Седмица в планината

  • 2 253
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 096
Момичета,
трябва ми малко помощ..  Praynig Наши приятели ще се женят и искам да им подарим сватбена седмица, на тихо и приятно място сред природата. Да има места за разходки, рекички, полянки или пещери, разните му забележителности, но да не е труден достъпа. Някаква вила или малко хотелче в планинско селище.
От всичко прочентено в нета сме се насочили към Рибарица или Еленския балкан, но ако може някой да ни препоръча по конкретно място. Изискването е да има спалня с индивидуална баня и тоалетна и да е в Стара планина..
И още нещо  - чувам добри думи за Фенерите.. какво е и къде се намира..Някой има ли отзиви или координати.
Мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 3 154
Брат ми всяко лято ходи с приятелите си тук. Намира се в Еленския балкан, но не знам на твоите приятели дали ще им хареса. Селото е малко... (иначе аз в самата къща съм влюбена - само от снимки за съжаление)

ето инфо за "Фенерите" - до Габрово се намира. Така като гледам е по-подходящо Wink

# 2
  • Мнения: 2 096
Слънце мерси за ифото за фенерите.. Ще изчакам още малко ако има някой с лични впечатления да се включи.. Междувременно искам да попитам някой има ли инфо за вили в Боженци, които да отговарят на горните изисквания.. Спора с любимия се завихри в областта Боженци или Мийковци от една страна или Рибарица от друга.. а сега и като се намесиха и Фенерите стана още по трудно Simple Smile Помагайте..

# 3
  • Мнения: 3 356
Какво ще кажеш за Узана-има и хижи и хотели,на няколко километра е от Габрово(близо е и до Етъра,Боженци,Шипка,Соколовския мамастир).Има доста неща за разглеждане в района

# 4
  • Мнения: 3 926
Точно миналата седмица бяхме с колегите на мъжа ми на едно разкошно място на 2 км от Елена, в махала Усои. Наблизо са Арбанаси, има язовир, Къпиновския манастир... и една природа... тишина, а как вкусно готвят... Grinning Утре мъжът ми като отиде на работа ще ми прати сайта, за да ви го пусна. Дано ви хареса Simple Smile

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
След като посетиш този сайт, предполагам, че ще ви стане още по-трудно с избирането на подходящо място... Освен информация за Фенерите, има и още доста места, които си заслужава да поразгледаш... По-важното е, че има и контакти на всяка къщичка или хотелче... Лично аз съм ходил на Фенерите и съм влюбен в това място... Просто е невероятно... Някъде там в планината... Където да си починеш пълноценно след всички приготовления около сватбата... А и да "поработиш" качествено за наследник (освен ако не са се погрижили вече младоженците)... Wink Успех в избора...!

# 6
Пробвай този сайт : http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&mi=1&c=4&s=6 - Елена, Рибарица - http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&mi=1&s=-767 . Хубавото на този сайт е че има цени и телефони / може и през една варненска агенция да се резервира / .
Мнението ми на стар планинар е , че около Рибарица има повече места , където може да се отиде , ако са планинари , иначе с кола и около Елена е хубаво .
Пишейки се сетих нещо - яз. Цонево , което на вас вие много близо , но изрових само това : http://www.nbta.bg/index.php?page=acmd_list_ridareacity&rid= … EB%E3%EE%EF%EE%EB  . Знам че някакви варненски фирми имат много хубави бази там .

# 7
  • Мнения: 3 926
Ето обещаният сайт Grinning Мястото наистина е превъзходно http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=757

# 8
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Тъй като питаш за Рибарица,това и ти предлагам Grinning
Ние имаме къща там и постоянно си ходим,мога да те уверя,че мястото е приказано,много пъти съм писала колко се възхищавам на прекрасната и чиста природа.Има всичко,за което питаш,дори и повече Sunglasses
Ето и една вила,която мога да ти предложа.На наш приятел е,който е много точен и свестен човек.
Къща за отдих Ники Илиев

# 9
  • София
  • Мнения: 220
По празниците бяхме в Жеравна-невероятна атмосфера и красота,все едно се връщаш назад във времето.А е и едно спокойствие ...

# 10
  • Мнения: 3 777
Писах ти на лични.
Ние бяхме 4 дена в Централни Родопи.
Невероятна почивка, скъсахме се от обикаляне.
Пещери, крепости, водопади, Агушевите конаци, Националната астрономическа обсерватория - там има много интересни неща, и още и още. Не ни стигна времето. А природата е уникална.

Общи условия

Активация на акаунт