Нови придобивки във вашата кухня! 2-ра част

  • 55 037
  • 529
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 493
Ха, ние сме поръчали същия  Mr. Green Много се израдвах на 2-та компресора за фризерната и за хладилната част  Mr. Green А как му махна лепенките? Притеснявам се да не издера инокса  ooooh!
Не съм ги махнала още  Whistling, чакам ти първооо  Wink
истината е че чакам да ми доставят и сглобят кухнята и тогава ще разопаковам хладилника, тя и съдомиялната си стои с опаковката

# 76
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Новият ми порив на лудост, доведе до следните днешни придобивки, от които съм много доволна:

Инструмент за рязане на красиви ленти от захарно тесто, 2 щипки за фондан и накрайници:





# 77
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Малиии, Джемма,  нямаш стигане бре жена  Mr. Green Половината от твоите джаджи са ми непознати и ми звучат екзотично  Blush

# 78
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
А това са придобивките на сестра ми- lina6.3. Искам да ви уверя, че лудостта не ни е по наследство, аз я заразих. hahaha

боички:



ножичка за рози:


форма за фондан:


щипка:

# 79
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Заразно е и още как, сега и нас ще заразиш  Mr. Green
Все пак да се похваля и аз с новата ми дреболийка - истинско бакърено джезве от Етъра  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 98
Камамбер,снимка моля! Heart Eyes И аз искам такова джезве и то от Етъра , ама скоро няма да е ,или поне до Етъра няма да стигна! Grinning

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 13:54 от jovanna

# 81
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз преди седмица се сдобих с два тигана на Тефал от Ла редут, много съм щастлива, особено ме грабна цената - за 23 евро и двата:

Ето ги и двата красавеца:

# 82
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз и днес имам нови придобивки, благодарение на Mucunka, която ми ги достави от САЩ.  bouquet





# 83
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Джемма, това лилавото каква му е идеята? КАто точилка ли се ползва  newsm78
А това бялото под него пък за какво служи  Rolling Eyes
Другите горе-долу са ми ясни.  Blush

# 84
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
БЯлото е за заглаждане на захарно покритие върху тортата. А точилката разточва фигурно покритието или отделни детайли. Сега ще ти покажа снимка на торта с панделка, разточена с такава точилка.


Последна редакция: сб, 10 май 2008, 20:03 от Джемма

# 85
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
И аз предположих нещо подобно. Мерси, Джемма за хубавите разяснителни картинки  Grinning

# 86
  • Мнения: 8 999
Джемма, внимавай какво публикуваш! Тук има хора и със слаби сърца, а повечето ти джаджи приличат на висш пилотаж на Средновековната Света Инквизиция. Моля те, винаги прилагай описание за какво се използват, защото много ме шокират на пръв поглед.

Аз пък си купих най-прекрасните солнички от ТСМ. Двойка /за сол и пипер/ в елегантна поставка с дръжка, от инокс.

П.С. Ако някой ме светне как да си публикувам снимките, ще съм много благодарна. Пробвах във Фото БГ, регистрирах се, получих и потвърждение на имейла, но от тук натам не знам изобщо какво да направя. Никъде не намирам опция "направи си албум" или нещо подобно.

# 87
  • Countryside
  • Мнения: 11 628

П.С. Ако някой ме светне как да си публикувам снимките, ще съм много благодарна. Пробвах във Фото БГ, регистрирах се, получих и потвърждение на имейла, но от тук натам не знам изобщо какво да направя. Никъде не намирам опция "направи си албум" или нещо подобно.
Пробвай тук, много е лесно само посочваш къде на компа са ти снимките и чакаш да се зареди снимката, после копираш линка и готово.

# 88
  • Мнения: 8 999
Благодаря, Камамбер!
Да споделя и за тиганите - купих си един съвсем евтин от Практикер миналата седмица /май турски/ тиган с незалепващо покритие. Наистина не залепва /вече пържих няколко пъти/, а и не се наранява така лесно като тефлона. За 12те лева, които дадох, ще съм благодарна ако издържи колкото един тефлонов тиган на Тефал примерно /вкъщи такъв трае около месец - все някой успява да го надере с нещо метално, да не говорим, че ако в миялната го ръчна малко по-рязко, се издрасква от стърчащите стойки за чиниите/. В описанието пише: "тиган от пресован алуминий с незалепващо покритие, подходящ за стъклокерамичен плот с котлони".

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 00:33 от baibibi

# 89
  • Мнения: 4 300
http://www.bigshop-bg.com/images/bs%20flaer%20_20070620_img_front.jpg - ей такава силиконова подложка- хващачка имам. Писна ми да пера и горя платнени ръкохватки, много съм щастлива. Да не се надява човек , че такаа дреболия може да ме зарадва толкова.
Миналата седмица вилнях из Биг шоповете, имам освен това закачалки за хавлиени кърпи като на Дидка ( в които се пъхат кърпите, а не се закачат), комплект за олио и оцет, отварачка за консерви, точило за ножове и стола от аватара ми, макар че той не е кухненски Mr. Green
Нямам батерия обаче на апарата за да снимам Cry.

Общи условия

Активация на акаунт