Втори път не бих .... (2)

  • 17 639
  • 135
  •   1
Отговори
# 30
  • софия
  • Мнения: 25 390
Не бих си купила диван от Богдан мебел и не бих си поръчала мебели в Gold Apolo.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Не бих си поръчала естествен паркет в " NS parquet"

# 32
  • Мнения: 282
Не бих се съгласила с мъжът ми да сложи първо новия паркет, а после да лепи гипскартон по стените. #Cussing out

# 33
  • София
  • Мнения: 937
Не бих си сложила прозорци с неотваряеми крила Naughty.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 397
Не бих си сложила прозорци с неотваряеми крила Naughty.

И по напред прочетох подобно мнение и се чудя, защо  newsm78
Ние имаме и отваряеми и неотваряеми, нямам проблем с миенето  Peace
освен ако няма друга причина поради която не искате да има неотваряеми

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Не бих си сложила прозорци с неотваряеми крила Naughty.
Предполагам е заради миенето  Peace

# 36
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не бих си сложил прозорец с комбиниран механизъм за отваряне .... (отгоре и на страна)

# 37
  • Мнения: 1 632
Не бих си купила  пералня комбинирана със сушилня Индезит.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 397
Не бих си сложила прозорци с неотваряеми крила Naughty.
Предполагам е заради миенето  Peace

Ами при нас са тройка  със среден отваряем, нямам проблем с миенето, явно има нещо друго според мен. Да казват причините тези дето няма да си слагат повече такива, че ни чака къща да знам какви да слагам  Peace

# 39
  • Мнения: 1 120
не бих си сложил прозорец с комбиниран механизъм за отваряне .... (отгоре и на страна)
Защо?
Толкова е удобно за проветряване, особено с малко дете.

Не бих си сложила тъмно кафяв теракот и фаянс .

# 40
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Не бих си сложила прозорци с неотваряеми крила Naughty.

И аз предполагам, че заради миенето. И на мен ми е проблем - пробвах какво ли не е и не става добре /става дума за прозорец, под който няма тераса/.  Добре поне, че сме на нисък етаж - представям си да живея на 15-ти /на колкото е нашият блок/ колко ще ми бъде "приятно" миенето на неотварящия се прозорец!

# 41
  • София
  • Мнения: 2 227
не бих си сложил прозорец с комбиниран механизъм за отваряне .... (отгоре и на страна)
Защо?
Толкова е удобно за проветряване, особено с малко дете.
.................

Абсолютно Peace.
Втори път и аз не бих поставила неотваряеми крила. Определено ми е трудно да ги мия.

# 42
  • София
  • Мнения: 937
Не бих си сложила прозорци с неотваряеми крила Naughty.
Предполагам е заради миенето  Peace

Ами при нас са тройка  със среден отваряем, нямам проблем с миенето, явно има нещо друго според мен. Да казват причините тези дето няма да си слагат повече такива, че ни чака къща да знам какви да слагам  Peace

Заради миенето, разбира се Peace
Имам четворен прозорец със странични неотварящи се #Cussing out, само аз си знам какви еквилибристики правя при миене Naughty.Много тъпо решение, ама е дело на мъжа ми  Mr. Green

Иначе средните ми се отварят и в двете посоки- според мен е много удобно, нека сподели авторът на това мнение своите възражения.

# 43
  • Мнения: 101
Не бих си купила  пералня комбинирана със сушилня Индезит.
Ивка, би ли споделила защо, като краен резултат ли не си доволна, или от марката, понеже аз замислям да си взема пералня със сушилня и се чудя дали си струват парите...   bouquet

# 44
  • Мнения: 1 632
Има голяма разлика от комбинирана сушилня с пералня и отделно сушилня!Моята мачка повечко дрехите,по-неикономична е,и ако се развали както стана при мен,оставаш без 2-те!Комбинираните модели се оказа,че много по-бързо се прецакват и частите са по-скъпи.Имам я от 4 години,и когато я купувахме гледах единствено,че ще заеме по-малко място-грешка! Нямаше кой да ме светне по въпроса.Тук има много теми  по въпроса,можеш да почетеш и да разбереш.

Общи условия

Активация на акаунт