кенгуру-от каква възраст

  • 3 717
  • 40
  •   1
Отговори
Здравейте,имам бебче на 2 месеца и се чудя дали мога да го изкарвам с кенгуруто или му е още раничко? newsm78

# 1
  • Мнения: 46 508
Помислих, че става дума за кенгурско месо Mr. Green

Иначе за носене - заивиси от кенгурото, има и такива за новородени, виж упътването на твоето  Peace

# 2
  • Мнения: 27 524
Аз си купих за новородено до 10кг, носих го нон стоп от изписването от болницата до годинка  Peace Незаменима вещ  Blush

# 3
  • Мнения: 95
Ортопедите съветват детето да е на 3 месеца,но има и майки които слагат по-рано и няма проблеми,така че ти си прецени.

# 4
  • Мнения: 953
Зависи какъв модел си купиш - има и от 0+ месеца.
На мен ми се струва малко опасно това, винаги си представям как се спъвам и падам върху детето си.
Иначе съм го ползвала няколко пъти, но когато детето е 7+ кг си е доста тежко и неудобно / поне за мен лично беше така/.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз започнах да слагам бебчо в кенгуруто от 3-я месец  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 521
Те момичетата са ти казали, но наистина зависи от модела. Моето е от О+ , но все пак започнах да слагам Ники от втория месец с лице към мен и от четвъртия с гръб към мен. Така поне ни казваха на лекциите на "9 месеца", че след втория няма проблем.  На мен лично ми е страшно полезно  Grinning

# 7
  • Мнения: 9 814
Купи кенгуру, подходящо да новородени или слинг.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 588
За първи път сложих бебето си в кенгуру на 3 месеца, но така ине се научих да го ползвам. Адски неудобно ми е. Казват, че слингът бил по-удобен, можеш да пробваш с такъв.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз започнах да слагам бебчо в кенгуруто от 3-я месец  Peace

 Peace

# 10
  • Мнения: 1 900
От 2 месец в кенгуру със подложка за вратлето/да поддъража главата/ с разрешението на ортопед. Peace

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Дам зависи какво ти е кенгуруто има и за новородени.
Аз го пъхнах чак на 4м

# 12
  • Мнения: 6 441
Купи кенгуру, подходящо да новородени или слинг.
Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 023
От 2 месец в кенгуру със подложка за вратлето/да поддъража главата/ с разрешението на ортопед. Peace
И аз така.

# 14
  • Мнения: 4 784
Бебо беше на два месеца, когато за пръв път го сложих в кенгуру.

Общи условия

Активация на акаунт