споделете мами- реакциите на щастливите бъдещи татковци

  • 1 320
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 87
Първият тест беше отрицателен. Лекарят каза, че имам галяма киста и ми изписа лекарство за предизвикване на цикъла, за да види дали ще се повлияе кистата. Но след седмица цикълът го няма и аз притеснена позволих на бъдещата свеки да ме заведе на друг лекар, познат на нейна приятелка. След прегледа (нямаше ехограф) ме накара да изляза и да си купя нов тест, който вече беше положителен. Така като излязох съобщих новината на бъдещият татко, майка му и някаква нейна приятелка... Беше много "романтично" , точно като по филмите...

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 572
И двата пъти моят съпруг знаеше преди мен, че съм бременна.  Rolling Eyes

# 17
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Е нашия татко не риагира така, но при нас беше планирано, пък и заедно направихме теста за бременност. То май аз бях по изненадана от него.  #Crazy Той по скоро се шокира от реакцията ми, защото аз се разплаках, но от щастие.

# 18
  • Мнения: 1 645
Мъжът ми беше много щастлив,когато му съобщих новината в 5 часа сутринта.Бях си купила тест още на 2 ден след закъснението на цикъла,но все ме беше страх да го направя - да не би да е отрицателен,въпреки че имах чувството че съм бремена.Мина 1 седмица и аз вече не издържах - станах рано сутринта и си направих теста.Изчаках 10 - 15 минути,и тогава отидох да събудя бъдещият татко.И двамата бяхме невероятно щастливи.След 6 месеца опити - вече бяхме успяли.

Даниел - 21.04.2004г.

Общи условия

Активация на акаунт