Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 29

  • 25 290
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 830
Здравейте,
Аз сглобих току що моята, сега ще разточвам чаршафа, стискайте плаци да стане за показване (цитат).

Ето между временно, как глазирах великденските сладки с Бяла ледена - тук

# 46
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Мили дами, нямам думи! Благодаря ви от сърце за чудесните идейки, но сега проблема ми е още по-голям - ами като съм харесала няколко?

# 47
  • Мнения: 6 441
Мили дами, нямам думи! Благодаря ви от сърце за чудесните идейки, но сега проблема ми е още по-голям - ами като съм харесала няколко?
Може да комбинираш няколко(ако самите модели позволяват  WinkPeace

# 48
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
...ами като съм харесала няколко?
Хващай една за ушите, а за другите поръчай братчета и сестричета на бъдещатата мама.

# 49
  • Мнения: 484
Здравейте,
Аз сглобих току що моята, сега ще разточвам чаршафа, стискайте плаци да стане за показване (цитат).

Ето между временно, как глазирах великденските сладки с Бяла ледена - тук
А рецептата за сладките може ли?Изглеждат много вкусни.

# 50
  • София
  • Мнения: 830
А рецептата за сладките може ли?Изглеждат много вкусни.
Това са великденски курабийки, използвах само рецептата за тестото, че в оригиналната се слепват.

Дами, покрих тортата. Предварително се извинявам, за гадната дъска за рязане, тортата дори е под ъгъл, но е невъзможно да я преместя без големи поражения. За следващия път ще знам, то нали за това днес репетирах  Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202257&photo=19

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Привет и от мен в новата тема!
Джемма,  wel, bopsi, чудесни торти! Много ми харесват!  bouquet

Elspet, много нежни цветове! Много добре си сложила чаршафа!  Hands Clap

Бъни, моя приятелка направи торта с блатове на Татяна и готов крем за торти и сладкиши на д-р Йоткер. Много добре се получи. Може да направиш млечен варен крем, също ще върви според мен. Важното е да не е много сладък крема, защото блатовете стават сладки. Отгоре  можеш да украсиш със сметана, с някакви пръчици. В Кауфланд има доста готови украси за троти.  Grinning Ако ме подсетиш каква е темата, мога още идеи за украса да ти дам.  Flutter

Atalanta, тъкмо се наканих да пускам и моите любими торти за бебета момиченца....и видях, че вече проблемът е коя да избереш.  Laughing

Зори, чакам с нетърпение тортите ти!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
bopsi, Elspet много хубави торти момичета. Личи си, че са правени с голямо желание. Много хубаво сте положили и чаршафите.
Бъни, и аз бебешката си я харесвам. Не харесвам русалките, ама клиентие пък бяха във възтоорг и от визия и от вкус  Blush

Ако на някой му харесва червеното с коео аз работя, мога да ви кажа откъде е: фирма Аркомерс - Пловдив, бул. "В. Априлов" 20 , тел. 641296,640309

Очаквайе скоро включване със снимков материал и от мен. Около цветница живот и здраве ще ви покажа 3 броя и за великден 2  Embarassed Само не ме питайте как ще се справя  ooooh!

# 53
  • Мнения: 1 117
Пате , много е хубава тортата, а цветовете й са ,моя мечта Laughing

Бъни , за Татяната Гушанка е права , че млечен крем ще й пасне. Аз като я правих , мазах със сметана / заквасена/ , но не останах очарована , въпреки че свекърва ми много й допадна  LaughingСметаната попи в блатовете и тортата ми беше суха Confused
А относно моята торта с бикините и сутиенът , вярно ,че щеше да подхожда повече на брат ми , но той като се заплесна по тая с емблемата и толкова/ фолксваген му е колата и си е влюбен в нея Wink/, а пък приятелката му искала нещо по-шантаво Laughing

Пепи , и другите ти бои , с които работиш ли са ти на фирмата , която си посочила Simple Smile?

# 54
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Ето и тортата,която направих днес за утрешното допразнуване на РД на синът ми.
Идеята взех от Естел,но разбира се,изпълнението е къде-къде по-зле. Peace

Патенце торта е просто страшна бравооооооооо..много ми хареса   bouquet
Elspet, много красиво и нежно прекрасни панделки.
bopsi, много оригинално супер са..
Джема, за твойте торти се носят митове страхотно е меченцето.

# 55
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Страхотни изпълнения отново Джемма, wel, bopsi, патенце, наистина много добра идея, изглежда много арт тортичката ти. Блу, убедена съм, както го описваш, че творението ти е много вкусно  Hug Дано не съм пропуснала някой Blush.
С желание и любов всичко се постига.

Аз направих бърза тортичка за рождения ден на кумицата ми:



Тук има повечко снимки

# 56
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
marulka_s , много готина и практична тортичка. С какво е намазана отгоре?
ПАТЕ, а разрез кога ще видим на твойте тортички?

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Пате, много приятно съчетани цветове  Simple Smile
Марулка, тортата можже и да е бърза, ама хубава

bopsi, всичките ми бои са на тази фирма. Имам 7 цвята, като за единия още се чудя защо го взех
А имам: жълто, оранжево, червено, зелено, синьо, кафяво и кармазин (цикламено). За черно смесвам зелено, кафяво, червено и малко синьо. За телесно съвсем малко жълто с червено. Абе добре че ми се получават Simple Smile

# 58
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
marulka_s , много готина и практична тортичка. С какво е намазана отгоре?
ПАТЕ, а разрез кога ще видим на твойте тортички?

Тортата е с карамеления крем на Пепи, готови блатове, които сиропирах с компот от ягоди и ром, а между блатовете ръсих обилно орехи и кокос.

# 59
  • Мнения: 1 173
Браво за новите торти-много са красиви всичките.Имена няма да изброявам , че каквато съм ще пропусна някой Simple Smile
 за ден и половина-свършили сте старата тема и 3 страници нова dohно пък има красоти за гледане. Моя Медовик стана , правих я с варен крем , леле колко крем сложих а можело и още. За чаршаф време не остана , трябваше да ходим да си правим данъците вчера и на пазар в големия град Mr. Green И така ми се размина украсата , мъжа ми искаше да си похапне сладичко , хайде кръц на тортата. Затова без снимки.
 Аз нали сега се чудя каква да я направя за рождения му ден , искам 3 етажа но три различни торти. Затова и проба на рецепти , уж да видим какво ще хареса Wink. Някой с идеи за това как могат да се комбинират 3 торти в една. Мислех си за Рафаело, нещо с крем ванилия(още не знам каква) , а и за Династия , но не ми остана време за нея да я пробвам. Отзиви Hug
 Аталанта в публичните библиотеки има ли ги тези книги , да отида и да потърся newsm78

Общи условия

Активация на акаунт