Клюкините от пролетта-10

  • 11 808
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 336
Значи на Славето да пращаме? Правилно ли разбрах?
Славе, бързо давай номер на сметката. Ако искаш на лични, ако искаш тук.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 352
Добро утро момичета. След боледуването на Христина цяла седмица, днеска пак съм на линия.
Съгласна съм за подарък на Никси. Проблема е, че тя си има почти всичко от Гого и аз също бях в голяма чуденка какво да и купя.
Стол за хранене има със сигурност - виждала съм го. Питах я преди време, и тя ми каза че няма нужда от нищо, единствено нямала летни дрешки за бебето.
Ако искате бихме могли да съберем парички и да и ги дадем, пък тя да си купи каквото прецени. То така е много тъпо и
не знам дали няма да я обидим, но като знам какво е положението с нейното БНД, съм сигурна че ще има нужда от
финансова подкрепа.
Кажете и вие какво мислите. Да звъня ли да я питам?
Това, което ми хрумва евентуално е шезлонгче бебешко, не съм сигурна дали има стерилизатор за шишенца.

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 09:28 от Gercho

# 47
  • Мнения: 2 336
Не мисля, че има от какво да се обижда. Дори и БНД-то да беше на място. Просто става въпрос за подарък за малкия Мишок.
Кошара за игра?  newsm78 Не знам. Най добре да я питате.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 352
Кошара за игра?  newsm78 Не знам. Най добре да я питате.
Кошара предполагам че има от Гого.
Не знам, ако кажете - ще звъня да я питам.

# 49
  • Мнения: 2 336
Аз предлагам да съберем паричките и тогава да решаваме. Та на Славето ли ще ги пращаме? Или на Герчо?
Доброволци...

# 50
  • Мнения: 2 327
И аз ще се включа в подаръка. Бройте ме и пратете координати като рещите на кого и по колко.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 352
Ами Славето като гледам вече е дала заявка, така че ако е съгласна да каже къде и как да пращаме или да носим пари.
Иначе мога да участвам в закупуването на подаръка - ако решим да купуваме. Помислете и по варианта да дадем на Никси
парите, пък тя да прецени за какво да ги използва.

# 52
  • Мнения: 2 327
Ами освен ако ен знаем със сигурност от какво има нужда по-добре да и дадем паричките. Според мен ще са и повече от полза.

# 53
  • Мнения: 2 336
За нас, дето сме извън София ще е най добре да дадете банка, номер на сметка и имена.
Ако Никси даде някакво инфо за нещо - ок, ако не - мисля, че може символично  да се вземе някаква дрешка, а с остатъка маминката да реши.

# 54
  • София
  • Мнения: 433
Здравейте. И аз се включвам с пари за подаръка. Пратете и на мен координати на кой какво и колко.

# 55
  • София
  • Мнения: 17 247
Съгласна съм със Сиси, поне една дрешка и една играчка да вземем, другото може в пликче, ама все пак да има нещо за спомен от нас мишока - например нещо голямо и плюшено, което да гушка. А по колко парички да събираме? Аз предлагам по 10 лева, как ви се струва? Също така почвам да пиша списък на тези, които знам, че ще се включат, за да видим  колко ще съберем - ако ще се включвате и не се виждате в списъка, преглагам да го копирате и да го пейстнете в нов отговор с добавеното ви име - както е в темата за взаимопомощ.

Започвам списъка, ако съм пропуснала някой, не е нарочно!

1. Иса
2. Джали
3. Оморфис
4. Сиси
5. Сабина
6. Бърди
7. Стън
8. Миленита
9. Лиливид



# 56
  • Мнения: 1 917
Здравейте,
Бройте ме и мен за подаръка за бебчо. За кошарата може и да има, но на Марти специално се счупи така че пак може да и трябва.

Аз трябваше да съм на кормуване в събота по време на цирка и инструкторът ми върза тенеке в последния момент - умрях си от яд.
В петък съм на изпит и от сега ме е страх - голяма съм шматка.

А Славе и моето бившо свеки учителка от Велинград, ама тя е начална.

# 57
  • Мнения: 2 336
galia_mi, споделяй за шИфьорските неволи. Аз от днес почвам. Пазете сеееееее.
Бърди,  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 1 352
Е що ме изпускате? Пишете и мен.

# 59
  • Мнения: 2 327
10 лева ми се струват ОК като сума. Ако се съберем повече хора ще се получи прилична обща такава.
За плюшено нещо обаче по скоро - не. Тя е обяснявала че и Гого е с някакви алергии, а към плюшените играчки може да се развие. Като порасне не пречи да му вземем тогава пак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт