Най-добрият ми приятел

  • 3 223
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 128
Не знам дали тази тема е за този сайт,но просто имам нужда от съвет от жени,който вече са минали по моят път и години. Ще ви разкажа една история не знам дали ще ви е интересна,но се надявам да получа откоровени мнения и съвети.
На 16 години съм.Всичко започна когато кандидатствах в ново училище след 7 клас. Нов клас,нови приятели и той-Момчето с главно М. Естествено не бяхме нищо повече от приятели и от моя страна и от негова.Той е най-добрият ми приятел,на кратоко казано всичко за мен на този етап. Докато не дойде края на учебната година и научих новината,която ме разстърси-той ми съобщи че заминава за Германия да учи там.Тук живееше при баба си и дядо си,тъй като майка му и баща му живееха в Германия,майка му българка,баща му германец.Немога да опиша чувството когато научих новината хем се гордеех с него че е успял да усъществи своята мечта хем неисках да се разделяме.От малка много се привързвам към хората,тъй като майка ми почина когато бях на 9. Разделих се с него наистина трудно,тогава все още ми беше само приятел,до в мига в който го прегърнах за последен път,защото в този миг когато го пуснах осъзнах една голяма истина-че го обичам,но за жалост не като приятел.
От тогава насам винаги е бил до мен въпреки голямото разстояние което ни разделя,винаги ме е успокоявал,няма в ден в който да не си пишем дори и за малко,нямаме тайни един от друг освен моята естествено че съм влюбена в него! Той е единственият човек,който ме разбира напълно и винаги ме е поткрепял.Помагал ми е в много трудни моменти и винаги съм можела да разчитам на него! И тук идва обрата на нашите отношения или по-точно на неговите,просто защото започна да се държи странно.Незнам как точно да опиша цялата тази ситуация,но накратко няма в ден в който да не ми каже че ме обича да не ми изпрати целувки и прегръдки да не ме нарече мило или baby,няма просто такъв ден.Самото му държание се промени Cry . Сякаш зад всички негови думи се криеше друг смисъл. Всички наши общи приятели знаят че аз изпитвам нещо повече към него и няма човек който да не каже че между нас няма просто приятелство а една искренна любов! Незнам дали това е така и дали е вярно. Тук идва и моментът в който ми съобщава че си идва за пролетната ваканция тук! Simple Smile Когато разбрах бях в толкова голяма еуфория Simple Smile наистина бях много щастлива! Когато го видях там на входа на sky city просто бях толкова развълнувана след 8 месеца аз отново бях до него един до друг не ни деляха 2000 км! Когато ме видя ми се нахвърли да ме прегръща имах чувство че ще ме задуши.
Каза ми че съм станала много хубава...Имахме да си кажем толкова много неща незнам как сдържах сълзите си тогава... Той ми каза че аз съм най-хубавото нещо което му се е случвало откакто е живял тук и не би допуснал никога да ме загуби! Това бяха едни от най-хубавите думи който ми беше казвал някога! След това когато ме изпращаше се гушнахме и чувствах онази сигурност,която от много дълго време не бях усещала... и тръгнах да си тръгвам и той се върна за да ме гушне пак Cry . Просто незнам през цялото време ме гледаше толкова странно с онзи блясък в очите изчервяваше се когато му правех комплименти не спираше да ме гледа в очите и каза че е чакал този момент дълго време. Когато дойде време да се прибере в Германия отново имаше рожден ден и отидохме някой наши познати на пица Simple Smile поразходихме се изпратихме всички и отново останахме само двамата на същото онова място както и предишния път Cry прегърнахме се около 100 пъти и всеки път си казвахме това е последния.. това е псоледния... през цялото време ми казваше че неиска да ме пусне и че няма да го направи...и точно когато се разделихме и аз си тръгнах се сетих че подаръка му е останал у мен и му се обадих да се върне... беше точно като по филмите и двамата се върнахме и пак се прегърнахме и пак и пак Cry каза ми че ме обича страшно много и че неможе без мен! На следващата сутрин му беше полетът и сутринта точно наистина както става по филмите в 06:18 сутринта получих най-хубавият sms с текст- МЕРСИ ЗА ХУБАВАТА ВАКАНЦИЯ!ИМА МНОГО НЕЩА НА ТОЗИ СВЯТ,КОИТО ОБИЧАМ,НО ТЕБ ОБИЧАМ НАЙ-МНОГО!!
Общо взето мисълта ми е дали изпитва нещо към мен и дали се страхува да ми признае както и аз ... макар на всички да им се иска да бъдем нещо повече от приятели истината е само една,но все още не я знам!!! Може би историята ще ви се стори доста детинска и маловажна и че всичко това са детски истории,но оверявам ви не е така. Мисля че ние с него сме надраснали възрастта си.Мислим като големи здравомислещи хора, по простата причина че животът ни като малко е бил такъв и особено моят,който ме научи да бъда изключително силна и борбена!
Бих искала съвет и мнения,надявам се не съм ви отегчила Simple Smile БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile




Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 23:07 от antoniyafire

# 1
  • Мнения: 550
колко сладка история!
дали изпитва нещо към теб и се страхува да ти го признае?- ами той ти го е признал вече! дано не ти давам фалшиви надежди, но така ми се струва. говорили ли сте за бъдещето? може би трябва да се ориентираш към продължаване на образованието си в германия? изживей тръпката и не прибързвай, нещата ще се случат от самосебеси.

# 2
  • Мнения: 953
Сигурно те обича, но такива връзки от 2000км разстояние рядко просъществуват дълго.
Хубаво е човек да мечтае, но е твърде болезнено като се върне към реалността.
Вие сте на 16г, много сладко и мило, но не гради пясъчни замъци.

# 3
  • София
  • Мнения: 15 457
Цитат
Общо взето мисълта ми е дали изпитва нещо към мен и дали се страхува да ми признае както и аз ...
Ние тук можем само да гадаем,  но ти можеш да попиташ направо и да разбереш. До колкото схващам той ти е казал,че те обича, остава само и ти да му кажеш  и да разберете какво ще стане по натам.

# 4
  • Мнения: 3 720
Цитат
Общо взето мисълта ми е дали изпитва нещо към мен и дали се страхува да ми признае както и аз ...
  До колкото схващам той ти е казал,че те обича, остава само и ти да му кажеш  и да разберете какво ще стане по натам.
Не изпускайте момента, веднъж си на 16. Сега е времето ,в което сте способни на чудеса,а разстоянието не е проблем за истинската любов, която, струва ми се, изживявате!
Успех и много щастие, мила! Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 128
Цитат
До колкото схващам той ти е казал,че те обича, остава само и ти да му кажеш  и да разберете какво ще стане по натам.

Аз също му казвам че го обичам Wink

# 6
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Много, много сладка история Wink
Мисля, че чувствата ви са взаимни Grinning

# 7
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Мило дете, наслаждавай се на тези прекрасни моменти!!! Има въпроси на които нямаме отговори. Мисля, че трябва да говорите с това момче, не оставяйте нещата така. Успех и бъди щастлива!  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Ей, как ми се прищя да съм отново на 16 Crazy Сладури Hug

# 9
  • Мнения: 200
Ей, как ми се прищя да съм отново на 16 Crazy Сладури Hug


УФ и аз Sad! Изживейте любовта си ,това са такива хубави и незабравими мигове.

# 10
  • Мнения: 378
Ей, как ми се прищя да съм отново на 16 Crazy Сладури Hug
И на мен Cry,много добре разсъждаваш на 16 не се притеснявай и аз мисля,че те обича не вярвам да го казва просто така без да го мисли Peace

# 11
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И аз това си помислих първо- колко прекрасно е да си на 16. Наслаждавайте се на момента. Дали те обича- не знам, вероятно. Може и да няма бъдеще връзка от 2000 км, но докато тя продължава- изживей си я прекрасно.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
МНого мило ми стана като прочетох историята ви. Първата любов е чудесно и незабравимо нещо. Аз съм убедена, че при вас е взаимна. ПОжелавам ти успех , мило момиче и повече смелост и на двамата.  bouquet А какво ще стане нататък, зависи от вас. Дръж ни в течение!

# 13
  • София
  • Мнения: 128
МНого мило ми стана като прочетох историята ви. Първата любов е чудесно и незабравимо нещо. Аз съм убедена, че при вас е взаимна. ПОжелавам ти успех , мило момиче и повече смелост и на двамата.  bouquet А какво ще стане нататък, зависи от вас. Дръж ни в течение!
Само да кажа че това не е първата ми любов,нито аз на него.И двамата по едно и също време преживяхме една любов, която и за  двамата беше първа. Но вече не сме с тези хора по една или друга причина Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile и естествено ще ви държа в течение.. за жалост ще го видя чак през Юли SadCry

# 14
  • Мнения: 327
много сте сладки,мисля ,че чувствата са ви взаимни!
Дано запазите това приятелство и го превърнете в една голяма любов!
Бъдете щастливи!

# 15
  • Мнения: 3 376
Много хубаво,вижда се,че любовта ви е взаимна и май не само ти си влюбена Wink

Жалко,че ви дели такова разтояние,но все пак хубавото е че макар и далеч има човек,който те обича и го е грижа за теб,някой който всеки ден се усмихва при мисълта за теб.

Дано все така да се обичате и след като завършиш да успееш да отидеш при него в Германия,така най-накрая ще сте заедно.

# 16
  • Мнения: 393
  Ех,колко е хубавооо HugОбичай ,мила,и не се страхувай-никога и нищо няма да се сравни с тази чиста лЮбов!Никой не знае какво го очаква в бъдеще и какво му е приготвила съдбата,но не спирай да мечтаеш и да осъществяваш мечтите си и тогав,един ден Winkкой знае...може би.... Heart Eyesще се събуждате с целувка и едно топло ОБИчАМ ТЕ! Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 128
  Ех,колко е хубавооо HugОбичай ,мила,и не се страхувай-никога и нищо няма да се сравни с тази чиста лЮбов!Никой не знае какво го очаква в бъдеще и какво му е приготвила съдбата,но не спирай да мечтаеш и да осъществяваш мечтите си и тогав,един ден Winkкой знае...може би.... Heart Eyesще се събуждате с целувка и едно топло ОБИчАМ ТЕ! Hug
Мерси на всички за хубавите думи наистина.Дано сте прави...Вече знам какво е да обичаш, но понякога се заблуждаваш че това е онова истинско чувство наречено истинска любов. Но в случая не се заблуждавам със сигурност-ОБИЧАМ ГО ИСТИНСКИ!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 128
Това на снимката сме аз и той след като се прибра от Германия Wink Моят Русокоско :*

# 19
  • Мнения: 1 271
Обича те естествено.  Hug Щом и ти го обичаш, няма за какво да се притесняваш.А относно връзките , които се изживяват през хиляди километри-истинска ли е една връзка-то тя ще оцелее.Дори и да живеете заедно-ако това нещо не е истинско-нищо няма да ви спаси.За това и моят съвет е-изживейте я тази цялата любов.Много сте готини и сладки.  Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 128
Хммммм... туко що разбрах че той е влюбен в някакво момиче,което обаче не го харесва... и понеже го познавам знам че е мн влюбен в нея ... но тя била влюбена в друг и т.н. ... незнам вече какво да мисля ...  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 21
  • Мнения: 1 987
Когато прочетох първия ти пост се просълзих-страхотно е. Преживяла съм нещо подобно и беше едно от най-най красивите ми преживявания. Мислех да ти кажа, че според мен той ти го е казал това, че те обича, но когато се намеси и третото лице-тази мацка в Германия се пообърках  newsm78 newsm78 newsm78.
Според мен най-добрата тактика при всяка ситуация е искреността-попитай го директно и му кажи какво мислиш.Няма смисъл да се чудиш и сама да се вкарваш в разни филми-изяснете се.Ако не е влюбен в теб, може да ти стане тъпо, че си му признала всичко, но ще ти мине повярвай ми.  Peace А ако е влюбен това ще е страхотно и за двамата  Hug Пожелавам ти втория вариант txtloves
P.S. Не ви видях двамата на снимката  Sad

# 22
  • София
  • Мнения: 128
знам знам снимката нещо неизлиза от пощатата ми смисъл че излиза но като затворя форума пак изчезва  Rolling Eyes а пък нямам намерение д аму признавам, защото ме е страх да не го загубя, а за мен е по-важно да го имам като приятел отколкото да го загубя  Cry

# 23
  • Мнения: 596
А ти от кои научи? От него ли или от някой друг?
Не се доверявай на клуки!

# 24
  • София
  • Мнения: 128
от него научих... той сам ми каза даже и хронология мога да ви пратя... просто се държеше странно напоследък и аз реших да го питам направо какво става и той ми каза това:
[11:26:14] Той says: ne
[11:26:14] Той says: ne
[11:26:21] Той says: milo
[11:26:21] Той says: ti ne si vinova za ni6o
[11:26:23] Той says: (hug)
[11:26:28] Той says: (hug)
[11:26:33] Той says: dobre 4e si ti Simple Smile
[11:26:34] Той says: (hug9
[11:26:38] Той says: (hug)
[11:26:43] ~ТоНчЕтОоО~ says: ne se durji6 kato predi
[11:26:46] ~ТоНчЕтОоО~ says: razbira6 li
[11:27:41] ~ТоНчЕтОоО~ says: nz predi nebe6e taka
[11:27:46] Той says: mnogo sry mili4ko (hug)
[11:27:47] ~ТоНчЕтОоО~ says: (shake)
[11:28:17] ~ТоНчЕтОоО~ says: s edna
[11:28:18] ~ТоНчЕтОоО~ says: duma
[11:28:24] ~ТоНчЕтОоО~ says: durji6 se mn studeno
[11:28:29] ~ТоНчЕтОоО~ says: eto kazah ti vsi4ko
[11:28:34] ~ТоНчЕтОоО~ says: nai-setne
[11:28:48] ~ТоНчЕтОоО~ says: (whew)
[11:31:32] ~ТоНчЕтОоО~ says: nz kak 6te go prieme6
[11:31:34] ~ТоНчЕтОоО~ says: prosto
[11:31:38] ~ТоНчЕтОоО~ says: nemojeh ve4e da mul4a
[11:31:41] ~ТоНчЕтОоО~ says: a i nali si mi fr
[11:31:46] ~ТоНчЕтОоО~ says: nemoga da kriq
[11:32:12] Той says: (hug) ok 6e se opitam da se darza po ilo, milo Grinning
[11:32:14] Той says: Simple Smile
[11:36:18] Той says: da mi prati6 me4o (hug)
[11:39:37] Той says: nz  momi4e6ki problemi Stuck Out Tongue
[11:39:49] ~ТоНчЕтОоО~ says: ooo
[11:39:58] ~ТоНчЕтОоО~ says: dai da gi izlekuvame
[11:39:59] ~ТоНчЕтОоО~ says: Grinning
[11:40:00] ~ТоНчЕтОоО~ says: Stuck Out Tongue
[11:40:28] Той says: Simple Smile
[11:40:29] Той says: nemozeme  za zalost Simple Smile  no misi vse pak
[11:40:31] Той says: (hug) milo
[11:40:44] ~ТоНчЕтОоО~ says: 6to
[11:40:45] ~ТоНчЕтОоО~ says: kakvo
[11:40:45] ~ТоНчЕтОоО~ says: kaji
[11:40:47] ~ТоНчЕтОоО~ says: stava
[11:40:51] Той says: ni6o be
[11:40:51] ~ТоНчЕтОоО~ says: ima ne6to
[11:40:54] ~ТоНчЕтОоО~ says: poznavam te
[11:40:59] Той says: zarezi gluposti :@
[11:41:05] ~ТоНчЕтОоО~ says: ooo da be
[11:41:09] ~ТоНчЕтОоО~ says: kazvai
[11:41:10] ~ТоНчЕтОоО~ says: vednaga
[11:41:13] ~ТоНчЕтОоО~ says: kakvo e stanalo
[11:41:15] ~ТоНчЕтОоО~ says: molq te
[11:41:20] ~ТоНчЕтОоО~ says: nali sum ti fr
[11:41:26] ~ТоНчЕтОоО~ says: i znae6 4e te razbiram
[11:41:38] ~ТоНчЕтОоО~ says: vsu6tnost edinstvenoto mom4e koeto razbiram si ti
[11:42:05] ~ТоНчЕтОоО~ says: (wait)
[11:42:08] ~ТоНчЕтОоО~ says: kazvai vednaga
[11:42:13] ~ТоНчЕтОоО~ says: obqsni mi kakvo e stanalo
[11:42:29] ~ТоНчЕтОоО~ says: i moje bi taka 6te si namerq otg na vs vuprosi prez poslednoto vreme
[11:42:32] Той says: mi ni6o momi4eto koeto haresvam ne me xaresva na kratko
[11:42:34] Той says: ama
[11:42:45] Той says: golema rabota nema da se ubieme sega za tva nali
[11:42:51] Той says: zivi i zdravi da sme
[11:43:13] ~ТоНчЕтОоО~ says: q razkaji malko po-podrobno pls
[11:43:16] ~ТоНчЕтОоО~ says: za da ti kaja
[11:43:19] ~ТоНчЕтОоО~ says: dali si zaslujava
[11:44:58] Той says: mi nz to4no kak da ti kaza
[11:44:59] Той says: slozno e
[11:45:00] Той says: ama
[11:45:09] Той says: znam 4e  haresva edin drug
[11:45:13] Той says: uh
[11:45:20] Той says: ne mi se govori mnogo za tva , izgubena kauza
[11:45:22] Той says: Grinning
[11:45:26] ~ТоНчЕтОоО~ says: a tq zn li 4e ti q haresva7
[11:45:28] ~ТоНчЕтОоО~ says: 6*
[11:45:31] ~ТоНчЕтОоО~ says: a nqma ne mi se govori
[11:45:34] ~ТоНчЕтОоО~ says: 6te govori6
[11:45:39] ~ТоНчЕтОоО~ says: 6toto taka 6te se uspokoi6
[11:45:49] ~ТоНчЕтОоО~ says: ta tq zn li 4e ti q haresva6 ?
[11:49:39] Той says: mi mislq 4e da
[11:49:41] Той says: ili ddz
[11:49:47] Той says: no mislq 4e da
[11:50:04] ~ТоНчЕтОоО~ says: a ti kaza li i ?
[11:53:45] Той says: mi gore
[11:53:48] Той says: dou
[11:53:56] Той says: to se podrazbira kat i pi6a nali emaily
[11:54:46] Той says:  a i tq nali  sa6o  pi6e6e nekvo po razli4no
[11:55:00] Той says: milo
[11:55:01] Той says: nali
[11:55:04] Той says: ama karai Simple Smile
[11:55:09] Той says: zivi i zdravi da sme
[11:55:26] ~ТоНчЕтОоО~ says: zna4i ili ne e razbrala 4e q haresva6 ili ti e davala naprazni nadejdi
[11:55:38] ~ТоНчЕтОоО~ says: prosto nemoga da gi razbera tiq momi4eta
[11:55:42] ~ТоНчЕтОоО~ says: naistina nemoga
[11:55:47] Той says: emi i az GrinningVery HappyGrinning
[11:55:48] Той says: ama
[11:55:49] Той says: karai
[11:56:05] Той says: pone e qka  priqtelka Simple Smile tova e po dobre
[11:56:06] Той says: Simple Smile
[11:56:11] ~ТоНчЕтОоО~ says: ama ti mn lesno se otkazva6 mi se struva
[11:56:12] Той says: spox
[11:56:12] Той says: Simple Smile
[11:56:12] Той says: tai 4e vsi4ko e normalno
[11:56:44] ~ТоНчЕтОоО~ says: a tq kaza li ti 4e haresva drug ama v prav tekst ili e spomenala za dr mom4e ?
[11:59:32] Той says: mi ne na Lisa go e kazala
[11:59:36] Той says: ama spox be
[11:59:41] Той says: Grinning
[11:59:41] Той says: prava si olekna mi
[12:00:05] Той says: bexme se razbrali dneska na kino ama nali kat q pitax kakvo 6e pravi tq mi kaza 6e qzdq dneska
[12:00:23] Той says: i az mi nali ok 6ot nemam mnogo vreme  tai 4e nema da moga dneska na kino
[12:00:30] Той says: mozebi utre  ili nekoi drug pat Simple Smile
[12:00:32] Той says: Grinning
[12:00:51] ~ТоНчЕтОоО~ says: ne e sme6no
[12:00:53] ~ТоНчЕтОоО~ says: izob6t
[12:00:56] ~ТоНчЕтОоО~ says: o*
[12:00:57] Той says: 6o be
[12:00:57] ~ТоНчЕтОоО~ says: nik
[12:00:58] Той says: (think)
[12:01:00] ~ТоНчЕтОоО~ says: mii ne e
[12:01:01] Той says: (wasntme)
[12:01:05] ~ТоНчЕтОоО~ says: kak moje da ti otkaje
[12:01:06] Той says: karai po vedro be
[12:01:10] Той says: nema az da se vartq okolo neq
[12:01:10] ~ТоНчЕтОоО~ says: (shake)
[12:01:12] Той says: ,
[12:01:16] Той says: tq 6e se varti okolo mene
[12:01:27] ~ТоНчЕтОоО~ says: kakto ti kazah ama i ti se otkazva6 lesno
[12:02:36] ~ТоНчЕтОоО~ says: nemoje vse da iska6 momi4etata da se vurtqt okolo tebe za6toto rano ili kusno 6te se naloji ti da se vurti6 okolo nqkoq ama tq nqma da iska da e s teb naprimer ili ne6to takova
[12:02:37] Той says: me be
[12:02:38] ~ТоНчЕтОоО~ says: kakto
[12:02:45] Той says: tq sega nali pak me pita az kvo 6e pravq
[12:02:46] Той says: Grinning
[12:02:48] Той says: a ski ski ksi
[12:02:52] Той says: Grinning
[12:02:55] Той says: spox be toni

# 25
  • Мнения: 550
уф, тези момчета, значи... остава и ти да му кажеш "mom4eto koeto haresvam ne me xaresva na kratko". това в случай, че си решила да действаш направо. другият вариант е да поизчакаш да му мине, което според мен ще стане скоро Simple Smile и при следващата ви среща да си изясните ситуацията... мога да ти кажа, че аз лично с течение на времето станах много по-нетърпелива за развръзки от този сорт и това колкото ми е помагало, толкова и ми е пречило, така че, сега не знам какво да те посъветвам. просто слушай сърцето си и когато положението стане непоносимо мисля, че ти ще намериш сили да му кажеш какво чустваш, а няма просто да се обърнеш и продължиш напред. гледай "море от любов" от днес. ставаше въпрос за една ученическа любов, намерила реализация чак след 38 годни. може да ти хрумне нещо... целувки и бъди смела!

# 26
  • Мнения: 4 380
Дъщеря ми е на твоята възраст и в момента изживява нещо подобно. До степен че реве и не иска да си ходи лятото в България. Рони крокодилски сълзи, че за 2 мес. щял да я остави. Grinning
Знаеш ли, ще ти кажа същото, което казах и на нея. Нека те се притесняват да не ви загубят. Нека те тичат да ви търсят. Дръжте се на положение и имайте самочувствие на ценен подарък за момчето, който той може във всеки момент да загуби ако не го цени.
Аз предполагам, че той ти е казал за тази хипотетична трета за да те накара да ревнуваш и вероятно да те подбуди към по-осезаеми действия или реакции, за да се наслаждава повече на чувствата ти. В момента е далеч и не те чувства така както преди, желае просто да възвърне тръпката като създава изкуствен дразнител. Това е. Момчето ти много добре познава тактиките на психологическа игра в чувствата между двама и действа хитро точно както се предполага да действа умната жена:

Цитат
nema az da se vartq okolo neq
tq 6e se varti okolo mene

Това е Тони. Само че това трябва да е твоя тактика, не негова. Wink Само така ще си ценена, обичана, преследвана и желана. Винаги има един който се върти около другия. Не допускай въртящата да си ти. Колкото да ти е болно, дръж се на положение- ти си ЖЕНА!

# 27
  • София
  • Мнения: 128
Дъщеря ми е на твоята възраст и в момента изживява нещо подобно. До степен че реве и не иска да си ходи лятото в България. Рони крокодилски сълзи, че за 2 мес. щял да я остави. Grinning
Знаеш ли, ще ти кажа същото, което казах и на нея. Нека те се притесняват да не ви загубят. Нека те тичат да ви търсят. Дръжте се на положение и имайте самочувствие на ценен подарък за момчето, който той може във всеки момент да загуби ако не го цени.
Аз предполагам, че той ти е казал за тази хипотетична трета за да те накара да ревнуваш и вероятно да те подбуди към по-осезаеми действия или реакции, за да се наслаждава повече на чувствата ти. В момента е далеч и не те чувства така както преди, желае просто да възвърне тръпката като създава изкуствен дразнител. Това е. Момчето ти много добре познава тактиките на психологическа игра в чувствата между двама и действа хитро точно както се предполага да действа умната жена:

Цитат
nema az da se vartq okolo neq
tq 6e se varti okolo mene

Това е Тони. Само че това трябва да е твоя тактика, не негова. Wink Само така ще си ценена, обичана, преследвана и желана. Винаги има един който се върти около другия. Не допускай въртящата да си ти. Колкото да ти е болно, дръж се на положение- ти си ЖЕНА!
Искате да кажете че и аз трябва да си измисля някой трети или по-точно друго момче? За мен няма никакъв проблем да го направя,но просто въпросът е че Той може да ревнува, може да се разяжда отвътре, но никога няма да го покаже... по-скоро показва го и то с безразличие.. смис че ще каже да го зарежа този другия,че не ме заслужава или нещо от този сорт както и аз на него му казах... или просто ще си замълчи... Но мен и нещо друго ми е мн странно  Thinking От къде се взе тази новата... при положение,че преди да си дойде той се базикаше че нали не харесвал само руси момичета (ама ова нали в кръга на шегата) и аз го питах коя е новата и той каза ще разбереш много скоро като се върна.... но така и неразбрах коя е  newsm78 и изведнъж той започва да се държи много странно и студено към мен и аз го питам защо? и той ми отг че момичето,което харесва,не го харесва????!!! Shocked

# 28
  • Мнения: 4 380
Не, Тони, не си ме разбрала правилно. Няма нужда да си имисляш несъществуващи момчета. Това всъщност е малко инфантилно, малко незряло като постъпка, защото той още не си дава сметка лъжата му докъде може да доведе и колко може да нарани (ти можеш да го потъвърдиш). Момчето явно е влюбено в теб и по този начин се опитва да те подтикне да му излееш чувствата си, да изпиташ такава силна любовна мъка по него, че да не можеш повече да я прикриваш.

Не знам докъде са ви стигали отношенията, предполагам, че не сте имали интимност? Може би подсъзнателно това цели, не знам...Накарай го той самият да ти каже защо си измисля врели-некипели. Ако имаше друга, повярвай не само нямаше да ти каже, но и едва ли щеше да намира време да си говори ежедневно с теб. Момчетата се страхуват да си признават подобни неща, когато са реални.

Според мен най-добрата тактика от твоя страна е да говориш с него с открити карти. Да му задаваш директни въпроси, като го поставиш в неудобно положение.

Вместо да му се връзваш на играта, попитай го директно. Нещо от рода на "ние с теб си прекарвахме чудесно, ти ми казва многократно че ме обичаш, общуваме непрекъснато виртуално. Когато обичаш даден човек, не му разказваш в същото време че обичаш друга пък тя не отвръщала на чувствата ти. Искам да знам кого всъщност обичаш- мен или някоя си. Ако обичаш друга, тогава ме оставяш и не си играеш повече с чувствата ми. Ще се намери достойното момче с открити намерения."

Не се преструвай че ти е безразличен и просто ти е приятел. По всичко се вижда, че сте преминали границата на обикновенно приятелство, а следователно всички разговори за други момичета или момчета са лицемерие и подигравка с чувствата на другия. Просто му го кажи! Накарай го да си признае че я е измислил и го накарай да ти каже с каква цел го е направил!

Този, който съумява във връзката да има трезва глава с трезви разсъждения обикновенно взима връх в отношенията, особенно в тази възраст, когато чувствата са толкова плахи и всеки се страхува да предприема открита крачка по признаване на факта че е хлътнал до уши.

# 29
  • Мнения: 1 271
Тони, мисля, че Ксения ти го е обяснила достатъчно ясно.От това по ясно здраве му кажи.
Един съвет от мен-следващият път като говорите или си пишете-подхвърли му ето тези фрази-"Много те харесвам", "Направо съм влрюбена в теб" и т..н.
Ще видиш, че изтезанието ви ще приключи много бързо.  Grinning И ще се радвате на много любов.

# 30
  • София
  • Мнения: 128
Не, Тони, не си ме разбрала правилно. Няма нужда да си имисляш несъществуващи момчета. Това всъщност е малко инфантилно, малко незряло като постъпка, защото той още не си дава сметка лъжата му докъде може да доведе и колко може да нарани (ти можеш да го потъвърдиш). Момчето явно е влюбено в теб и по този начин се опитва да те подтикне да му излееш чувствата си, да изпиташ такава силна любовна мъка по него, че да не можеш повече да я прикриваш.

Не знам докъде са ви стигали отношенията, предполагам, че не сте имали интимност? Може би подсъзнателно това цели, не знам...Накарай го той самият да ти каже защо си измисля врели-некипели. Ако имаше друга, повярвай не само нямаше да ти каже, но и едва ли щеше да намира време да си говори ежедневно с теб. Момчетата се страхуват да си признават подобни неща, когато са реални.

Според мен най-добрата тактика от твоя страна е да говориш с него с открити карти. Да му задаваш директни въпроси, като го поставиш в неудобно положение.

Вместо да му се връзваш на играта, попитай го директно. Нещо от рода на "ние с теб си прекарвахме чудесно, ти ми казва многократно че ме обичаш, общуваме непрекъснато виртуално. Когато обичаш даден човек, не му разказваш в същото време че обичаш друга пък тя не отвръщала на чувствата ти. Искам да знам кого всъщност обичаш- мен или някоя си. Ако обичаш друга, тогава ме оставяш и не си играеш повече с чувствата ми. Ще се намери достойното момче с открити намерения."

Не се преструвай че ти е безразличен и просто ти е приятел. По всичко се вижда, че сте преминали границата на обикновенно приятелство, а следователно всички разговори за други момичета или момчета са лицемерие и подигравка с чувствата на другия. Просто му го кажи! Накарай го да си признае че я е измислил и го накарай да ти каже с каква цел го е направил!

Този, който съумява във връзката да има трезва глава с трезви разсъждения обикновенно взима връх в отношенията, особенно в тази възраст, когато чувствата са толкова плахи и всеки се страхува да предприема открита крачка по признаване на факта че е хлътнал до уши.
Да но проблемът е че не мисля че той я е измислил newsm78 даже напротив.... даже съм обедена че той дори не се е замислял вурху факта че м/д нас има нещо повече от приятелство!!!

# 31
  • Мнения: 4 380
Цитат
Да но проблемът е че не мисля че той я е измислил  даже напротив.... даже съм обедена че той дори не се е замислял вурху факта че м/д нас има нещо повече от приятелство!!!

Значи ще провериш по този начин как всъщност стоят нещата. Кажи му че от твоя страна отдавна не е приятелство, а и той ти е демонстрирал същото. Ако обаче си се лъгала в това отношение, и всъщност той изпитва чувства към друга, искаш да го знаеш още сега и да поставите всички точки над "и".

Да си изясниш нещата макар и доста болезнено, е много по-добре отколкото да живееш в домисли, предположения и илюзии.

п.с. Аз съм почти убедена, че другата е измислена, но истината може да каже само той. Изясни си отношенията с него и не оставяйте нещата недоизказани.

# 32
  • София
  • Мнения: 128
Цитат
Да но проблемът е че не мисля че той я е измислил  даже напротив.... даже съм обедена че той дори не се е замислял вурху факта че м/д нас има нещо повече от приятелство!!!

Значи ще провериш по този начин как всъщност стоят нещата. Кажи му че от твоя страна отдавна не е приятелство, а и той ти е демонстрирал същото. Ако обаче си се лъгала в това отношение, и всъщност той изпитва чувства към друга, искаш да го знаеш още сега и да поставите всички точки над "и".

Да си изясниш нещата макар и доста болезнено, е много по-добре отколкото да живееш в домисли, предположения и илюзии.

п.с. Аз съм почти убедена, че другата е измислена, но истината може да каже само той. Изясни си отношенията с него и не оставяйте нещата недоизказани.
Може би ми трябва малко време да помисля наистина какво рискувам ако му призная всичко...признавам си страх ме е... все пак ще го загубя като приятел... а той наистина ми е най-добрият приятел ... и ще ми е трудно без него ... Cry Cry Cry Sad Sad Sad

# 33
  • Мнения: 4 380
В момента, в който са се появили чувства различни от приятелски, ти вече си го загубила като приятел.
Аз разбирам страховете ти, но помисли малко логически. Неговоите чувства към теб не са просто приятелски и това си личи с невъоръжено око. Приятели не се държат по такъв начин и не изказват обич. Не и в условия когато може да бъде изтълкувано по друг начин. Или той допуска волности в поведението си съвсем преднамерено с цел да предизвика чувства и да им се наслаждава, или наистина ги изпитва и е искрен. Ако е първото, и той не те възприема като дама на сърцето, а само като приятел, то постъпката му е много противна, т.к. с действията си той е демонстрирал друго и умишлено си играе с чувствата ти.

Трябва да е много глупав за да не разбере, че ти не изпитваш само приятелски чувства към него. Убедена съм че го разбира. Ако някой постъпваше с мен по този начин, само много убедителни мотиви и сваляне на картите би ме накарало да простя подобна постъпка.

При всички положения, Тони, изходът от този омагьосан кръг е искрени, неприкрити и докрай изказани отношения и намерения. Докато всеки от своята страна прикрива истинските си чувства, като при това се създават условия за съмнения, просто до никъде няма да стигнете в тази връзка. Ще се наранявате взаимно до без край. Докато на някой не му писне и не прекрати тези взаимоотношения. Не че те имат кой знае какви шансове за бъдеще при такива разстояния, но да кажем, че с това ще прелее чашата на търпението и ще стане още по-зле.

# 34
  • София
  • Мнения: 128
Толкова съм объркана .... вече незнам какво да си мисля  Cry newsm78 ..... може би си права че съм го загубила като приятел,но той не го знае,а докато не го разбере неискам да прекратявам връзката си с него .... макар и да е много мъчително всичко... защото уверявам ви много е мъчителна тази цялата ситуация .... мисля както вече казах , че се нуждая  от мъничко време и спокойствие... за да си изясня чувствата и следващите действия...
Една моя много добра приятелка казва че когяато двама души са толкова далеч.. понякога си намират заместители, защото немогат да бъдат заедно  Sad ... и мисля че е права... така че може би това момиче наистина съществува... но защо я нарича момичето Х ... ето това не мога да разбера :Х newsm78
Имам много въпроси, на които нямам отговор... но ти си права за едно-той трябва да е наистина малоумен за да не е разбрал че съм влюбена в него .... но както и преди съм казвала понякога мъжете са такива за съжаление  newsm78

# 35
  • Мнения: 603
Xenia е права и ти вместо да се радваш на прекрасна любов се терзаеш - ама той сега обича ли ме, или не?! Щом ти го е казал предполагам го е мислил. Кажи му какво чувстваш и ако те отреже, ще знаеш че няма смисъл да се питаш повече и да се терзаеш. Поне ще знаеш отговора и дори и трудно ще продължиш напред. Светът не започва и не свършва с него. При мен нещата винаги са били така - казвам си каквото имам да си казвам, пък нека другия му мисли. По този начин прехвърлям топката и другия почва да се терзае.
Имам много въпроси, на които нямам отговор... но ти си права за едно-той трябва да е наистина малоумен за да не е разбрал че съм влюбена в него .... но както и преди съм казвала понякога мъжете са такива за съжаление  newsm78
Понякога мъжете не разбират, както и ние. Просто говорим на различни езици. При мен е имало случай да ми кажат, че някой е влюбен в мен, а аз въобще хабер си нямам... Показването на любовта при двата пола е различно. Като му го кажеш в прав текст със сигурност ще разбере, че имаш чувства, ще ти олекне, ще се почувстваш по-добре.

# 36
  • София
  • Мнения: 128
Ето и най-новото и фрапиращо просто ... немога да повярвам на очите си и най-лошото е че както винаги му играя по свирката и когато започне д ами пише такива неща и просто нз ама се разтапям и забравям за всичко и незнам вече  Confused ето и поредната фрапираща хронология :
[20:58:51] Той says: hey^^
[20:59:21] Той says: heyyyy
[20:59:23] Той says: hello
[20:59:25] Той says: bonjour
[20:59:30] Той says: konichila
[20:59:35] Той says: salut
[20:59:43] Той says: como sava
[20:59:50] Той says: maliiiiiiiiiiiiii
[20:59:54] Той says: kva si gotina na taq snimka
[20:59:55] Той says: lele
[20:59:57] Той says: :O
[20:59:59] Той says: lol
[21:00:00] Той says: LOl
[21:00:03] Той says: (blush)
[21:00:13] Той says: ama
[21:00:13] Той says: ne be verno ne se bazikam
[21:00:22] Той says: si izlqzla prosto super
[21:00:27] Той says: leko qdosana
[21:00:29] Той says: (blush)
[21:00:35] Той says: vaiiiiiiiiiiiiiiiiii
[21:00:38] Той says: vaiiiiiiii
[21:06:29] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Grinning
[21:06:33] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: da be
[21:06:34] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Grinning
[21:06:52] Той says: bez maitap
[21:06:55] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: mejdu drugoto ti si tretiqt 4ovek koito dnes mi kazva 4e taq snimka e qka
[21:06:57] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Stuck Out Tongue
[21:07:44] Той says: mhm
[21:07:52] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida sent file "jiji_080421_105851.jpg" to members of this chat

[21:07:55] Той says: malee kato model samo deto si xubava za razlika ot tex
[21:08:05] Той says: nemoga da gi priemam
[21:08:05] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: (blush)
[21:08:08] Той says: Sad
[21:08:09] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ?
[21:08:09] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: 6to
[21:08:22] Той says: 6ot sam na nov komp
[21:08:28] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: vernooooooo
[21:08:35] Той says: i vse o6e ne moga da go tap4a s moi  ne6a
[21:08:40] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: axa ok
[21:08:41] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Wink
[21:08:49] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Simple Smile
[21:08:54] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ?
[21:08:54] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: laptop li e
[21:09:55] Той says: Simple Smile
[21:09:55] Той says: mhm
[21:10:03] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: 4estito
[21:10:08] Той says: yahooo 500 GB festplatte Grinning
[21:10:11] Той says: misi
[21:10:15] Той says: Simple Smile
[21:10:27] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: da be
[21:10:28] Той says: aide az 6e papama
[21:10:29] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: 6te te ubiq
[21:10:33] Той says: posle pak 6e pi6a
[21:10:35] Той says: Simple Smile
[21:10:36] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ne be
[21:10:37] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ne za tfa
[21:10:38] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: be
[21:10:39] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Grinning
[21:10:39] Той says: sexy Sunglasses
[21:10:43] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ax tiiiiii
[21:10:45] Той says: Grinning
[21:10:47] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: lo6 si
[21:10:47] Той says: Stuck Out Tongue
[21:10:50] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ne be
[21:10:51] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: kak
[21:10:52] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: moje
[21:10:54] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: 500gb
[21:10:57] Той says: (smirk)v tova mi e 4ara baby (mm)
[21:10:57] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ne e 4esno
[21:11:03] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: xaxaxa
[21:11:09] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: dobre be miloo dobre
[21:11:10] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Stuck Out Tongue
[21:11:14] Той says: Grinning
[21:11:15] Той says: aide do posle
[21:11:18] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ama
[21:11:19] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: az
[21:11:20] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: lqgam
[21:11:21] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: 6toto
[21:11:23] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: se
[21:11:23] Той says: aa ok
[21:11:23] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: edvam
[21:11:24] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: durja
[21:11:26] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: neska
[21:11:27] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: mi
[21:11:28] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: be6e
[21:11:39] Той says: aide leka i meka togava
[21:11:41] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: lo6o v u4ili6te posle u4ih posle na tfa kolelo
[21:11:44] Той says: (hug)
[21:11:44] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: sum
[21:11:44] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: i sega
[21:11:50] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: (hug)
[21:12:13] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: a ti produljavai da me luskae6 i 6te vzema da se vuzgordeq
[21:12:18] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Stuck Out Tongue
[21:12:22] Той says: Sunglasses
[21:12:28] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ama ti 6te si vinoven
[21:12:31] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: mejdu dr
[21:12:34] Той says: Stuck Out Tongue
[21:12:51] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: nik mai si misli toq put naistina 4e s tebe imame ne6to
[21:12:52] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Grinning
[21:12:53] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: mn e zle
[21:13:01] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ama naistina e zle
[21:13:02] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Grinning
[21:13:22] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: aide
[21:13:24] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: leka i meka
[21:13:26] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: bye
[21:14:25] Той says: Simple Smile
[21:14:25] Той says: 4ek o6e en e gotovo
[21:14:27] Той says: ama
[21:14:29] Той says: GrinningVery Happy
[21:14:29] Той says: kak taka
[21:14:32] Той says: toq verno li
[21:14:39] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: da
[21:14:40] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: be
[21:14:42] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: istina e
[21:14:47] Той says: na4i az sega sam zaedno s nazkata s 4ervena kosa (happy)
[21:14:52] Той says: party u nas
[21:14:55] Той says: vsi4ki sa pokaneni
[21:14:57] Той says: (party)
[21:15:06] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: predi si msile6e 4e mu izneverqvam ot takova razstoqnie sega si msili 4e sme gadjeta 6toto e razbral 4e si bil tuk
[21:15:08] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: aide
[21:15:09] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Grinning
[21:15:15] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: suglasna sum
[21:15:21] Той says: GrinningVery HappyGrinning
[21:15:21] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Stuck Out Tongue
[21:15:24] Той says: ama
[21:15:24] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: (party)
[21:15:25] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Grinning
[21:15:25] Той says: kak
[21:15:28] Той says: toi li ti go kaza
[21:15:29] Той says: .:GrinningVery Happy
[21:15:29] Той says: ili ne6o
[21:15:31] Той says: GrinningVery Happy:
[21:15:34] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ama tam v dr skype be
[21:15:36] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: vika
[21:15:40] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: na onaq tam demek na mene
[21:15:42] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: nali
[21:15:46] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ama te sega sa gadjeta
[21:15:47] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Grinning
[21:15:50] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ne6to e 4ul ot nqkude
[21:15:57] Той says: GrinningVery HappyGrinningVery HappyGrinningVery HappyGrinning
[21:16:00] Той says: (rofl)
[21:16:04] Той says: lo6o nema Sunglasses
[21:16:05] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ne6to vednuj s iveto govorehme za tebe i koi znae kfo si e pomislil
[21:16:06] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: emi
[21:16:07] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: da
[21:16:10] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: negova si rabota
[21:16:14] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: men ne me int
[21:16:17] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: da misli kfoto iska
[21:16:19] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Stuck Out Tongue
[21:16:31] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: v kraina smetka jivota si e moi i 6te pravq kakvo si poiskam
[21:16:33] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Wink
[21:16:39] Той says: Grinning
[21:16:41] Той says: Grinning
[21:16:44] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Grinning
[21:16:46] Той says: toq ne e vred
[21:16:56] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: emi da ide da se pregleda
[21:16:59] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ne ne ne
[21:17:00] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: prosto
[21:17:02] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: nqmam dumi
[21:17:05] Той says: GrinningVery Happy:
[21:17:10] Той says:  a ski ski ski ski ski
[21:17:28] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: vuob6te kak mu e minalo prez akula 4e az ot tuk ti ot tam imame ne6to boji4ko i 4e ne sum bila vlubena v nego auuu ne
[21:17:30] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Grinning
[21:17:33] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: sme6nik
[21:17:37] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: da hodi da se grumne
[21:17:46] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: puk ti se sdobi s macka
[21:17:47] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Stuck Out Tongue
[21:17:51] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: nova pridobivka
[21:17:52] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Wink
[21:17:53] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Grinning
[21:17:54] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Stuck Out Tongue
[21:18:36] Той says: Grinning
[21:18:38] Той says: GrinningVery Happy:
[21:18:43] Той says: i to kakava (mm)
[21:18:50] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: (blush)
[21:19:00] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: mrtazq da me laskae6 6toto se iz4ervqvam zaradi tebe
[21:19:02] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Wink
[21:19:13] Той says: <<<<(mm)
[21:19:20] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: a ti kato si rus
[21:19:22] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Stuck Out Tongue
[21:19:25] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: sladko rus
[21:19:26] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Stuck Out Tongue
[21:19:43] Той says: GrinningVery Happy.
[21:19:48] Той says: eee sega pak ti me laskae6
[21:19:54] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: emi da de tfa be6e celta
[21:20:08] Той says: Grinning
[21:20:09] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ophhh spomnih si kogato se vidqhme v sky pomni6 li
[21:20:11] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Grinning
[21:20:25] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ti sede6e i me gleda6e i ni6to ne kazva6e
[21:20:27] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Grinning
[21:20:44] Той says: Grinning
[21:20:49] Той says: |-) minal sam se
[21:20:51] Той says: GrinningVery HappyGrinning:DD:
[21:20:56] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Grinning
[21:21:00] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: ne si
[21:21:02] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Stuck Out Tongue
[21:21:03] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Grinning
[21:21:06] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: Stuck Out Tongue
[21:21:28] Той says: oks
[21:21:30] Той says: aide byee
[21:21:33] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: aide
[21:21:35] Ne Iskam Tvoq Plen Ve4e,Pusni Me Da Si Ida says: leka i meka

# 37
Здравейте на всички Simple Smile Аз лично знам тази история от самото начало до самия край  WinkПознавам и двамата и искам първо да кажа,че са страхотни хора,много искрени,сериозни и много отговорни за годините си Simple Smileмомчето беше от бившият ми клас а Тони си я много обичкам,   Flushed тя е една от най-добрите ми приятелки и е от хората на които може винаги да се разчита винаги и за всичко  WinkНо да се върна към историята   Naughty Момчето наистина е много добро,както знаете  рядко се среща такова момче и не се очудвам защо приятлеката ми е влюбена в него.Те са си най-добри приятели и могат всичко да си кажа,споделят и това е напълно разбираемо,но въпросът е там,че откакто въпросното момче замина да учи и живее в Германия моята приятелка беше много шокирана и объркана за което я разбирам защото тяхната връзка беше не просто силна а много дълбока и когато бишият ми съученик каза че заминава сякаш всичко се преобърна с карата надолу за Тони  Sad В момента както може би знаете държат връзка по скайп но не е същото и мисля,че разбирате колко е объркана ситуацията.Голямото разстояние сякаш прави цялата тази работа  newsm12  Но искам да се върна към най-обърканата част.Изведнъж се появи незнайно откъде момиче в живота  на въпросното момче.Много си говорихме с Тони по този въпрос дали наистина съществува това момиче и наистина положението е много странно.Всичко между тях е странно и трябва да кажа,че колкото и странно всичко между тях  е много истинско и неописуемо  Hug Относно въпросът за момичето появило се съвсем скоро в живота му аз и на Тони й казах че или това момиче или наистина съществува или той просто не може да изразява чувствата си(защото ако не е така,защо ще й казва всички тези мили думи и прегръдки и целувки по скайпа,това не е просто отношение на най-добър приятел нали  thumbsup ) Доколкото ги познавам и двамата между тях има определено нещо  newsm10 yes мхмм.. под нещо имам предвид нещо много повече от приятелство!!!Според мен момичето може и да съществува,вероятно е той да я е харесал и да е хлътнал(чак хлътнал се съмнявам но все пак  Mr. Green ),знаем какви са момчетата,но в никакъв случай не мисля,че няма нещо повече между него и моята приятелка  newsm10 Затова мойто мнение е че ако наистина съществува това момиче той просто я е харесал,но не толкова колкото Тони и това го знам,защото си личи   Simple Smileне сте ги виждали заедно големи са сладури и между тях как да кажа има освен химия нещо много силно,нз как да го опиша  smile3521  Мисля че той е луд по Тони но не го осъзнава колкото и странно да звучи  Hug  Просто има много дълбока връзка която съществува между тях двамата и да отбележа НЕ ПРОСТО ПРИЯТЕЛСКА  Naughty  Wink  колкото и да не осъзнават,ако той си е в България всичко щеше да е повече от ПЕРФЕКТНО  newsm10 и мисля че има огромна вероятност това да се случи някой ден!!!Все пак съдбата си знае работата  newsm10   Wink  

# 38
  • София
  • Мнения: 128
Здравейте на всички Simple Smile Аз лично знам тази история от самото начало до самия край  WinkПознавам и двамата и искам първо да кажа,че са страхотни хора,много искрени,сериозни и много отговорни за годините си Simple Smileмомчето беше от бившият ми клас а Тони си я много обичкам,   Flushed тя е една от най-добрите ми приятелки и е от хората на които може винаги да се разчита винаги и за всичко  WinkНо да се върна към историята   Naughty Момчето наистина е много добро,както знаете  рядко се среща такова момче и не се очудвам защо приятлеката ми е влюбена в него.Те са си най-добри приятели и могат всичко да си кажа,споделят и това е напълно разбираемо,но въпросът е там,че откакто въпросното момче замина да учи и живее в Германия моята приятелка беше много шокирана и объркана за което я разбирам защото тяхната връзка беше не просто силна а много дълбока и когато бишият ми съученик каза че заминава сякаш всичко се преобърна с карата надолу за Тони  Sad В момента както може би знаете държат връзка по скайп но не е същото и мисля,че разбирате колко е объркана ситуацията.Голямото разстояние сякаш прави цялата тази работа  newsm12  Но искам да се върна към най-обърканата част.Изведнъж се появи незнайно откъде момиче в живота  на въпросното момче.Много си говорихме с Тони по този въпрос дали наистина съществува това момиче и наистина положението е много странно.Всичко между тях е странно и трябва да кажа,че колкото и странно всичко между тях  е много истинско и неописуемо  Hug Относно въпросът за момичето появило се съвсем скоро в живота му аз и на Тони й казах че или това момиче или наистина съществува или той просто не може да изразява чувствата си(защото ако не е така,защо ще й казва всички тези мили думи и прегръдки и целувки по скайпа,това не е просто отношение на най-добър приятел нали  thumbsup ) Доколкото ги познавам и двамата между тях има определено нещо  newsm10 yes мхмм.. под нещо имам предвид нещо много повече от приятелство!!!Според мен момичето може и да съществува,вероятно е той да я е харесал и да е хлътнал(чак хлътнал се съмнявам но все пак  Mr. Green ),знаем какви са момчетата,но в никакъв случай не мисля,че няма нещо повече между него и моята приятелка  newsm10 Затова мойто мнение е че ако наистина съществува това момиче той просто я е харесал,но не толкова колкото Тони и това го знам,защото си личи   Simple Smileне сте ги виждали заедно големи са сладури и между тях как да кажа има освен химия нещо много силно,нз как да го опиша  smile3521  Мисля че той е луд по Тони но не го осъзнава колкото и странно да звучи  Hug  Просто има много дълбока връзка която съществува между тях двамата и да отбележа НЕ ПРОСТО ПРИЯТЕЛСКА  Naughty  Wink  колкото и да не осъзнават,ако той си е в България всичко щеше да е повече от ПЕРФЕКТНО  newsm10 и мисля че има огромна вероятност това да се случи някой ден!!!Все пак съдбата си знае работата  newsm10   Wink  
ооо Вили толкова си мила... може би всички сте прави.. но ако поне з амалко се поставите на мое  място нещатата нямаше да ви се струва толкова прости и логични... защотото честно казано съм напулно убедена че това момиче съществува... защотото той не е от хората които си измислят подобни неща и лъжи... не отричам че го обичам... неотичам че е всичко за мен или поне по-голямата част Mr. Green и че между нас има нещо повече от обикновенно приятелство,но дали той се е замислял върху този факт -само той може да каже...а на този етап предпочитам да видя как ще се стекат обстоятелствата с това незнайно от къде взето момиче за да реша какво да правя  Wink.. така че малко ше поизчакате за развръзката между нас Wink :.. обещавам че ще ви пиша за развъзката ... а между временно давайте коментарчета и мнения и съвети
Благодаря за разбирането Hug Hug Hug

# 39
Напълно те разбирам Тони  Hug Той наистина може да не се е замислял,но иманещо между вас и дано всичко да  бъде наред или по-точно всичко да върви чудесно  Wink много сте сладинки и времето ще си покаже  Simple Smile Много сте готинки лоффффф вии и двамата и много успехчета  Peace Wink Party Heart Eyes Heart Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз обаче от този чат разбирам,че ти си имаш приятел, на който на всичкото отгоре се присмиваш,че той си мисли,че си влюбена в момчето от Германия newsm78 Ако се бъркам се извинявам, но ако не се бъркам, май вече появата на другото момиче почва да ми се струва крайно логична! Историята в началото ме накара да се усмихвам глупаво и да си мечтая пак да съм на 16, когато каза за другата девойка ми стана много криво за тебе,но ако наистина имаш гадже нещата завиват на друга посока. А иначе много се надявам това да е наистина взаимна любова и да свърши с happy end!Даже преди да пишеш за другото момиче мислех да ти предложа просто да отидеш при него по празниците,има доста ефтини билети в ниско бюджетните компании и една такава изненада си мисля,че би била доста провокираща и катализираща при наистина съществуваща любов!

# 41
  • София
  • Мнения: 128
Аз обаче от този чат разбирам,че ти си имаш приятел, на който на всичкото отгоре се присмиваш,че той си мисли,че си влюбена в момчето от Германия newsm78 Ако се бъркам се извинявам, но ако не се бъркам, май вече появата на другото момиче почва да ми се струва крайно логична! Историята в началото ме накара да се усмихвам глупаво и да си мечтая пак да съм на 16, когато каза за другата девойка ми стана много криво за тебе,но ако наистина имаш гадже нещата завиват на друга посока. А иначе много се надявам това да е наистина взаимна любова и да свърши с happy end!Даже преди да пишеш за другото момиче мислех да ти предложа просто да отидеш при него по празниците,има доста ефтини билети в ниско бюджетните компании и една такава изненада си мисля,че би била доста провокираща и катализираща при наистина съществуваща любов!
Не от 3 месеца вече нямам приятел ... и да присмивам му се защото просто казва неща, които не са верни и нелогични,защото по времето когато бях с него, моят приятел от Германия също ходеше с едно момиче,но за по-малък период от време отколкото аз с моето бифше гадже...просто така се стекоха обстоятелствата... Аз ако все още ходех с това момче нямаше да пускам тази тема изобщо  Close просто защото не съм такъж човек- от трън та на глог... и искам да кажа че докато ходех с това момче не осъзнавах че все още съм влюбена в най-добрия ми приятел .... това го разбрах след като се разделихме...а причината да се разделим,ако някой я интересува д ами напише лс, просто защото има хора,които не искам да разбират в този форум които са ми приятели.. там историята е доста сложна за това предпочитам да ми пишат лично за нея .. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт