В кого стоят по правило изследванията на бременната?

  • 1 982
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Здравейте момичета,
имам един въпрос - мога ли да настоявам оригиналите на изледванията (за спин, хепатит, кръвна група и т.н.) да стоя в мен, а не в наблюдаващият ме акушер от ЖК?

Мога ли на него да представя копия?

# 1
  • София
  • Мнения: 928
Оригиналните изследвания си бяха при мен. Моят гинеколог си гледаше резултатите в компютъра.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Изследванията бяха при мен  Peace

# 3
  • Мнения: 5 577
 Hug много ви благодаря момичета, значи мога съвсем спокойно да представя там копия

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Моите също си стояха при мен. Лекаря си записваше резултати и ми ги връщаше.

# 5
  • Мнения: 953
Моите изследвания бяха в картона ми при лекаря, с направлението за болницата ми даде картона и всички изследвания.

# 6
  • Мнения: 1 372
Според мен в бременната /моите си стояха в мен/. Ако решиш да сменяш гинеколог или пък се наложи да ходиш по спешност в болница /дано не ти се налага Praynig/ е хубаво да ги имаш под ръка.

# 7
  • Мнения: 903
Мойте изследвания бяха при доктора и когато дойде време да ми даде направлението за родилния дом ми даде цялата папка.

# 8
  • София
  • Мнения: 627
Всички изследвания стояха при мен .

# 9
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Моите изследвания стояха при ЖКто и с направлението за болницата ми ги даде.

# 10
  • Мнения: 145
Всичките ми изследвания стояха в ЖК, но можеха да останат при мен. Дадоха ми ги с направлението за раждане и сега са пак в мен!!!

# 11
  • Мнения: 1 900
По принцип при водещия ЖК лекар. Лично аз обаче съм изисквала да ми дадат копие от всяко изследване и си ги съхранявах в мен, ако недай си боже се наложи нещо спешно да са ми на разположение. Peace

# 12
  • Мнения: 266
мойте бяха при лекарят ми,но когато влязох в 9 месец ми ги даде.

# 13
  • Мнения: 745
При моята лекарка.От началото до края си ходих при нея,вкл и раждането.

# 14
  • София
  • Мнения: 17 591
Задължително в теб.

Общи условия

Активация на акаунт