Втори път не бих .... (2)

  • 17 643
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 462
Никога повече не бих си взела стъклена маса за където и да било, холната я смених вече, но тази за ядене си остава  Close

Не бих си сложила плот и гръб в кухнята ПДЧ (или там какъвто материал се води), само гранит или камък...
Поради какви причини конкретно не би сложила стъклена маса и ПДЧ гръб ????Не че аз бих ги сложила , но ми е интересно какви са твоите причини поради които не искаш ????

# 76
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Поради какви причини конкретно не би сложила стъклена маса

Обсъждано е вече в предишната тема - повечето от споделилите са на мнение, че остават много пръсти върху стъклото, трудно се почиства стъклена маса и самото почистване трябва да е доста често Naughty

# 77
  • Мнения: 2 891
А за ПДЧ гръбчето? Каква е драмата там? Аз лично искам плочки, но съпругът ми не ще и да чуе. Така ще имам коз в ръкава  Laughing

# 78
  • Мнения: 3 576
За масата са обяснили - трябва непрекъснато да ходя с микрофибърна кърпа и препарат за стъкло.

ПДЧ плота на кухнята ми се надраска ужасно от изпускане на ножове и др. неща върху него.
За гърба малко аз съм си виновна - веднъж след готвене беше изцапан с мазнина, и аз каквато съм чистница докато е още топъл го напръсках с препарат за кухня. В резултат се напука.....
Ако не бързах толкова да изчистя нямаше да се случи, но ако беше от гранит или плочки въобще нямаше да имам такъв проблем.

# 79
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не бих позволил на майстора да залепи капака на казанчето на моноблока със силикон, защото "така се правило" ....
хррр да дойде сега да го отлепи, че църцори проклетията ...
30 мин се борих като прасе с тиква докъто го разлепя.

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 702
Аз пък втори път изобщо не бих сложила казанче с капак, а вградено такова. Обаче като правехме банята или още са били  новост или майсторът е бил пън и в това отношение и каза, че ако се развали, трабва да къртим плочките за да се поправи  #Crazy   ooooh!

# 81
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
нашето казанче започна да пропуща по малко. хем не  вградено си беше зор, а ко е вградено не ми се мисли как ще го оправяте...

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 08:06 от Labrador

# 82
  • Мнения: 5 178
не бих позволил на майстора да залепи капака на казанчето на моноблока със силикон, защото "така се правило" ....
хррр да дойде сега да го отлепи, че църцори проклетията ...
30 мин се борих като прасе с тиква докъто го разлепя.

леле тоя майстор е за убиване

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 702
нашето казанче започна да пропуща по малко. хем не  вградено си беше зор, а ко е вградено не ми се мисли как ще го оправяте...


На мен ми е проблем огромния конденз, който прави. Каква полза, че не е протекло, като зад гърнето ми е все мокро. Някакви идеи как да се справим  Rolling Eyes

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
не бих си сложил прозорец с комбиниран механизъм за отваряне .... (отгоре и на страна)

Защо Thinking

# 85
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не бих си сложил прозорец с комбиниран механизъм за отваряне .... (отгоре и на страна)

Защо Thinking

понякога когато го отваряш настрани се откача и отгоре ....

# 86
  • Мнения: 1 875
Току що писах в темата за инокс - втори път не бих си купила нищо, което е от инокс.

# 87
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
запис!

# 88
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 686
Току що писах в темата за инокс - втори път не бих си купила нищо, което е от инокс.
Защо?

# 89
  • Мнения: 205
Сигурно почистването е трудно

Общи условия

Активация на акаунт