третата като хората и ще направя захранването от начало - в смисъл като период, че така ми се объркаха нещата - хем в трета, хем елиминирам увеличения...та затова - кратко и ясно - второ, трета Wink
Хубав ден, момичета!
А, забравих - правих си 2 дни торти и умирах от кеф, а мъжа ми се чуди как искам да отслабна - вика:"торти са все пак" Joy

# 28
  • Мнения: 279
Слаънчево утро  bouquet
Вещи  bouquet
Мамица  bouquet
Атракция  bouquet
Мързелив ден на всички Hug

# 29
  • Мнения: 3 640
Джини, честити 8 месеца!  Hug
Марина79, Ори, Боби, честити намаления!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт