Крекери с ленено семе

  • 55 113
  • 188
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 776
labrex, много добре са ти се получили Peace. Виждам, че и твоите са пухкави. Днес мислех да ги направя пак, но по на тънко, но се отказах. Готвих други неща и гледам да не се тъпчем много уж Mr. Green. Но с лененото семе вкуса е супер. Аз да ти кажа случайно го имах в момента. Като пазарувах един ден и ей така грабнах кесийката, даже не знаех за какво да го използвам Laughing. Обаче като видях тази рецепта и везнага реших да го пробвам. Опитай следващия път, супер е Peace. Поздрави на Рекс Laughing!

# 46
  • Мнения: 4 380
Ехаа, какви кокалчета! Grinning

Знаеш ли labrex, пробвах ги аз и с мак, и със сусам, но не могат да се сравнят с ленените. С лен са си най-добре. Wink Не забравай да ги направиш пак- ще ти харесат.

# 47
  • Мнения: 22 867
Ехаа, какви кокалчета! Grinning

Знаеш ли labrex, пробвах ги аз и с мак, и със сусам, но не могат да се сравнят с ленените. С лен са си най-добре. Wink Не забравай да ги направиш пак- ще ти харесат.

 polin_axenia, ще ме накарате да хукна по магазините!  Grinning Ленено семе имам обикновено вкъщи, защото си го меля и го хапвам, ама на - когато ми дотрябва, се оказа, че съм го изяла. Joy Утре непременно ще се снабдя и в най-скоро време ще ги направя пак. Тези как ми харесаха, а казвате, че с лененото са още по-вкусни........

polin_a, уж разточвах, верно че не станаха  тънички, но са много крехки и хрупкави.
Мерси за поздравите от Рекс, аз вече писах да не ми се чудят и смеят на формичките, защото имам лабрадор и той много обича да ми прави компания когато ям. Grinning

# 48
  • Мнения: 491
xenia, страхотна идея. У дома всички обичат крекери, никога не съм се сещала да се опитам сама да ги приготвя. Ще споделя резултата след като ги направя.   chef

# 49
  • Мнения: 11 607
xenia под въздействие на отзиви из темите за тези крекери, в момента в хладилника стяга една топка......Отзиви след около 1ч., когато се освободя.....

# 50
  • Мнения: 9 776
...Мерси за поздравите от Рекс, аз вече писах да не ми се чудят и смеят на формичките, защото имам лабрадор и той много обича да ми прави компания когато ям. Grinning

Аааа, прочетох аз, прочетох Laughing Peace.
Щом обичаш лелено семе, значи знаеш за какво става въпрос Peace.

xenia под въздействие на отзиви из темите за тези крекери, в момента в хладилника стяга една топка......Отзиви след около 1ч., когато се освободя.....

Аз пък като взех да режа формичките, тогава се сетих, че тестото трябваше да стяга в хладилника Embarassed. Ама дет се вика: Беше веке късно....Ноооо, пак станаха. Другия път ще ги стегна, може да има разлика, незнам.

# 51
  • Мнения: 11 607
И аз като Лабрекс имах само мак и сусам, станаха супер! Благодаря за рецептата! Влиза в тефтера! Другият път ще ги прегоря още! Peace

Моите крекери


Ксения, благодаря!

# 52
  • Мнения: 22 867
........... Другият път ще ги прегоря още! Peace

Моите крекери

И моят мъж хареса повече препечените. Grinning Явно трябва да се точат на тънко, както си е в рецептата и да се позлатят при печене.

# 53
  • Мнения: 2 708
Хахаха
Хитът на седмицата...
Снощи по никое време ги правих, щото Лабрекс и Мамето си нямат друга работа да ме подкукуросват......

Та ето го резултата



И на мен ми харесват по златистите. Първата тава я извадих по белички, втората нарочно ги оставих по-златисти, и после върнах поостаналите белички обратно за доизсушаване - страхотно хрупкави....

Аз ги направих с ленено семе, бял сусам и ЧЕРЕН сусам - на мен най-ми харесва като усетя вкуса на черния из крекерите Peace

Благодаря за рецептата - не се бях сещала, че може да си направя домашни такива - ми така де, като нямам пари да си купя hahaha hahaha hahaha

# 54
  • Мнения: 4 380
Браво Крисче! Изглеждат страхотно. Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 22 867

Хайде и аз с поредната доза, този път с ленено семе, но xenia, изобщо не мога да кажа кои ми харесват най-много - всичките са ми много вкусни. Май ще ги правя и с трите добавки наведнъж, т.е ще слагам едновременно мак, сусам и ленено семе, та да не се чудя.
Много вкусна рецепта, xenia, че и лесна!  bouquet

# 56
  • Мнения: 22 867

Снощи по никое време ги правих, щото Лабрекс и Мамето си нямат друга работа да ме подкукуросват......


Krische, струва си подкокоросването, при тоя резултат!  chef  bouquet

# 57
  • у дома
  • Мнения: 258
а момичета, същият ли ще е ефектът, ако е със сусамче?

# 58
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 630
Xenia, благодаря за чудесната рецепта!   bouquet
Понеже нямах ленено или други семена, заместих олиото със зехтин и сложих розмарин вместо семето, станаха прекрасни! Когато си изпия хапчетата за памет ( Joy) и не забравя на връщане от работа да мина през супера, ще ги направя и според оригиналната рецепта!

# 59
  • Мнения: 4 380
Леле колко сте изобретателни! Crazy Предполагам че и с ким ще е добре. newsm78 Той си върви на соленки. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт