Ходене по изпити и кърмене?

  • 460
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 219
Здравейте, роди се бебока - другият месец обаче имам изпити. Миналата седмица нарочно пробвах да му дам кърма от шише, та евентуално да мога да го оставя на бабата за половин -един ден като се наложи. Ами не иска кърма от шише. И това е.
Всъщност това е много хубаво, но съм малко притеснена, трябва да прекъсвам, а хич не ми се иска.
Нещо да ме посъветвате?

# 1
  • Мнения: 1 428
Пробвай да му дадеш с лъжичка.С биберон можеш да го отбиеш NaughtyУСПЕХ Praynig

# 2
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
На 17-тия ден от раждането на Гого имах изпит. Трудно се изцедих от притеснение, но оставих кърма и потеглих с колата- Търново е на 50 км от Габрово. Ние нямаме проблем с пиенето от шише.
Моят съвет е да вземеш детето и бабата с теб в колата- така ще си спокойна, времето е хубаво, може и количка да го поразходят. Що бебета съм виждала по изпитите....

# 3
  • Мнения: 19 290
Може да давате кърма със спринцовка или с лъжичка. Наистина може да вземеш бебо в колата, да го накърмиш преди да влезеш в залата и да ги оставиш с бабата да се разхождат докато те няма.

# 4
  • Мнения: 1 555
Аз ходих с малката на изпити, те също ми се падаха 2 седмици след като тя се роди, беше ме страх само да не се разболее от нещо заради толкова много хора скупчени на затворено и затова реших да вляза първа с бебка ! Успех  Wink

# 5
  • Мнения: 219
Благодаря за отговорите, ами май ще се пробва варианта баба/мъжо+внуче+кола
Много не ми се нрави, ама да съм мислила по-рано Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт