Кога жената изглежда най-женствена?

  • 7 206
  • 98
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
Според вас кое е нещото, което кара жената да изглежда най-добре, най-желана, най-стилна? Всичките процедури ли са необходими или е достатъчен някой  определен акцент, подчертаваш женствеността във всяка от нас?
Споделете  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 4 751
Жената изглежда най-добре, когато е влюбена и щастлива Flutter Всичко друго е едно допълнение.

# 2
  • Мнения: 231
Е, значи в момента изглеждам ужасно добре  newsm51 luvbed

# 3
  • Мнения: 6 618
Когато се чувства такава.

# 4
  • Мнения: 2 388
Жената изглежда най-добре, когато е влюбена и щастлива Flutter Всичко друго е едно допълнение.
Ей това е истината. Много точно казано.  bouquet Когато жената е в такова "състояние" има едно такова излъчване, един блясък в очите, които я правят неустоима.

# 5
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Когато е гримирана възможно най-естествено, като е подчертала силните си черти. Когато е облякла нещо, което е съобразено с фигурата й. И най-вече - когато се държи естествено и е самата себе си.   bouquet

# 6
  • Мнения: 231
Толкова е хубаво да си жена  newsm51

# 7
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Супер е! И ние сме супер, защото на нас се крепи всичко! Пък мъжете нека си въобразяват, че те са силните ... Peace

# 8
  • Мнения: 231
Не знам, но като чета на какви неща се подлагат жените, за да са красиви. Нужно ли е всичко това? Или е просто течение, на което всяка от нас става подвластна? Имам предвид силиконов бюст...найл арт... Прави ли го жената заради себе си, или заради другите? Или това е дълбоко субективно при всяка по отделно?

# 9
  • Мнения: 9 865
По време на овулация. И има защо.

# 10
# 11
  • Мнения: 3 036
Когато се чувства такава.
Не дрехите,бижутата и аксесоарите правят жената,а погледа и държанието.
Гледам да се поддържам такава,че да ми допадне това което видя в огледалото.
Оттук погледа ми го издава.
Нямам навика да се оглеждам в очите на другите.

# 12
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не знам, но като чета на какви неща се подлагат жените, за да са красиви. Нужно ли е всичко това? Или е просто течение, на което всяка от нас става подвластна? Имам предвид силиконов бюст...найл арт... Прави ли го жената заради себе си, или заради другите? Или това е дълбоко субективно при всяка по отделно?

Мисля, че тези неща като да си сложиш силикон или други работи се дължи на някакъв измислен бог знае кога и от кого критерий за женска красота. И винаги е имало и ще има жени, които се подлагат на рисковани неща, само и само да са красиви според тоя стандарт. Аз пък мисля, че когато една жена се чувства добре в кожата си и приема даденото й от природата, не би се подложила на това. За един човек не бива да се съди само по външността му.

# 13
  • Мнения: 3 641
Жената изглежда най-добре, когато е влюбена и щастлива Flutter Всичко друго е едно допълнение.
Да, така е. Когато  е влюбена, щастлива и желана и има блясък  в очите Wink

# 14
  • Мнения: 1 885
Влюбена и сресана  Rolling Eyes

# 15
  • Мнения: 572
когато съществува мъж да й го показва ...

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 894
Joy Joy Joy
на някои мацки рошави им е чара Wink

# 17
  • Мнения: 3 641
С подходяща прическа, добре гримирана, стилно облечена и тяло поддържано с фитнес. Това са само малки допълнение Simple Smile
Като се замисля само колко неща правим в името на красотата Hug

# 18
  • Мнения: 1 885
С подходяща прическа, добре гримирана, стилно облечена и тяло поддържано с фитнес. Това са само малки допълнение Simple Smile
Като се замисля само колко неща правим в името на красотата Hug

Само за фитнеса не съм сългасна. Има много спортове, които също поддържат във форма, танците също Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 459
Жената изглежда най-добре, когато е влюбена и щастлива Flutter Всичко друго е едно допълнение.
Именно  Wink

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Само за фитнеса не съм сългасна. Има много спортове, които също поддържат във форма, танците също Simple Smile

ама то и това се числи към фитнеса  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 2 181
Може и от хормоните да е било,но аз се чуствах много женствена и когато бях бременна Laughing

# 22
  • Мнения: 572
Когато се чувства обичана.

# 23
  • Мнения: 5 103
когато мъжете и показват, че тя е красива.

# 24
  • Мнения: 779
 когато е задоволена,...и някой каза"сресана".да-тогава Peace

# 25
  • Мнения: 3 423
Според вас кое е нещото, което кара жената да изглежда най-добре, най-желана, най-стилна?
Когато се обича и не е комплексирана.
И най-перфектното тяло, когато мисли,
че нещо му куца, отблъсква и е скучно.

# 26
  • Мнения: 1 024
Хей #Silly Аз се реша от дъжд - на вятър, но това не ми пречи да съм в разцвета на женствеността си.

# 27
  • Мнения: 577
Жената изглежда най-добре, когато е влюбена и щастлива Flutter Всичко друго е едно допълнение.
Да, така е. Когато  е влюбена, щастлива и желана и има блясък  в очите Wink

Peace няма какво друго да добавя  bouquet

# 28
  • Мнения: 120
Жената изглежда най-женствена когато е естествено женствена на възраст 18-24г за щастие  козметичната  индустрия  може да удължи това състояние 15-20г. но всички знаем ,че не е същото. Hug

# 29
  • Мнения: 6 618
Жената изглежда най-женствена когато е естествено женствена на възраст 18-24г за щастие  козметичната  индустрия  може да удължи това състояние 15-20г. но всички знаем ,че не е същото. Hug


мНого здраве да имаш ,ама си в грешка и на 30 ми се случва да се чувствам женствена и то доста често!

# 30
  • Мнения: 1 925
Жената изглежда най-добре, когато е влюбена и щастлива Flutter Всичко друго е едно допълнение.
Тъй, тъй  Peace В общи линии като се чувства добре в кожата си Peace

# 31
  • Мнения: 118
Жената изглежда най-женствена когато е естествено женствена на възраст 18-24г за щастие  козметичната  индустрия  може да удължи това състояние 15-20г. но всички знаем ,че не е същото. Hug


Вие от 24 на горе, къде сте тръгнали? Темата е за ЖЕНИ до 24 год. smile3532 smile3532 smile3532

# 32
  • blizo do moreto
  • Мнения: 71
   И аз съм на мнение,че когато е щастливо  влюбена  жената е най-красива Simple Smile

# 33
  • Мнения: 824
Жената изглежда най-женствена когато е естествено женствена на възраст 18-24г за щастие  козметичната  индустрия  може да удължи това състояние 15-20г. но всички знаем ,че не е същото. Hug



Опааа,в голяма грешка си!И на 31 се чувствам като на 20.Продължават да ме свалят деца,които като разберат на колко съм изпадат в неловки ситуации.

Женствена е жената,която знае,че е специална за един мъж.Която се харесва такава,каквато е.Която знае кога,как,какво и колко да разкрие от себе си.Тази,която подчертава женствеността си дискретно,не натрапчиво.Тази,която е винаги позитивнА.И не на последно място-влюбената жена.

# 34
  • Мнения: 4 784
Бременните жени, които се поддържат, в смисъл, че въпреки наедрялото коремче, не носят раздърпани или виснали дрехи, поддържат и външния си вид, те ми изглеждат най-женствени. Някак си от тях се излъчва сияние, а именно то е което придава женствеността. Особено между 5-7 седми месец са най-сладки повечето.

# 35
  • Мнения: 1 259
Незнам какво мислите вие, но според мен една бременна жена е най-женствената дори и от "мис България"!

# 36
  • Мнения: 1 259
Бременните жени, които се поддържат, в смисъл, че въпреки наедрялото коремче, не носят раздърпани или виснали дрехи, поддържат и външния си вид, те ми изглеждат най-женствени. Някак си от тях се излъчва сияние, а именно то е което придава женствеността. Особено между 5-7 седми месец са най-сладки повечето.

 Hug
по едно и също време за едно и също нещо пишем Peace

# 37
  • Мнения: 7 723
Бременните жени, които се поддържат, в смисъл, че въпреки наедрялото коремче, не носят раздърпани или виснали дрехи, поддържат и външния си вид, те ми изглеждат най-женствени. Някак си от тях се излъчва сияние, а именно то е което придава женствеността. Особено между 5-7 седми месец са най-сладки повечето.
Сигурна съм, че не говориш за пред погледа на един мъж... Wink
Това правило едва ли важи при мъжете... Crazy

....И не на последно място-влюбената жена.[/b]

Това дори е на първо място...разгонването един вид...
Мъжете го надушват отдалече Wink Crazy

# 38
  • MUC
  • Мнения: 297
Жената изглежда най-женствена когато е естествено женствена на възраст 18-24г за щастие  козметичната  индустрия  може да удължи това състояние 15-20г. но всички знаем ,че не е същото. Hug



Въх, ми аз значи да се готвя, след по-малко от месец се отписвам от редиците на женствените...  Rolling Eyes
А мамите тука из форума направо къде са тръгнали...  Crazy

По темата - когато самата тя се чувства така, независимо дали защото е влюбена, повишена в работата или просто в добро настроение.  Grinning

# 39
  • Мнения: 804
И аз съм на мнение, че когато жената е влюбена и желана е най-красива. Като бременна също много се харесвах  Wink

# 40
  • Мнения: 1 052
След качествен секс с любим човек-тогава кожата блести, има сянка на сласт в усмивката и, очите искрят, не се притеснява, че другите жени са по-секси и т.н.

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз съм на мнение, че когато жената е влюбена и желана е най-красива. Като бременна също много се харесвах  Wink
и аз така мисля  Peace

# 42
  • Мнения: 2 407
Когато е влюбена.

# 43
  • Мнения: 5 940
Когато й е комфортно в женската й кожа.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 176
Когато е обгрижвана, окриляна, носена на ръце.
Когато тя обича себе си.

# 45
  • София
  • Мнения: 4 588
Женствена е жената,която знае,че е специална за един мъж.Която се харесва такава,каквато е.Която знае кога,как,какво и колко да разкрие от себе си.Тази,която подчертава женствеността си дискретно,не натрапчиво.Тази,която е винаги позитивнА.И не на последно място-влюбената жена.[/b]

Добре написано. Simple Smile Съгласна съм. Peace

# 46
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Когато е обгрижвана, окриляна, носена на ръце.
Когато тя обича себе си.

 Heart Eyes Peace
И аз така мисля

# 47
  • Мнения: 3 094
Жената изглежда най-женствена когато е естествено женствена на възраст 18-24г за щастие  козметичната  индустрия  може да удължи това състояние 15-20г. но всички знаем ,че не е същото. Hug



Въх, ми аз значи да се готвя, след по-малко от месец се отписвам от редиците на женствените...  Rolling Eyes
А мамите тука из форума направо къде са тръгнали...  Crazy

По темата - когато самата тя се чувства така, независимо дали защото е влюбена, повишена в работата или просто в добро настроение.  Grinning

Оноре дьо Балзак (който е имал няколко стотин любовни афери) е казал - "Жената става жена след 30 години".

# 48
  • Мнения: 77
Няма нищо по-"женско" от бременеенето.Затова смятам,че една жена с малко качени килограми и прилепнали дрехи,подчертаващи готино коремче е супер женствено.
Не ми се е случвало,но си го пожелавам   Crazy
Пожелавам го и на вас   bouquet (за тези,които искат,де  Grinning)
Гледайте да се храните здравословно и бъдете женствени! 4470

# 49
  • Мнения: 35 961
Когато се чувства такава.

именно

# 50
  • Мнения: 120
Жената изглежда най-женствена когато е естествено женствена на възраст 18-24г за щастие  козметичната  индустрия  може да удължи това състояние 15-20г. но всички знаем ,че не е същото. Hug



Въх, ми аз значи да се готвя, след по-малко от месец се отписвам от редиците на женствените...  Rolling Eyes
А мамите тука из форума направо къде са тръгнали...  Crazy

По темата - когато самата тя се чувства така, независимо дали защото е влюбена, повишена в работата или просто в добро настроение.  Grinning

Iliana _ и тя ...
Също така казвам ,че козметичната индустрия помага много .Също ще добавя и спорта .
Но резултатите са за 15-20 години . Много жени и след климактериума се чувстват женствени но това е заблуда . Все пак  природата си казва думата и женствеността се измерва  в очите на мъжете а именно жените до 24 са най-желани за оплождане. Това не е като желанието за секс !
Защо мъжете се развеждат заради по-млади жени?




# 51
  • Мнения: 3 094
malka_luna, развеждат се, защото младите са по-неопитни и безкритични......факт е, че сексуалността на жената се развива след 30-33 години, т.е. жената почва да се интересува все повече от секс, а чувствата отиват на по-заден план. Тя става и по-перверзна, вече няма нещо в леглото, което да я смае или да я откаже.
След 35-40 години мъжете стават все по-импотентни и по-романтични (особено след 45), а при жените доминира секса след 40, а не чувствата. Затова има сполучливи двойки на млади жени със стари мъже ,както и на стари жени с млади мъже..Това също е под влияние на хормоните.

# 52
  • Мнения: 120
malka_luna, развеждат се, защото младите са по-неопитни и безкритични......факт е, че сексуалността на жената се развива след 30-33 години, т.е. жената почва да се интересува все повече от секс, а чувствата отиват на по-заден план. Тя става и по-перверзна, вече няма нещо в леглото, което да я смае или да я откаже.
След 35-40 години мъжете стават все по-импотентни и по-романтични (особено след 45), а при жените доминира секса след 40, а не чувствата. Затова има сполучливи двойки на млади жени със стари мъже ,както и на стари жени с млади мъже..Това също е под влияние на хормоните.

...нямам какво да кажа перверзността не прави жените по-женствени . Неспособността на мъже и жени да приемат остаряването води до тежки душевни и финансови загуби.
 newsm78

# 53
  • Мнения: 649
Ами наистина, една жена изглежда така, когато е влюбена и щастлива. Но аз съм на мнение,че женствеността в една жена или го има или не.

# 54
  • Мнения: 649
10 признака на истинската женственост
Женското тяло. Доказано е, че мъжете се влияят не толкова от конкретните килограми, колкото от пропорциите в тялото на жената. Мъжкото око винаги е било привличано от извивките и овалните форми повече от колкото от ъгловатите. Ако обиколката на талията ти е в рамките на 60-80% от обиколката на ханша и бюста, имаш по-голям шанс да бъдеш забелязана. Не забравяй, че грижата за външния вид като цяло е от изключително значение, защото хем на шега, хем не -  мъжете по-добре могат да виждат, от колкото да мислят при срещата с теб.
Женските движения. Походката и жестовете на истинската жена са плавни, меки, гъвкави. Тя не набива крак, а стъпва меко. Не се движи като “слон в стъкларски магазин”. Има пластично тяло. Не случайно фолклорът – израз на вековната човешка мъдрост, използва като символ на женствеността сравнения като: “гъвкава тръстика, топола”
Женската сексуалност. Истинската жена излъчва деликатно и ненатрапливо еротика и сексапил.  Тя не се срамува от сексуалността си. Няма задръжки в моменти на интимност,  освободена е да иска и да доставя сексуално удоволствие. Показва без неудобство страстта си и изпитаната радост от сексуалната близост.
Женската емоционалност. Изразените емоции и чувствеността винаги са били привилегия и предимство на женския пол. Мъжкото начало е рационално, женското – ирационално. Студената емоционално жена отблъсква. Често тя не е и страстна любовница, което отдалечава  мъжете. Не бъркай обаче женската експресивност със свръх-театралност. Последното плаши и дразни мъжете.
Майчинската загриженост. У всяка жена, независимо дали е раждала, или не, говори майката. Това привлича мъжкия пол. Майчинството може да бъде изразено в готовността за грижа към растения, животни, хора, в нежно отношение към по-слабите и готовността за съчувствие, в готовността за даване на разбиране, успокоение, помощ.
Женското поведение. Умението на една жена да бъде напориста и борбена на работното си място не изключва женските черти в държанието й спрямо мъжкия пол извън работния контекст. Умението на подчинение, за адаптиране и гъвкаво, меко подхождане в човешките отношения в женска привилегия. Не случайно се казва, че мъжът е съдът, а водата -   женското начало, която го изпълва, заема формата, но му придава и съдържание, осмисля го. Старата поговорка, че мъжът е главата, а жената шията, също прекрасно илюстрира предимствата на женското поведение Шията определя е коя посока да се върти главата, но го  прави ненатрапливо и не властно. Най-исканата мома в селото е била тази, която “ситно ходи, ниско гледа, мъдро дума”!
Творчеството. Истинската жена ражда непрекъснато. Не непременно в буквалния смисъл. Точно както преносената бременност може да бъде опасна за родилката  , така и постоянно бременната, нераждащата женска душа е опасна за психичното равновесие на жената. Не е важно какво точно твори тя. Може да са стихове, може да са картини, може да са вкусни гозби, песни, гоблени. Не е нужно да са високохудожествени произведения на изкуството. Важен е процесът, а не конкретния продукт. Така женската душа се пречиства и обновява. Така се чувства пълноценна и резултатна. В противен случай се депресира.
Усет към дома. Жената е пълноценна като съпруга, като майка, като човек, когато има чувство за дом. Понятието “у дома” не е само понятие за място, то е понятие и за време. Независимо къде се намираш, душата ти трябва да се чувства уютно. В противен случай женската психика винаги страда, а това се отразява на нейното чувство за щастие, както и на контакта й с целия околен свят. Косвено страдат и тези, които я заобикалят.
Времето за общуване с ближния и със себе си. Истинската жена се нуждае от контакт с мъжа, с децата, с другите жени. Тя знае да слуша и да чува това, което казва другият. Умее да съпреживява. Тя носи в себе си древната женска мъдрост предадена от майка й, баба й и всички нейни прародителки. Истинската жена задължително общува и със себе си. Този критерий много жени са забравили напоследък. Контактът с вътрешния свят, пътуването й в света на интуицията, на невидимото, но усетено, е изключително важен за усещането за хармония и спокойствие. В противен случай жената се изнася прекалено много е света на материята, който е мъжки свят. Това й носи напрежение, прекъсва изконната женска връзка с духовността, с мъдростта на женската дълбока сетивност, която в повечето случаи е по-силна от тази на разума.
Гордостта от женствеността. Истинската жена тържествува от факта, че е представителка на нежния пол. Преживява женското си тяло, женската душа като дар от Бога и се опитва да предаде това позитивно усещане и на дъщерите си. Вярва, че женската й роля е мисия – смисъл на живота й. Това е жената, за която всеки ден е Осми март

