Раздялата

  • 2 930
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 272
време е когато те бият, когато те е страх че детето ще пищи от ужас, когато води  любовницата у дома ви или когато ти спечелиш 6-ца от тотото. тогава е време. тези измислици за любов, помощ, подаръци, разбиране свършват довреме.  всички след определен период са "същите" както казваше едно девойче.
ама ти си решаваш как да си скофтиш живота.

# 31
  • Мнения: 750
Гледай да не пропуснеш #2gunfire
Я сваляй пистолетите!
Май не умееш да си поставяш граници.
То човек ти пуска аванта ама ти филма 'Усещане' не си го гледала!
Аман от недоклатени женки!
Връщай се на село където ти е мястото!

# 32
  • Мнения: 1
Права си за филма...не съм го гледала,ама за клатенето хич не позна Wink

# 33
  • pomorie
  • Мнения: 848
когато не ти казва,че те обича;не ти подарява цветя без повод;не те гледа в очите,когато говорите,предпочита телевизора или компютъра пред твоята компания...това вече не е ли повод поне да се замислиш за раздяла...
Абе ти добре ли си.... ooooh!
Ами моят мъж не ми подарява цветя без повод(мразя подобни блуткави жестове),аз не го гледам винаги в очите когато говорим(и как.когато като се прибере е време да слагаме масата,да къпем децата,да храня кучето....малко ще ми е трудно да седя и да го гледам само в очите),всяка вечер той си гледам филм и отмаря а аз си пиша из форума....И какво,сега да се замислям за раздяла,така ли!
По тъпо изказване не бях,чела!Събудете се бе хора!Не сме на 18 год. за да се гледаме в очите,да си подаряваме рози всеки ден,да не гледаме тв а само очите на гаджето,да не сядаме на компа защото милото е целият ни свят! Crazy
Айде,нема нужда....можем да се обичаме въпреки,че гледаме филми на различни телевизори.

По темата-дойде ли и миг да мислиш 'абе дойде ли време за раздяла' означава,че е време за раздяла.
  Все пак 7 год. е критична.Но,раздялата може да дойде и на първата година.
Това,че не изразявате любовта си по един начин не означава,че трява да се разделяте.Това е глупаво.Не може да сте еднакви.Нали за това сте заедно,защото сте различни!
ето това е и аз съм съгласна.може да се гледате в очите и другите му там глезотийки докато се родят децата след това не остава много време.моят мъж също обича като се прибере да хапнем и да поседне на компа да си отпочине със сто грама уиски и някоя игричка а след това има време да поиграе и с малкия и мен да види.не съм съгласна след цял ден блъскане да хукне да ми търси цветя и бонбони.а за стоенето пред компа или телевизора-ами всеки си има различни начини за релаксация...не е болка за умиране.то иначе всички щяхме да сме разделени-това са мъжете различни от нас и понякога странни но може би затова ни привличат.

# 34
  • pomorie
  • Мнения: 848
Даже и всичко да е свършило няма раздяла, която да не те изгаря от болка. Затова  думата е толкова гадна - "раздяла"! Незнам как ще дойде момента някой да каже, готов съм за раздяла. На мен сега май ми предстои и като знам, над 10 години съм се борила, а пък сигурно  и той, незнам...Но каквото сабя покаже, днес е тъмно, утре пък може да стане светло....
Не е верно.
Раздялата с бившият ми не ме изгаряше от болка.
Думата 'раздяла' беше най-хубавата която имах в речника си.
как дойде моментът да кажа,че искам раздяла ли?!Събудих се един ден и го исках с цялото си същество.Не исках да оставам и миг повече при него.Изправих се пред него и му казах 'Искам разбод!'.Той се изсмя....но,когато си приготвих багажа и си взех детето и си тръгнах завинаги вече не му беше толкова смешно.Осем години.Хвърлих ги зад гърба си и започнах отначало.
Когато го напуснах бях по щастлива от деня в който се омъжих за него! Mr. Green
и с това съм съгласна аз също приключих с осем годишна връзка която на края беше кошмарна но не бяхме женени и нямахме деца(и сега живея без брак но вече имаме детенце)и се почувствах сякаш ми поникнаха крила точно като клишето камък ми падна от сърцето.та не всяка раздяла е нещо ужасно и лошо понякога е за добро.точно след тази раздяла се запознах със сегашния си-как да го нарека-аз си казвам че ми е мъж....нищо че нямаме брак не това е важното.....

Общи условия

Активация на акаунт