Помогнете за лекарство

  • 1 089
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
Изписаха на синът ми при нужда ампули Диазепам от 2мл, но никъде не мога да намеря по аптеките , а това му е жизнено необходимо  Cry Cry CryИмам си рецепта , но няма от къде да взема поне 2 ампули  newsm45 казват , че завода не ги произвежда  newsm78 , но в някои аптеки имат спешни шкафове , където може и да са останали  Praynig Говорихме с лекарката , която го изписа и я помолихме да го замени с някакво друго лекарство - тя е съгласна да го смени с Валиум , но и такова липсва  Rolling Eyes, направо ще се побъркаме вече  ooooh!Много моля , ако някой може да ми помогне ще му бъда изключително благодарна  Cry  Ние сме от Шумен, ако има мами , които работят в аптеки и имат наистина ампули Диазепам , поне 2 бр  от 2мл да ми пишат Rolling Eyes Преди два месеца детето ми направи фибрилен гърч, и изживях нещо много ужасно и при необходимост му го изписаха , не е казано че ще се повтори , но трябва да имаме такава ампула  PraynigБлагодарско предварително   bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 498
И ние преживяхме същия кошмар. CryОтиди и попитай в болницата ви,там все ще се намери някоя останала ампулка.Носи и рецептата с теб...че може и да не ти повярват.Помоли ги.Има разбрани хора,дано не ти откажат. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 577
Аз ще проверя в кабинета дали имам някакъв и ще ти пиша. Дано да намериш!

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
ivalina73 , ако има останали ампули в някоя софийска аптека дали има шанс да го получиш?Т.е. дали ще ми го дадат без рецепта?Мисля, че бих могла да пратя ампулите по куриерска служба.Но дали няма специално изискване да се съхранява в хладилана камера като ваксина?Дай някакви идеи.Ще опитам да помогна на драго сърце!

# 4
  • Мнения: 2 005
Дава се само срещу зелена рецепта  Rolling Eyes аз имам такава , но едва ли ще ти дадат без нея  newsm78 Ако ти е близка опитай , ако трябва ще изпратя и рецептата, но срока и изтича в сряда  Thinking Толкова съм притеснена , мисля че ме разбирате ...Моля ви , ако имате възможност ми помогнете  Cry Cry Cry

# 5
  • Мнения: 2 005
С голяма радост ви съобщавам , че ампули намерих случайно днес в една аптека в града JoyТолкова съм щастлива , че не мога да повярвам  Laughing Благодаря на тези , които се отзоваха въпреки всичко на помощ и желая на всички никога да не им се налага да преживяват същия кошмар, който преживяхме ние  Cry На всички желая здраве и много слънчеви дни   love001  Nature Sun With Face Обичайте се и бъдете обичани Simple SmileSimple Smile

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Много се радвам,дано не ви се наложи да ги ползвате Hug

Общи условия

Активация на акаунт