# 55
  • Мнения: 2 152
Най-вече,когато се чувства такава и това не остава незабелязано от околните

Когато е щастлива, влюбена, бременна Heart Eyes

# 56
Когато има нужните средства за да се поддържа и разбира се,когато е намерила точния стил,който подчертава само най-хубавото и.Това за любовта,че жената,когато обича и е обичана е достатъчно за да блести е клиширано и невярно.Всяка 'опаковка'си иска 'панделката'отгоре,иначе си остава недовършена...

# 57
  • Мнения: 2 386
В рокля.  Sunglasses

# 58
  • Мнения: 1 280
Iliana _ и тя ...
Също така казвам ,че козметичната индустрия помага много .Също ще добавя и спорта .
Но резултатите са за 15-20 години . Много жени и след климактериума се чувстват женствени но това е заблуда . Все пак  природата си казва думата и женствеността се измерва  в очите на мъжете а именно жените до 24 са най-желани за оплождане. Това не е като желанието за секс !
Защо мъжете се развеждат заради по-млади жени?
   

              Shocked ти сериозно ли го мислиш това? И аз вече не съм женствена, минах 24  newsm78 лошо.
           По темата: Една жена може да е женствена и на 60г. стига да се чувства такава.  Peace Освен това до 24 изглеждат секси, някои по детски, а женствени след това, като станат наистина жени а не момичета  Peace

# 59
  • Мнения: 649
защо някой бъркат женствеността с възрастта? iveto_  съгласна съм с тебе,че една жена може да бъде на 60 год. и да е женствена. Просто някой не знаят значението на тази простичка дума!

# 60
  • Мнения: 9 973
с къса коса съм и като духне вятър #Crazy

# 61
  • Мнения: 1 243
Като е спазена прпорцията Здрав Дух в Здраво Тяло!
И стимул за да се поддържаш! Мисля, че е това.  Peace

# 62
  • Мнения: 1 081
Най-вече,когато се чувства такава и това не остава незабелязано от околните

Когато е щастлива, влюбена, бременна Heart Eyes


Бих добавила и обичана 

  bouquet

# 63
  • Мнения: 3 094
malka_luna - какви загуби??? Хората се забавляват и се чувстват добре. Животът изобщо не свършва нито на 25, нито на 105 - просто целите и търсенията малко се изменят и от това нито жените, нито мъжете стават по-малко женствени, съответно мъжествени.

# 64
  • Мнения: 3 094
Браво Mi6ina ! Сигурно още 10-тина признака има , по които можем да определим една жена като женствена.
Апропо днес четох статия за Беназир Бхуто (лека й пръст), малко преди смъртта си дава интервю и е снимана за него. Какво излъчване, присъствие и женственост струи от тази жена -а тя е политик , а не модна или арт-икона. Пък преди смъртта си (преди няколко месеца) е на 57 години.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Когато жената обича!

# 66
  • Мнения: 77
Цитат
защо някой бъркат женствеността с възрастта?

 newsm78 newsm78 newsm78

И аз това се чудя!

Не сте ли виждали жени на 40,които изглеждат по-женствени от жени на 20!Възрастта не е определяща  Naughty

# 67
  • Мнения: 4 784
Бременните жени, които се поддържат, в смисъл, че въпреки наедрялото коремче, не носят раздърпани или виснали дрехи, поддържат и външния си вид, те ми изглеждат най-женствени. Някак си от тях се излъчва сияние, а именно то е което придава женствеността. Особено между 5-7 седми месец са най-сладки повечето.
Сигурна съм, че не говориш за пред погледа на един мъж... Wink
Това правило едва ли важи при мъжете... Crazy
Зависи от мъжа. Специално при моя важеше  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 3 094
Цитат
защо някой бъркат женствеността с възрастта?

 newsm78 newsm78 newsm78

И аз това се чудя!

Не сте ли виждали жени на 40,които изглеждат по-женствени от жени на 20!Възрастта не е определяща  Naughty

Не само с възрастта се бърка от някои, ами и с оплодителните способности Joy hahaha

# 69
  • Мнения: 983
Има доста, хм как да кажа- нелепи изказвания. Много ще ми е интересно да видя женствено 20 годишно момиче. Не че няма, но на 100 такива, се среща 1. Поне аз не виждам нищо женствено да приливат сланинки над дънките с ниска талия. Всички ги носят, а телата на тинейджърките са просто ужасни. Да не се обиждат тези, които се поддържат, но повечето са така. Като излезем по главната и мъжът ми на всяка крачка вика "виж я тая, виж я оная, как не им е кофти, че са на 16год и толкова трътлести". Тук не говоря за хората със здравословни проблеми и подобни. Та и към показността на сланинките да прибавим ма-кането и псуването... ooooh! Лошото е, че тези девойки и на 30 сигурно ще са същите, знам ли, надявам се да не са.

Избягах от темата. Женствена е фината жена (не слабата, а фината), с нежни движения, подходящо облечена и гримирана. Колкото и силна да е вътрешно, на външен вид да изглежда нежна, усмихната и позитивно настроена.

# 70
Аз също съм на мнение,че възрастта има значение.Свежестта,излъчването,нежните форми,които са присъщи за младостта са ен пъти по женствени от тези на жените в напреднала възраст.Пред две красиви жени със силно излъчване,едната на 20,а другата на 40 плюсът си е за младото.Агнешкото си е агнешко Winkи в тази връзка напълно разбирам мъжете и предпочитанията им към по-млади жени bowuuАко щеш младото и мирише по добре Grinningи на допир е по-хубаво WinkТака че това за женствени лели го оставете на книгите...

# 71
  • Мнения: 121


Женствена е жената,която знае,че е специална за един мъж.Която се харесва такава,каквато е.Която знае кога,как,какво и колко да разкрие от себе си.Тази,която подчертава женствеността си дискретно,не натрапчиво.Тази,която е винаги позитивнА.И не на последно място-влюбената жена.[/b]

[/quote]

 Peace Именно

# 72
  • Мнения: 1 280
         Освен че се бърка с възрастта, някой бъркат и секси с женствена. Двете понятия са различни  Peace

 
Пред две красиви жени със силно излъчване,едната на 20,а другата на 40 плюсът си е за младото......
           Пред тези двете които споменаваш точно "лелята" на 40 ще е женствена, младото е секси  Wink и е младо
         

# 73
  • Мнения: 983
.Пред две красиви жени със силно излъчване,едната на 20,а другата на 40 плюсът си е за младото.

Пред 2 със силно излъчване може и да си права, но лошото е че не срещам често, 20годишни със силно излъчване. Те са си детски. Не мисля, че някой 35-40 годишен мъж може да се увлече по такова момиче. Виж за секс е друг въпросът. Пък колко са и интелигентниии.... Говоря за общата маса, естествено има изключения. Че то на моята възраст (26) какви патки има. Аз ако съм мъж, определено ще си падна по жена след 30те.

# 74
Абе младото е и секси и женствено Mr. GreenЛелята е като увяхнало цвете..Ето сещам се за Мадлен Алгафари,страшно ми харесва,невероятно излъчване,интелигентна,страхотен стил на обличане,позитивно излъчване,нооо гледаш я и си викаш 'леле колко хубаво момиче е била'...Женствеността не е зрялост,а е съвкупност от много неща-излъчване,стил на обличане,конструкция(на тялото) и възраст-да.С годините придобиваме тази зрялост и улегналост,която малко или много убива точно това нежното и спонтанното,което те прави истинска жена.ставаме строги,чертите ни стават по рязки...Визирам болшинството...Истинската жена не е ли точно това-смесица между нежното,спонтанно дете и улегналата жена?Женствеността не е ли именно мекото и нежното,а не зрялото и улегналото?Другото би било скучно Thinking

Относно тълпите кухи момиченца и вкусовете на мъжете,винаги има изключения и те не са малко.Има много интелигентни и красиви момичета.Съпругът ми и сега ми казва,че това,което го е привлякло като магнит е било именно детското ми излъчване и адекватното ми поведение естествено;-)всички мъже обичат лолитки Mr. Greenне ги подценявайте Mr. Green

# 75
  • Мнения: 3 094
Inani ..........Защо обобщаваш какво харесват мъжете, изхождайки от изказване на мъжа ти. Има мъже,които точат лиги по Мадлен Алгафари и то доста по-млади от нея. Абсолютно бъди сигурна. Женствеността не е само лолита (т.е инфантилност), тя е и опитност. Едни мъже харесват неопитни момичета, други улегнали жени (даже доста зрели) и за тях все са женствени, секси и предизвикателни - зависи от сексуалните предпочитяния, които се оформят рано в началото на пубертета. Същата тая Мадлен Алгафапи може професионално да ги обясни тези неща.
Секси сладуранка си на 20-25, после ставаш предизвикателна и притегателна.
Женствеността е от 30 нататък - бях цитирала Оноре дьо Балзак по-напред. На 18-24 си здрава и секси за разплод - затова раждащите за първи път над тази възраст им се казва възрастни първескини (това е медицинския термин). Пък темата е за жественост, не за оплождане. Например аз харесвам Кайли Миноуг сега, а не като пееше "Локомоушън" с ужасните къдрици на 20 - пък нека и да е излязла от детеродна възраст.

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 21:08 от L е о

# 76
  • Мнения: 1 081
Inani ..................... Защо обобщаваш какво харесват мъжете, изхождайки от изказване на мъжа ти. Има мъже,които точат лиги по Мадлен Алгафари и то доста по-млади от нея. Абсолютно бъди сигурна. Женствеността не е само лолита (т.е инфантилност), тя е и опитност. Едни мъже харесват неопитни момичета, други улегнали жени (даже доста зрели) и за тях все са женствени, секси и предизвикателни - зависи от сексуалните предпочитяния, които се оформят рано в началото на пубертета. Същата тая Мадлен Алгафапи може професионално да ги обясни тези неща.
Секси сладуранка си на 20-25, после ставаш предизвикателна и притегателна.
Женствеността е от 30 нататък - бях цитирала Оноре дьо Балзак по-напред. На 18-24 си здрава и секси за разплод - затова раждащите за първи път над тази възраст им се казва възрастни първескини (това е медицинския термин). Пък темата е за жественост, не за оплождане. Например аз харесвам Кайли Миноуг сега, а не като пееше "Локомоушън" с ужасните къдрици на 20 - пък нека и да е излязла от детеродна възраст.





Много добре казано  Peace
Браво   Hug
Аз нямаше данамеря точните думи, защото това което изчетох е пълна боза и противоречи на истината  #2gunfire

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 21:09 от L е о

# 77
  • Мнения: 1 280
......Женствеността не е зрялост,......


          Напротив, женствеността е И зрялост. В една лолитка няма нищо женствено, напълно противоположни понятия са. Иии как разбра ако не е тайна че на някой му липсва секс  newsm78 Ей странни хора

# 78
  • Мнения: 750
Как кога....когато намери своето аз,когато се заобича такава каквато е и в душата и цари мир!

# 79
  • Мнения: 983
Абе Инани, тук няма момченца под 16 години, едва ли ще ти е интересно при нас. Peace

# 80
  • Мнения: 231
Едно от първите красиви  неща, които ми каза приятелят ми като тръгнахме, беше 'Ти си истинска жена...". Какво като съм почти на  19, важно е какво впечатление и чувство създаваш в околните, другото е маловажно, дали ще си с хубав грим или нещо от този род. Няма нищо по-сладко от станала рано сутрин, рошава жена, пиеща още кафе  Hug, мъжете ни харесват такива, малко са тези които обичат дрехите и грима ти, а да ви кажа - такива не ни и трябват.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Жената изглежда най-добре, когато е влюбена и щастлива Flutter Всичко друго е едно допълнение.
Именно  Wink
Flutter Flutter Flutter

# 82
  • Мнения: 824
Inani,malka luna,жалко е да си мислите,че женсвеността  си тръгва след 24г.Мислете по-позитивно-това също е признак на женсвеност!Апропо,какво ще правите след като навършите тези години?Имам предложения,ако и фантазията ви е ограничена,както и "времето".

# 83
  • Мнения: 2 161
Най-женствена е спокойната жена.

# 84
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Когато е облечена в мъжки дрехи.

# 85
  • Мнения: 983
Когато е облечена в мъжки дрехи.

Но задължително преди да се е свършила на 25 hahaha

# 86
  • Мнения: 1 149
Жената изглежда най-добре, когато е влюбена и щастлива Flutter Всичко друго е едно допълнение.
Peace
Много добре казано.Нищо не е по-красиво от влюбената жена  bouquet

# 87
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Inani,malka luna,жалко е да си мислите,че женсвеността  си тръгва след 24г.Мислете по-позитивно-това също е признак на женсвеност!Апропо,какво ще правите след като навършите тези години?Имам предложения,ако и фантазията ви е ограничена,както и "времето".
Как какво...   6те запо4нат да изместват нагоре възрастовата граница за женствеността паралелно с  с годините  над 24, които са навър6или Laughing
трагедия, да се събуди6 на 24 и да открие6 4е  ве4е не си към категорията на " младото, което мири6е по добре..." а към тази  лелите, които са като увехнали цветя".....
макар 4е има много увехнали лели, които имат по голям брой ухажори от колкото  "добремири6е6тито младо"....
и много " младо ", което е заменено за о6те по младо  Joy

# 88
  • Мнения: 6 618
Само да добавя ,че аз пък се почуствах жена на 30г.

# 89
  • Мнения: 2 152
Inani, И на 60 г. пак ще се чувствам жена и пак ще съм красива и женствена

Важното е как се чувстваш, а като чета твоя поглед върху нещата, ти още на 30 ще си се сбабичосала

# 90
  • Мнения: 6 618
Inani, И на 60 г. пак ще се чувствам жена и пак ще съм красива и женствена

Важното е как се чувстваш, а като чета твоя поглед върху нещата, ти още на 30 ще си се сбабичосала
Най-големите бисери на Inan си ги пропуснала /и по-добре/
Тя най-вероятно е с бан  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 3 094
Inani, И на 60 г. пак ще се чувствам жена и пак ще съм красива и женствена

Важното е как се чувстваш, а като чета твоя поглед върху нещата, ти още на 30 ще си се сбабичосала
Най-големите бисери на Inan си ги пропуснала /и по-добре/
Тя най-вероятно е с бан  Mr. Green

Лошо, че я баннаха......Искаше ми се да я убедя да гледа по-ведро и мотивирано на всеки ден от живота си като жена. Ако се чувства, че на 24 вече като жена няма да струва - как ли ще доживее до 75-85 например?! newsm78. А освен това най-важното е вътрешното усещане за пълнота на живота, хармонията, щастието, спокойствието и увереността, грацията, хиляди още типично женски и общочовешки неща, която струят от една жена - това я прави ярка и забележима от другите.......Материалните възможности, физическите данни и прочие са необходимо, но не и достатъчно условие една представителка на нежния пол да е женствена. Не искам да звуча морализаторски - но се почувствах жена на 30-33 години - преди си бях едно момиче (но според мен и така е нормално - нали хората говорят за едно същество от женски пол като за момиче горе-долу до около 30-33 години).........Пък се чувствам много женствена и до ден-днешен.
Не възприемам 19-годишната ми дъщеря като жена - не се възприема и тя. Обикновено като си говорим и й кажа, че е жена тя реагира адски остро, че е още момиче и женските неща й предстои да ги открива тепърва. На всичкото отгоре и приятелките й се усещат момичета-тинейджърки-сладуранки-гаджета-мацета и в тоя дух, но не и жени..........и има време кога да се усетят - то е пред тях.

# 92
  • Мнения: 4 733
Сега сигурно ще ми се смеете обаче ма дни, в които се харесвам повече. Прическата ми е една и съща, гримът и той, а в определени дни просто съм по-хубава Embarassed Отдавам го на емоционалното си сътояние в определения момент. Забелязала съм също, че когато съм много обичана имам някакво определено излъчване Flutter

# 93
  • Мнения: 2 152
На овулацията Кас, на овулацията
Тя е "виновна", в определени дни да се чувстваш по-красива Laughing

# 94
  • Мнения: 4 733
На овулацията Кас, на овулацията
А, да бе Shocked Тя моята е на 60 дни веднъж. Да не би през останалото време да съм грозна Crossing Arms

# 95
  • Мнения: 3 094
На овулацията Кас, на овулацията
А, да бе Shocked Тя моята е на 60 дни веднъж. Да не би през останалото време да съм грозна Crossing Arms

Не си грозна Grinning........Просто се научи да гледаш на себе си като нещо прекрасно, това се методи за автогенен тренинг- човек се научава бързо и после така както се възприема - така го въприемат и околните (най-вече тези, които го интересуват) Peace

# 96
  • Мнения: 2 152
Не бе Кас, защо така го разбираш
Винаги си си красива, но в тия няколко дни си особено красива - бнищо,че са веднъж на 2 месеца Wink

.Просто се научи да гледаш на себе си като нещо прекрасно, това се методи за автогенен тренинг- човек се научава бързо и после така както се възприема - така го въприемат и околните (най-вече тези, които го интересуват) Peace

абсолютно вярно и изпитано от мен Laughing

# 97
  • Мнения: 4 733
Разбрах те правилно, просто се пошегувах Hug.
Това с автотренинга го пробвам от време на време, когато съм в депресия по някаква причина. Много смешна гледка съм как стоя пред огледалото, гледам се...спиралата ми размазана, очите като на болен от жъртеница ама аз инато си повтарям колко съм прекрасна Mr. Green
 В общи линии се имам за чаровна, това ми е достатъчно.

# 98
  • Мнения: 1 149
ААААааа въобще не се чувствам престаряла Crossing Arms
Напротив сега се чувствам по -добре от всякога ,а вече съм на 30 Mr. Green
Мисля,че тепърва започваме да цъфтим-ние 30 годишните  Hug
Една жена на и над 30 е много по-забавна и женствена от което и да било 24 годишно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт