На кой лекар да се доверя?

  • 1 553
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Привет на всички!!
Изправена съм пред голям проблем, всъщност би трябвало да е радостна новина  но притеснението не може да остави място за малко радост.Навярно много от вас знаят моята история , как лекарите за малко не убиха едно здрава душичка и оставиха за цял живот инвалид. Сега отново съм бременна  и изпитвам съмнение във всичко . Посещавам на  две места ЖК но не съм сигурна че точно това е мястото имали съвестни лекари ???????.На едното място ми казаха че съм луда да ходя в края на първия месец от бременността на лекар- и съвсем се замислих имали съвестни лекари ??????? Постоянно съм обзета от съмнения дали всичко ще е наред , дали ако има нещо то ще бъде навреме забелязано и т.н. Моля мамите от София , ако сте минали по този път да ми помогнете.

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 22:18 от iskrica_nadejda

# 1
  • Мнения: 4 451
Jonima , aз не съм от София и не мога да помогна. Но не успях да се сдържа да ти честитя.
Желая ти безпроблемна бременност и здраво бебе. Сигурна съм, че всичко ще е наред! Grinning

# 2
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Едни от най-точните лекари, за следене на бременност са д-р Димитрова в Майчин дом и д.р Мазнейкова от св София на бул България.

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз не бих се доверила на случаен лекар
ако не можеш с парите редовно при скъпи консултации - запиши се в ЖК за да те следят ей така, но също така бих си избрала то следните имане
Марков, Димитрова и Тодорова от МД и Мазникова
разбира се има и други

аз лично при все моите проблеми с бъбреците на Мими обиколих всички без Марков - признавам Мазникова в 6-ти месец ми каза, че вижда на някое от легенчетата на бъбреците на Мими нещо....
но исках др да кажа - ходех при д-р КОВАЧЕВ от ВОЕННА болница - той е страхотен според мен без да е специалист по фетална морфология ми откри проблема и съвсем честно ми каза, че вижда уголемени легенчета на бъбреците, но не разбира какво значат - да търся др специалист
той работи със здравна каса - можеш да идеш при него във военна болница

успех и горе главата - всичко този път ще е добре, ще видиш!
винаги си пиши тук в тази твоя тема когато те достраши...всички знаем какво е и колко черни и страшни мисли се въртят в главите ни следващия път

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 10:36 от catnadeen

# 4
  • Мнения: 199
Здравей,честито  stork-boy preggo EFP
Мога само да ти препоръчам д-р Нецов,който беше в Шейново,в момента работи на частен прием в една клиника близо до НДК,даже ако не се лъжа в клиниката работи и д-р Мазнейкова.На д-р Нецов мобилният му е 0888 904 152.
От сърце ти желая лека бременност и горе главата,всичко ще бъде наред Hug

# 5
  • Мнения: 133
Благодаря на всички!!!!!!
Поолекна ми малко , още утре ще си запиша час при д-р  Мазникова , надявам се всичко да е наред този път.

# 6
  • Мнения: 1 234
Jonima, аз лично не мога да ти дам координати на специалисти в София, момичетата вече са го направили, но мога да ти кажа нещо като майка, минала по този път. Мен ме следиха при втората бременност от генетична консултация, правиха ми всички необходими изследвания и ехографии, и аз дефакто живеех за мига в който ще отида на някакъв консулт, бил той дори и рутинната консултация. Не прави така, отчитам го като голяма грешка  Naughty Изживей си бременността, радвай й се, наслаждавай се на всеки миг, колкото и банално да звучи. Всичко ще бъде наред, просто бъди колкото се може по-спокойна и вярвай в добрия изход! В днешно време има доста добри специалисти - диагностици. Пожелавам ти лека бременност и повече усмивки  Hug

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мартичне, то ка ксе живее като гепи страха за гушата?
аз хем чак такъв проблем не съм имала първата бременост, но пък иси имах предчувствие...е не съм тичала всяка седмица, но тези консултации ме държаха спокойна иначе пощръклявах от притеснение като знаех каков може да стане
аз за себе си не намерих друга "утеха" освен ходене редовно без да прекалявам при доки да гледат бебето....

п.п ако ти трябват координати на някой доктор - свиркайй
не се стресирая - за Мазнейкова има негативни мнения, но пък аз бях доволна...то винаги има и недоволни

# 8
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
catnadeen има негативни мнения, но от хора, които не я познават въобще.

Общи условия

Активация на акаунт